Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
ARMASTUST
 
Sid 15. veebruar 2015, kl 22.53
Täitsa Blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>
> ***Lähen suusatama parem...kõrini juba pläägutamisest.


Alles siin keegi oli tõbine ja jõi meega teed, nüüd juba suusatab! Vara veel ei ole?
Tervisega ei maksa mängida, seda enam, et pole väga noor ka. Ma ikka raviks enne terveks ja siis suusataks. Endalgi juba plaan valmis järgmisel aastal Tartu maratonile minna. :)
 
kuni surm lahutab 15. veebruar 2015, kl 23.42
Tom kirjutab: Tervisega ei maksa mängida, seda enam, et pole väga noor ka. Ma ikka raviks enne terveks ja siis suusataks. Endalgi juba plaan valmis järgmisel aastal Tartu maratonile minna. :)
---------
no jah, kuni surm vahele astub.üle halli venelase.
 
Täitsa Blond 16. veebruar 2015, kl 00.32
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 01.54.
 
Sid 16. veebruar 2015, kl 09.03
Täitsa Blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Maratonile sul, vanal inimesel, küll asja pole...
> et vikatimehele oma supervormi tõestada?

Eks see plaan rohkem endale tõestamise asi on. Kuna füüsiline vorm on viimasel ajal järjest paremaks läinud, siis plaan on suvi otsa mõõdukalt sportida ja sügisest kohe suusatamisega pihta hakata. Noorana sai ülbelt ilma eritrennita see maraton läbi sõidetud, aga eks aastatega on aru juurde tulnud ja nüüd enam sedasi ei talita.

*See oli väike kõrvalepõige spordiarmastuse juurde, nüüd võiks teemasse tagasi tulla. :)
 
n55 to: 16. veebruar 2015, kl 12.16
ahjualused olid mäletatavasti pisikesed tegelased hiigelisuga, kes ahju alt välja pugesid, kõik hea-parema nahka pistsid ja lupsti! tagasi ahju alla kadusid.
 
to n55 to: 16. veebruar 2015, kl 13.39
siinses kontekstis on ahjualused ilmselt suure suuga armastajapaar, kellele ei anna rahu, et blond siin edasi tutvub. erilist mõnu pakub neile pidev teavitamine kui kole ja paks blond on, et keegi ta vastu kindlapeale huvi ei tunneks. veel näevad delfi ahjualused igas blondi kiitvas ja kommentaaris blondi ennast,
 
Täitsa Blond 16. veebruar 2015, kl 14.03
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 01.54.
 
jaja 16. veebruar 2015, kl 14.07
to n55 to: Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> siinses kontekstis on ahjualused ilmselt suure suu
> ga armastajapaar, kellele ei anna rahu, et blond s
> iin edasi tutvub. erilist mõnu pakub neile pidev t
> eavitamine kui kole ja paks blond on, et keegi ta
> vastu kindlapeale huvi ei tunneks. veel näevad del
> fi ahjualused igas blondi kiitvas ja kommentaaris
> blondi ennast,

Arva veel kord, idioot.
 
Täitsa Blond 16. veebruar 2015, kl 14.14
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 19.03.2015 00.45.
 
n55 16. veebruar 2015, kl 16.06
kui mehed paksu brzt kiruvad, järelikult nad seda märkavad.
 
irw 16. veebruar 2015, kl 17.06
n55 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kui mehed paksu brzt kiruvad, järelikult nad seda
> märkavad.
rasvunud prze eneseõigustus:D aga muidu õige, märgatakse küll, iseasi et seda vaadatakse enamasti vastikustundega. sellega on nii nagu sita reklaamigagi, mida rohkem pinda käib see õigustus ja vabanduste otsimine seda eemaletõukavamaks muutuvad,
 
priscilla 16. veebruar 2015, kl 17.08
irw, kle, mida on sul meestele pakkuda? irooniat ja sarkasmi ja maos leotatud vatti?
 
irw 16. veebruar 2015, kl 21.21
priscilla Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> irw, kle, mida on sul meestele pakkuda? irooniat j
> a sarkasmi ja maos leotatud vatti?
kaks konti ja kusehais tõmbab paksudest tüdinud mehi nagu zitapott kärbseid. pole häda, et tissid nagu kaks rippuvat rosinat:D
 
alu apteek 17. veebruar 2015, kl 03.14
tegelt oli see lau sherk, kes alati rohtude võtmise vajalikkust rõhutas. ju tal endal ka sellega probleeme, et õigel ajal seal metroos ikka rohud võetud saaks.
nii, et aitäh meelde tuletamast teistelegi.
 
Ime 17. veebruar 2015, kl 12.13
Tänapäeva inimesi vaadates on vist ime, kui kaks inimest üksteist leiavad kauemaks, kui üheks õhtuks. Kui suudetakse vaatamata kõigile raskustele laps kah ilmale tuua, siis see kangelastegu vääriks juba medalit.

Loen siin rubriigis igasuguseid teemasid ja nii negatiivne suhtumine ja lausa solvamine käib üksteise võidu. Kuidas nii endale keegi leida? Mis mõttega tulla siia mürki pritsima? Igatsust armastuse järele tundub olevat aga kas siis ei suuda ennast kokku võtta ja ise kaa samaga vastata? Kõik tahavad ainult saada aga anda midagi endast vastu? Ja mitte siis seda kõige negatiivsemat mürki vaid ikka endast parim ja meeldivaim. On siin üldse normaalseid inimesi või on kõik kibestunud ätid?
 
eelmisele 17. veebruar 2015, kl 12.17
alu ehk kummitus ehk .... ei ole veel kõik mehed..
Küll aga on sel õhul-põhul kõige rohkem aega ja kirjutamislusti..
 
Sid 17. veebruar 2015, kl 13.39
Ime Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tänapäeva inimesi vaadates on vist ime, kui kaks i
> nimest üksteist leiavad kauemaks, kui üheks õhtuks

Üheöösuhted on rohkem abieluinimeste pärusmaa. Vallalised siiski pigem loodavad pikemale suhtele. Kes pidevalt üheöösuhetesse takerdub, peab ikka peeglisse vaatama, ju siis ei ole mõtet pikemalt asjatada.
 
ohjaa 17. veebruar 2015, kl 13.44
Kulla Ime, eks need mehed ja naised, kes siin "mürki pritsivad" elavad ja tutvuvad kõik kenasti väljaspool delfit.
 
ätt 17. veebruar 2015, kl 14.43
Nojah, aga ättidest peab ka aru saama, ega nemad mingit madalamast klassist siis pole.
 
n55 17. veebruar 2015, kl 15.58
irw 16. veebruar 2015, kl 17.06
n55 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kui mehed paksu brzt kiruvad, järelikult nad seda
> märkavad.
rasvunud prze eneseõigustus:D
"
Ma ei armasta endast kirjutada, aga...
minu isikliku brz kohta pole ükski mees mitte kunagi mitte midagi öelnud. Ilmselt pole mehed mul selle olemasolu isegi teadvustanud, sest loodus on sinna suht vähe panustanud. Lisaks pole mul kommet seda upitada, urvitada ja hööritada.
Aga hiigelistmike vastu kellegi kõrvade vahel ma parata ei saa. Võib-olla ongi ainus reaalsus inimese kõrvade vahel, muu ümbritsev aga unenägu ja illusioon.
 
RR Wraith 19. veebruar 2015, kl 23.24
Yeah, teemaalgataja poolt tõstatatud teema näeks siis välja umbes nii ;)

www.youtube.com/watch?v=zfF44qr97nw

;)
 
Täitsa Blond 19. veebruar 2015, kl 23.38
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 01.31.
Mõhk Metsavana 20. veebruar 2015, kl 00.35
_Temake tõmbas lõpuks ühe noore kutiga minema, seni kui vanad täkud duelli pidasid_

nii tehakse alati. seda lugu on päris mitmetes variantides.

Oli üks õun ja kaks tüüpi kes seda endale tahtsid. tüübid läksid riidu ja kuni esimesed õuna pärast kaklesid tuli vares ja viis õuna minema.
 
Täitsa Blond 20. veebruar 2015, kl 00.41
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 01.30.
 
laisk 20. veebruar 2015, kl 00.54
kas sa mõhk oled mansion?
Mõhk Metsavana 20. veebruar 2015, kl 01.05
nii, kust ma nüüd selle pikka nina tegeva emotikoni leian...

_Ma arvan, et inimeste maailmas isased enam ei viitsi kakelda mingi emase pärast...võetakse lihtsalt järgmine._

oleneb emasest. on selliseid kelle pärast võib minna päris korralikuks madinaks.
 
laisk 20. veebruar 2015, kl 01.12
a mulle vastus? või oligi pikknina mulle?
Mõhk Metsavana 20. veebruar 2015, kl 01.18
karta on jah, et pikk nina oli laisale kes googeldada ei viitsi. Mõhk ei oma topeltkontosid.
 
laisk 20. veebruar 2015, kl 01.24
no ei viitsinud jah ja ega see google-analüüs on ikkagi aint arvamus, teadmise annab siiski miski muu.

olgust. ütleme, et mõhk ütles sula(vat;)tõtt. kui vana mõhk on?
 
laisk 20. veebruar 2015, kl 01.52
ahah, või siis sedasi :) nojah, egas midagi :)

* ehmunud mehed on niiii armsad, et ei kannata isegi vihastada:)) ja ma olingi tegelt vaid läbi käimas. maga rahus kahvel kõhus
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!