Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Teen lühikokkuvõtte tutvumise võimalusest naisteka foorumis.
 
n55 to: 28. september 2014, kl 22.26
Nimetet protsessi nimetatakse vermimiseks. Ühekordne ja igavene.
 
Senza la Donna 28. september 2014, kl 22.26
piripiiga Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> hmm, ntx faberge mune on ainult üks originaal?

Neid on tegelikult palju, aga kõik on erinevad, ainulaadsed. Ei viitsi vikipeediast täpsemaid fakte otsima hakata. Huvitav on lihtsalt see, et üks ameeriklane avastas oma kaminasimsilt hiljuti ühe sellise.

Aga teemast siis ka natuke. On küll siin võimalik tutvuda. Kirjavahetust olen ma siinsetega oma paarikümnel korral arendanud. Enamasti küll üle paari kirja pole jõudnud vahetada, aga on mõned erandid, kellega kuni viimase ajani mõne kirja aeg-ajalt vahetan. Kuna mu tutvumisel puudub füüsiline aspekt, siis mind see rahuldab. Ka olen mõnda siinset elusast peast näinud, mõnega olen vaid pilte vahetanud, seega võin kinnitada, on ilusaid ja on vähem ilusaid naisi siin. Üsna adekvaatne läbilõige meie ühiskonnast.
 
to jumal karistab 28. september 2014, kl 22.30
jumal karistab Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Hülgehall kuub Kirjutas:
> ----------------------
> ---------------------------------
> > võid ju õnn
> itleda teda, kui soovi on, aga fakt on
> > see,
> et alles peale seda hakkasin naistest arvama
> >
> seda, mida praegu arvan..
>
> veeretad kogu v
> astutuse alati kellelegi teisele? olen sellepärast
> selline, et keegi tegi või ütles nii või naa...

> > ise oled mõtlemis ja vastutusvõimetu maksavorst?
> vaata vahel peeglisse, selle asemel, et terve elu
> liugu lasta ühe väidetava juhtumi peal, mille sa
> võisid vabalt välja mõelda, et selle halaga saaks
> järgmisi õrnahingelisi lihtsameelseid narrida.

jumalgi ei suuda seda meest muuta, kümne järgmise aasta jooksul löristab ikka sama nuttu.
 
n55 to: 28. september 2014, kl 22.30
igasugu mädamune on siin foorumis nähtud, aga millised veel faberge omad on?
 
laiale ringile 28. september 2014, kl 22.34
Kunagi olid siin foorumis sellised tegelased, nagu Taylor ja Brooke, kes teab, mis neist on saanud?
 
kurbus kuubis 28. september 2014, kl 22.36
ega sel faberge munal muud erilist polegi kui pealt kalliskividega ilustatud.
mis muidugi ei tähenda, et seest mäda ei võiks olla ;)
 
santa barbara 28. september 2014, kl 22.36
läksid mõlemad Ritšile mehele.
 
n55 28. september 2014, kl 22.37
(õnneks vist) ei tea kummastki. IDEE! Vt uus teema!
 
piripiiga 28. september 2014, kl 22.38
ei, kurbus. nad on seest tühjad enamasti.

krt, mitte midagi ei saa öelda, kohe hakatakse servast nokkima :).

mõte, kaasfoorumlased, mõte oli oluline, mitte mingi muna!
 
Täitsa Blond 28. september 2014, kl 22.42
Mehed ju tahavad kena pakendit, olgu seest tühi või mäda...
 
Hülgehall kuub 28. september 2014, kl 22.44
Naistele räägi kas tõtt või valet, nad ikka usuvad vaid seda, mida kuulda tahavad..
 
n55 to: 28. september 2014, kl 22.45
vahet pole, kui avada aega ei leita.
 
kurbus kuubis 28. september 2014, kl 22.45
piripiigaa, ära pea viha!:)
no see faberge oma lihtsalt kõlbab ilusasti inimesi kujutama. ikka ju pealt tahame ennast näidata kullakarvalistena, aga seest...
 
Täitsa Blond 28. september 2014, kl 22.48
Kui mees ütleb enne, "Ma armastan sind", siis pärast ei usu naine kui ta ukse peal ütleb...."Ma pole sind kunagi armastanud"...

Kui mees ütleb enne, "Ma ei armasta sind, sorry", siis pärast ei usu naine, kui mees ümber mõtleb...
 
Senza la Donna 28. september 2014, kl 22.53
TB, see armastamise jutt on mehele nii siduv ja ränk, et paljud ei suudagi seda välja öelda. Ütlevad tihti vaid need, kes seda tõsiselt ei mõtlegi. Seepärast nad ehk naistele kergemini ligi pääsevadki.
mansion ghost 28. september 2014, kl 22.53
"Mehed ju tahavad kena pakendit, olgu seest tühi või mäda..."

Mida nähakse või näha tahetakse. Ei hakkagi väitma, et see päris vale oleks :(
Aga siiski on ka teine pool, mis silma väga ei paista ja mida vaadatagi peljatakse.
Siiski tahaks sisu mis viisakas pakendis.
Kirevalt veiklev pakend võib olla puhas pettus, varjamaks tühjust ja kõdu...
 
auto-copy 28. september 2014, kl 22.59
...aga vahet pole, kui avada aega ei leita.
 
kurbus kuubis 28. september 2014, kl 23.00
naistel on küll see viga, et keeldutakse kuulmast seda mis ei meeldi.
mittearmastamise jutu peale tuleb paljudel esimese mõttena pähe meest iga hinna eest enda poole võitma hakata. mõnel õnnestubki.
samas kui armastust avaldatakse, kiputakse kahtlustama, et see mingi asja varjamiseks vms

tahaks lennata, aga mitte eriti kõrgelt
tahaks ilusat pakendit, aga mitte liiga säravat :D
 
Täitsa Blond 28. september 2014, kl 23.04
Senza la Donna Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> TB, see armastamise jutt on mehele nii siduv ja rä
> nk, et paljud ei suudagi seda välja öelda. Ütlevad
> tihti vaid need, kes seda tõsiselt ei mõtlegi. Se
> epärast nad ehk naistele kergemini ligi pääsevadki
> .

Mina ei tahagi seda kuulda, tahan tunda ja sellega juba ei peta...
mansion ghost 28. september 2014, kl 23.06
"tahaks ilusat pakendit, aga mitte liiga säravat :D"

Jah, see on päris tabav ja õiglane tähelepanek :D)
Kes see ikka igatseb loppis, narmendavat ning kulunud kesta :(
 
Senza la Donna 28. september 2014, kl 23.06
TB, õigust räägid. :) Aga selle tunnebki ära, täitsa ilmeksimatult tunneb ja see on paganama meeldiv, isegi siis, kui samaga vastata ei suuda.
 
kurbus kuubis 28. september 2014, kl 23.07
a see "naised armastavad kõrvadega" legend?
 
kurbus kuubis 28. september 2014, kl 23.08
kummitus, kui koos kaaslasega kuluda ja loppi vajuda, siis ehk ei vaatagi nii haleda pilguga teineteist :)
mansion ghost 28. september 2014, kl 23.20
"kummitus, kui koos kaaslasega kuluda ja loppi vajuda, siis ehk ei vaatagi nii haleda pilguga teineteist :)"

Jah. Inimene, kes aastakümneid su kõrval olnud võib olla jätkuvalt kõige kütkestavam olevus maailmas. Vahel vaatad kunagist kõige kallimat ja ehmatad kui vana ja kulunud ta välja näeb. See teeb nukraks.
 
kurbus kuubis 28. september 2014, kl 23.26
kummitus,
ei saanud aru, mis sind nukraks teeb.
see, et kaaslased vananevad või see, et sa ei märka (või ei raatsi tunnistada) kui sinuga toimub täpselt sama protsess?
mansion ghost 28. september 2014, kl 23.35
Iseenese ja ümbritsevate vananemist ei pane nagu väga tähele. Aga kui näed kedagi mingi perioodi tagant on muutus tajutav.
 
n55 28. september 2014, kl 23.42
mind kurvastab pisut, et 10 a nooremad mehed vägisi kõhukaks ja halliks kipuvad minema. Ometi ei tundu need 45-sed mehed nii vanad kui kunagi ammu 35-sed.
 
kurbus kuubis 28. september 2014, kl 23.52
keskendugem positiivsetele näidetele, kus nii mõnigi tegelane on vanuse lisandudes hoopis kaunimaks muutunud. lapsepõlves aknega maadelnu sileda näolapi saanud või trullakast teismelisest kenaks sihvakaks sirgunud jne.
n55,
hallis peas pole ju midagi halba, oleneb muidugi kuidas seda kanda oskad. naistel veidi õnnelikum seis, võivad värvida.
aga need kõhud... see on jube tõesti. samas saan neist inimestest täiesti aru, kui ise peaks mingit dieeti vms pidama hakkama, tuleks ka tahtejõust raudselt puudu :)
õnneks mu tutvusringkond koosneb sportlikest meesterahvastest, nii et kõhtudega ei pea veel silma riivama :)
 
mh 29. september 2014, kl 15.29
Need olid Teilör ja Prukk Lõugan minu mäletamist mööda. Ilmselt on nad ikka siin, aga juba uute nimedega.
alissandra 29. september 2014, kl 17.27
Teema on täiesti igav, sest iga poole aasta tagant mõni mees või naine avastab enda arust taas Ameerika. Kuigi see siin on ammu teada tõde, et delfi polegi koht normaalseks tutvumiseks, vaid ainult auru väljalaskmise koht.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!