Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Teen lühikokkuvõtte tutvumise võimalusest naisteka foorumis.
 
Tegelikkus 28. september 2014, kl 00.42
Pooleaastane tulemus on ümmargune null. Olen katse meetodil teinud ise umbes 5 erinevat pakkumist koos meiliaadressiga naistele tutvumiseks, kokku on kirju tulnud 2.
Naiste kuulutusi pole ma kahjuks ühtegi näinud, mis oleks viinud isegi kirjavahetuseni.
Järeldus, pole mõtet aega kulutada mõttetute saitide külastamisele, kus selline kontingent naisi liigub ehk teiste sõnadega: sigade ette pole mõtet ühtegi pärlit loopida, sead lihtsalt ei märka neid:) Mehed, kasutage oma sharmi tõeliste naiste ees, kasvõi tänaval või kaubanduskeskuses. Ju siia on kogunenud naistest viimane kõnts, kes on siin muudel eesmärkidel kui tutvumine. Muidugi võib tegu olla ka naiste madalas enesehinnangus, kui sulle on juba peale pildi saatmist ära öeldud, siis ei kipu enam tutvuma:)
 
Jälle 28. september 2014, kl 00.45
Jälle kirjutab siin üks korvisaanud isane, keda ükski naine ei taha. Mehed on ikka haledad küll.
 
to Tegelikkus 28. september 2014, kl 00.47
Tubli! Aplaus! Hingelt said ära, nüüd tuleb ilus uni.
 
autorile 28. september 2014, kl 00.48
Ju siis oled peletis.
 
mööduja 28. september 2014, kl 00.49
tänapäeva inimeste häda seisnebki selles, et neil pole raasujagugi kannatust. kohe peab saama kõik, mida hing ihkab. mis näitaja see pool aastat on? oleks kolm ja pool, siis saaks veel aru, aga pool. sa otsid endale kaaslast (kogu eluks) ja seda ei leita uisapäisa ringi lennates ning kihku-kähku rabistades.
 
kandiline null 28. september 2014, kl 00.51
ma tegelikult huvituks kandilistest nullidest, kuna teema tegija on ju ümmargune null, Kui null kohtamas käib, on ju tulemus null.
 
n55 28. september 2014, kl 00.51
arvatavasti kujutlesid tutvumist tehingupõhisena. Naisi see järelikult ei rahuldanud.
 
_ 28. september 2014, kl 00.53
selgelt provokatiivne teema.
 
mees 28. september 2014, kl 01.05
sama siin, pole kohanud ühegi naise meiliga tutvusteemat, kuigi loogiline justkui oleks. enda tehtud teemadele pole ühtegi vastust saanud? tekib küsimus, milleks siin käia? käib ainult üka kauge kommenteerimine ja teemade mahategemine. naised on suhte loomisel väga pealiskaudsed, kui mingi tolgus viitsib nendega vaeva näha ja meelitada, siis langevad selle lolli lõksu ja kannatavad elu lõpuni selle terroristi all.
 
veel üks mees 28. september 2014, kl 01.09
Ma külastan naistekat teistel eesmärkidel, kuid siililegi selge et siin tutvust otsivad naistel on "parim enne" aeg ammu ammu möödas ja tegemist on inimestega kellega sa nagunii ei tahaks kohtuda.

Mees peab olema mees ja minema ja võtma naise mitte arvuti taga kokutama. Siin on sellised naised keda tõelised mehed ei ole võtnud. N-ö ülejääk. Milleks sulle seda prahi vaja. Mine välja ja vali välja. Ei sobinud? Korda.
 
mh 28. september 2014, kl 01.10
Kui öeldakse "ümmargune null", siis tähendab see lihtsalt double-zero, nullide null, noh. Null kuubis. Ehk siis tühisuste tühisus.

Aga teemategija on siin juba ammu tuntud pildijuku. Naised ei haaku temaga, sest ta põlgus ja tigedus naiste suhtes on tajutav juba kirja teel, rääkimata siis silmast-silma suhtlemisel. Naised kardavad naisi vihkavaid meesisendeid, see tekitab ürgset, atavistlikku hirmu, mis kuklakarvad turri ajab. Keegi ei taha ju lõpetada mõne naistevihkajast mehe auto pagasiruumis.
mansion ghost 28. september 2014, kl 01.14
Lohhid!

Isegi kummitus on päris paljude naistega siin virtuaalset tutvust arendanud. Mitu täitsa asjalikku daami nende hulgas.
Aga noh, eesmärgiks polnud ka kedagi "ära rääkida" .
 
loogiline 28. september 2014, kl 08.47
Igasugu irooniapõõsad ja teised püsijobud on oma lolli mölaga kõik vähegi tutvuda viitsijad foorumist välja ajanud. Nii on neil parem oma mitme aliase alt lolli iba lärtsuda, kui tutvujad ei sega.
 
Senza la Donna 28. september 2014, kl 08.56
Kõik, kes väidavad, et siin pole võimalik tutvuda, peavad eelkõige peeglisse vaatama ja sealt seda viga otsima. Kui sa, loogiline, oled mõne tutvumisvõimaluse kaotanud irooniapõõsale, või veel enam, sa pole talle põhjusel või teisel sobinud, siis seda enam pead sa pead vaevama, mida enda juures parandada annab.
 
nending 28. september 2014, kl 08.58
Vaimsele tervisele mõjub äraütlemata hästi siit pikem eemalviibimine. Ei muututa kibestunuks ega oodata siit nurgast endale printsi/printsessi kuldkandikul.
 
mnjah 28. september 2014, kl 08.59
Üleolev suhtumine vastassugupooolde tõmbab igasugusele tutvumisele kriipsu peale.
mansion ghost 28. september 2014, kl 08.59
´loogiline´, kehva tantsijat pidid ka munandid segama.
Kes tutvuda tahab see ka tutvub, kui on kellega tutvuda. "Püsikate" loba ei tohiks nüüd küll kedagi verest välja viia. Kuigi kellegi kraesse peab ju oma saamatuse ajama :)
 
tiibadega kurat 28. september 2014, kl 09.25
Siin liigub väga erinevaid inimesi, nii meeste kui naiste hulgas. On neid, kellega mõtted ei haaku ja loed õlgu kehitades, on väga tarku ja häid kirjutajaid.
Siin on võimalik tutvuda nii tuttavate, sõprade kui ka elukaaslaste leidmiseks. Abiks on enda suhtumine ja lugemisoskus, ka ridade vahelt. Oma ebaõnnestumises ei ole mõtet süüdistada keskkonda ega siin viibivaid tegelasi. Minu arvates kehtib siin kirjutamata reegel...igale ühele oma vastavalt ta enda tasemele...

SID, kuldsed sõnad :) Nii ongi...peeglike, peeglike seina peal...

Päike mängleb kuldsetes sügisvärvides, meri on tüüne ja karges õhus on eriti hea hommikukohvi nautida :) Mõnusat kohvitamist kõigile särasilmadele :)
 
n55 to: 28. september 2014, kl 11.31
kas polegi probleem selles, et nn tolgus viitsib naistega vaeva näha, nn väärt mees aga mitte. Ei viitsi, seega ei väärtusta.
 
n a i n e 28. september 2014, kl 12.38
mina küll olen teinud teemasid meiliadrega ja konkreetseid pakkumisi aga lihtsalt meeste poolne reageerimine on väga väike, enamasti on koheselt teemad kellegi poolt ka ära lagastatud, niiet jah, teemaalgatajal on teatud mõttes õigus aga mitte täiesti.
 
Täitsa Bond 28. september 2014, kl 12.48
See isegi võib nii olla, et pool aastat püüad siit ainult kogred välja ja kolme aasta jooksul satud ka mõne peale, kes ongi kuldne. Ja noor.
Aga kesse viitsib niikaua siin jännata, mõned iginooreks jäävad printsessid eelmisest ,läinud riigikorrast ehk:-)
 
sedasi 28. september 2014, kl 13.46
Tegelikkus on see, et enamus mehi ei oska ega taha tutvuda.
 
sama naistel 28. september 2014, kl 15.04
Pool aastat on hinnangu andmiseks väga lühike aeg. Mis huvi peaks olema naisel tutvuda mehega, kelle enesetutvustus ei anna mingit ülevaadet, kellega tegemist või piirdub paari lausega, N: olen Juhan, sul pilti on?
Tegelikult on naistel samamoodi keeruline kedagi netist leida, sest mehed haaravad kontakte siit-sealt, hiljem ei mäletatagi enam, kellele kirjutati ja püsivust suhtlemisel pole. Heal juhul tuleb paar kirja või kadunud nad ongi. Päris suur hulk on veel neid, kes ei taha helistada, otsivad vabandusi, et liiga arad või kardetakse tüütajaid, et numbrit avaldada.
 
Täitsa Blond 28. september 2014, kl 15.26
veel üks mees
28. september 2014, kl 01.09
...Siin on sellised naised keda tõelised mehed ei ole võtnud. N-ö ülejääk. Milleks sulle seda prahi vaja.
...............................
Ma ei saa ainult aru, miks te vastupandamatud täkud siin seda p r a h t i, (loe:naisi) ikka ja jälle sobramas käite?
Üks teist teeb seda juba oma elu viimased 12 aasatat.

mees
28. september 2014, kl 01.05
..., pole kohanud ühegi naise meiliga tutvusteemat, kuigi loogiline justkui oleks. enda tehtud teemadele pole ühtegi vastust saanud? .....
...... naised on suhte loomisel väga pealiskaudsed, kui mingi tolgus viitsib nendega vaeva näha ja meelitada.

See foorum kubiseb naiste tutvumisteemadest koos mailiadredega, ka minu enda omaga.
Aga kodanik mees kirjutab ju kenasti, et ainult t o l g u s e d viitsivad naistega vaeva näha, aga "mees" arvab, et ...ma ei saagi aru, mida ta arvab:)))

Öelge, kallid mehed, mis huvi peaks mul olema teiega tutvuda, kui ma olen praht, parim enne möödas, kõnts, "iginoor printsess", lolli mölaga püsijobu, siga.....need on vaid sellest teemast välja nopitud "komplimendid"...
Lisaks on mällu raiutud veel hulga "kauneid" komplimente....
Kas ma peaksin kohtuma vaid selleks, et tõestada, et ma ei ole vaal, ma ei ole kortsus v...ga vanamoor, ma ei haise, ma pole kollase nahaga kuivik, ma ei ole tuult lehvitav kliimaksis mutt....et ma olen veel NAINE, et ma siiski kõlban veel inimeste seas liikuma ja veel jäävad meeste pilgud minu peal pidama?
Miks te kurat seda mulle ja teistele naistele koguaeg peate näkku ütlema?
Ja siis veel imestate, miks keegi teiega tutvuda ei taha.

Ma olen teinud ühe sellise inimkatse....kohtusin mehega, kes sõimas mind nägemata mind kliimaksis haisvaks paksuks vanamooriks....kohtusin trotsist, kättemaksuks...
Mehel oli kohutavalt häbi,... ma andsin talle andeks, me oleme praegu head sõbrad, aga mitte iialgi ei unusta naine selliseid solvanguid ja voodisse ei saa see mees mind mitte iialgi.
 
Blondile 28. september 2014, kl 15.35
aluga kohtusid?:D
 
vanamees 28. september 2014, kl 15.35
Pojake, asjalood on sedasi, et kuulutuste tegemise asemel tee raha ja ole edukas, siis naised tulevad ise.
 
on võimalik 28. september 2014, kl 15.41
Kui välja selekteerida labased vanamehed ja joodik naised, nad istuvad siin järjepannu juba mitmeid aastaid, ei lasku nendega absoluutselt vestlussesse, panna tutvuskuulutuse juurde kirja oma aadress, st e-mail, kellel huvi, see kirjutab ja kõik on korras eks siis uuri ise kirjas kellega tegu.Kui aga siin hakata püsisõltlastega jahuma, siis kaotad nii palju et keegi ei kirjutagi sulle, arvavad, et oled ise samasugune püsisõltlane.Üks aga on oluline, kirjuta kindlasti kui vana oled, kui pikk , muidugi välimuse puhul on oluline ka kehakaal ja kus piirkonnas soovid tutvust arendada.
 
to on võimalik 28. september 2014, kl 15.49
Kuidas sa neid püsikaid mitte püsikana siit välja selekteerid, überkana?
 
Täitsa Blond 28. september 2014, kl 16.37
Blondile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> aluga kohtusid?:D


Ohheiiii...:)
See mees ei põe neljakympiste foobiat ja ta ei käi siin marjamaal.
 
punapea 28. september 2014, kl 17.02
jõle põnev... blondil on nii salapärased kohtumised kuskil... jubedalt tahaks teada, kellega ta ikka kohtub... irw:P
siin ei tutvutagi, siin on foorum, kus arutletakse tutvumise üle. kes tahab, see muidugi proovib tutvuda, ja saab oma vitsad kätte:D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!