Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Nunna periood
 
Navigator 20. jaanuar 2015, kl 14.31
täitsa uus fantaasia.gps-iga !
Igas kurvis kallutab end veidi, linna vahel(eriti vanalinnas) kisub päris rajuks :-))
Kadakatube ikka paras vallatu sellien :-!
 
Ohakatutililla 20. jaanuar 2015, kl 14.32
Mul just muud masti orgasmid... Kliitoriga ei viitsi mässata, sealt ei tule nii intensiivne org.
 
Nii kirju maailm... 20. jaanuar 2015, kl 14.37
To:Samuti kirjumirju... 20. jaanuar 2015, kl 14.24

Olles mehena mehe kehas tunnustan ka Sinu tunderõõmu )))
 
kadakatupp 20. jaanuar 2015, kl 14.37
kehvema meheauga kontakteerudes saab jah tavaliselt ainult kliitoriga, nagu sinu naised, Sid.
oma mehega olen saanud pilt-taskus orgasme kliitorit kordagi puudutamata. sõltub riistast ja himu suurusest. kui sul väike tilulilu ja naine viimase peal erutunud pole, siis kliitori hõõrumine abiks ikka.
 
sidile 20. jaanuar 2015, kl 14.38
Sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ega see tupe suurus/tihkus sind ennast ilmselt ei
> segagi, orgasme saad nagunii kliitori kaudu ja mis
> vahet seal on, mis sul seal sees eksleb. Meestele
> on aga see siiski oluline, kui "avar" naine alt o
> n. Kogemus näitab, et mida kõhnem, seda avaram. Ku
> sjuures see avarus ei ole sugugi halb alati, täits
> a sõltub situatsioonist.

agnesel on siis puha ämber?
 
Samuti kirjumirju... 20. jaanuar 2015, kl 14.45
Rõõm...on ikka väga lahja väljend sellise tunde kohta ;)Tunnustuse eest muidugi siiras tänu. Olen aeg-ajalt mõelnud, kui levinud taoline energeetiline sobivus üldse on...on see seotud seksuaalse intelligentsi, hea vaistu ning oskusega meeli vabaks lasta... või lihtsalt kuratlik vedamine.
 
ronaldinho 20. jaanuar 2015, kl 14.47
ei tea, pole märganud, et miskit vaimset eriti annaksin, kui õnnelik tunne saabub. pigem saabub rahu ja füüsilisest tööst tehtud energiakadu on lihtsalt süskaritega pealelaetav. ka füüsiliselt väsinuna on võimalik ennast vaimselt laetuna tunda. mul nii see toimib, tundub just see, mis mulle sobib. ei viitsiks ehk seksidagi, kui pärast saluuti nutma puhkeksin, et oih, küll elu on ikka raske :D

kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> noh, kus see kotakaupmees jäi siis?
>
> ronald
> hino - mida sa siis "ära annad", kui see energia e
> i ole?.
 
Kassisõber 20. jaanuar 2015, kl 14.52
Päev on kulunud EMTA poolt saadetud "miljonimängu"küsimustele vastamisele ja nüüd otsustasin vaadata,mis teemast saanud on.

Muigega nendin,et jutt on valgunud tavakasutajale arusaadavamasse voolusängi.

Nojah milleks mingist eetikast,moraalist ja ideaalidest ikka jahvatada,hoopis olulisemadteemad vajavad lahkamist nagu pikkus,tihedus,sagedus ja see kes on kõige mõrram :)

Ainuke mis jääb pisut hämaraks on see miks piripiiga pea kõikidelt osapooltelt sõimata sai?
 
to kassisõber 20. jaanuar 2015, kl 14.54
piripiiga saanud midagi, arusaamtu hoopis, miks blond koguaeg saab.
 
Ohakatutililla kirjudele 20. jaanuar 2015, kl 14.54
Ei tea, ega see vist sage pole. Niisama nühkimine-näppimine on sage. Aga jah, see energiavärk on küll võimas asi... ei tea, kas pärast seda elus ka veel oled või oled mõnes muus dimensioonis.
 
kadakajupp 20. jaanuar 2015, kl 15.00
ronaldinho Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ei tea, pole märganud, et miskit vaimset eriti ann
> aksin, kui õnnelik tunne saabub. pigem saabub rahu
> ja füüsilisest tööst tehtud energiakadu on lihtsa
> lt süskaritega pealelaetav. ka füüsiliselt väsinun
> a on võimalik ennast vaimselt laetuna tunda. mul n
> ii see toimib, tundub just see, mis mulle sobib. e
> i viitsiks ehk seksidagi, kui pärast saluuti nutma
> puhkeksin, et oih, küll elu on ikka raske :D
>
>
> kadakajupp Kirjutas:
> -----------------------
> --------------------------------
> > noh, kus see
> kotakaupmees jäi siis?
> >
> > ronald
> > hi
> no - mida sa siis "ära annad", kui see energia e

> > > i ole?.

sinu kirjeldatu ongi seksi füüsiline tajumine, mitte energeetilisel, vaid maisel tasandil. las nõiatar või keegi pühendatu selgitab seda sulle lähemalt, kui huvitab.
 
Samuti kirjumirju... 20. jaanuar 2015, kl 15.05
...võib omalt poolt vastata. Kui päris aus olla, jääb endalegi mõnikord selgusetuks :D. Aga teine dimensioon on see kahtlemata...ülivõimas ja nauditav. Kõige müstilisem on vaatepilt ilmselt kõrvaltvaataja jaoks, kes ei saa tõenäoliselt üldse aru, mis toimub....kaks teineteisesse klammerdunud väliselt liikumatut keha...kus see seks siin peaks olema.
 
ronaldinho 20. jaanuar 2015, kl 15.34
no ilmselt olen isegi sellesarnast tajunud, kuid jutt käis seksist partneriga, keda sa täielikult ei (soovi) usalda(da) ning pole temasse kiindunud, et ennast täiesti käest laseksid. mis sa raskel ajal ikka teed, otsid ja otsid ning leiad! kuid just siis kui hakkab nagu usaldus tekkima, see lõhutakse. pole ime, et muidu usaldava paarisuhte pooldajana olen hakanud lihtsalt ringik_ppima, lõdva kumm ja kõva riist, perfect match. mõni võib öelda, et mul on see loomuses, kuid ükskord sa väsid ning sobitud rütmi. ning uute magusate jõnksatuste jadast allpool vööd on raske välja saada..
 
Nii kirju maailm... 20. jaanuar 2015, kl 17.55
To: Samuti kirjumirju...20. jaanuar 2015, kl 14.45
...on see seotud seksuaalse intelligentsi, hea vaistu ning oskusega meeli vabaks lasta... või lihtsalt kuratlik vedamine....

..kuratlik vedamine oli siis, kui miljonitest seemnerakkudest just SINA kohale jõudsid :-)
Pigem on see ikkagi oskus meeli vabaks lasta.
Teada ja aksepteerida ka teiste tasandite olemasolu, tahtmine"seal" olla/ära käia. Oskust märgata neid energiaid, neid teadvustada ja siis juba OMAKS võtta.
Mina olen sellist "ühtset tunnet " kogenud ka ilma seksita. ja siis justnagu hirm võimaliku seksiga seda tunnet ära rikkuda !? Jällegi omamoodi kogemus.
Tegelt see tunne(energia) ju meie sees ! Oska vaid märgata ja päevavalguse kätte tõsta. Kas siis üksi või kaksi.
 
kadakatupp 20. jaanuar 2015, kl 17.59
ei üksi on ka väga hea vahel tupe teiste tasandite olemasolu avastada ja energiaid ööpimedusest päevavalgusesse tõsta.
ega vibraator ju kaaslasena arvesse ei lähe?
 
Samuti kirjumirju... 20. jaanuar 2015, kl 18.04
Jah, Sul on igas punktis õigus.
Millegipärast arvan, et pelgalt teadmisest on vähevõitu. Mida siis vajame....julgust sisemisi piire laiendada ning ületada ? Julgust energiatega, mida mõistusega seletada ei oska, kaasa minna ? Miks ühel õnnestub, aga paljudel mitte ? On see nagu rattasõiduga...kord tunnetuse ja oskused kätte saanud...jäädki hõrku kunsti valdama ?
 
Nii kirju maailm... 20. jaanuar 2015, kl 18.23
Samuti kirjumirju...20. jaanuar 2015, kl 18.04

Teadmisest tõesti ei piisa. On vaja ka teadvustada!
Et see teadmine saaks üheks oskusega.
...sisemisi piire laiendada ! just sisemisi, mitte välimisi piire!
Kuidas ühiskond inimest elama "suunab"? Endast väljapoole....
Siit ka selgitus, miks ühel õnnestub, teisel mitte. Üks näeb enda ümber olevat/toimivat, teine näeb lisaks ka enda sees olevat/toimivat. Ja ka teiste sees....
 
kadakatupp 20. jaanuar 2015, kl 18.25
jaaaa. röntgennägemise oskuse vastu poleks midagi. näeks kohe ära, mis mõõtmetes meheau kellelgi jalge vahel ripub.
 
Samuti kirjumirju... 20. jaanuar 2015, kl 18.50
Kirju maailm....kas siit võiks teha järelduse, et kui enda sees nägijaid ehk polegi nii vähe, siis teiste nägemine/tajumine/tunnetamine nõuab juba kõrgemat pilotaaži ? Ja kui kaks sarnast...ühel lainepikkusel toimijat...kohtuvad, saab ülim võimalikuks ? Miks mulle tundub, et ka keemiline sobivus mängib ülitähtsat rolli...
 
Nii kirju maailm... 20. jaanuar 2015, kl 19.10
To:Samuti kirjumirju...

Enda sees nägijaid on palju. Kõik me näeme( s.t.kogeme seda tunnet/energiat). Paljud seda aga teadvustada oskavad?
Teise tunnetamine...sama asi, aint tajud on eemal. energiad, mida loed, on eemal.
Tajumise tulem on erinevam, kui enda puhul.
aga ikkagi sa tajud teist läbi nende tundmuste, mis teine sinus(sinu kehas) tekitab ja kuidas sa neid loed.
Kui eelnev kogemus mingi inimese või tundega olemas, siis ta sul ju "infopangas" olemas !
Keemiline sobivus on eraldi tasand, aga kindlasti seotud kogu selle energiate mänguga. Lihtsalt reageerid keemilisele protsessile, mida teine sinus käivitab.
Kaks sarnast.....ühel lainepikkusel...?
Füüsikas ju õpetatakse, et sarnased poolsused tõukuvad....
Samuti keemilises protsessis:
-vesi ja vesi annavad kokku...mille?
- vesi ja kakao annavad.....
Vot ei tea !
Mõnda asja olen kogenud, aga mõnda asja arvan.
vast ikka nii, et kahe inimese energiad annavad kokku sellise sageduse/resonantsi, mis siis katuse ära sõidutab:-)
Aga millised energiad, kas füüsilised, hingelised, vaimsed...seksuaalased.?
 
Samuti kirjumirju... 20. jaanuar 2015, kl 20.22
Kirju maailm...oleme vist häbematult kaaperdanud teiste teema. Füüsikas, mida koolis õpetatakse, pole ma kunagi eriti tugev olnud :D Ning paljudele tunnetatavatele nähtustele polegi võimalik seletust leida. Nagu ise enne kirjutasid ( mille peale mu silmad õigupoolest pidama jäidki ning kavalaks tõmbusid )... et on TUNNE. Aga lainepikkuste all mõtlesin pigem seda, kui räägitakse samas keeles samade sõnadega....nähakse sarnaselt värve. Et kollane on mõlemile kollane, mitte oranž või kreemikas. Pool- ning veerandtoonidest rääkimata.
 
Nii kirju maailm... 20. jaanuar 2015, kl 21.40
Nõus ! see kaaperdamise mõte käis minulgi peast läbi...
Pooltoonid ja sealt edasi meeldivad mulle väga ! sest need just ongi need "mustri" kõige peenemad-õrnemad, aga samas ka kõige rohkem piltiandvad elemendid.
Mis tunde annab pooltoon !?
mis tunde veerandtoon !!
sealt edasi oli vist mikrodeni....
kokku annab meditatsiooni !
RAGAd on nende nimetus muusikas, väga väljendusrikkad."annab tundele värvi"

Anoushka Shankar.

Ilus !:-)
 
Samuti kirjumirju... 20. jaanuar 2015, kl 21.51
Aga kuniks keegi avalikult häbiposti pole naelutanud, uuriks Su arvamust-kogemust edasi...kui tohib :) Mind intrigeeris Su väide, et hullutavat energiavahetust on võimalik ka seksita kogeda...aga mingi füüsiline kokkupuude peaks siiski olema ? Või silmside...mõttejõul ?
 
kirjudele 20. jaanuar 2015, kl 22.16
silmside on küll võimas vahend kontakti tõmbamiseks
 
Samuti kirjumirju... 20. jaanuar 2015, kl 22.25
Jah, kontakti tõmbamiseks kindlasti, aga kas ka võimsa energiavoo tekitamiseks ?
 
... 20. jaanuar 2015, kl 22.30
ma usun küll. nagu leegi süütamine või nii
 
Samuti kirjumirju... 20. jaanuar 2015, kl 22.34
Minu väga subjektiivsete kogemuste juures...tõelise energiavoo saavutamise ja hoidmise juures tuleb pigem leegi summutamisega tegeleda ;) Muidu kisub tulevärgiks kätte ära...
 
... 20. jaanuar 2015, kl 22.38
Oijah, mulle meenus ka... Vaesed süütud ja kogenematud inimesed tulevärgis leekimas. Kusjuures ma ei saanud aru ka kumma tunded need leegivad, või said mõlema tunded kokku ja leekisid. võta sa kinni...
mansion ghost 20. jaanuar 2015, kl 22.39
Kõdunemine , põlemine, plahvatus - kõikidel juhtudel vabaneb sama energiahulk - vaid AEG on erinev.
 
Jah 20. jaanuar 2015, kl 22.42
Juht on kõnelenud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!