Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
suurimad hirmud netitutvumisel!
 
babe 15. november 2014, kl 23.24
Shrekut pole absull põhjust karta, ausalt :)
 
n46 16. november 2014, kl 10.42
tark nõuanne. aga ometi ületavad ootused enamasti alati reaalsust. nagu selles toredas videoski, kus tibi võib küll petturluses süüdistada. mis ei muuda fakti, et praktiliselt kõik mehed tulid kohtama kehaga. selles peituv ilus hing ei kottinud eriti kedagi. aga ikka kuuleb aeg-ajalt siin foorumiski viuksatusi a la "välimus pole tähtis".

Alf Kirjutas:
-------------------------------------------------------
Kohtamise faktile ei tuleks liiga kaugel
> eulatuvaid ootusi seada. Et esimene kokkusaamine t
> ulevase elukaaslase või sekspartneriga. See võib p
> ettumust tekitada.

Blond,
vist oli ikka niipidi, et armumine pime...
aga armastus on siis kui sead kellegi jumaldavalt pjedestaalile koos kõigi ta nähtavate vigadega. või on sul teistsugune arusaam?
 
aru ei saa 16. november 2014, kl 10.45
Aga milleks on vaja sellises eas enam mingeid suhteid.
 
n46 16. november 2014, kl 10.49
nii kõrges eas härrasmees on vist juba nii ohutu, et lastakse naistesaunas ka käia.

babe Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Shrekut pole absull põhjust karta, ausalt :)
 
mõistlik mees 16. november 2014, kl 11.04
mahun soovitud parameetritesse ja ei kaalu 100 kilogi
 
punapea 16. november 2014, kl 11.10
mina küll julgeks Täitsa Shrekiga koos sauna minna:D

ja et mida siis karta netitutvustes? kui, siis ainult ennast, et milliseid valikuid teed:D valetamine muidugi on üks idiootsemaid tegevusi pimetutvustel.
 
ah 16. november 2014, kl 11.32
vahet ei ole kas netitutvus või mitte, üksikuks jääd ikka kui nii on loodud.
 
Sid 16. november 2014, kl 12.27
Nädalavahetus sai ühes puhkeasutuses veedetud ja hommikusöögi ajal sai vaadatud noori (põhiliselt) soome naisi. Ühtegi ei olnud ideaalse figuuriga, üks oli selline, kes veel mahtus normaalsus piiridesse, aga ülejäänud olid kas paksud või väga paksud. Täitsa kurb kohe. Mehena ma küll ühegagi neist tutvuda poleks soovinud, olgu nad sisemiselt kui ilusad tahes. Ainuke kena noor naine oli vaid üks venelannast saaliteenindaja.
 
Täitsa Blond 16. november 2014, kl 18.09
n46 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tark nõuanne. aga ometi ületavad ootused enamasti
> alati reaalsust. nagu selles toredas videoski, kus
> tibi võib küll petturluses süüdistada. mis ei muu
> da fakti, et praktiliselt kõik mehed tulid kohtama
> kehaga. selles peituv ilus hing ei kottinud eriti
> kedagi. aga ikka kuuleb aeg-ajalt siin foorumiski
> viuksatusi a la "välimus pole tähtis".
>
> Alf
> Kirjutas:
> ------------------------------------
> -------------------
> Kohtamise faktile ei tuleks
> liiga kaugel
> > eulatuvaid ootusi seada. Et esi
> mene kokkusaamine t
> > ulevase elukaaslase või s
> ekspartneriga. See võib p
> > ettumust tekitada.
>
>
> Blond,
> vist oli ikka niipidi, et armumin
> e pime...
> aga armastus on siis kui sead kellegi
> jumaldavalt pjedestaalile koos kõigi ta nähtavate
> vigadega. või on sul teistsugune arusaam?

Õigus, armumine on pime, armastus on juba nägija koos kõikide vigadega, mis on koos armastatuga armsaks saanud.
Millegipärast käib aga see ütlemine ekslikult armastuse kohta, mille õnge minagi langesin:)



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 16.11.2014 18.55.
 
n55 16. november 2014, kl 18.51
Sid:
"
Nädalavahetus sai ühes puhkeasutuses veedetud ja hommikusöögi ajal sai vaadatud noori (põhiliselt) soome naisi. Ühtegi ei olnud ideaalse figuuriga...
"
Eks ta ole. Kes käib söömas. kes vahtimas.
 
piripiiga 16. november 2014, kl 18.54
need kaks tegevust ei välista teineteist. pealegi pole selles midagi halba ju. enamus inimestele meeldib jälgida teisi inimesi enda ümber.
 
n55 16. november 2014, kl 19.08
jälgida küll, aga kas keegi hinnanguid palus. Isegi 20 kanti naistest on heal juhul iga kümnes ideaalse kehaga. Normaalne ju. Kui tahad näha tõesti ilusa kehaga naisi, ära mine sööklasse, vaid tsirkusse.
 
Täitsa Blond 16. november 2014, kl 19.22
Ma arvan, et foorum ongi koht, kus saab oma mõtteid avaldada ja see mõte ei pruugi teiste mõtetega sobida. Ega see tähenda siis, et see mõte vale on.
Mõtte avaldamise juurde kuulub ka hinnang ja antud juhul ei näe ma midagi Sid-i sõnavõtus solvavat, et need soome naised ei olnud Sid-i jaoks seksuaalselt atraktiivsed.
Kui seal hommikusöögilauas oleks istunud arst, kes annaks neile soome tädidele hinnangu meditsiinilisest aspektist,... siis oleks ok?

Või stilist, kes professionaalsest kretinismist jälgib inimesi ka vabal ajal?

Inetu on ka anonüümselt kedagi personaalselt sõimata, nagu minugi järgi käib üks tegelane, kelle ainukeseks tegevuseks ilmselt ongi minu kohta sitasti öelda.
Teemasse ta ei suuda midagi öelda, vaid avaldab "arvamust" ainult persoonide kohta.
 
kadakajupp 16. november 2014, kl 19.26
blond - on jah siin keegi, ma ei teagi, kas mitmuses või mitte. aga alati kargab teemasse, et lugeda postitusi, sõimata sind lolliks või siis lihtsalt essu pritsida täiesti teemaväliselt.

ei teagi, mis tema rõõm on... meenub see valm "...kord päitsik puskis punikut, kes teab, mis tulu sellest saada ihkas, vast punikut ta muidu vihkas?"
 
n55 to: 16. november 2014, kl 19.34
(kellelegi) seksuaalselt ebaatraktiivseid inimesi on kõik kohad täis, ja nende õigus. Me ei saa ette heita, et kes iganes ei vasta meie soovidele ja ootustele, eriti kui ta polegi ennast meile pakkuma tulnud. Peaasi kui ei haise, lärma ega tülita.
Mõte läks kunagi populaarsete missivõistluste peale. Esialgu oli rahva huvi tohutu, siis kadus, see-eest muutus kogu ümbritsev elu (väljakuulutamata) missivõistluseks.
 
kirevase päralt 16. november 2014, kl 19.35
n55 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> jälgida küll, aga kas keegi hinnanguid palus. Iseg
> i 20 kanti naistest on heal juhul iga kümnes ideaa
> lse kehaga. Normaalne ju. Kui tahad näha tõesti il
> usa kehaga naisi, ära mine sööklasse, vaid tsirkus
> se

Normaalne??????? Mis asi on normaalne? See kahekümnendates aastates pakspersete armaada? Mis seal normaalset küll on? Kunagi näidatigi selliseid tsirkuses. Hea, kui habe ka ees oli ja kangi jaksas vinnata.
 
Pekka 16. november 2014, kl 19.37
Sina, Sid, ei tohi katsoda suomen naisia, Virossa kaunid naised palju, tegele nendega.
 
piripiiga 16. november 2014, kl 19.38
ei, n55, rasvumine ei ole normaalne. see ei ole ainult esteetiline probleem. see on väga raske meditsiiniline probleem.
 
n55 16. november 2014, kl 19.48
käisin kunagi trennis koos pluss-miinus 20 inimestega ja mitmekümne tüdruku hulgas oli tõesti ilus keha vaid mõnel üksikul. Mis ei tähenda, et ülejäänud neiud tingimata koledad ja ebanormaalsed oleksid olnud. Nad olid nimelt TÄIESTI NORMAALSED koos oma eripäradega.
Vaatasin tookord võrdlevalt, sest ise olin neist ca 15-20 a vanem. Ja lõbus küll, aga keskeltläbi ma neist kehvem välja ei näinud, va need kõige kenamad.
 
kadakajupp 16. november 2014, kl 19.48
aga teemasse ka - ma vist kardaksin samuti enim mingi psühhopaadiga kohtumist, muud mittevastavused on alati üleelatavad.
 
piripiiga 16. november 2014, kl 19.56
eks ta ole. kes käib trenni tegemas, kes vahtimas :D
 
n55 16. november 2014, kl 19.58
ma usun, et psühhopaat peaks end kirjavahetuse, jutu ja käitumisega kuidagi reetma. Näiteks tohutu tundetuhin ja pealetükkivad armuavaldused, sest kui keegi juba teeskleb, siis loodetavasti kuhjaga. Kahtlane tõsimeelsus, kes kujutleks psühhopaati lahedat nalja viskamas? Kui mehel on huumorisoon, naised sulavad.
Aga paksu mehega oleks hirm voodisse pugeda küll. Muidugi minul, kuid nähtavasti mitte kõigil.
 
n55 16. november 2014, kl 20.00
mina teen ikka trenni aga salamisi ikka vahin ka teisi naisi aga kadedaks teeb kui on ilus figuur, s.t pe.se ei käi vastu maad ja välimus ei ole nagu 60 w elektripirnil.
 
n55 piripiigale 16. november 2014, kl 20.03
trenn trenniks, kommentaar käis ikkagi dushi ja riietusruumi kohta. Vaatasin tüdrukuid nimelt võrdlevalt, enesehinnangu mõttes.
 
kadakajupp 16. november 2014, kl 20.06
õnneks pole päris karmi psühhopaadiga kokku sattunud ja loodetavasti enam ei satu kah.
mis noortesse ja rasvumisse puutub, siis paraku on tõesti kurb tendents märgatav. kui ma oma kooliajast mäletan, siis igas klassis oli paar-kolm sellist pontsakamat tegelast, nüüd on pea pooled prisked ja ülejäänud ülikõhnad.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati kadakajupp 16.11.2014 20.12.
 
Täitsa Blond 16. november 2014, kl 20.06
Eks igaühe valulävi ole erinev, seepärast antaksegi vaimupuudega isikute eurovisiooni lauluvõitlusel ühele I ja ülejäänutele II koht.
Terve mõistusega inimesed peaksid siiski suutma taluda konstruktiivset kriitikat, eriti kui see on õigustatud.
Teemaväliselt...näiteks näevad põhikoolide lõpuaktused välja nagu prostituutide "kooli" lõpuaktused. Kas pole inetu hinnang?
Aga veel inetum, kui kõik silmad kinni pigistavad ja noored neiud ei saagi teada, et nende riietus sinna sobimatu on.
Sama ka nende soome naistega...lisaks silmailule on see ka terviseprobleem ja omakorda sotsiaalne probleem ja sellest tulenevalt meie kõikide probleem.
Olen istunud lennukis kahe tugevalt ülekaalulise vahel ja see oli ka minule ränk katsumus, sest ma olin sõnaotseses mõttes litsutud kahe higise võõra keha vahele.
Pole ilmselt saladus, et mõne naise meelest ka mina kapsatünn olen ja mul pohhui, mida arvatakse, kui seda ei tehta "mõnuga" nimeliselt.
Aga lennukis mahun ma vabalt enda kohale, ma ei higista ega haise ega tohiks riivata kellegi ilumeelt.
 
n55 to: 16. november 2014, kl 20.12
loogiline, sest nii ülipaksus kui ülikõhnus seonduvad vähese treenitusega. Ilusa kehaga naine pole ringiõõtsuv riidevarn, ülisaleduse asemel on tal on paraja suurusega sitke muskel, hea rüht, jõud ja painduvus. Kuid miskipärast kondikubusid ülistatakse, ümarad tambitakse maasse, kuigi treenimata on mõlemad.
 
kadakajupp 16. november 2014, kl 20.15
njah, kehtiv iluideaal pole päris kooskõlas jah tervisliku ideaaliga. eks see ole paljudel ajastutel sedasi olnud, aga nii s.ittade toitumistavadega ajastut pole siiani olnudki.
 
n55 to: 16. november 2014, kl 20.24
eks vaata Kustodijevi maali "Kaupmeheproua". Tollal peeti nimelt sellises toitumuses naist kauniks.
Eks mehed himusta (vähemalt sõnades) ajastu iluideaalile vastavaid naisi.
Kes naine üldse suudaks photoshopitud esikaantega võistelda, aga mehed seda järelikult ootavad ja nõuavad.
 
teemasse ka 16. november 2014, kl 20.25
netitutvuse puhul on jube see kui uus tuttav hakkab ahistama. Mõni kohe ei saa aru, et tutvusime küll, aga rohkem ei kohtu ega suhtle. See lennukilugu on levinud. Kord pakkusin võimalust kahele ülekaalulisele kõrvuti istuda, kuna nad olid tuttavad. Vot ei tahtnud ja terve aeg nad jutustasid üle minu, see oli õudne kogemus
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.