Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Lilled
 
Niisiis 08. september 2014, kl 21.00
Milliseid lilli naistele kinkida?
 
naine 08. september 2014, kl 21.03
õitsvaid, lemmik toonides õitega
 
Hmm 08. september 2014, kl 21.09
Kui paljud mehed teavad naise lemmiktooni...?
 
:) 08. september 2014, kl 21.12
Targad mehed uurivad sellised asjad kiirelt välja. Küsija arvab, et naised on kõik sama vitsaga löödud või?
 
arvan 08. september 2014, kl 21.13
 
lilli armastav naine 08. september 2014, kl 21.22
Mind rõõmustaks iga lilleõis meeldivalt mehelt, olenemata sellest mis lillega tegu ja kui palju neid kauneid õisi on...
 
miu 08. september 2014, kl 21.31
gerberad on ilusad!
 
mmm 08. september 2014, kl 21.43
mõned valged roosid oleks kenad
 
:) 08. september 2014, kl 22.12
No näed, naised ON erinevad! Gerberatest ma meelitatud poleks.
 
NäkkDonalds 09. september 2014, kl 07.41
Tulbid, lõvilõuad, lillherned, kallad, päevalilled, kullerkupud, liiliad ja mul ei tule praegu rohkem meelde. Noh, roosid ka, kui nad on mingit omapärast värvi. Ja potililled, sest neist on kauem rõõmu.
 
Täitsa Bond 09. september 2014, kl 10.38
Gerberad lähevad peale enamvähem igale naisele, noorele, vanemale:-)
 
Iga naine 09. september 2014, kl 10.41
Ei lähe mulle gerberad peale. Isegi nelgid meeldivad rohkem, mitte just punased lipu värvi nelgid aga nt rohekas-valged või kollased. Roosid...oleneb roosist, mingi selveri tuutu oleks suht jube. Ja loodusest kojatud lilled on alati teretulnud.
 
Täitsa Bond 09. september 2014, kl 10.48
Gerberaid korjatakse kusagilt kosmosest või?:-)
Ega peagi igale naisele meeldima meetrise varrega õis, ka neist lilledest saab teha kimbu, mis ei jäta külmaks ühtegi naist:-)
 
Iga naine 09. september 2014, kl 11.08
No võib olla kasvavad kellegil gerberad ka aias, minu tuttavatel mitte. Ja mulle ei meeldi isegi gerberatest tehtud kimp. Nii, et sa ei saa väita, et konkreetsed lilled ühtki naist külmaks ei jäta. Mind jätavad. No kui ma peaks lihtsalt mingite lillede vahel valima.
Aga tegelikult ei ole ju asi lilles, vaid kinkimises endas. Ikka on ju tore, kui südamest lilli kingitakse. Isegi, kui need gerberad on:)
Lihtsalt teemaalgataja tahav konkreetseid sordieelistusi, et ma siis oma arvamuse edastasin.
 
KenaProua53 09. september 2014, kl 11.08
Üle kõige on kui mees võtab püksist lilla tulbi pika varrega.:D
 
Täitsa Bond 09. september 2014, kl 11.22
Iga naine,

Aialillede nimel oled gerbera kimbust loobuma terve talve või?
Muidugi oled eriline naine ja selles teemas oli ka hea koht selle ära märkimiseks:-)
 
Iga naine 09. september 2014, kl 11.34
Millal ma seda väitsin, et mulle AINULT aialilled meeldivad?

Mina, sulle täiesti võõras naine, julgen ülteda, et mulle gerberad ei meeldi ja sa tunned end solvatuna ja üritad mulle halvasti öelda. Et siis sulle ka üks isiklik märkus: sa oled kibestunud. Ära ela end võõraste inimeste peal välja, otsi professionaalset abi.
 
naine 09. september 2014, kl 12.04
Suur helepunaste(12 kindlasti ) rooside kimp või mõni teine suurem lillekimp oma kallimale ja mitte üks nukraks longu vajunud roos pika varre otsas.Nagu eesti mehed armastavad osta, ühe mingi näruse lille ja siis arvab et nii ongi armastus ja seks olemas.
 
naine 09. september 2014, kl 12.07
Ja gerbera on vaid peenral ilus, kinkides muutub ta koledaks kui lähema 10 minuti jooksul peale murdmist vett ei saa, on tema eluiga lühike ja see pole üldse kinkimise lill, mõni pole seda suurt karikakra moodi erinevate värvide õit üldse oma elus näinudki aga sõna on moodne ja nii ta kirjutabki.
 
hahaaa 09. september 2014, kl 12.08
mansion gost= täitsa bond, mees vanuses 50+:))))))))
 
kinkige lilli südamest 09. september 2014, kl 12.24
Kõik lilled on ilusad kui nad on värsked ja veel ilusam kui kenasti seatud kimbuks ja kingitud heast soovist või armastusega.
 
:) 09. september 2014, kl 12.35
Minu jaoks on gerbera sihuke vanaema-tüüpi lill. A la sai 69, kohustuslikud gerberad kaasa.
Väiksem punane roos on klassika, kui kohtingust jutt. Muidugi on tore saada 25 võimsat roosi, aga suure kimbuga ju linnapeal ei jaluta, väike on armas ja veidi kelmikaski.
Egas muidu kõik vähegi ööeluga ja -meluga linnad ringijalutavaid roosimüüjad täis poleks:)
 
Täitsa Bond 09. september 2014, kl 13.13
Iga naine,

Mul tegelikult jumala lumi, millised lilled sulle meeldivad. Otsi nüüd sellest ka solvumist ja kibestumust:-)
Punase roosi või roosid kingiks ma mehena siiski naisele, kes on juba mind veidi segadusse ajanud. Enne öist kohtingut jalutades seda aga ei juhtu:-)
 
naine 09. september 2014, kl 13.17
Mina abiellusin aastaid tagasi mehega, kes tuli kohtama hangitud ripsmetušš ja punased kõrgete kontsadega kingad nr 37 pakki keeratud ja ilusa paelaga seotud. Siis ma ka armusin ja nägin et selle mehega ma hätta ei jää. Tutvusi kosmeetikas ja naiste kingade poes. Aga hiljem selgus , et tutvus ka nende müüjannade suhtes polnud päris olematu meie abielu ajal.Ärge minge naiste asjade õnge kui neid toob teile mees. Ka lilli.
 
Täitsa Bond 09. september 2014, kl 13.31
Naine 13.17 on kas paras koomik või lihtlabane harakas:-)
 
naine 09. september 2014, kl 13.38
Täitsa Bond ehk teise nimega mansion cost,Kas sinu arvates on mehed, kes on majanduslikud ja teavad mida naine vajab, kõik kergemeelsed! Hoopis oled sina nii vanas eas 55+ ikka täitsa jobu tõesti. Sa ei tea isegis eda, mis teeb naisest naise. Kõik normaalsed naised hindavad head kosmeetikat ja ilusaid jalanõusid, riideid ja kindlasti ei kuulu selle juurde truudusetu mees.Oled selle foorumi üks lollimaid ja labasemaid kommneteerijajid mehi.
 
ahzoloog 09. september 2014, kl 13.38
Kindlasti on mehel lillemüüjaga suhe, kindlasti:D
Meenub kunagi kuuldud lugu Priidu Beierist, kes ei olla saanud oma abikaasale lilli kinkida, sest too oli surmkindel, et need on tegelikult Priidule tolle austajannade poolt kingitud:D
 
naine 09. september 2014, kl 13.40
to Täitsa Bond, mida rohkem räägid-kirjutad,seda rohkem ämbrisse astud ja seda vähem leidub keegi, kes sinusuguse afffiga kohtuda tahaks.Miks sa naie nime endale võtsid, siin on juba daam Täitsa Blond-i nimega.Juba see näitab, et oeld peast soe ja mitte vähe.
 
naine 09. september 2014, kl 13.42
Tean meest kes suhtleb aktiivselt oma pruudiga aga samas käib lilli ostmas ex-i juurest kellega ka sebib edasi. Pole liigne küsida, kust sa ometi nii kaunid lilled mulle ostad.
 
naine 09. september 2014, kl 13.43
Kuid miks mitte ei võinud Beier kinkida naisele või koju viia lilli, mdia naised talle kinkisid. vabalt võis nagu ka teised mehed, kes saavad kingiks lilli.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!