Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
mõtteid elust küpses eas
 
tissiuurija 27. jaanuar 2015, kl 21.49
kas AA tähendab sama mis -B ?
 
to tissiuurija 27. jaanuar 2015, kl 21.51
AA tähendab, et rindasid ei ole.
 
mees 27. jaanuar 2015, kl 21.52
naise rindade teine funktsioon on meestele rõõmu teha.
mansion ghost 27. jaanuar 2015, kl 21.53
Minu virtuaalne kummardus Sulle ´:)´ Nii see ongi.

*Kiire eneseharimise tulemusena virtuaalmaailmas võiks väita, et visuaalselt ei häiri A kuni C. Ega kummitus jaga sellest "tähestikust" suurt midagi. Aga mis liig see liig ;)



Toimetatud 1 kord(a). Viimati mansion ghost 27.01.2015 22.01.
 
:) 27. jaanuar 2015, kl 21.58
Ma tänan Sind ja kummardus vastu, mansion ghost, tarkuse eest.
 
küpsed mehed? 28. jaanuar 2015, kl 01.45
nalja teete vä? siin teemas ju kõik lapsmehed praalimas, justkui nende mehelikkus sõltuks naise rinna suurusest.... irw.
möku on möku.
 
Sid 28. jaanuar 2015, kl 07.25
nuinuu- tomile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sa musuke, oled nii läbinähtav. see issilik kirjas
> tiil ja kõneviis ju ka, ongi iseloomulikud homodel
> e, kes ikka ja alati kõike teavad.. irw.


See õige kirjutaja juba irvitas su üle, aga ma ka ei jäta ja irvitan kaasa. :D Su soovmõtlemine leiab iga anonüümse postituse tagant mõne püsika, aga sa pead sellega arvestama, et see anonüümne postitamine on puhtalt naiselik tegevus, sellega mina ei tegele. Ma kas olen Sid või siis ei ole üldse siin. :)

Vihjeks veel niipalju, et kell 17.00 panen tööl arvuti kinni ja tagasi arvuti taha jõuan järgmisel hommikul a) kell 9, kui on "oma" postiljon, kes toob lehed kella kuueks, või b) kell 7, kui on "vale" postiljon, kes toob lehed kella üheksaks. Lihtne!
 
Täitsa Blond 28. jaanuar 2015, kl 10.38
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 01.06.2015 01.04.
 
Sid 28. jaanuar 2015, kl 13.54
Täitsa Blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Minu nimi figureerib aegajalt isegi
> seal, kus ma kunagi pole käinud.

Selle peale mulle meenub, et ühe oma esimese postituse S l D-na tegin kuskil käsitöö nurgakeses ja õpetasin kedagi midagi õmblema, ei mäletagi enam täpselt mida. :D
 
irvitav võll ;) 28. jaanuar 2015, kl 14.19
Täitsa Blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
Minu nimi figureerib aegajalt isegi
> seal, kus ma kunagi pole käinud.

Tõsi jah? Naabrimutt rääkis vä? ;)))))
 
urvitav võll 28. jaanuar 2015, kl 14.52
Taha tahaks saada, korraliku nahknuiaga. Shreck, tuled appi? ;))))))
 
Täitsa Shreck 28. jaanuar 2015, kl 15.01
Prouadel paistab siin sellele tissiloole olevat üsna ameerikalik lähenemine-mida suurem auto, maja, elutuba, laiem tänav, seda parem. Missiis, et pidada polegi ehk nii mugav. Sama ka tissiga. Kui kõhu otsas on ikka midagi rippumas, paistetamas, on tegu tugeva naisega..kel on piisavalt tahtmist voodis aeleda ja seksi oodata. Kodutööde ja laste sünnitamise üle tingida:-)
 
kadakatupp 28. jaanuar 2015, kl 15.05
Shreckil jällegi...........lilliputilik lähenemine?
mida väiksem meheau, mida pisem ja lapselikum tupp, mida väiksem naise ajumaht, seda parem.
 
Täitsa Shreck 28. jaanuar 2015, kl 15.12
Millisel naisel muidu see ajumaht väiksem on? 14 aastasel või? Kas tupelaadseid (loe:sisuga) kommentaare siia kirja saada eeldab ajumaht vanuses 50+ koos veninud tisside ja mokkadega?
 
kadakatupp 28. jaanuar 2015, kl 15.26
rääkides 14-aastasest kui naisest, võib oletada, et näiteks 4-aastane "naine" on veelgi taipamatum ja naiivsem. seega erutavam shreckidele.
otse loomulikult venivad kõik naised täisealiseks saades kohe igapidi välja nagu kõverpeeglipilt, üldse ei eruta enam.
hea, et algkooliplikad veel kuidagi ajavad tuksatama. mingigi lohutus vananeva meheau jaoks.
 
tupeidikale 28. jaanuar 2015, kl 19.45
Oletada võid muidugi. Su kohalt pole sedagi vaja teha:D
mansion ghost 28. jaanuar 2015, kl 19.53
Kumb nüüd tegelikult pervert on? Shrek või kadakatupp?
Ilmselgelt paneb tupp oma haigeid fantaasiaid Shreki pähe.
 
seekord sedapidi 28. jaanuar 2015, kl 20.03
Olen 15aastane tüdruk. Umbes kell 8.40 olin 5. bussi peal, et linnast koju sõita. Järvel tuli peale üks naine, seisis minu ette ja sidus oma pluusi kinni, nii et kõht jäi paljaks. Ise oli väga valge ja kole, käed täis sinikaid, nagu oleks peksa saanud. Vaatas mulle otsa ja küsis kella. Tuli minuga samas peatuses maha ja ütles: «Imelik, et kõik tüdrukud siin maha lähevad!» Läksin teiste inimeste lähedale, aga need kadusid ära. Ta haaras mu ümbert kinni ega lasknud lahti. Ütles, et on Viki.
 
to seekord sedapidi 28. jaanuar 2015, kl 20.44
Räägi sellest oma emale või perearstile, sa vajad ravi!
 
Täitsa Shreck 28. jaanuar 2015, kl 20.52
Ju ta üritas tüdrukut pervertide eest kaitsta oma ihuga. Oli seda juba varemgi teinud.
 
:) 28. jaanuar 2015, kl 21.09
mansion ghost Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kumb nüüd tegelikult pervert on? Shrek või kadakat
> upp?
> Ilmselgelt paneb tupp oma haigeid fantaasi
> aid Shreki pähe.


Ilmselgelt nad mõlemad vajavad tähelepanu ja naudivad seda. Tõele au andes on Shrekil vähemalt mõtlemisvõime ja empaatia :)
 
:)) 28. jaanuar 2015, kl 21.18
shreckil empaatia???????????????????????????????????
 
logish 28. jaanuar 2015, kl 23.19
alaealiste reitevahede ja avatud suude vahtimisel läheb kõvasti empaatiat tarvis, oma närtsind ihuliikme suhtes :)
 
Sid 29. jaanuar 2015, kl 07.05
Huvitav, kas eile õhtul läks siin kõvaks andmiseks, et teemad kadunud on? Või siiski moded lõpuks leidsid, et hea maitse piir on ületatud?
On, kuidas on, aga õhk on puhtam küll, kui pedofiilia varjatud reklaami siin enam ei ole. :)
 
:)) 29. jaanuar 2015, kl 08.30
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mansion ghost Kirjutas:
> -----------------------
> --------------------------------
> > Kumb nüüd te
> gelikult pervert on? Shrek või kadakat
> > upp?

> > > Ilmselgelt paneb tupp oma haigeid fantaasi
>
> > aid Shreki pähe.
>
>
> Ilmselgelt nad mõlem
> ad vajavad tähelepanu ja naudivad seda. Tõele au a
> ndes on Shrekil vähemalt mõtlemisvõime ja empaatia
> :)

Agnes, sina vä?:))
 
hm 29. jaanuar 2015, kl 09.28
Teemad kaovad, kui keegi pihta saab. Üks olend on eriti varmas kaeblikult kustutamist paluma, kui järjekordselt jalgealune tuliseks muutub:D
 
:)) 29. jaanuar 2015, kl 09.36
hm Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Teemad kaovad, kui keegi pihta saab. Üks olend on
> eriti varmas kaeblikult kustutamist paluma, kui jä
> rjekordselt jalgealune tuliseks muutub:D

Mitte tuliseks, vaid kui hullud siin jälle märatsemas on käinud.:))
 
Sid 29. jaanuar 2015, kl 09.39
:)) Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Mitte tuliseks, vaid kui hullud siin jälle
> märatsemas on käinud.:))


Ma ise siin õhtul ei viibinud, ehk valgustad, keda sa hulluks märatsejaks pead?
Kui ma lahkusin, siis tundus veel kõik selline vaikne ja sulnis olevat, seda vaatamata teema teravusele. :D
 
kadakatupp 29. jaanuar 2015, kl 12.30
arvatavasti esines Shreck jälle mingi ilase fantaasiaga, kuidas lapsed liivakastis mängides liigutasid käsi kühvlivarrel üles-alla, üles-alla, võrgutavalt naeru kihistades. mõni tädi läks selle peale ilmselt kole "kadedaks" ja võimalik, et informeeris politseid.......
mispeale Shrecki haige inin maha võeti.
 
Sid 29. jaanuar 2015, kl 12.56
See veel puuduks, et Shreck siit ära kaoks. Siis on kõik foorumi maskotid kadunud või niisama ooterežiimil ja lobada/vaielda pole enam kellegagi. :(
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!