Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Ma ei tahagi tutvuda
 
Täitsa Bond 01. november 2014, kl 12.53
Noh, peretüli käsil? Kohe tuleb siia liiibaaliiibuuu ja paneb kõik paika, kesonkes:-)
 
ahzooloog 01. november 2014, kl 12.54
krt, punapea ikka oskab...siuke hull mutt, et armu või ära:D
 
Senza la Donna 01. november 2014, kl 12.56
"edaspidi olen veel hoolikam, et hoiduda maniakkidest:DD"
Sul lihtsalt sellepärast s'tt tunne, et kohe läbi ei hammustanud, pead ju ennast foorumi kõiketeadjaks ja ilmselt ei mahtunud pähe, et nii haeldealt alt läksid. Maniakklusest on asi kaugel.:D
 
sinihabe 01. november 2014, kl 13.05
punapea Kirjutas:
-------------------------------------------------------
mulle ei meeldi püsisõltlased,
> kes kõigi kohta kõike arvavad teadvat:P

Punapea räägib endast. ta üks kõige vastikum naine,keda eales loetud on.
 
Täitsa Bond 01. november 2014, kl 13.13
Vot ongi, punapea on punase pea ja hea fantaasiaga naine ning mitte mingi pasakajakas, kes nokib sitta ja kriiskab lollusi siin:-)
 
n46 01. november 2014, kl 13.14
nuuskur, psühhoanalüütiku või detektiivina läheksid kolinal pankrotti. kurb, aga tõsi. "ajakirjanduslikku vaistu" võtan komplimendina, aga tilli mul püksis pole. pettumus sulle?
nüüd vean mina omakorda kihla, et härra nuuskur reeglina neti- ja pimekohtingutele ei julge minna. veel vähem spontaanselt kellegi kehavõlusid ära proovida.
ainuüksi selles foorumis rajalt mahavõetud meestest sai "följetoni". äkki peaks tõesti memuaaride väljaandmisele hakkama mõtlema...

nuuskur Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> n46 29. oktoober 2014, kl 00.46
>
> Vean kihla,
> et selle postituse autor on mees! Või kui tõesti
> pole (tõenäosus on max 5%), siis on tegu ajakirjan
> duskiku vaistuga naisega kes on selle följetoni pa
> stakast 101% välja imenud.
 
to n46 01. november 2014, kl 13.28
Noor polt vahetas noorema vastu välja, peksad segast?
 
punapea 01. november 2014, kl 13.31
nüüd tean siis minagi, miks ma tutvuda ei taha - kui ma siin aktiivselt tutvuks, siis kindlasti kirjutaks mulle jälle mõni maniakk, kelle ole kümneid kordi juba kuhugi viiskalt saatnud. mitte et ma seepärast ainult ei tutvu /eks ole muidki põhjuseid, mida võibolla mõni püsisõltlasest kõiketeadja teab paremini:D/, aga noh, isegi mõtet ei tule, et mõtleks et hakkaks tutvuma:DD

TB, muidugi on see fantaasialend mind ka vahel jumal teab kuhu viinud, aga seda ma tõesti ei tee, millest kirjutasid:DD

ahzooloog, kas sa mitte juba ei ole minusse armunud:DD
 
Täitsa Bond 01. november 2014, kl 13.31
Kas n46 viitab keha võludele omaealiste ihudes või?:-)
 
Täitsa Blond 01. november 2014, kl 14.56
Senza la Donna Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mis aga TB-sse puutub, siis ilmselt ei ole ta oma rollist veel tüdinenud, kirjavahetuse põhjal pole ta
> pooltki selline, kui siin foorumis. ;)
>
Noniii....ei hakka midagi siin minu mittetutvumisele kaikaid koibadesse loopima!
Täpselt selline ma olengi, nagu olen...võtke või jätke ja ma ei saa üldse aru, millega te, hr Senza, rahul pole?:)
Privaatselt võin aga mängida lillekest, olla mõrd või keda aga härrad soovivad või millise poole minust välja võluvad.
Vahet pole tegelikult, ma olen nagunii mingi niisama kõvatajate magnet vist.

Punapeast ei saa ma üldse aru. Kohati ajab täitsa arukat juttu ja siis kukub märatsema, nagu isase näljas kass kiimaajal, nähes igas emases endale rivaali.
Kle, rahune maha...ma EI taha su Bondi, ma nokin ta kallal niisama ajaviiteks. Minu jaoks ei ole häid ega halbu inimesi, on lihtsalt nende halvad ja head mõtted ja teod, mida ma siis vastavalt materdan või kiidan.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 01.11.2014 20.43.
 
universumi suur molekul 01. november 2014, kl 15.02
Vaadake kasse, elavad lõbusalt ka ilma kuramaazhita.
 
Senza la Donna 01. november 2014, kl 15.38
Täitsa Blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Noniii....ei hakka midagi siin minu mittetutvumisele
> kaikaid koibadesse loopima!
> Täpselt selline ma
> olengi, nagu olen...võtke või jätke ja ma ei saa
> üldse aru, millega te, hr Senza, rahul pole?:)


TB, ei sega ma su tutvumist ühti, vastupidi, mu meelest oled sa siin pea ainuke mõistlik tutvuja (ülejäänud mõistlikud on ju mittetutvujad :D). Vahest suisa kahjugi, et ise ei tutvu.

punapea 01. november 2014, kl 13.31

"nüüd tean siis minagi, miks ma tutvuda ei taha - kui ma siin aktiivselt tutvuks, siis kindlasti kirjutaks mulle jälle mõni maniakk..."

Küll sa tahad, isegi oma meilika jätsid siia ju. Kuigi ma ei tea, kas keegi julgeb sulle kirjutada, "vanad maniakid" teavad sind ju piisavalt hästi. Uute tutvujate teemades sa aga ise ei osale ja kas nad tulevad selle peale, et sulle kirjutada? Aga mine tea, ikka oleks tore, kui siin jälle mõni paar kokku saaks. :)
 
n55 01. november 2014, kl 19.14
n46
"
täkk on veel kahekümnendates, aga väga heas vormis ja nooruslik....
"
No on ikka andekaid naisi, iga komm nagu kompu. Või ongi tal kodus kahekümnendates... hobune?
 
kiibitseja 01. november 2014, kl 19.17
n55, penskarite foorum on mujal.
 
n55 01. november 2014, kl 19.19
kiibits, hoia mokad maas, muidu vastu lõugu saad!
 
n46 01. november 2014, kl 19.50
peidetud võlusid leiab ehk igas vanuses ihudest kui hästi otsida. ei tea, kuidas lugu Bondiga ja tema võimsa muskulatuuriga. pole linki trikoovoorupildiga juhtunud nägema. minuealiste meeste kered kipuvad tavaliselt juba närtsima ja mõned kehaosad lonti vajuma. voodis ka sama tegusad kui kastreeritud kilpkonnad.

mida naiivsem ja provokatsioonidele alluvam lugeja nagu n55, eks seda andekam paistab kirjutaja.
 
n55 01. november 2014, kl 20.18
mitte Sinu loogikat ei imetle ma, n46...
 
punapea 01. november 2014, kl 20.40
kuule, n46, kas sina oled suures kepinäljas juba kilpkonnade tegelenud ? kilpkonn pole ju 20 aastane hobune:(((
 
Ma ei tahagi tutvuda 02. november 2014, kl 09.34
Быть знаменитым некрасиво.
Не это подымает ввысь.
Не надо заводить архива,
Над рукописями трястись.

Цель творчества - самоотдача,
А не шумиха, не успех.
Позорно, ничего не знача,
Быть притчей на устах у всех.

Но надо жить без самозванства,
Так жить, чтобы в конце концов
Привлечь к себе любовь пространства,
Услышать будущего зов.

И надо оставлять пробелы
В судьбе, а не среди бумаг,
Места и главы жизни целой
Отчеркивая на полях.

И окунаться в неизвестность,
И прятать в ней свои шаги,
Как прячется в тумане местность,
Когда в ней не видать ни зги.

Другие по живому следу
Пройдут твой путь за пядью пядь,
Но пораженья от победы
Ты сама не должен отличать.

И должен ни единой долькой
Не отступаться от лица,
Но быть живым, живым и только,
Живым и только до конца.

BP
 
n46 02. november 2014, kl 11.37
väga lühinägelik on uskuda, et ilustamata tõdede väljaütlemise taotlus oleks imetlevaid ovatsioone esile kutsuda. tõde võib olla naljakas, ebaloogiline, uskumatu, irriteeriv, räpane, vihastamapanev. imetlust äratab ta harva. 55 eluaastat võiks olla piisav aeg selle mõistmiseks.

suures kepinäljas värvitakse juuksedki punaseks ja lillaks. proovitakse ka vananenud kilpkonnaonusid ja muid elukaid. et poleks mingit kaagutamist vanuselise diskrimineerimise kohta.
 
punapea 02. november 2014, kl 11.48
kole tõesti, kui vanamutid oma pead punaseks värvivad. see pidi tähendama igatsust armastuse (seksi) järele, mida siis punase peaga püütakse esile kutsuda. blondeerimine on hoopis teine ooper - tean mutikesi, kes omale pähe uriini kallavad, et juuksevärv paremini peal püsiks. värvitud juustega kõõmad on häbi naissoole:P

n46, ma vaidlen vastu - minuealised /+-2a/ on ikka vägagi mõnusad ja kehalt atraktiivsed. midagi pole ei lontis ja tegusust jagub. pole vaja negatiivseid näiteid etaloniks seada.
 
Täitsa Bond 02. november 2014, kl 11.50
Täitsa usun, et mehe kehast ja hingest kaob igasugune eluvaim, kui järjekindlalt peaks kellegi n46 ihust rõõme avastama. Pole, ime, kui saabuks ka päev, kus tahaks ennast 2x järjest üles puua:-)
 
punapea 02. november 2014, kl 12.07
pohhui Täitsa Bond, tõmba kas või täna ennast oksa:(((
 
Täitsa Bond 02. november 2014, kl 12.11
Punapead polegi nii lihtne libada:DD
 
n46 02. november 2014, kl 12.14
vaevalt et blondeerimine ja muu ebaloomulik karvastiku toonimine seksisaamise võimalust suurendaks. küpsemas eas naise puhul see ainult rõhutab vanust ebasoovitaval viisil.
hõreneva kiilaspeaga vanameestel õnneks sedalaadi mured puuduvad.
punapea pole vist oma sünniaastat avaldanud. aga on ikka suur kvaliteedivahe kui panna kõrvuti poole sajandi vanune ätt ja paarikümneaastane täkk. silmailust rääkimata. üksikud ätid säilitavad vitaalsuse kõrge eani, aga neid ei saa kahjuks etalonidena võtta.

Bond, mis mõttes PEAKS? kõik toimub ikka vabatahtlikkuse ja vastastikuse mõnu alusel. või sinu meelest saab nooremaid voodi- ja elukaaslasi ainult neid enda külge kinni teipides?
saan aru, et sul terve voodialune teibirulle täis varutud.
 
punapea 02. november 2014, kl 12.32
n46, olen natuke noorem kui sina, kuid väga vähe noorem.
see on tõsi, et juuste värmimisel saadud ebaloomulik läige tuhmestab veel rohkem vana naise nahka. siis on see jubeda krohvikorra alla peidetud. kole on, kui vana naine püüab noorem välja näha.
meeste puhul ei saa midagi kunstlikku lisada /muidugi on igasugu veidrikke, kes ka käituvad nagu vananevad naised/ ja nad oma naturaalsuses on küpsena vaat et palju atraktiivsemad. mis siin ikka maitse üle vaielda:D
 
Täitsa Bond 02. november 2014, kl 12.37
Midagi ei pea. Ega maksa ka arvata, et naiseihu 46 aastaselt just ongi see, mis mehe jaoks on põnev. Ei ole. Kirjuta kokku mida tahad, ikka pole. Pohhui on. Nii lihtne see ongi:-)
 
mõhk 02. november 2014, kl 12.40
Miks mIRC'i kasutada ei taha?

http://www.mirc.com/
mansion ghost 02. november 2014, kl 12.47
Tehke mida tahate aga pealt neljakümnese naise keha pole midagi, millepärast hulluda. Aeg teeb oma halastamatu laastamistöö. On erandeid kes aja hambale veidi kauem vastu peavad. Lõtv ja hall kosmeetikast vaevatud nahk, vormitu keha jm. Sinnajuurde überego ja ülepingutatud tuneup a´la "mida vanem eit seda roosam kleit" Õäääk!
 
kadakajupp 02. november 2014, kl 13.04
kallid mehed - iginoored uinuvad kaunitarid. hullem turn-off kui vanem naine, on selline väljendusviis. aega ei saa me keegi tagasi keerata, ka teie mitte.
ma ei kujutaks ette, et hakkaksin mõne keskealise mehe tutvumiskuulutuse peale talle suulaeproteese ja juuksekasvu soodustavat vedelikku nina alla hõõruma, rääkimata kortsus ripnevatest kottidest ning olematust sikspäkist kühmus õlgade taustal...

ja imelikul kombel olen märganud, et paljud naised on omavanuse mehega suhtes, täiesti toimivas suhtes. ilmselt on need mehed häda sunnil ja relvaähvardusel oma naisega koos.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!