Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Ma ei tahagi tutvuda
 
Täitsa Bond 29. oktoober 2014, kl 13.56
Senza,

Midagi on siin muutunud jah, vanemad on kuidagi eriti turris:-)
 
Täitsa Blond 29. oktoober 2014, kl 13.57
Täitsa Bond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ennetav teadaanne?? Kellele, milleks?? Kujutad ett
> e, et oled lennujaam ja tuhanded ootavad või? Kumm
> aline, pole nagu pähegi tulnud, et võiks tekkida t
> ahtmine tutvuda mõnega, kes räägib nagu et: mobiil
> telefon,millele te helistate, on kas..

"Telefon, millele te ei helistanud on sisse lülitatud ja asub võrguteeninduspiirkonnas."
Ei taha mind tuhanded, piisab kui Üks tahab.
Ma ei viitsi rohkem...kõtt tööle, loodrid:)
 
Täitsa Blond 29. oktoober 2014, kl 13.59
Täitsa Bond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Blablablaal. Ok, minupoolest võite nüüd kasvõi n46
> tutvuda ja eesti mehi maha teha enda tuntud ihatu
> ses:-)


Kle, totu.....ei taha mind iga vastutulev isane, rahune ometi.
 
Senza la Donna 29. oktoober 2014, kl 14.02
Täitsa Blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Ma ei viitsi rohkem...kõtt tööle, loodrid:)


Krt., ma just võtsin ühe rohelise tee ette ja mõtlesin, et puhkan veidi. Kaua sa ikka rühmad, aitab tänaseks küll. :)
 
ahzooloog 29. oktoober 2014, kl 14.04
no pmst olen mina ka täitsa õiges rubriigis. Täiesti vabatahtlikult olen mittetutvuv, aga lobiseda ja targutada tahaks ikka:)
 
kadakajupp 29. oktoober 2014, kl 14.21
bond tundub siin ainuke, kes turris on - äkki sööd ise hoopis pisut magusat?
ahzooloog, vaat kus ketser, pead sa seda kohe korrutama või?

hmm, tööleminemisega on kehvemad lood, ma juba olen siin.
 
ahzooloog 29. oktoober 2014, kl 14.22
jah, igaks juhuks kordan üle. Muidu prouad jooksevad mu jalust maha:)
 
Täitsa Bond 29. oktoober 2014, kl 14.31
Tegelikult see nurgakene siin on nagu mingi omaette teraapia. Vaatad siin, loed ja pole päevagi, kus meeste aadressil pole midagi mahategevat, halvustavat, laitvat või suisa olematuks pidavat. Lõõbid ekraanile pisut vastu, jõuad õhtul lôpuks kuhugi, mida võib koduks nimetadaja pole päevagi, kus väravat sulgedes ei mõtle, et õnneks pole avatava ukse taga ainsamatki näägutist ootamas:-)
 
kadakajupp 29. oktoober 2014, kl 14.38
vaene bond, on sul aga raske elu.. vaimne vägivald terve päev ja õhtuks nõnna väsinud.
 
punapea 29. oktoober 2014, kl 14.38
jah, lööte siin aega surnuks tööandja kulul. aikrt ma laseks sellised päevapealt lahti:P
bond, küll sa selle näägutise ka lõpuks leiad. ära hõiska midahgi!:D
 
kadakajupp 29. oktoober 2014, kl 14.41
rahu, punapea - ma ei tööta konserviliinil ning töö pole tegemata.

aga tegelikult on mul hoopis küsimus laiale ringile - millised on need sõnad, mis postituses "keelatud" on? välja arvatud muidugi roppused jms.
 
Senza la Donna 29. oktoober 2014, kl 14.44
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> aga tegelikult on mul hoop
> is küsimus laiale ringile - millised on need sõnad
> , mis postituses "keelatud" on? välja arvatud muid
> ugi roppused jms.

vanasti oli kaalikas, nüüd näiteks laia naeru märk ":D"
 
punapea 29. oktoober 2014, kl 14.47
mind ei huvitagi, kus sa töötad või mis sa teed, kadaks. nagu ka enamus mutte siin:P /v,a n46 vahel mahlakad kirjutised:DDD/
see teema on ju taaskord mittetutvujatele, ainult et pole kohustust hingeliselt kriiksuda ja ilmtingimata mingi tobe lugu youtubist otsida:D
 
Täitsa Bond 29. oktoober 2014, kl 14.47
Mingid sõnad pole siin keelatud ja kui kõiki kohe kirjutada ei õnnestu, siis on lihtsalt nutti vähe:-)

Sìtt, kusī, líts, várdjas...
 
kadakajupp 29. oktoober 2014, kl 14.50
Hmm, seda laia naeru märki olen isegi kasutanud ja mitte ühtegi neljatähelist sõna ei sisaldanud postitus, minu arvates täiesti tavaline sõnavara...

punapea - kui sind muu ei huvita, kui n46 memuaarid, siis milleks hingeõhku raisata ja muretseda kellegi töö või ülemuse pärast? imelik, miks siis üldse sõna võtta, kui teema absoluutselt ei huvita..
 
bb 29. oktoober 2014, kl 14.51
jupile

Mul kunagi ei läinud läbi "kergenduseks" või "kergendamiseks". Pidin tükk aega mõtlema, et mis ei sobi.
 
punapea 29. oktoober 2014, kl 14.55
kui mutid mehi pikali joosta ei suuda, siis hakkab see vastastikune ärapanemine. selle asemel et n46 moodi elu nautida, hakkavad nad siin vastastikku tutvuma (ma igaks juhuks kordan - ma ei tutvu, ei muttide ega kuttidega:D) et siis julged tahta, julge teha, aga ära inise pidevast seksinäljast tingituna:DD
 
kadakajupp 29. oktoober 2014, kl 14.57
ma kaalusin sõnu "trepikoda, kass, võimalikkus.." miskit vist veel, enam ei meenugi.

rõziku huvitavad järeldused jätan siinkohal kommenteerimata.
 
Täitsa Bond 29. oktoober 2014, kl 14.58
Punapea,

Leian? Ainuke oht on, kui ta ise mind leiab. Üldse mitte tahtes, vastikustundega, vastumeelselt, põlastavalt, jne.
Aga mina teen kõik, et see ära hoida ja ikka vaba püsida:-)
 
ohh 29. oktoober 2014, kl 15.06
see oleks ikka Bond jube lugu küll kui keegi suudaks su rajalt maha tõmmata onju?
ise siis nagu ei igatse kedagi kaissu, kellegi hellitusi, suudlusi?See võib vahest täitsa hea olla, vahelduseks:)
 
Täits Bond 29. oktoober 2014, kl 15.10
Kui nii võtta, siis kooseluseaduse arutelu avas nii mõnelgi silmad, ka bondil, s.t. minul.
Kes on huvitatud tulema vikerkaare tutvumisklubisse, see andku teada.
 
kadakajupp 29. oktoober 2014, kl 17.16
vikerkaareklubi jaoks on ju kohad olemas. aga huvitav, et tutvumisfoorumis on nii palju mitte-tutvujaid :).
 
ahzooloog 29. oktoober 2014, kl 17.25
no aga kus teises alarubriigis siin niipalju muliseda saaks? 50+ jaoks olen veel nati noor, saatmata kirjad on üks jube koht, unetu ma pole...no femmides saab ka natike lobiseda. Lihtsalt see siin on kõikse aktiivsem koht.
 
kadakjupp 29. oktoober 2014, kl 17.27
kus see üritus toimub. huvitav kohe, ise ka vahel olen mõeld orientatsiooni vahetamisele. tõsi küll, võimalusi pole seni eriti olnud, s.t. pakkumisi pole tehtud
 
kadakajupp 29. oktoober 2014, kl 17.32
copy-cat -sul peale delfi ükski teine lehekülg ei avane, jah?

ahzooloog, küllap sul on osaliselt õigus. ja ega paljudel vast polegi mingit orgaanilist vastumeelsust tutvumise osas, lihtsalt kui suhteid ei soovi, siis ei tundu ka mäng küünlaid väärivat.
 
Täitsa Blond 29. oktoober 2014, kl 17.38
Olete ikka vahepeal palju jõudnud ja polegi tuttipidi kokku läinud, va punapea, kes pole veel mõnest asjast üle saanud:)
Ma fännan küll n46`e, aga ise ma tema jälgedes siiski ei käiks, sest ei taha mõeldagi mõne meritähena lebava õllekõhuga hallide vuntsidega onkli rahuldamisest...võehhhhh:(((...olgu tal või Lamborghini ja basseiniga villa.
Tegelikult olen ma vales teemas, sry....ma ju tutvun, aga väike õigustus siiski, mitte delfimeestega.
Ma vist laseks hirmust püksi, kui peaks siit mõne silme ette astuma.
 
ahzooloog 29. oktoober 2014, kl 17.43
Oodoot, aga need kes sul kõhu täis söötsid ja su täis jootsid olid ju ka delfimehed? Või mis?
 
pp 29. oktoober 2014, kl 17.48
valed naised oled siis valinud.Egas kõik ka nääguta.
 
Täitsa Blond 29. oktoober 2014, kl 17.49
Jaa, need kaks olid erandid, aga kummagagi ei olnud plaaanis voodisse kobida.
Tegelikult siin foorumis vist rohkem tutvujaid pole, Bond ja Blond.
Millal tuleb värsket kaupa, küsin?:)
kle, ahzooloog, kes sina oled...male või female?
 
kadakajupp 29. oktoober 2014, kl 17.50
rõzik on äärmiselt ballistiline jah teinekord, ei mina taipa, miks. N46 puhul ma tema elustiili küll ei kadesta, pigem vastupidi. aga lahe on see, kuidas ta seda ise naudib ja kirjeldab (siiski kaldun arvama, et kirjanduslikud katsetused ja soo osas pole ka kindel).

blond - kas sa mitte siit kellegagi ei kohtunud? värskenda mu mälu.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!