Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
suurimad hirmud netitutvumisel!
 
piripiiga 16. november 2014, kl 20.39
jah, ka mina olen oma lennukiistet "jaganud" jämeda kaasreisijaga, kes valgus käetoe alt ja pealt. õnneks oli lühike lend.

teemasse - mina kardaks ka kohtuda inimesega, kes hakkab ahistama pärast või lausa jälitama. brrrrrrr.
 
kadakajupp 16. november 2014, kl 20.42
ma õnneks pole üksinda lennanud ning peale ühe erandi ei ole sattunud ka laiutava ülekaalulise kõrvale. sedapuhku oli tegemist liinilennuga, suur lennuk ning laiemad istmed/istmevahed. onu jäi öösel tukkuma ja kippus mulle otsa vajuma, vat see oli küll üsna ebamugav, aga noh, lendamine polegi mu meelistegevus.
 
Täitsa Shrek 17. november 2014, kl 11.00
Imelik. Siinsed naised on hirmul minuga kohtumise ees. Seda ei saa ju toimuma nkn, hoian ära.
Olgem optimistlikumad, teised mehed on teie päralt!:-)
 
Minu hirm 17. november 2014, kl 11.03
Kohale ilmub tont, nohik. Sõna suust ei saa, ainult kök-kök-kök tuleb.
 
Täitsa Blond 17. november 2014, kl 11.04
Muidugi, Shrek....aga äkki juhtub see kogemata kuskil mujal?
Näiteks valetame end mõlemad 10 a nooremaks ja mina 10 kilo kergemaks ja nätaki...armumegi ära.
Äkki mõtleks selle kohutava kogemuse ärahoidmiseks mingi salaparooli välja?
 
Täitsa Shrek 17. november 2014, kl 11.16
Ei, blond, ära üldse muretse, kindlasti ei kohtu, valeta või värvi ennast milliseks iganes!
 
Täitsa Blond 17. november 2014, kl 11.18
Tänan lohutamast, Shrek... kivi langes kohe südamelt:)
 
shrekile 17. november 2014, kl 11.19
ära võta vanainimeselt viimast lootusekübet, lase tal vähemalt unistadagi.
 
n46 17. november 2014, kl 12.59
hmm, egas ometi särasilm üleöö vanaks pekipelmeeniks ei muutunud? või käisidki üksi seal naisekehade statistikat tegemas?
Sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
Ainuke kena noor naine oli vaid üks ven
> elannast saaliteenindaja.


Blond, ole nende õngega armastuste suhtes ettevaatlikum. parem algusest peale mängida fataalse näki reeglite järgi. kui õngemees korralikult ära tinistatud, siis juba vaatad, mida temaga peale hakkad.
 
Sid 17. november 2014, kl 13.47
n46, ma rääkisin ju noortest naistest. ;) Minu särasilm oli 18 viimati 30 aastat tagasi. Sellele vaatamata on ta siiamaani samas kaalus, kui tol ajal (siis veel tippsporti tehes). Pekipelmeensusest on asi kaugel.
 
Täitsa Blond 17. november 2014, kl 13.54
n46
Seekord kiilus mu aju su õpetussõnu lugedes kinni.
Ma pean muidugi kiiruga arenema,... missest, et juba kõrges eas, aga ei oska ikka veel mehi enda huvides ära kasutada, vaid unistan suurest armastusest.
 
smart ass rousse 17. november 2014, kl 13.57
delfis on kõik õiged mehed, seega ära vali ja võta järjest!
 
Sid 17. november 2014, kl 14.00
smart ass rousse Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> delfis on kõik õiged mehed, seega ära vali ja võta
> järjest!


Sind esimesena siis või?
 
n46 21. november 2014, kl 11.04
Sid, kas 48-ne säravate silmadega isend kuulub siis juba penskarite alamliiki, isegi kui pelmeen pole? samavanad mehed peavad end igal juhul noormeesteks, vähemalt Delfis.
aga soome naised on nagu üks kurb loodusnähtus oma "naturaalses ilus", tsiteerides pikemalt Soomes töötanud maarjamaa meest.

Blond,
ega õpetussõnad pruugigi kõigile sobida. aga tulid need ikka heast südamest ja mõte selles, et ärakasutamine pole tingimata halb. enamus mehi lausa unistab sellest, et mõni iseteadlik naine neid ära kasutaks, voodis näiteks. mees võib sellisest ärakasutamisest sõltuvussegi sattuda. ka tunnete tekkimine pole välistatud. edasi sõltub juba sinust endast, mil määral tegelikult seda meest oma ellu vajad. põhiline on säilitada ka kõige võimsama kiresööstu järel tükike iseendast. siis ei teki iial võimalust, et sind ära kasutatakse. mis kokkuvõtteks üldse ei välista suurt ja puhast armastust.
 
48n 21. november 2014, kl 12.41
n46 lugedes

:)miskipärast on jah niimoodi, et kui oled "bitch", siis on mehed nagu takjanupud küljes...
Ja (noori)mehi võlub just eriti naise tugevus, enesekindlus, mitteklammerdumine, julgus elada ja olla nii nagu ise tahad ja igasugusete fuih-oih arvamustega mittearvestamine.
Et nii ongi, kõigepealt tinistad ära ja siis vaatad, mis peale hakkad, suur armastus pole üldse välistatud, põhiline on iseendaks jääda:)
 
to n46 21. november 2014, kl 12.58
Huvitav, aga sul on õigus. Kui siin tunevad mehed muret, et äkki peab kohvi esmakohtingul välja tegema, siis heal järjel noored mehed peavad seda lausa elu ja väärikuse küsimuseks, et naine üle kullata. Üks kutt pani mulle esimesel kohtumisel juba mu lemmiklõhnaõli lauale.
 
n46 22. november 2014, kl 13.52
minu kriteeriumite järgi tähendaks näiteks autovõtmete laualepanek esimesel kohtingul "ülekuldamist". aga bitchid ja tugevad naised ruulivad. ei pea siin inna uidi stiilis muskleid silmas.

põigates ammendamatust paksudeteemast korraks kõrvale, siis pervomagnetina olen sarimõrvarihirmu korduvalt läbi elanud. mitte nii palju netikohtingutel, aga hämaratel õhtustel tänavatel on üht-teist ette tulnud. õnneks piirdusid need jälitamised ja rünnakud vägisi võetud suudlusega. oleks võinud halvemini minna.
ükskord hakkas ka lehekuulutuse kaudu leitud remondimees kahtlaselt käituma ja vägistamiseteemat arendama. sundisin end rahulikuks. lõpp-kokkuvõtteks suutsin teda veenda, et olen palju vingem psühhopaat kui tema, nii et tüübil kadus nii enesekindlus kui ka erektsioon, ilmselt.

virtuaalis kohatud mehega tasub muidugi kõigepealt avalikul pinnal pikemalt suhelda ja esimesel õhtul vältida võõrasse autosse ronimist. mitte et oleksin sellest reeglist alati kinni suutnud pidada.
 
appi siin on vaid 23. november 2014, kl 07.28
alanikutud keskealised inimesed :(
 
merekonteiner 23. november 2014, kl 07.40
tädi, mis sul viga on? imelik oleks see kui siin lamiseks kari süütuid alakaid. mida sa eeldasid siit naisteka ajatapu nurgast üldse leida? katoliiklike nunnade kisakoori?
 
n46 25. november 2014, kl 10.56
eks nendegi jaoks peab oma kohake päikese all leiduma. sinusugused tolmunud vagiinaga raugad eksivad siia appi hüüdma tegelikult harva. kloostriseinte vahel vist netiühendus kehv?

appi siin on vaid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> alanikutud keskealised inimesed :(
 
n46 27. november 2014, kl 11.26
ahjaa, üks eredamaid hirmuhetki meenub seoses Banderase ööklubi turvaülemalt kööginoa pihtapanemisega. sedapuhku küll tänava- mitte netitutvus. tegevuspaik: Andalucia, Hispaania lõunarannik.
jalutan rahulikult läbi sooja Torremolinose sügisõhtu kodu, õigemini üürikorteri suunas. tänavakohvikus logelev pikk, tõmmu machoisend tõuseb toolilt ja suundub minu poole. võtan kutse väiksele veinile vastu- kiiret ju pole. pealegi on lõunamaine õhtu liiga mõnusalt sume, et seda üksi veeta. tüüp teeb ettepaneku edasi suunduda Banderase kluppi Puerto Marinas, kus tal kohe öine vahetus algamas. no miks mitte? mingit häirekella ei kuule alateadvuses helisemas ka siis kui senjoor teatab, et vaja kodus enne riided ära vahetada. tema residents asub mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel luksusliku sisustuse ja basseiniga kortermajas. liftis tunnetan sisikonnas mõningast ärevust, jõulise mehehiiglase lähedal seistes. tõeline abituse tunne jõuab kohale alles suures elutoas ihuüksi seistes ja end kirudes, miks ei võinud jääda alla vestibüüli ootama- no see poleks tüübi arust sobilik olnud. kahtlaselt kauaks jääb ta sinna magamistuppa oma garderoobi valima. mu peast jõuab juba sada musta stsenaariumi läbi käia........nagu ka teadmine, et mingi nipiga ei suudaks talle füüsilist vastupanu osutada. hiilin kähku hämarasse kööki. haaran nõuderestilt keskmise suurusega kööginoa ja suskan selle käekotti. no nii igaks juhuks! imbun kärmelt tagasi elutuppa ja kohe avaneb ka magamistoa uks. härra turvaülem kiirgab oma mustas ülikonnas pealaest jalatallani soliidsust. käitumine on reserveeritumgi kui enne. ohkan sisimas kergendatult kui jälle öisel tänaval seisame. sellel ööl näen palju ilusaid inimesi, tantsin teadvusekaotuseni, valan jäävett higisele kehale, joobun vabadusetundest. aga hirmu ei tunne enam kordagi. enesekaitsevahend on mul ju käekotis!
 
tegelikkus 27. november 2014, kl 11.48
päris palju psüühikahäiretega keskmises ja vanemas eas kommenteerijaid, kes kihistades kirjutavad välja nilbusi ja naudivad hetke, et julgevad seda teha, keegi ei näe ,millised nad on. Mis on eriti rõve teada, olen juhtumisi läbi tutvuskuulutuse reaalselt kokku saanud ja see, milline sõnavara neil on, see ka reaalis, lisaks absoluustelt hoolitsemata välimus ja riietus.Kähe imal hääletoon, mingi irve näos, hoolitsemata, ligitükkiv käitumismaneer, sassis ammu lõikamata hallid juuksekahlud, kas paks või liiga kõhna kehaehitus, vanad riided, paksude kollaste küüntega käed. Nad on valetanud end nooremas või lihtsalt poolasotsiaalsest läbuelust nii vanaks jäänud. Üks mees ,kes Jüri nime kannab mitmetes portaalides väitis end 51 aastaseks, siis ühest pool- krimi saatest oli ta näha, kus tegelikuks vanuseks 74.Kurtis saates,keegi oli ta telefonile teinud porri vaadates arvet aga kui näha jota nägu, siis ilmselt ikka ise pohmas peaga...Millisel normaalsel ja ilusal targal mehel on siina ega päevad läbi kõõluda ja erinevate nimede all tutvusi otsida ja nilbitseda.Üks oli aga punase kiilaspeaga, kidur ja pisikene nagu vissikuõun, muudkui kippus külla.Andsin jalgadele tuld. Õudne ja paariga veel olen kohtunud, kes end suureks ja võimsaks töökaks kirjutanud, mitte sinnapoolegi...harimatud, haiged, joomarid ja väga vanad ,kas neil kodu kusagil on või mitte, see ei huvitagi. Nii et naised, ärge siin lootke leida asjalikku meest, need siin ei käi.
 
Tglt 27. november 2014, kl 12.26
tegelikkus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Nii et naised
> , ärge siin lootke leida asjalikku meest, need sii
> n ei käi.

Tõene, kuid see tõde tuleb kogemusest (nagu primaatidele kombeks), mitte aga intelligentsest analüüsivõimest. Võimalik, et ka ego pole terve, kuna nähakse vigu teises osapooles ja endas mitte.

Üldiselt normaalseid inimesi siin foorumis pole, see on inteligentse inimese järeldus. Aga parem siin niisama auru välja lasta kui et seda reaalses elus teha.
 
ahzooloog 27. november 2014, kl 12.31
Saate seda, mida väärite. Juu siis väärite, et kohtute siinsetest just sellise kontingendiga.
 
targutav punapea 27. november 2014, kl 12.31
mina pakun, et erand kinnitab reeglit. näiteks väidetakse et siin enamus paksud, koledad ja vanad naised. ei ole - näiteks teema autor on tõestanud et ta paks ja kole pole. vanus on ka igaühe enda asi, millises eas inimene meeldib.
ja käivad siin igasugused - see koht on igal pool jalus, ükskõik mida guuglist otsid - ikka jlle delfi naistekas ja delfi naistekas pakub oma teenuseid:D
muidugi on ka seaduspärasus toimiv, et sarnane tõmbab sarnast - seda ei tasu usinatel tutvujatel unustada.
 
huumor 27. november 2014, kl 12.37
Naiste optimism on lõputu :)

Ikka mõeldakse välja naiivne optimistlik põhjendus kõigele.

1. juu siis on asjad nii ja naa.
2. elus on erandid
3. sodiaak oli vale
4. sarnane tõmbab sarnast
5. kõik on võimalik

jne

:)
 
jahah 27. november 2014, kl 15.01
siin vaid kaks kaunitari ongi, punapea ja Agnes, ülejäänud on hoolitsemata kapsatünnid.
 
kadaka laup 27. november 2014, kl 15.02
jahhajh..mhhhmmh!
 
zajats 28. november 2014, kl 04.56
enesehinnanguta mänguasi, ühekordseks kasutamiseks?
 
vale puha 28. november 2014, kl 06.34
peale kaunitaride punapea ja agnese on veel demi moor, tomi spetsiaal..kuigi 53 ja kortsus aga tuunitult annab kustunud skandinaavia töötule venelasele särsilmalegi silmad ette. irw.
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.