Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Ei tutvu päkapikkmeestega alla 180 cm!
 
Täitsa Blond 09. oktoober 2014, kl 22.39
Bond musike...tahad ma saadan sulle oma pildi, saad ükskord vaevast lahti?:)
 
mees 172 09. oktoober 2014, kl 23.54
päkapikud tahavad ka hobustega ratsutada
 
Senza la Donna 10. oktoober 2014, kl 00.27
Modelli mõõdud ei ole naise puhul üldse tähtsad (mu silmarõõm on teema autoriga muuseas samades mõõtudes, aga modelliks ta kindlasti ei kõlba), tähtsam on siiski see, et naine oleks sama maailmavaatega ja sarnase elust arusaamisega, kui sa isegi. Kui ei ole ühist arusaamist elust, siis on väga raske koos midagi teha. Elulised pisiasjad ja erinevad väärtused ajavad iga suhte lõhki, olgu välised parameetrid kui ideaalsed tahes.

PS. TB, kui bondile pildi saadad, pane cc-ga mulle ka üks, saan lõpuks ka teada, kui kena see foorumi kõige vahvam vaal on. :D
 
on ikka vahvad meesmodellid! 10. oktoober 2014, kl 03.38
eelmisele:(mu silmarõõm on teema autoriga muuseas samades mõõtudes, aga modelliks ta kindlasti ei kõlba)

aga muidu panna kõlbab küll. nüüd poolpehmetel meestel ilmnevad ju senini varjatud olnud meesmodellide huvid..irw
 
varjatud tom 10. oktoober 2014, kl 03.40
sensa la donna jagab tomiga sama moori vä? on nagu samad mõõtmed kasutusele võetud.
 
teemaalgatajale 10. oktoober 2014, kl 05.12
Sina nö modell omaarust,sa ikka tead et pikad mehed ei salli sinusuguseid ülbikuid,just täpselt sa sobidki ainult nende armukeseks nii nagu keegi eespool mainis kui sedagi,mis see sinu 175 cm on siis kui omale 12cm kontsad alla paned? Ja see 58 kilo on sul kus,kas pool pe... s ja pool maos või siis kõik maos või kannikates?????Tema ei salli Lenda siis oma kolide ja kolge pikkusega sinna kus on ainult pikad mehed mis siit otsid?!
 
aa, päkapikumaailm 10. oktoober 2014, kl 06.32
ei teadnudki, et siin vaid päkapikud alamõõdulised mehed tutvuvad..
 
Täitsa Blond 10. oktoober 2014, kl 11.49
Senza la Donna Kirjutas:

>
> PS. TB, kui b
> ondile pildi saadad, pane cc-ga mulle ka üks, saan
> lõpuks ka teada, kui kena see foorumi kõige vahva
> m vaal on. :D

Tulles vastu järjest kasvavale nõudlusele, tahtsin teha Delfi Date`i konto, pildiga ja puha....aga pilt on liiga suur, ei mahu kasti ära:(
 
ahzooloog 10. oktoober 2014, kl 11.51
aga tee siis kaks kontot:)
 
Täitsa Blond 10. oktoober 2014, kl 12.23
Olge lahked, minu Delfi Date konto on tehtud...nimeks ikka Täitsa Blond.
Kaks pilti...before ja after.
Before fotol olen oma treeningutee alguses, after fotol olen end delfimeeste jaoks vormi saanud ja peaks isegi Bondi südame kiiremini põksuma panema:)
Pole rohkem aega teiega siin plärada, kirjad juba tulevad:D
 
Senza la Donna 10. oktoober 2014, kl 12.27
TB, pane ikka link ka, ma ei oska sellel lehel otsida, kohe nõuab registreerimist. :(
 
ahzooloog 10. oktoober 2014, kl 12.32
jah, mul sama lugu, palun linki. Olen küll uudishimulik, aga mitte nii, et sellepärast konto omale teeksin:D
 
Täitsa Blond 10. oktoober 2014, kl 12.34
Olge lahked...:)
http://date.delfi.ee/1112652



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Täitsa Blond 10.10.2014 12.38.
 
Senza la Donna 10. oktoober 2014, kl 12.37
Kas ma nüüd jäin ilma, või teedki ainult nalja? :)
 
Täitsa Blond 10. oktoober 2014, kl 12.39
Mina nalja ei mõista, minu poole pöörduda ainult tõsiste kavatsustega!
 
o.o 10. oktoober 2014, kl 12.46
Täitsa Blond, tahtsid nalja teha teiste inimeste arvelt, keda isegi ei tunne? Tunned end nüüd paremini?
 
Täitsa Blond 10. oktoober 2014, kl 12.57
Ütlesin, nalja ma ei mõista.
Terve see foorum ainult sellel püsibki, et anonüümselt tehakse nalja, mõnitatakse ja arvustatakse inimesi, keda ei tunne ja keda pole kunagi näinud.
Sõnal on vägi....
 
Täitsa Bond 10. oktoober 2014, kl 13.04
Vaene jalgratas:(
 
Täitsa Blond 10. oktoober 2014, kl 13.10
Bond musike, ei jõudnud sind hoiatada...sinu jaoks oli teine foto:)
 
o.o 10. oktoober 2014, kl 13.20
Ei olnud teadlik, et kogu foorum püsib Sinu nägemusel, kuidas tuleb inimesi kohelda.
Sõnal on vägi ja tegudel on tagajärjed. Moodsal moel funktsioneerimine on õõvastav, ühel hetkel oma elus adud loodetavalt, et sel viisil kaugele ei jõua.
 
Täitsa Blond 10. oktoober 2014, kl 13.27
Ei foorum ei püsi kaugeltki minu nägemusel, aga keegi ei keela mul oma nägemust siin kirja panemast.
Minu nägemuse järgi on ebaeetiline inimesi, kellega kohtutud on, siin avalikult mõnitada ja veel üleskutseid teha, et oleks ikka rohkem verd, verd...
 
o.o 10. oktoober 2014, kl 13.41
Ei ole igapäevane lugeja ja verd ei ole siin kohanud. Täpsustad?

Ebaeetiline ei ole sama käitumine tundmatute suhtes, kellega kohtutud ei olda? Vaevalt Sa nende daamidega isiklikult tuttav oled, kelle pilte eksponeerisid.
 
Hülgehall kuub 10. oktoober 2014, kl 13.42
Igale oma, ehk siis kellele sobib 190 cm pikkune kasiinosõltlane, kellele aga 175 cm pikkune ettevõtja, miljonikäibega firma omanik..ärge ainult halama tulge, kui unistus ja reaalsus teine teisel pool seina kõnnivad..
 
eile jäin rongi alla 10. oktoober 2014, kl 14.04
kes siia sisse astub, jätku eetika ukse taha...
väikese kohendusega tuntud tsitaat, aga sobib siia seltskonda nagu rusikas silmaauku.
 
MZ45 10. oktoober 2014, kl 15.15
Täitsa Blond pani oma pildid ülesse ja ongi veri tänavatel :) Ma panin ka siis oma pildi.
http://date.delfi.ee/311277
 
Täitsa Blond 10. oktoober 2014, kl 15.27
Ahh, et rahvas polegi rahul ...ei saagi nagu piraajaparv tükke rebida?
Aga vahet ju pole, on pilt või ei ole... haisev vana jupats vaal olen ja selleks ma siin ka jään.
Head tutvumist!
MZ45, kena oled...sinu ma võtaks:)
 
MZ45 10. oktoober 2014, kl 15.29
hahaa, sa pole veel näinud milline ma päriselt välja näen :)
 
tb-le 10. oktoober 2014, kl 15.35
Täitsa Blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ahh, et rahvas polegi rahul ...ei saagi nagu piraa
> japarv tükke rebida?
> Aga vahet ju pole, on pilt
> või ei ole... haisev vana jupats vaal olen ja sel
> leks ma siin ka jään.
> Head tutvumist!
> MZ45,
> kena oled...sinu ma võtaks:)

pada sõimab katelt, sinu jaoks vist ongi see vanasõna välja mõeldud. hädaldad, et sind näritakse, aga ise närid samuti IGAL võimalikul juhul. väärid seda seltskonda täiesti.
 
Täitsa Bond 10. oktoober 2014, kl 15.36
Siin tahetakse luua nagu salapâra mingi kriitika üle, et "muidu ma nii põrsanägu polegi". Mis pidi see oluline võiks olla, kui tutvumise all toimub kõik muu, kui see ise?
Nafnaf
 
Täitsa Blond 10. oktoober 2014, kl 15.43
MZ45 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> hahaa, sa pole veel näinud milline ma päriselt väl
> ja näen :)

Eks siis näita...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!