Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Lilled
 
Suht vana mees juba (87) 09. september 2014, kl 13.47
Naine, tee inimkonnale kingitus ja lõpeta meestega suhtlemine ära. Muuseas võiksid ka natuke mõttetööga tegelema hakata, võib veel vanuigi kasuks tulla.
 
naine 09. september 2014, kl 13.53
Mõtlemine on naise kõige suurem võit ja luksus aga mida otsib siit 87 aastane mees, kelle tervislik seisund , kui öelda, et suduab üldse elus olla, ei lubaks tal internetis nuppegi vajutada, nii et tee inimkonnale teene ja ütle, et oled mansion cost ehk Täitsa Bond aga miks sa daami nime endale hankisid jääb ikka selgusetuks , Täitsa Blond on meil juba olemas, nii et mansion cost= täitsa bond, tegele endaga.Sinu vanus on 50-60 vahepeal.Aga tuuba oled sa ikkagi, et lähed närvi kui naised ksomeetikast räägivad , äkki on sinus hoopis emakakadedus ja siis oled ju teadagi kes.IRRRWW!

Kuid lillepoode peavad ka geyd ja sealt saab ilusaid lilli, nii et pruutis naised, küsi ikka mehelt kust ta oma lilled ostab kui sulle kinke teeb.
 
Täitsa Bond 09. september 2014, kl 13.54
Kohtingul punased kontsad ja lilled saanud ning nende lummuses armastusse langenud naine-midaiganes, aga 100st 1 heal juhul võtaks vastu sellised kingad. Palju õnne erandlikkuse puhul!:-)
 
ahzoloog 09. september 2014, kl 14.00
muhe troll oled, naine:D
 
Iga naine 09. september 2014, kl 14.07
Täitsa bond

no aga selles ongi ju point. Mitte ainult sulle vaid kõigile selle teema lugejatele on jumala lumi, millised lilled MULLE meeldivad. Lisasin lihtsalt siia oma arvamuse, kui ühe paljude seast. Näidates, et ei saa üldistada, ühele meeldivad gerberad, teisele mitte. Et seda imelikum on sul minu üle ironiseerida, et ma tulin siia kuidagi näitama, et ma olen eriline vms. Nii absurdne vaidlus on see ...
 
Täitsa Bond 09. september 2014, kl 14.08
Tegelt oleks südamest kingitavate lillede juures, nende, millega minnakse daami südant murdma, asjakohane alati hind ja päritolumaa.
Punastel kontsadel on see ju olemas:-)
Aiast nopitud lilledega on vôimalik muljet avaldada vaid mõnele üksikule, kes on üdini eelarvAmuslik:-)
 
Täitsa Blond 09. september 2014, kl 14.23
Kõige ilusamad on jäälilled...kinkige neid.
Jäälilled sulavad sama kiiresti olematuks kui meeste ilusad sõnad ja lubadused.
 
till püksis 09. september 2014, kl 14.39
kõvaks läheb ja ongi ok mees
 
Iga naine Bondile 09. september 2014, kl 15.20
Sa oled hullem kui mõni naine:D
 
Täitsa Bond 09. september 2014, kl 16.20
Iga naine,

Lilled sulle selle peale
 
Iga naine 09. september 2014, kl 16.33
Gerberad siis jah?
 
seda et 09. september 2014, kl 16.50
Maitsed on erinevad, aga ma pakuks, et kui kysimus on sydamedaamis, siis roosid sobivad alati. Ilus kimp punastest roosidest on klassika.
 
Täitsa Blond 09. september 2014, kl 17.10
Kõige koledam on kinkimata lill.
Vale sordi üle võib nina vingu tõmmata vaid siis, kui mees teab, et naine vihkab gerberaid, aga lolli järjekindlusega ikka kingib neid.
Mul on alati lillede üle hea meel olnud ja tean, et need on südamega kingitud....aga....meessugu on üks ütlemata kummaline homo sapiensi liik. Kuigi mees teab, et mulle meeldivad valged roosid, aga kingib ikka roosasid....naljakas, tobe ja armas:)
 
Senza la Donna 09. september 2014, kl 17.24
Lillede kinkimine on üks suhteliselt barbaarne tegevus. Pärit on see ka muidugi barbaarsetest aegadest ja seepärast ma natuke peenutseva inimesena tunnen alati hingepiinu, kui pean (lõike)lilli kinkima. Teen seda võimalikult harva ja ka vaid siis, kui etikett seda ette näeb.
 
peab teadma 09. september 2014, kl 17.53
kellele ja mis lilli kinkida, olukorrad ja inimesed on erinevad ja ei ole mõtet siin vaielda kellele mis lill meeldib.
 
bitch 09. september 2014, kl 19.29
kui ma igatsen endale mingeid konkreetseid lilli, siis lihtsalt lähen ja korjan ja või ostan need. mehe poolt kingituna on ikkagi tähtis see mees ise ja kinkimisakt kui selline. aga üksiku õiekese kinkimisaeg võiks keskkooliga läbi saada küll (erandiks väike orhidee!).
 
naine 09. september 2014, kl 19.42
Täitsa bond ehk mansion tegi end nüüd kenasti täis, eis aa mats ikka linnanaise vastu, püüa palju püüad, jääd matsiks ja sind saadetakse koos oma rukkivihkudega arenema.Nii, et kui ikka mees ei oska lilli kinkida, siis peaks vähemalt esinema lillekimbuga.
 
naine 09. september 2014, kl 19.47
Just, kui mees eksib lillega, nimelt ajab naiste maisted segi, kellega ta korraga käib ja kingib valesid lilli. Näiteks mulle ei meeldi kollased roosid aga kes kinkis mulle kollaseid roose, oligi too punaste kingade kinkija mees, kellega abielus olin ja see kollaste rooside kimp panigi mind esitama küsimusi, kelle maitse järgi lilli sina siis mulle tood ja asi hargnes nii kosmeetikapoe müüjast kuni kingapoe müüjani.
 
bitch 09. september 2014, kl 19.52
matslik on piriseda natuke nihu valitud lilletooni pärast.
 
ootoot 09. september 2014, kl 19.59
Täitsa Blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kõige koledam on kinkimata lill.
> Vale sordi ül
> e võib nina vingu tõmmata vaid siis, kui mees teab
> , et naine vihkab gerberaid, aga lolli järjekindlu
> sega ikka kingib neid.
> Mul on alati lillede üle
> hea meel olnud ja tean, et need on südamega kingi
> tud....aga....meessugu on üks ütlemata kummaline h
> omo sapiensi liik. Kuigi mees teab, et mulle meeld
> ivad valged roosid, aga kingib ikka roosasid....na
> ljakas, tobe ja armas:)

...ja minule tuuakse aina valgeid roose, kuigi mees teab, et mulle meeldivad roosad...no mis toimub, ah?
 
lilled pole süüdi 09. september 2014, kl 20.55
Mehi pole, siis nüüd kakeldakse lillede ja lilletooni pärast :DD
 
Täitsa Bond 09. september 2014, kl 20.57
Naised..isegi siin naistekas on rohkem, kui 2 meest.
Nagu lilledega, teate küll:-)
 
ei tea 09. september 2014, kl 21.28
Magama, kõik vanurid peavad nüüd magama minema, aeg on noorte päralt, kõsss, vanakesed tuttu!
 
üüüü 09. september 2014, kl 21.36
Täitsa Blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kõige koledam on kinkimata lill.
> Vale sordi ül
> e võib nina vingu tõmmata vaid siis, kui mees teab
> , et naine vihkab gerberaid, aga lolli järjekindlu
> sega ikka kingib neid.
> Mul on alati lillede üle
> hea meel olnud ja tean, et need on südamega kingi
> tud....aga....meessugu on üks ütlemata kummaline h
> omo sapiensi liik. Kuigi mees teab, et mulle meeld
> ivad valged roosid, aga kingib ikka roosasid....na
> ljakas, tobe ja armas:)

Täitsa Blond mehele saanud?:D Kas tal jeep ka on?:DDDD
 
n55 09. september 2014, kl 21.48
...toovad lilli, kuid ta neid ei söö.
 
tean 09. september 2014, kl 21.51
Valged väikeseõielised ja pisikese südamega nartsissid.
 
Täitsa Blond 09. september 2014, kl 22.59
üüüü Kirjutas:
> Täitsa Blond mehele saanud?:D
> Kas tal jeep ka on?:DDDD

Tore, et sain su tuju heaks teha, armas täht, aga... ega ma pruudikimbust kirjutanud:)
 
üüüü 10. september 2014, kl 09.56
No ikka võtab muhelema jah.
Küsime siis teiste sõnadega, et kas sinu ellu on üks lillekinkijast mees tekkinud? Kas tal jeep ka on?:DDDD

Kas mõni mees kingib pruudikimpe?:O
 
punapea viktoria 10. september 2014, kl 10.01
minule avaldab muljet, kui kingitakse vähemalt 20 õit ja rohkem, et oleks neid hästi palju. lilled võivad olla igasugused, aga peavad lõhnama ja suuuuures koguses:D võivad olla ka põllu- või metsalilled, aga hästi palju. mingi kimbuke või üksik õis on hale:P
 
Täitsa Blond 10. september 2014, kl 10.46
Hea üüüü:)
Vastus Teile huvipakkuvale küsimusele on järgmine....
Viisakad mehed kingivad ikka kohtingul lilli (-e) ja pooltel on ka jeebid olnud, mõnel pole üldse autot olnud ja üks sõitis kohale jalgrattaga:)
Kahjuks ei jõudnud neist keegi sinna, kuhu vaja...

Aga teemasse kah...
Minu meelest on naeruväärne, kui mees tuleb esimesele kohtingule sületäie lilledega...piisab ühest varrest või kimbust metsalilledest vms.
Kui mees juba sõgedaks armunud on, siis võib jah sületäie naise lemmiklilledega vallutama asuda....
...aga kui naine juba sõgedaks armunud on, siis on minu meelest üks pisike sinilill sama väärtusega kui sületäis valgeid roose.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!