Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Nunna periood
 
... 20. jaanuar 2015, kl 22.43
kõdunemine on kõige aeglasem ja tüütum ja rahulikum. põlemine on kole kuum ja intensiivne, plahvatus kõige kiirem.
 
appi 20. jaanuar 2015, kl 22.43
mansion ghost Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kõdunemine , põlemine, plahvatus - kõikidel juhtud
> el vabaneb sama energiahulk - vaid AEG on erinev.

kas seda pedofiili tõesti juba kinni ei võeta?
 
Samuti kirjumirju... 20. jaanuar 2015, kl 22.44
Juht ?
Ja tema pealiskaudne arvamus on kõigile teedrajav ?
mansion ghost 20. jaanuar 2015, kl 22.45
On Sul appikarjujal ümberlükkamatuid tõendeid oma väidete kinnitamiseks?
 
... 20. jaanuar 2015, kl 22.51
Vaadates tagasi, siis ma sain ikka kõva šoki sellest tulevärgist ja muust sinna kuuluvast. Sain aru, et see toimub minuga, aga samas mõistus tõrkus uskumast kõike seda...Nii ma käisingi ringi nagu unes: teadsin, et see toimub minuga, aga mingil hetkel ei jõudnud ikka asi kohale... Nüüd olen hakanud endasse tagasi tulema tasapisi. Suhteliselt raske ja intensiivne periood oli.
 
Samuti kirjumirju... 20. jaanuar 2015, kl 22.53
Punktiirile....räägid minevikus ?
 
Oehno 20. jaanuar 2015, kl 22.54
Endal ka kindlasti raske nii loll olla eks?
 
... 20. jaanuar 2015, kl 22.55
Ei, see kõik kestab edasi, aga šokist olen üle saanud - kriisivärgist noh :)
 
Samuti kirjumirju... 20. jaanuar 2015, kl 22.58
Ja nüüd leiad, et taoline kogemus on kõike väärt....šokki ja kriisi ? On Sul silme ees või mõtteis....kuhu võiksid välja jõuda ? ;)
 
... 20. jaanuar 2015, kl 23.04
Ikka on väärt kogemus, kust sa sihukest kogemust ikka saad ;) see on rohkem selline õnnistuse värki asi, ega iga matsiga sellist asja ei juhtu. lihtsalt kõik tuli nii kähku ja ootamatult ja intensiivselt, et lõi minusugusegi rivist välja.
 
Samuti kirjumirju... 20. jaanuar 2015, kl 23.07
Sinusuguse ? Tõsine eesti mees ? ;)
Aga et igaühega ei juhtu....täiesti nõus. Samas arvan, et kõigile ehk ei meeldikski...nõuab julgust, kiiret kohanemisvõimet ja paljutki veel.
 
Nii kirju maailm... 20. jaanuar 2015, kl 23.10
To:Samuti kirjumirju..
.aga mingi füüsiline kokkupuude peaks siiski olema ? Või silmside...mõttejõul ?.
Füüsiline kontakt ikka. Silmside ongi visuaalne side-sina näed,tema näeb.Lisad visuaalile vürtsi- muutub ka side. .Kontakt on nagu...elektronide ülekandumine, või info ülekandumine ühelt teisele. Sealt edasi juba olla ühel lainel ja lennelda:=))
See nagu Ilus Mäng...mida kauem, seda sügavamale.
Mõttejõul?
Kindlasti saab, keegi kindlasti saab. ka suvalist möödujat, kui tabad tema "mustri" ära. Aga ...milleks seda vaja? et kogemust saada? vastutuse kogemust ....
Oma lähedasega mõttejõul, miks mitte.
Tee juba täna katse: kui kaaslane juba poolunes, hakka kujutluspildis oma käega, millest sinu sisemine soojus välja õhkab, teda silitama- kukal, selja pealt, alaselga, kus soovid. hoia tähelepanu sellel, mida tunned "oma köes, mis teda silitab" . Fikseeri kõik aistingud: yes, see toimib nii ja see toimib naa.! Siiras, lapsik rõõmustamine iga tundmuse üle annab hea salvestumise. kogemuse salvestumine, et kuidas miski tunne füüsilise keha kaudu füüsiliselt tuntav on.
pikk jutt....
 
... 20. jaanuar 2015, kl 23.11
Eks ma siis kohanesingi välkkiirelt, samas põnev oli ju ka, see hoidis mind vee peal. me ju toetasime teineteist (nii, kuidas kumbki oskas), see andis jõudu hakkama saada. Aitäh! Kummaline see asi on, aga ilus.
 
Samuti kirjumirju... 20. jaanuar 2015, kl 23.19
Vastutuse küsimus on tõesti alahinnatud...või pole sellele tihti üldse mõeldud.
Aga mida arvad sõltuvusest ?
 
Samuti kirjumirju... 20. jaanuar 2015, kl 23.23
Punktiir...Sa oled kogenud midagi väga erilist ning jätkugu Sul taipu ning õnne seda hoida :). Kes pole kogenud, et tea tahtagi ega saa ilmselt hästi aru, millest jutt käib. Eks katsu sünnist saati pimedale selgitada, milline näeb välja vikerkaar...palun juba ette vabandust, kui taoline võrdlus kedagi solvas...pole pahatahtlikult mõeldud, lihtsalt ilmestamiseks.
 
... 20. jaanuar 2015, kl 23.27
Sõltuvus on sõltuvus. Liigne sõltuvus ei ole hea, oeh, ümmarguseks kisub see jutt. Mis sõltuvust pead silmas?
 
... 20. jaanuar 2015, kl 23.30
Ma olin ka kunagi arvutist sõltuvuses, lõpuks võõrutasin end ära. mul oli vist abielukriis oma 8 aastat tagasi vist - siis põgenesin arvutisse.
 
Nii kirju maailm... 20. jaanuar 2015, kl 23.51
...sõltuvus.
Sõltuvus kas juhib Sind.
Või Sina juhid sõltuvust.
Mina valiksin selle teise variandi ja nimetaksin "sõltuvuse" ümber meeldivaks kogemuseks, ühistegevuseks, energiaharjutuseks, võimisiganestore!-)
 
Nii kirju maailm... 20. jaanuar 2015, kl 23.52
Kas uneaeg? või unest sõltuvus?
Pigem uneaeg .
Ilusaid unenägusid !
 
... 20. jaanuar 2015, kl 23.58
Cool! Ühistegevus ja ühine olemine on hea mõte... Varsti saame nt. suusatama minna, peagi läheb külmaks - mul on 2 komplekti suuski. Lumine mets võtab lõõskamist-hõõgumist vähemaks ja liikumine on väga kasulik - pärast on muidugi kere haige, lihased valutavad jne, aga küll me end üles turgutame.
 
... 20. jaanuar 2015, kl 23.59
Head ööd!
 
kadakatupp 21. jaanuar 2015, kl 00.02
valutavad lihased on kõige parem kamina ees hõõgveiniga üles turgutada, lusikapoosis.
 
kahvel 21. jaanuar 2015, kl 00.07
mis asi on lusika poos
 
khm 21. jaanuar 2015, kl 01.48
Oled ikka nunn küll :) Lusikapoos näeb välja nii: mõlemad külili, mees naise selja taga.
 
BOA 21. jaanuar 2015, kl 06.50
Nii kirju maailm... Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> TO: BOA 20. jaanuar 2015, kl 05.08
> "Mul tekkis
> küsimus, kuidas sa hea seksi ära tunned?"
> TU
> NNE ongi see, mille järgi ära TUNNED !
> Füüsil
> isse maailma seda ümber kirjutada...no need "sõnad
> " tunduvad nii nõrgukesed selle jaoks.
> Algab i
> kkagi sellest, et Heas Sexix on KAKS osalist, s.t.
> et mõlemad on täiega kohal ja koos on nad nagu ÜK
> S.
> Ingl.k: alone - üksi
> all one -
> kõik on üks.
> ja kui siis TUNNED, kuidas energi
> ad (millest nõiatar kirjutas)liiguvad, teadlikult
> "all one".
> Justnimelt liiguvad sünkroonis, kui
> ühes tervikus, mitte ühest anumast teise.
> Kas
> liialt naiivne optimism ?

Ma ei tea kas asi on minus, kuid ma ei ole tundnud, et mingid energiad üldse, seda enam et sünkroonis liiguksid seksimise ajal. Seks on minu jaoks seks - kogu aeg on hea! Kunagi pole sellist tunnet tekkinud, et pole hea seks. Samuti orgasmid on täiesti ühe sugused - vastupandamatu tunne, soov uuesti ja uuesti seda kogeda.
 
Samuti kirjumirju... 21. jaanuar 2015, kl 13.35
Ma ei tea, kas asi on minus, aga...ei ole täiesti ühesugused, vägagi erinevad võivad olla. Intensiivsemad ja rahulikumad, erineva ajalise kestusega. Kui üldse aega on võimalik määratleda. Kogu aeg hea...on üsna lahja väljend. Pigem...nii võiks jäädagi, lõputult.
Aga nagu siin targemad on kõnelenud, võimsaid seisundeid saab tekitada ka omaette...iseendas.
 
n46 21. jaanuar 2015, kl 13.57
ilmselt pole sa veel orgasmi ehk tippujõudmist kogenudki kui kogu aeg veered ühes tempos nagu kiirteel sõites ja energiapojukestki kepi ajal liikumas ei tunne.
kaht identset orgasmi pole ilmselt olemaski. ka erutus jõuab ajju erineval moel ja intensiivsusel.
tuim nühkimine, see on küll alati täpselt ühesugune. pole kahtlustki.

BOA Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma ei tea kas asi on minus, kuid
> ma ei ole tundnud, et mingid energiad üldse, seda
> enam et sünkroonis liiguksid seksimise ajal. Seks
> on minu jaoks seks - kogu aeg on hea! Kunagi pole
> sellist tunnet tekkinud, et pole hea seks. Samuti
> orgasmid on täiesti ühe sugused - vastupandamatu
> tunne, soov uuesti ja uuesti seda kogeda.
 
Täitsa Blond 21. jaanuar 2015, kl 14.30
n46, ma ei tahtnud üksi ebapopulaarne olla ja seda välja öelda...
Kahte sarnast orgasmi on tõesti raske tekitada ja kui kogu seks on ü h t e m o o d i hea, siis...kahju küll, midagi jääb lõpust puudu.
 
n46 21. jaanuar 2015, kl 20.05
Blond,
paraku vastab vist tõele, et kolmandik naisi ei jõua kunagi tippu. BOA pole kindlasti ainus, kes otsa sisselükkamist orgasmiks peab.
 
Samuti kirjumirju... 21. jaanuar 2015, kl 20.15
n46, kust Sul nii masendavad andmed pärinevad ? Tundub liialdusena.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!