Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
pimekohting
 
Täitsa Shrek 30. november 2014, kl 11.13
Kusagil küsiti, et kas olen siit ka kellegiga kohtunud. Noh, olen. Ja kuna mul rohkem seda plaanis pole, siis kes viitsib, võib sellest lugeda, et miks pole. See lugu algas mõni aeg tagasi, minu postkastist ja nii:


Armas ...

Ükskõik, aga mulle meeldivad su mõtted ja kommentaarid ja mul oleks heameel suga tuttavaks saada. Mind peetakse päris ahvatlevaks. Tahad järele uurida?:-)

Musi, Jana (nimi muudetud)

Number oli lisatud. Helistasin, ta ütles, et oli oodanud mu kõnet. Leppisime kokkusaamise samaks õhtuks, peale tööd, katusekohvikus. Astusin veidi hilinenuna sisse, seisin seal, keegi ei andnud märku. Läksin leti äärde, tellisin ühe viinasegu. Siis kuulsin häält:"Rain (nimi muudetud)?"
Pöörasin ringi. Veidi eemal istus blondiin. Võtsin oma joogi ja istusin ta juurde lauda. Ta oli umbes 38 ja mitte eriti vormis kehaga. Ta oli ennast käest lasknud minna, suti liiga paksuks. Tal olid hästi suured rinnad aga kuidagi raskelt rippu. Tal olid õlgadeni heledad juuksed. Ta oli jämeda kondiga ja väsinud olemisega. Ta kandis pükse, pluusi ja saapaid. Silmad rohelised, ühel käel võru, teisel kett, kiviga sõrmused. Näost ei saanud suurt midagi aru, aga võibolla oli ta kunagi ilus naine olnud.
"Väga kehv päev oli", ütles ta. "Peksin aruannet sisse, niiet pęrse märg". Võttis lonksu veini ja vaatas rahutuna oma nutika poole. Samsung.
Pakkusin talle, et saame kokku mõni teine päev, kui ta paremas vormis on.
"Kuradile, võtan veel ühe veini ja silm särab jälle", naeratas ta mulle.
Ta sai veini. Päris natuke minu töö kohta, muidugi ma valetasin talle. Mõnda aega istusime vaikides, mul lihtsalt ei olnud mingisugust klappi Janaga. Ta lihtsalt ei meeldinud mulle, vahel juhtub, et kohtad inimest ja ta hakkab sulle kohe vastu.
Jòin oma klaasi tühjaks ja tema jõi enda oma. Palus, et kas võiksin maksta ka tema veini ja salati eest, mille oli varem võtnud. Maksin.
Otsustasime, et võtame takso ja läheme minu juurde. Taksos võttis ta peegli välja ja kukkus nägu maalima. Keerasin ukse lahti ja ta arvas mul kahtlaselt korras kõik olevat. Ütlesin, et mul kassi veel pole. Kaktusi ka mitte. Ja milliseid paljusid asju mul veel õnneks polnud, jätsin enda teada.
Istusime diivanile, panin muusika, teleka, kallasin meile joogid. Rum&cola.
"Mitu korda sa abielus oled olnud?", küsis ta. Kaks vastasin ja osa enda eludest jäi minu teada.
"Mis siis juhtus, et enam pole?"
"Me hakkasime teineteist vihkama"
"Mina olen ka kaks korda abielus olnud ja saan oma endiste meestega vahel kokku. Me saame hästi läbi" ,teatas ta justkui uhkustades. Jõi oma klaasi tühjaks, viskas diivanile pikali ja pani pea mulle sülle. Silitasin ta juukseid, need olid pehmed. Nägin ta kaelusest sisse, ta suuri rindu, kummardasin ja suudesin teda pikalt.Ta joogist jahe jahe keel käis mu suust sisse ja välja. Ta hakkas mulle vastu. Aga mu riist muudkui tõusis ja tõusis ning ta pidi seda läbi pükste tundma. Panin käe ta särgikaelusest sisse.
"Ma teadsin, et me saame kunagi kokku", ütles ta. Suudlesin teda ahnemalt. Mu riist pressis talle vastu pead.
"Ah kurat", ütles ta. "Mida sa teha tahad?"
"Ma ei tea.."
"Mina tean"

Nööpisin ta pluusi lahti, ta aitas rinnahoidja ära. Olid tal alles suured rinnad! Üks suurem, kui teine. Tõstsin ühe üles nii hästi kui oskasin, lutsisin selle nibu, see kõvaks ei läinud. Võtsin teise..selle nibu ka ei läinud kõvaks. Loopisin ta tisse vasakule ja paremale, midagi, nibud jäid selliseks, nagu olid. Pistsin riista ta rindade vahele, liigutasin, ikka mitte midagi. Tavaliselt ajasid sellised stseenid mind täkku täis aga nüüd ei tulnud mingit vaimu nagu peale. Mõtlesin, et kustutaks talle õige suitsu nende vahele. Kui ma suitsumees muidugi oleks. Aga riist oli püsti. Oli ta alles paksuke!
"Sa nagu kardad, oled kuidagi krampis", ütles ta. Loopisin ta tisse veelkorra edasi tagasi.
Lükkasin oma riista talle näo juurde ja küsisin: "Kas see ka kardab või?"
"See näeb päris jube välja, vahi, milline sooniline" arvas ta.
"Mulle ta meeldib", ütlesin vastu.

Suudlesime veel, selles oli ta üpris hea. Ja saime asjaga kuidagi edasi. Aga mul polnud mingit tahtmist talle meele järgi olla. Tegelesin temaga, aga tal läks valmis saamiseks kole palju aega. Olin talle korralikult sisse saanud aga ta ei teinud justkui väljagi. Ma siis ka ei teinud. Pumpasin ja pumpasin. Veel üks kohting. Veel üks naine ja kępp. Täiesti mõttetu kępp. Pimekohtingul ja lollusel on oma saatus. Ja selline oli seekord minu oma. Olime nagu kaks looma metsas ja seinad vahtisid meid pealt. Ta hakkas pisut häälitsema, see andis mulle vunki juurde ja tegin talle lihtsalt ära.
Koristasin toa, kui ta oli läinud taksoga, mille talle tellisin.

Võibolla kirjutan mõnest kohtumisest veel. Mõne jõulupüha puhul. Ehk on ilusam naine ja lugu. Mitte naistekast ja naistekas:-)
 
:)) 30. november 2014, kl 11.22
Aga need kohvirõngad ja lakitud küüned? Need on mõnest teisest pimekohtingust v?:))

Hästi kirjutad, krt:))
 
appikene 30. november 2014, kl 11.22
Läksid siis voodisse naisega, kes algusest peale vastu hakkas?
 
Magedavõitu :( 30. november 2014, kl 11.23
mage ja igav lugu.
räägi parem kuidas sa Agnesega kohtusid ja talle ära panid. Sa kiidad teda ju siiamaani. imes ja lakkus ta ikka pikalt ja mõnuga? Kuidas talle su kotid meeldisid vastu anust laksamas :)?
Kaua te suhtes olite?
 
:) 30. november 2014, kl 11.27
kui kibestunud ja haige peab olema üks mees, et sedasi siin targutada!?
 
Sid 30. november 2014, kl 11.30
Pikk lugemine, ei viitsi sellist lembeluulet eriti lugeda (kuigi kirjutamine on hoopis teine asi, seda isegi ei välistaks :D). Aga endal on ka üks üheöö pimekohting pelmeenja naisterahvaga olemas. Tõsi meenutada ei viitsiks. :D
 
:) 30. november 2014, kl 11.32
selles teemas võivad kõik tilliga eided heietada oma kohtumistest:)
 
naine 30. november 2014, kl 11.59
Mina olen ka ikka esimesel kohtingul kätte andnud, kas olen siis kaua kuival olnud või lihtsalt ei taha pipardada.
 
sõbralik pere 30. november 2014, kl 12.01
Egoistidele ütleks kohe ette, et ärge arvake, et te ise kuidagi õilsad olete. Oleme siin foorumis kõik ühe lauaga lüüa vildakad.
 
Täitsa Shrek 30. november 2014, kl 12.11
Sid,

Jah, et kirjutada kohe viitsiksid? Särasilmadest, enda edust delfi naistega, kõigest, millest on meeliülendav kirjutada ja lugejal lugeda?
Jah, paar naist siit on sind tõsiselt kiitnud, et milline mees, hoiak ja jutt, mis põlvist nõrgaks teeb. Isegi pilti on pakutud saata, aga mulle mehed eriti peale ei lähe:-)
 
to shrek 30. november 2014, kl 12.24
Mulle meeldis, kirjuta veel...
Ma ise naine aga hea meelega loeksin meeste mõtteid
 
n46 30. november 2014, kl 12.53
tore fantaasia. läbikumavaks jooneks loomulikult rõõm riista tõusmise üle- et näe, polegi impotent. kuigi naine käestlastud välimuse, jämeda kondi ja väsinud olemisega labasevõitu vaalahakatis ning kepp mõttetu. kõlas justkui iseenda veenmise katsena.
alla Maaja keskmise taseme teos. järgmine kord lisa erutavamaid detaile, et lugejal su londi kangelaslikele ponnistustele kergem kaasa elada oleks.
 
prääks 30. november 2014, kl 13.31
endal juhtusid sellised vastumeelsed seigad ehk viimati siis kui olin varajastes kahekümnendates. sellisest seksist jääb vaid iiveldus kurku. ning sina shrek oled ilmselt tahtejõuetu jorss, kes oleks võinud juba kohviku järel oma meelekindlust näidata.
 
targutav punapea 30. november 2014, kl 13.52
mul tekib samuti küsimus, et kas mehed siis üldse sekspartnerit ei vali?! kõlbab igasugune et saaks aga päeva kirja n-ö. isegi varajastes 20. eluaastates tundub see natuke narr... jätab mulje väga tühistest ja mõttetutest meestest. ja kui peakski pimekohtingu peale keegi kena naine mõtlema, siis nüüdseks on ta selle mõtte ilmselt ammu minema visanud, teades et kui mõne sümpaatse mehega peakski asi kaugemale minema kui kohvi lürpimine või viina joomine kohvikus/baaris, siis tead et seesama imalmagus mees on igasuguseid "solgiauke puurinud":D
 
:)) 30. november 2014, kl 14.00
Tore oleks lugeda ka kohtingu teise poole nägemust asjast:))
 
Sid 30. november 2014, kl 14.11
Punapea, sa ei kujuta ettegi, kui suur võib olla erinevus naise pandavuses enne ja pärast seksi. See võib olla üüratu. :D

Sellest ka naiste eksiarvamus, et mehele ei tohi kohe kätte anda, sest siis huvi kaob. Ei kao ta kuhugi, kui naine on ka peale seksi veel pandav. Kahjuks suur enamus ei ole ja siis tulebki enne oma sisemise iluga mees oimetuks lüüa ning alles seejärel seksis anduda. :D
 
:) 30. november 2014, kl 14.11
pärast puurimist tuleb veel siia kirema.
andke ometi tilliga eidele andeks.
 
Õnneks pole loom pime 30. november 2014, kl 14.17
TS-le!

Kui sind reaalis vaatan siis tuleb okse peale. Oled nagu ilma väärtusteta paadialune, kellele läheb kõik peale!
Hea tunda, et nii õigesti läks!
 
:) 30. november 2014, kl 14.22
alu järgmine nimi võiks olla solgiaugu tüütel
 
n46 30. november 2014, kl 14.28
et kohe suur enamus muundub peale vahekorda kaunitarist koletiseks? huvitav, kas asi eelnevalt pruugitud alkoholis või pole mõni mees lihtsalt iludusemagnetiks loodud...

Sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
Ei kao ta kuhugi, kui naine on ka
> peale seksi veel pandav. Kahjuks suur enamus ei ol
> e ja siis tulebki enne oma sisemise iluga mees oim
> etuks lüüa ning alles seejärel seksis anduda. :D
 
;)) 30. november 2014, kl 14.31
naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina olen ka ikka esimesel kohtingul kätte andnud,
> kas olen siis kaua kuival olnud või lihtsalt ei t
> aha pipardada.

Agnes, sina vä?:)
 
prääks 30. november 2014, kl 14.45
targutav punapea, eks minu puhul nt. 21 aastaselt need üksikud ebameedivad vahekorrad oleks paremini mõistetavad, kui võtaksid arvesse, et sina alustasid oma suguelu 13 aastaselt..
 
Täitsa Blond 30. november 2014, kl 14.47
Vabandust, ma üks kord rikun reeglit ja kommin siin.

Küsimus Shrekile jt meestele!

Kumb variant on hullem?

1.Mees, kes suudleb tülgastust tekitavat naist ja paneb VASTU TAHTMIST oma KÕVA riistaga solgiauku?

2. Naine, kes laseb seda endaga teha, sest seesama mees on talle vb sümpaatne või suhtub sellesse mehesse samasuguse põlgusega?
 
Sid 30. november 2014, kl 15.43
Täitsa Shrek Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sid,
>
> Jah, et kirjutada kohe viitsiksid? Sär
> asilmadest, enda edust delfi naistega, kõigest, mi
> llest on meeliülendav kirjutada ja lugejal lugeda?
>
> Jah, paar naist siit on sind tõsiselt kiitnud
> , et milline mees, hoiak ja jutt, mis põlvist nõrg
> aks teeb. Isegi pilti on pakutud saata, aga mulle
> mehed eriti peale ei lähe:-)


Tead, minu edu Delfi naistega on suht napp. Vaid üks tõsisem tutvus ongi ajale vastu pannud. See-eest on tegu aga äärmiselt toreda inimesega, kellega juttu ajama võibki ennast unustada. Kahjuks ta aga suht hõivatud inimene ja seepärast me liiga tihti just ei kohtu. Ta on siinsetest ainsana ka minu särasilmaga kohtunud. :)

Mis aga pilti puutub, siis selle saatmiseks puudub ju vajadus, see oli siin avalikult üleval ja kuna sa tead mu meili kontot, siis seal neid pilte veel teisigi.
 
:) 30. november 2014, kl 16.06
Täitsa Blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vabandust, ma üks kord rikun reeglit ja kommin sii
> n.
>
> Küsimus Shrekile jt meestele!
>
> Kum
> b variant on hullem?
>
> 1.Mees, kes suudleb tü
> lgastust tekitavat naist ja paneb VASTU TAHTMIST
> oma KÕVA riistaga solgiauku?
>
> 2. Naine, kes
> laseb seda endaga teha, sest seesama mees on talle
> vb sümpaatne või suhtub sellesse mehesse samasug
> use põlgusega?

Täitsa Blond, jõudsid taksoga ikka ilusti koju pärast?
 
algaja 30. november 2014, kl 16.15
kas siin ongi meestel kombeks pärast kohtingut kirjeldada kuidas seksiti või kuidas taksoga koju sai.
väga ebausaldusväärsed mehed
 
tähelepanelik 30. november 2014, kl 16.22
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Täitsa Blond Kirjutas:
> ------------------------
> -------------------------------
> > Vabandust, ma
> üks kord rikun reeglit ja kommin sii
> > n.
> >
>
> > Küsimus Shrekile jt meestele!
> >
> > Ku
> m
> > b variant on hullem?
> >
> > 1.Mees, kes
> suudleb tü
> > lgastust tekitavat naist ja pane
> b VASTU TAHTMIST
> > oma KÕVA riistaga solgiauku
> ?
> >
> > 2. Naine, kes
> > laseb seda endaga
> teha, sest seesama mees on talle
> > vb sümpaat
> ne või suhtub sellesse mehesse samasug
> > use p
> õlgusega?
>
> Täitsa Blond, jõudsid taksoga ikk
> a ilusti koju pärast?

Blond kannab vaid sukki ja kontsakingi, mitte pikki pükse, ning TS-ga ei kohtu:-)
 
Armas jumal 30. november 2014, kl 16.37
Tee nii, et lapsed ei saa kunagi teada - millised räpased vanemad neil on?!
Neil on niigi piinlik seda koolist kuulda ja linn ka nagu väike!
Mõni mees on hullem kui kolm looma kokku!
 
Täitsa Shrek 30. november 2014, kl 16.47
Solgiauguni selle naise nimetamisel on jõudnud kommentaarium ja mitte mina siiski. Mulle hakkas ta lihtsalt vastu. Ja samamoodi hakkaksid ka ülejäänud, kes siin peavad võluvaks mingeid lopsakaid büste, sipelgapihte, liivakellu. Need naised pole ei minu ega paljude teiste jaoks, imetabasel kombel on just selliseid naisi palju ilma meheta ja otsimas/ennast üles kiitmas. Ja muidugi mehi sõimamas impotendiks:-)
 
75C 30. november 2014, kl 16.50
Kuidas on võimalik, et Täitsa Shrek seksib ja suudleb naisega vastu enda tahtmist? Peale sellist traumaatilist kogemust peaksid abi otsima kriisiabist.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!