Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Ma ei tahagi tutvuda
 
Helen 28. oktoober 2014, kl 20.54
Olen bitch ja primadonna. Ükski mees pole piisavalt hea.
Ma ei viitsi ühegi mehe veidrustega harjuda.
No jaa, olen tutvunud küll, aga enamus on pehmelt öeldes alla igasugust arvestust. Ei lepi mingi hädapärase variandiga :)
Tean jah, et olen vales rubriigis, aga siin on hea ennast välja elada.
On siin veel selliseid nagu mina? Huvi pärast küsin..
 
enamus 28. oktoober 2014, kl 21.00
siin foorumis ongi enamasti sellised inimesed, kes reaalselt tutvuda ei taha. selles suhtes pole sa mingi erand.
 
tere 28. oktoober 2014, kl 21.06
teretulemast meie sekka.
mansion ghost 28. oktoober 2014, kl 21.19
Nojah, kui paljud mehed pole ´Helenit´ enamaks pidanud, pole kummitusel kah enam soovi primadonnaga tutvuda. Ja primadonnasid siin jatkub, üks vähem või rohkem?
 
Sissy to Helen 28. oktoober 2014, kl 21.20
Mina olen egoist ja elan soojal maal.Milleks mulle eesti tont?:D
 
päevapäike 28. oktoober 2014, kl 21.20
Mina ka olen siin vaid vaatleja rollis :) - kuid erinevalt Sinust arvan, et just mina pole kellegi vääriline :)

* kui kunagi kusagil enesekindlust ja -väärikust jagatakse, siis oleksin huviline...
 
Jep 28. oktoober 2014, kl 21.22
Kummituse koht on 50+
mansion ghost 28. oktoober 2014, kl 21.31
´Jep´, küllap ma jõuan ka Teie veidi seniilses seltskonnas pisut elevust tekitada, pisut hiljem.
 
mees 28. oktoober 2014, kl 21.37
ma ei soovi samuti kellegile tüli teha, tuleb üksinda kannatada.
mansion ghost 28. oktoober 2014, kl 21.43
mees, miks peab elu olema kannatus?
Kannatad üksindust, kannatad tujutsevat moori, kannatad...
Loomulikult oleks õdusam mõistva kaaslasega aga selle puudumine ei pea olema ilmtingimata kannatus.
 
Permis 28. oktoober 2014, kl 21.44
Andestust, kui kedagi solvan aga uskumatu lambakari on siin ikka koos (konkreetselt antud teemas) - üks idioot "genereeris" mingi teema ja nii uskumatu, kui see ka ei tundu .. aga kari lambaid määgivad kaasa :D
 
tähelepanek 28. oktoober 2014, kl 21.45
permis, sinagi oled siin teemas sõna võtmas. lammas?
 
Helen 28. oktoober 2014, kl 21.46
Ja see Permis on maailmatark kindlasti...:)
Naerukoht.
 
Jep 28. oktoober 2014, kl 21.47
Kummitus solvus va? Musi sulle ka;)
 
Helen 28. oktoober 2014, kl 21.49
Mina oleks mõne mehe jaoks kindlasti üks "pain in the ass". Aina virisen, vingun, inisen. Kõike seda teen sellepärast, et see mees mulle tegelikult ei sobi.
Kui oleks normaalne mees, siis asjalood teisiti.
Olen egomaniakk küll, aga mis selles halba on? Mina pole esiisadelt pärinud orjameelsust nagu enamus eestlasi :)
 
Permis 28. oktoober 2014, kl 21.51
Andestust kallid neiud! Kirjutage mulle ikkagi.
 
Helen to Sissy 28. oktoober 2014, kl 21.54
Eesti peletis on jah nii ja naa..:) Nagu hästi ei sobi. Samas need banaanimaa elanikud pole ka kõige parem valik.
Pigem võtaks ikka Eesti mehe, mõned päris kenad liiguvad ringi.
 
ahzooloog 28. oktoober 2014, kl 22.08
Helen Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina oleks mõne mehe jaoks kindlasti üks "pain in
> the ass". Aina virisen, vingun, inisen. Kõike seda
> teen sellepärast, et see mees mulle tegelikult ei
> sobi.
> Kui oleks normaalne mees, siis asjalood
> teisiti.
> Olen egomaniakk küll, aga mis selles h
> alba on? Mina pole esiisadelt pärinud orjameelsust
> nagu enamus eestlasi :)


ja lisamata jäi sul veel see, et õige mees sõidab ju jeebiga, eksole:)
 
alar ( tervendaja) 28. oktoober 2014, kl 22.10
Väga põnev teema. Nii kui hakatakse vastassugu mustama, siis mul on kombeks küsida.
To: Helen.
Milleks sul meest on vaja, kui mees on veidrik?
 
Sissy to Helen 28. oktoober 2014, kl 22.14
Ma ikka ei taha tonti.Mulle sobiks rahulik inglane.;)
mansion ghost 28. oktoober 2014, kl 22.15
Milleks kellegil meest/naist vaja on?

Omamoodi ekstentsiaalne küsimus, mille sisu ajas muutub, tahame tunnistada või mitte.
 
Marten 28. oktoober 2014, kl 22.27
Täpselt minu mõte. Ma ka ei taha tutvuda, mul on täiesti villand nendest ennast pähe määrivatest naistest ja nendest, kes arvavad, et peab kohe kedagi sebima.
Milleks? Lõpuks ometi olen ma üksi ja tahan seda veel pikalt nautida.
 
n46 29. oktoober 2014, kl 00.46
lõpuks ka teema mittetutvujatele. mõnele Bondile käib selline püha tutvumistempli teotamine muidugi valusalt munade ja hinge pihta. mina ei tutvu, sest kõige parema täku napsasin juba ammu ära ja mis mõtet teda kehvemaga asendada.

kunagi sai kohtingutel käidud, niisama eksperimenteerimas. et näeb, mis mehega päriselus tegu. nalja ikka sai. üks noor donjuan oli hirmsasti regulaarsest sugutamisest huvitatud, aga ei raatsinud tassi teedki välja teha. rääkis, et temal on põhimõtted. noh, minu põhimõtted käskisid ihnuri saata sinna, kuhu päike ei paista. põhimõtte pärast.
teine "saak" siitsamast foorumist, nukrates neljakümnendates papi, tuulutas seevastu rahakotti korralikult. klubides tellis iga kümne minuti järel uue kokteili, lõi püüdlikult tantsu ja koogutas ette-taha. ükskord kutsusin sõbrad ka kluppi ja papi käristas neilegi välja, nii et laud öö otsa lookas. hommikul maandusime minu juures ja siis õige nali alles algas. papi ei ilmutanud vähimatki unisuse märki, viskas end voodile selili nagu kirjmargi ja vihjas, et ootab seksi. no minust ta sinna ootele jäigi...
ühel jorsil oli nagu turbo tagumikus. kohe peale esimest kohtingut kuulutas, et tahab oma naise maha jätta ja hakkab meile uut pinda otsima. justnagu mingi türgi lover-boy, kellel paari sekundiga eluarmastus peale tuleb kui heledamat juuksesalku juhtub silmama. jorss teataski naisele, et kolib välja, mispeale toimus suur draama. naine viskas ta lemmiklille koos potiga aknast välja. pott purunes kildudeks, aga abielu lapiti uuesti kokku, tänu minu ponnistustele. võimalik, et peaksin perenõustaja karjääri peale mõtlema.
üks karismaatiline säga siit foorumist suutis mu pea päris osavalt sassi ajada. aga mis tolku karismast, kui riist on suur kui müürilõhkuja ja keelekat tehakse nädal aega nälginud kannibali kombel.
neid lugusid võikski jääda meenutama. moraal aga järgmine, et ei tasu üleliia tõsiselt seda tutvumise missiooni võtta.
Helenil õigus, et hädapärase variandiga õige naine ei lepi.
nõrgad jorsid kardavad primadonnasid ja õigesti teevad. primadonna vajab enda kõrvale võrdväärset meest, mitte kompleksides sussi.
 
Täitsa Blond 29. oktoober 2014, kl 00.55
n46, issand kui hea, räägi veel...:D
Ot, kust sa oma täku siis leidsid?
 
n46 29. oktoober 2014, kl 01.40
no ega rääkimine toida, kuigi lood elust enesest ja siit foorumist alguse saanud.
meeldesööbinud randevuu toimus ühe kirjanikuhärraga. kuumust õhkuvalt linnasillutiselt pagesime soliidsesse restorani roheluse rüpes, edasi tema basseiniga villasse. augustiöö sooja äikesevihma käes aias alasti teineteise vastu liibudes tundus kõik liiga hea. voodis hiilgas kõhukas kavaler vaid meritähepoosiga ja tublisti alla keskmise vänt ei lisanud erutust. vähemalt algus oli ilus.
ühe nunnu rokkariga kohtusime lausa mitu kuud, linade vahel ja romantilistel jalutuskäikudel. veidi peale ta 18-ndat sünnipäeva tüdinesin ja hakkasin ignoreerima. mängukannidel oli aeg tahaplaanile tõmbuda, sest supertäkk ilmus areenile.
täku leidsin ikka delfist, küll mitte siit tutvujate tallist. ühes teises foorumis hakkas jutt jooksma ja sädemeid lendama. kooselu polnud alguses mõtteski. aga saatuse vastu ei saa ja tuleb välja, et pärleid leiab ka põhukuhjast.
 
Eheee 29. oktoober 2014, kl 02.35
See kes põhukuhja pärliga elab on lollakas
 
ahzooloog 29. oktoober 2014, kl 07.37
n46 heietused meenutavad Bläck Rokiti laule:D
 
punapea 29. oktoober 2014, kl 07.47
mahlakad heietused. eheda elunaise jutt. ja pole üldse imestada, et see kõik päädis poole noorema mehe leidmisega. mulle meeldivad inimesed, kes jäävad lõpuni endaks ega häbene oma tõelist olemust. vähemalt ei inise pidevas seksipuuduses ega kergita avalikult seelikusaba, et esitleda oma tupekuule:D
 
ahzooloog 29. oktoober 2014, kl 07.54
no aga kui seksipuudus või tupekuulid kuuluvad ka kellegi tõelise olemuse juurde ja neid ei häbeneta, siis peaksid nemad ka sulle meeldima. ära ole nii silmakirjalik:D
 
Senza la Donna 29. oktoober 2014, kl 07.54
Tegelikult on n46-l täitsa optimistlik jutt ju - leidub siingi normaalseid mehi :)
Aga miks mehi alati mingite loomadega võrdlema peab? Siga, täkk, elajas... kas mingeid viisakamaid võrdlusi ei annaks tuua?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!