Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
pimekohting
 
ka keegi 02. detsember 2014, kl 14.58
Kutsun Shreki kohtama. Sõbrannad vaatavad eemalt, siis näeme,kellega on tegemist. Milline välimus ja mis autoga kohale tüürib.

Nii et Shrek, tuled siis kohtama 37 aastase segavärvi juustega päris kauni naisega? Tallinn.
 
kaua võib 02. detsember 2014, kl 15.01
shrek tuleb ikka rongiga.
 
Täitsa Shrek 02. detsember 2014, kl 15.04
Ja mis oleks sellise kohtingu põhjus, mida see mulle pakub? Ei näe pointi kohaletulekus, kus lihtsalt näitan end kellegitele.
Minge vaadake niisama mehi linnapeal, ja kujutage ette et üks neist olen mina. Sest nii ju ka tegelikult on:-)
 
Täitsa Shrek 02. detsember 2014, kl 15.36
Ning kui kellegile jääb arusaamatuks, et miks siis kirjeldatud kohting ja rohkem mitte, siis veelkord selgituseks, et see oli vaid lõpuni viidud eksperiment-trullakad, end käest lasnud naised ei ole ahvatlevad mitte üheski mõttes.
Mis puutub huvisse kohtuda, siis selle taga peaks olema midagigi, mis annab lootust naisega millekski püsivamaks, meie looks. Ja seda ilmselt ei ole mõtet loota kusagilt foorumiveerult, kus keegi arvab, et nooh, tule näita siis ennast ette, meie oleme kaunid. Kus siis need kaunid on ilmselt fafa tüüpi end juba ette üles kütnud ärapanijad, kes lihtsalt otsivad võimalust kellegi üle personaalsemalt irvitamiseks. Tule ja näita mis autoga sa tuled, meil on kirjud pead, eksole õujee:-)
 
Samolepiaca paska 02. detsember 2014, kl 15.43
Ja sinu eesmärgiks siin foorumis on mis? Naistele halvasti öelda, vaat see on alles kõva mees.
 
Täitsa Shrek 02. detsember 2014, kl 15.47
Muidugi. Kuna arvel on meeste ütlemised, naiste omi pole kunagi olnudki. Nõrgem sugu ikkagi. Vahel paksem ka:-)
 
Prioriteedid Paigas 02. detsember 2014, kl 15.48
@15:36 päeva või isegi nädala parim steitment,irw..
 
babe 02. detsember 2014, kl 15.48
Ah et trullakad naised pole ahvatlevad mitte üheski mõttes? Räägi seda parem väiksele shrekile :)
 
Täitsa Shrek 02. detsember 2014, kl 15.53
Babe,

Minu riist on siiski minu ja mitte paksude naiste kontrolli all. Ka eksperimendis!
 
delfivaaaaal 02. detsember 2014, kl 16.03
mina armastan sind kaaaa!!!!muahh
 
n46 02. detsember 2014, kl 16.13
endiselt jääb arusaamatuks, mis ajendas shreki muinasloo tegelast pumpama ebameeldivat käestlastud välimusega mammit. kui igasugune ahvatlusmoment puudub ja ilusaid mimme terve järjekord ukse taga ootamas- kepivaegus ju shreki väitel põhjuseks polnud.
kas tegemist mingit sorti masohhismiga? või isiksuse kahestumisega- alakeha laseb end soonilisel armunuial kuulekalt vaalavagiinade haardesse juhtida. samas ülemine kehapool pillub sarkasmi nendesamade objektide suunas.

kõige tõenäolisemalt peitub jutukese kangelase Super-shreki salamissioon siiski lihtlabases katses veenda ennast ja teisi oma väsinud viineri vapruses, mis ei kustu ka ekstreemselt lotendavaid keresid läbistades.
mitte kõige õnnestunum üritus. aga unistada on ju nii ilus!
 
Täitsa Shrek 02. detsember 2014, kl 16.18
Jah, n46, minu ainus kiim on siin ära tõestada ühele närtsind maaja modellile, et mul veel tõuseb:-)
 
arvamus 02. detsember 2014, kl 16.31
Kui see Jana(nimi muudetud) oleks siit foorumist, siis ta oleks ammu juba sõna võtnud.
 
Täitsa Shrek 02. detsember 2014, kl 16.40
Arvamusele,

Eksole. Oleks ta veel mingi 50'ndates seksikiisu, siis oleks ta vähemalt 2lk kirjutanud vedelatest viineritest. Oma rippus tisside kattevarjuks, lehekülg per tiss.
 
n55 03. detsember 2014, kl 16.26
loo moraal näib olevat, et vastumeelsed naised erutavad ja see asjaolu teeb nad ekstra vastumeelseks.
 
kohtamine 04. detsember 2014, kl 11.52
Tahaks kohtuda täitsa Shrekiga.
 
kohtamine 04. detsember 2014, kl 11.53
Ja siin las kirjeldavad naised Täitsa Shrekki,Täitsa Bondi, Tomi, mansion gosti, vaatame kas kirjeldused lähevad kokku.
 
Agnes 04. detsember 2014, kl 11.56
Kinnitan, et kõik on erinevad mehed,olen kõikidega maganud. ups, täitsad on muidugi alu.
 
to kohtamine 04. detsember 2014, kl 11.58
soovid, et sind kirjeldatakse?
 
Sid 04. detsember 2014, kl 12.06
Huvitav, miks naised endi kirjeldust ei taha siin näha? Liiga piinlik? :D

*Kõik, kes mind näha on tahtnud, on seda ka saanud, kas siis pildilt või päriselt, seega ei mingit saladust.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!