Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
mis need mehed tahavad?
 
hahhh 28. august 2014, kl 21.47
mees tahab naist ja naine meest, tahetakse armastust. Palju mehi või palju naisi ei vii eesmärgini, on vaja seda ühte :)
 
tibile 28. august 2014, kl 21.47
miks sulle enda normaalsuse peegeldus ei meeldi?
 
tibi 28. august 2014, kl 21.53
segi läksid vä?
 
tibi 28. august 2014, kl 21.55
mis kallis ma sulle olen?
mansion ghost 28. august 2014, kl 21.55
´hahhh´
"mees tahab naist ja naine meest, tahetakse armastust. Palju mehi või palju naisi ei vii eesmärgini, on vaja seda ühte :)"

Oh seda naiivsust, kuigi ka kummitus usub jätkuvalt, et ühest on täiesti piisavalt :D)
 
to tibi 28. august 2014, kl 21.59
räägi meile, kollektsioneerid sa vanureid või kogud oma esimest miljonit?
moosimadu 28. august 2014, kl 22.02
...esimesed miljon vanurit...
 
tibi 28. august 2014, kl 22.03
kle vanur mis sul vaja on?
ise oled.
mansion ghost 28. august 2014, kl 22.09
Noh, nii umbes nejakümne aasta pärast on ehk sadakond vanurit koos. Sõltub ´tibi´ võimekusest. Miljon papit on ilus unistus. :D)
 
:) 28. august 2014, kl 22.12
sellel tibil jooksutab juba üks papi juhtmed kokku.
moosimadu 28. august 2014, kl 22.16
Proua Conny sõnul ''Pole olemas võimatuid unistusi, on vaid piiratud ettekujutus võimalikkusest.''

Mis see miljon taati ära pole, esimesed on peale järgmist kolmesadat tuhandet niikuinii juba papide paradiisis.
 
naistutvuja 28. august 2014, kl 22.25
vastustest võiks siis resümeerida, et abielumehed küll tahavad oma ellu vürtsi, kuid seksuaalsus on neil juba uinunud ja seda asendab moosimängu ilu... Et mängus võidukas olla, tuleb aga pappi ka luhvtitada.

Aga tunded, kuhu need jäävad? Siiras, südamest tulev huvi teise inimese vastu? Armastus? Mehed, kas see on üldse teile oluline?
 
nojahh 28. august 2014, kl 22.32
ma ütlen teile naised Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ma olen mees ja ajaviiteks vahin ka siia. mõnikord
> ka landin, vahetan kirju, lepin midagi kokku. aga
> tegelikult ma ei viitsi, kui naine just väravasse
> sõidaks, siis ehk küll. tegelt mul on naine ja ka
> ks armukest kes kõik siin tutvuvatest naisest palj
> u nooremad, normaalkaalus ja nad...armastavad mind
> ja mina neid...kõiki.
> raske see mehe elu, ei j
> aksa, aga tahaks ikka veeeeel... ;)


No kui kõik kolm saavad niipalju, kui neile vaja on, siis miks ka mitte:) Mitte, et mõni neist on teis(t)e pärast kuival, nii emotsionaalse kui ka füüsilise poole pealt:) Kui juba mitmearmukesepidamine, siis ei tohi ühte teisele eelistada.
 
meestutvuja 28. august 2014, kl 22.46
Muidugi on armastus oluline. Ja tunded jms. Eriti veel siis, kui raha nagu väga ei olegi ja autogi on mingi vana pann. :)
Tõsistel alfaisastel selliseid maiseid probleeme ei ole nagu rahapuudus, rikkis auto, või armastus. :)
mansion ghost 28. august 2014, kl 23.14
´naistutvuja´
"Aga tunded, kuhu need jäävad? Siiras, südamest tulev huvi teise inimese vastu? Armastus? Mehed, kas see on üldse teile oluline?"

Palju küsimusi, palju retoorilisi küsimusi, millele on ja samas ka pole vastuseid.
Võin eksida aga meeste tunded ammenduvad aja jooksul, ei mingit poisikeselikku armumist üha uutesse ja uutesse sireenidesse, puhtalt füsioloogilised vajadused.
Aga tunntega mehed on täiesti konkurentsivõimetud võreldes jutumeestest "alfadega" ja kes tahab end tunda mitmendajärgulise hädaabina karja "alfade" järel.
Naised, saatus on karm, leppige oma tehtud valikutega. Mingist vanusest alates pole teil mehe jaoks kuigipalju väärtust järele jäänud, ainult soovid, tahtmised, nõudmised, kapriisid...
 
minetta 28. august 2014, kl 23.40
pole hullu. mingist vanusest alates muutub iga mees naise jaoks kõndivaks rahakotiks ja jäävad ainult lõtv riist, kiilanev pea ja tüsenev õllelihas...
nii et valitseb harmoonia:)

mansion ghost Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Naised, saatus on karm, leppige oma
> tehtud valikutega. Mingist vanusest alates pole te
> il mehe jaoks kuigipalju väärtust järele jäänud, a
> inult soovid, tahtmised, nõudmised, kapriisid...
mansion ghost 28. august 2014, kl 23.49
"pole hullu. mingist vanusest alates muutub iga mees naise jaoks kõndivaks rahakotiks ja jäävad ainult lõtv riist, kiilanev pea ja tüsenev õllelihas...
nii et valitseb harmoonia:)"

M.O.T.T.

Üksik ja põlatud hing, kellele pole piisavalt kobedat "rahakotti" jagunud.
 
minetta 29. august 2014, kl 00.01
räägid endast?

mansion ghost Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Üksik ja põlatud hing, kellele pole piisava
> lt kobedat "rahakotti" jagunud.
mansion ghost 29. august 2014, kl 00.18
Tunned end puudutatuna ja püüad vastu salvata.
Aga palun, äkki hakkab tõepoolest hetkeks kergem ja maailm tundub pisutki helgem paik. Mis saab kellegil selle vastu olla :D)
 
Hülgehall kuub 29. august 2014, kl 07.59
Need kes tahaksid, ei või..ja need, kes võiksid, ei taha...selline on elu,
 
Hurmur Urmas 29. august 2014, kl 08.32
Ainult üks kibestumine kumab te postitustest läbi, küll kehad närtsinud, küll riist pehme. Niimoodi ju ei tutvuta! Kuhu jääb naeratus? Kuhu jäävad kaunid sõnad? Seksist ma ei räägigi, see võiks ikka igal õhtul olla, kui vähegi veel jaksu on.
Teisest küljest võttes olen mina ka pigem protsessi nautija. Tee voodini on palju põnevam, kui tegevus seal. Kuigi minu jaoks ei ole seks veel seks, kui naine oma orgasmi kätte ei saa, siis tegelikult olen ka ise märganud, et mida aeg edasi, seda vähem põnevust ja pinget seks pakub. Ma ei taha mõeldagi, kui peaks veel 40 saama, mis siis veel saab?
 
uudista 29. august 2014, kl 08.45
HH, kuidas õhtu möödus?
 
nufnuf 29. august 2014, kl 08.48
mehed tahavad keppi ja keeksi, hiljem ainult keeksi.
 
mees 29. august 2014, kl 10.41
Teemaalgataja katsugu selised juhtumid enda jaoks ilma üldistusteta lahti mõtestada. Tutvumise motiivid ja ootused olenevad konkreetsest inimesest ja asjaoludest. Sama ka singel meeste kohta. Erinevus vbl see. et AINULT seksi pärast pole suhtes meestel nii suurt füsioloogilist tõuget kui singlitel.
 
naistutvuja 29. august 2014, kl 10.41
minu jaoks on olnud parim peavalurohi hea sex, aga kui kodune mees on muul põhjusel pea valutama ajanud, siis ei taha temaga sexi ka ja siis jääbki kas peavalu ära kannatada või otsida rohtu väljaspool kodu.
Kuna ma olen nüüd vaba naine, siis võin soetada endale igasuguseid tuttavaid.
üks selline meestuttav rääkis, miks tema on juba üle 10 aasta kõikvõimalikest portaalidest naisi otsinud ja ikka üksikuks jäänud, sest tema rajabki kõik oma tutvused üles sexile ja ainult sexile. Tema polevat perekonnainimene ja ega ei ole küll, tõsi see on.
Keda tema siis tahab? Vot slaavi naisi tahab, sest need ei piparda, neile pole vaja sexi saamise nimel palju kulutusi teha. Eriti lõbusad on abielus vene naised- viid õhtul välja tantsule, kingid lilled, teed natuke joki välja ja juba ta sulabki.
Eesti naine ajab liiga perekeskset juttu, see tundub meestele ahistamisena ja siis küsivad naise- mida mehed tegelikult tahavad.
Mina olen tuttavate otsingutel jõudnud sinnamaani, et mulle piisabki vaid heast tutvusest ja sexist ja mõnikord ka väljas käimisest. Mingit mamslit ma enam kellelegi mängima ei hakka. Ühe meesterahvaga läksin päris tutvuse algul tülli- tema elupõline maamees, lehmad ja heinamaa üle kõige, üks korralik maanaine kuluks ära. Mina linnainimene, eelistan metsale mereranda, üks korralik meremees kuluks ära
 
mees 29. august 2014, kl 11.10
Tegelt tahavad mehed seda, et neile pähe ei istutaks. Ja seks on ikkagi parem naisega, kellega on hea läbisaamine.
 
mida need mehed tahavad 29. august 2014, kl 11.27
Kõike seda esiteks tahavad, mida nad Ei SAA. Siis KIBESTUVAD ja lähevad Internetti naist otsima, sealt ei leia seda naist, keda nada nad tahavad, hakkavad siis võtma neid naisi,keda SÕIMATA saab, KES LASEVAD ennast sõimata. Ja siis ei tea enam keegi, mida NEED mehed tahavad. Sellega on RING TÄIS.
 
nagu see mees 29. august 2014, kl 11.28
Rase mees

http://date.delfi.ee/776209

mida see mees tahab, kui näitab oma suurt kõhtu:(((
 
Hurmur Urmas 29. august 2014, kl 12.04
uudista Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> HH, kuidas õhtu möödus?

Kas see oli mulle mõeldud?
Tänan küsimast, hästi möödus. Tegin linnas pisikese tiiru ja kuna ühtegi huvitavat naist ei silmanud, siis maandusin koju teleka taha. Vaatasin poole ööni tennist. Vahel oskab Kaia tennisest sellise thrilleri teha, et jalgpallist on ta parem kindlasti, kas ka seksist - ei oska öelda.
 
Hülgehall kuub 29. august 2014, kl 12.19
Sa pole ainuke staar, kelle tegemiste vastu huvi tuntakse, aga iseenesest oleks hea mõte, kui inimesed räägiksid, mida nad õhtuti teevad, peale arvutis konutamise..mina isiklikult kütsin kaminat, villisin mullusuvel laagerdama pandud murakaveini pudelitesse ja siis käisin metsas jalutamas, kuni jõgi vastu tuli, siis läksin koju tagasi, tegin tammepuule pai ja läksin magama,
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!