Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kohtingulood
 
Maritana 25. detsember 2014, kl 16.26
Siin on üks minu ammune tutvumislugu...
Tutvusin netis ühe mehega. Meil tekkis virtuaalne side juba kolmandast lausest ja paari tunni pärast ekraan juba särises me vahel. Kolisime üle Skype`i, kus nägime teineteist ka pildilt. Veel paar õhtut ja ööd teineteise hinge pugemist, siis juba lobisesime telefoniga. Selleks ajaks kui kohtuma pidime, olime end nii üles kütnud, et mõlemad ootasime sellelt palju.
Mees valis kohtumispaigaks parima restorani.
Toodi menüü, aga mees teatas, et tal polegi kõht tühi, võtab vaid vee.
Ma olin sõnatu, sest restorani ei minda vett jooma ja tegin sellest ühese järelduse....ta tahab kiiresti mu seltskonnast pääseda.
Tellisin siis samuti vee, endal paha tunne ja hapu nägu peas.
Mõtlesin, kuhu kadusid need kaks inimest, kes virtuaalis nii lähedaseks said.
Rääksime neutraalset juttu ja ...läksime laiali.
Skyepsse see mees rohkem ei ilmunud ja mul polnud raske järeldust teha...ma ei meeldinud talle.

Läks mööda pool aastat ja tutvusin netis jälle ühe toreda mehega, kellega tekkis kohe hea side.
Rääkisime elust ja armastusest, kuni mees hakkas rääkima ühest imelisest naisest, kellega ta kunagi netis tutvus ja üks kord kohtus.

See oli nii ilus, kuidas ta seda naist kirjeldas, mida ta mõtles, kui seda naist vaatas...
Mees rääkis, et ta tahtis seda naist esimesest pilgust ja tellis vaid vee, sest ta oleks tahtnud naisega kohe hotelli minna, aga täis kõhuga poleks see parim mõte olnud.
Aga naine oli ilmselt teist meelt, sest tema poolt ei tulnud mitte mingit vihjet...
Ma küsisin, miks ta sellele naisele ei öelnud mitte ühtegi ilusat sõna ega komplimenti, neid mida ta praegu mulle selle naise kohta ütles.
Mees vastas...et ei julgenud.
Ja nii mindigi lahku, naine teadis, et ta ei meeldinud mehele ja mees teadis, et ta ei meeldinud naisele.
Mul oli õnne, et sain vähemalt tagantjärgigi ja kogemata kuulda enda kohta midagi nii ilusat, mille otseütlemiseks meeste keeled ei paindu vist iialgi.

Ma ei näe sellisele olukorrale muud lahendust, kui et netis tutvujad peavad vähemalt oma esimesele kohtingule läpakad kaasa võtma, et saaks oma mõtteid kirjalikult edastada.
 
nii ta kipub 25. detsember 2014, kl 16.29
olema ainult et üldjuhul ei saadagi kunagi teada mida teine mötles.
 
Sid 25. detsember 2014, kl 16.33
nii ta kipub Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> olema ainult et üldjuhul ei saadagi kunagi teada m
> ida teine mötles.

Ole mureta, küll siin foorumis (või heal juhul erakirjades) kõik avalikuks tuleb. :D Ei jää ükski tundevirvendus vaka alla..
 
Täitsa Shrek 25. detsember 2014, kl 16.50
Selle loo põhjal võiks öelda, et sellised ongi tüüpilsed eestlased. Kusagil ekraani ja kardina taga tegijad ülikõvad, unistustes geeniused, näostnäkku aga mökkmökk. Nagu esimest korda elus suhtleks või näeks naist/meest. Ja oleks olnud kohe valmis hotelli minema..hea nali. Seal oleks klaasi vee peale eraldi toad vist võtnud? Teine nii kena ja süütu ja puutumatu, eksole:-)
 
sooh 25. detsember 2014, kl 17.01
Millegipärast peavad nõukogude aja väljalasked heaks tooniks ilusaid sõnu mitte välja öelda. Seevastu halva teadaandmisega ei olda kitsid.
 
to Täitsa Shrek 25. detsember 2014, kl 17.04
Just, see oli ka minu mõte! :) Mehel oli vaid üks eesmärk....aga ikkagi, miks ta seda nn imelist naist siis enam näha ei tahtnud? Ja mis tegi selle naise nii imeliseks, kui nad olid suhelnud vaid virtuaalselt ja nende vahel ei olnudki enamat? Teemaalgatajal on lihtsalt hea fantaasia, kui ta oleks tõesti nii ilus siis ta ei istuks siin vaid oleks ammu mõne printsi käevangus.
 
to TS 25. detsember 2014, kl 17.17
Kas imeline saab olla vaid imeilus?
 
Maritana 25. detsember 2014, kl 17.20
Järeldus, siin foorumis ja üldse netis liiguvad vaid peletised, sest ilusad oleks reaalis juba ammu printside poolt ära rabatud?
 
Täitsa Shrek 25. detsember 2014, kl 17.30
Ei. Siin foorumis liiguvad ka liiga ilusad, kuldvitud ja kintsud. Need, kelle peale kaob mehel nii kõne, teo, kui suguvõime.
 
Täitsa Blond 25. detsember 2014, kl 17.58
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 01.06.2015 20.59.
 
n46 25. detsember 2014, kl 19.23
mida ja millega tal rabada kui suguvõime hopsti kadunud, iga vähegi nipsakama naisterahvaga suheldes.

Täitsa Blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mis sa Shrek ve
> el molutad, raba mõni selline imeline olend siis ä
> ra.
 
n55 25. detsember 2014, kl 19.33
aus tagasiside on vbl PARIM, mida üks inimene saab teisele anda. Ja ilmselt ka haruldasim, paljud ei anna seda kunagi.
Nii et mis iganes südamest tuleb, ärgem võtkem solvuda.
 
n46-le 25. detsember 2014, kl 20.04
Kas sinul endal pole nõme neid komme siia kirjutada, mis keerlevad ümber sinu alumise augu? Sinul endal pole oma pere ees või sõprade ees häbi? Või oledki lõbumajast pärit?
 
n46 25. detsember 2014, kl 20.35
nimetule,
pole minu süü kui su rikutud mõtted ainult kellegi aukude ümber keerlevad. aga mis lõbumajad siia puutuvad?
autori kirjeldus vihjas tegelikult küll koonrile mehele, kes restoranis ainult vett tellis ja mõttes hellitas lootust kohtingukaaslasele kohe kuskil hotelliurkas taha keerata nagu odavale prostituudile.
 
viimasele 25. detsember 2014, kl 21.01
Sina loe oma komme TB teemas ning teistes samuti. Täpselt sellise mulje sa endast meestele jätad. Sinu enda mõtted ongi ammu rikutud ega oska midagi tarka reaalis peale hakata.. Ainult siin oma debiilsusi kommida nagu viimane lõbunaine!
 
Agnes! 25. detsember 2014, kl 21.22
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Agnes! 10.01.2015 00.09.
 
Aga 25. detsember 2014, kl 21.43
Agnes, sina võta ka ülemine osa paljaks... Saab sinu tööandja ka näha? Või pole sinul julgust enam? See on meile mehed ammu teada, kuidas sa teiste suhteid reaalis lõhud? Teile võiks päris Lõuna - Eestis oma lõbumaja avada. Sellistel pole oma lastest sooja ega külma, vähemalt saab meestele järgi karata. Kv paljalt!
mansion ghost 25. detsember 2014, kl 21.47
Mida kuradit te siin üksteise peale klähvite. Justnagu oleks hoorajäägritest puudus kätte tulnud, et igaühele ei jätku.
 
Agnes! 25. detsember 2014, kl 21.51
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Agnes! 10.01.2015 00.09.
 
* 25. detsember 2014, kl 21.55
n46 jutud on kohati üsna nilbed tõepoolest. Aga palja berze pildiga Agnes n46 kritiseerimas....no kas see pole silmakirjalik....
 
kohtunik 25. detsember 2014, kl 22.07
n46 ütleb välja tõe, aga tõde on alati valus.
mansion ghost 25. detsember 2014, kl 22.15
Tõsi ta ju on, igaüks teab või tunneb mõnd "enn neljakümmendkuut", see pole midagi uut ega ennekuulmatut :D)
Neid on alati olnud, on täna ja saab tulevikus olema.
 
Tont 25. detsember 2014, kl 22.22
Mis kuradi tähtsust sel kummituse jaoks on- on nad olemas või mitte?
 
tants 25. detsember 2014, kl 22.24
Viinamarjad on kõrgel ja liiga hapud.
mansion ghost 25. detsember 2014, kl 22.28
Ega tegelikult polekski, kui nad vaikselt oleks ja toimetaks. Häirib see tõekuulutaja positsioon, nagu nii peakski. Äkki siiski ei peaks? Võibolla oleksid mehedki mehemad?
 
F 25. detsember 2014, kl 22.33
Kui siinsed blondid(n46 on ka ilmselt blond) on viinamarjad, siis parem jäägugi sinna kuskile kõrgele hapnema..
 
Täitsa Blond 25. detsember 2014, kl 22.34
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 01.06.2015 21.00.
mansion ghost 25. detsember 2014, kl 22.40
MEES ei mõnita NAIST.

Kellele jäi arusaamatuks, siis suurtähed pole juhuslikud. Veidi rohkem väärikust mõlemalt poolt ;)
 
Fernando Fernandito 25. detsember 2014, kl 22.41
Mida tähendab ,, häid pühi ,, - mina välismaalane ja aru ei saama.
Kui minul põrand tolmune ja tuttav naine ütlema mulle häid pühi, kas tema siis ütlema, et põrandat mina pühkima?
 
Täitsa Blond 25. detsember 2014, kl 22.44
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 01.06.2015 21.00.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!