Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tutvuks mehega..
 
Miina 23. veebruar 2015, kl 21.36
.. näitkeks üksikisaga :) Aga no pole ka välistatud teised kandidaadid. Lihtsalt, kuna ka ise ma lapsevanem, siis võibolla seltsis segasem ja mured/ rõõmud teada rohkem..
 
Vanamees 23. veebruar 2015, kl 22.25
Kaal, vanus, pikkus, rinnaümbermõõt, seksikus tase hipokraatese järgi jne. huvitab mind.
 
noormees 24. veebruar 2015, kl 00.34
Kaal, vanus, pikkus, rinnaümbermõõt, seksikus tase hipokraatese järgi jne. huvitab mind.
 
keskmine mees 24. veebruar 2015, kl 01.22
Ilma proovimata ei taha
 
lapsega mees 24. veebruar 2015, kl 09.25
Kaal, vanus, pikkus oleks palunud küll jah.
 
Miina 24. veebruar 2015, kl 15.26
Vaadates, et minu kirjale siin on vahepeal 4 vastust tulnud, ei arvanud, et sellised :S Loodetavasti ei ole selline tegelik üksikisa nö kuvand. Igal juhul, kes huvitatud, kirjutage- tutvuja15@hot.ee. Kevad tulemas ja..;)
 
Vanamehele 24. veebruar 2015, kl 15.36
Kuule pane see nn hipokraatese valem siia kirja, siis saavad teised kah ennast üle ja ümber mõõta ja valemisse toppida!?
 
Sid 24. veebruar 2015, kl 16.47
Kirjuta endast natuke rohkem. Äkki ka mina siis kriban sulle.Kevad tulemas aga kas oled vaal, sale jne.
 
Sid 24. veebruar 2015, kl 17.08
Sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kirjuta endast natuke rohkem. Äkki ka mina siis kr
> iban sulle.Kevad tulemas aga kas oled vaal, sale j
> ne.


Millal sa tühikuid kasutama õpid? Jubedalt käib pinda, kui mõni kirjaoskamatu sind libab, hoopis teine tera, kui seda teeb intelligentne inimene. ;)

Aga Miinale edu tutvumisel!
 
Sid 24. veebruar 2015, kl 18.46
Kui sul kaalu kuni 45 kilo, võiks isegi sinuga plaani pidada, Miina. Omalt poolt pakun võimalust harjutada piiramatul hulgal majapidamistöid, minetti ja kolme lapse kantseldamist.

Korra nädalas käiksime kohvikus, aga peale seda kohe tund aega minetti vahukoorega ja nipliklambritega. Võiksid ka enda hobidest rääkida, ehk kirjutangi sulle. ;)
 
RR Wraith 24. veebruar 2015, kl 19.02
Härrased, kena Eesti naine (loodetavasti ikki) avaldab siirast soovi tutvuda ja teie ilgute siin ;) Olgem džentelmenid ikka :)

Ilusat Vabariigi aastapäeva kõigile !
 
Sid 25. veebruar 2015, kl 09.28
Sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui sul kaalu kuni 45 kilo, võiks isegi sinuga pla
> ani pidada, Miina. Omalt poolt pakun võimalust har
> jutada piiramatul hulgal majapidamistöid, minetti
> ja kolme lapse kantseldamist.
>
> Korra nädalas
> käiksime kohvikus, aga peale seda kohe tund aega
> minetti vahukoorega ja nipliklambritega. Võiksid k
> a enda hobidest rääkida, ehk kirjutangi sulle. ;)


Vohh, juba hakkab tulema. :) Aga ilmselt kirjutaja hoopis ise minetiprintsess, sest mulle on see minett nii südamelähedane ei ole, pigem eelistan misjonäri. :D
 
Sid 25. veebruar 2015, kl 10.28
Täna lõuna ajal panen paugu pihku.Ehk rahunen maha ja Miina saab tegeleda teiste kiimakottidega.
 
Täitsa Blond 25. veebruar 2015, kl 10.47
...



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 00.28.
 
Shrečk 25. veebruar 2015, kl 17.22
Taolist teemaalgatust võib lühidalt pidada lugupidamatuse avalduseks kellegi poolt, kes ka endast lugu ei pea. Kes ei tea, kas tal on silmad, kulmud, kael ja lõug või keskkoht. Ainuke asi, mis ta teab on mingi adre ja et tal on laps. Ja et ta tahab tutvuda mehega. Kirjutage mehed, naine tahab tutvuda. Karake nüüd idioodid.
 
:) 25. veebruar 2015, kl 17.31
idioot Shrečk juba kargas:)
 
kadakatupp 25. veebruar 2015, kl 17.55
shreku kui endast enam kargajat pole, elad teistele kaasa, erutusest hing kinni?
 
unistuste 25. veebruar 2015, kl 21.28
Dimil praegu aega pole.

2010. aastal saate "Unistuste printsess" teisel hooajal ihaldatud poissmees olnud 38-aastane flaami ärimees Dimitri Janssens vahistati.

Janssens istub nüüd koos kuue kaasosalisega vangis, vahendab Publik Belgia ajalehte Het Nieuwsbladi.

Flandriast Arendonkist pärit Dimitri nimetas ennast ise üles töötanud meheks, kes tegi enese sõnul karjääri mullivannide, luksusautode ja kiirtoidu müümisega.

Paistab aga, et sissetulekuallikas oli Janssensil hoopis teine – ta olla tegelenud laiaulatusliku narkoäriga.
 
kadakatupp 26. veebruar 2015, kl 09.20
ma vaatasin kasutatud kondoomi pealt, et sidi satelliit on kahtlaselt kondine ja kui vanajumal naistele tisse jagas, jäi järjekorras viimaseks. seega pidi suu puhtaks pühkima.
ainsaks lohutuseks on, et vahel harva lastakse koleda kiilaka lõtva lonti limpsata. sellest ka see pühendumus sidile, kellel vist tõusis paremini.........
 
Sid 26. veebruar 2015, kl 18.44
Mind ei ole veel Väike Sid alt vedanud. Alati on minul olnud ilusate kehadega partnerid.
 
saadaval 26. veebruar 2015, kl 19.00
no tom on ju saadaval, muidu ei võtaks sõna ju.

ja sest pole midagi et sexpuudus on Vana Täitsa Blondi labaselt end väljendama pannud. Ju ta välja praagiti delfika põliste poissmeeste kolmiku poolt.

Rändauahind osutus odavaks siis vä?

Vanadus..
 
till teeb imet 26. veebruar 2015, kl 19.00
no tomi till teeb naised kauniks.. Tuleb nii välja ju..
irw.
 
aga Blontu 26. veebruar 2015, kl 19.02
aga kuidas Blontuga siis nii pahasti läks?
isegi tom ei suutnud teda kauniks muuta.vaatamata mõningasele pruukimisele.
 
mis 26. veebruar 2015, kl 19.06
ärge ajage TB-d Agnese krõõbaga segi, kes kõiki delfi mehi järjest magatab. blontu nende meestega teatavasti ei tutvu, kelle otsas agnes karanud on.
 
TV 26. veebruar 2015, kl 19.10
kadakatupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ma vaatasin kasutatud kondoomi pealt, et sidi sate
> lliit on kahtlaselt kondine ja kui vanajumal naist
> ele tisse jagas, jäi järjekorras viimaseks. seega
> pidi suu puhtaks pühkima.
> ainsaks lohutuseks o
> n, et vahel harva lastakse koleda kiilaka lõtva lo
> nti limpsata. sellest ka see pühendumus sidile, ke
> llel vist tõusis paremini.........

tundub,et kiilakas pole asjaga hakkama saanud. miks muidu prouad nii rahulolematud ja õelad on.
 
Sid 26. veebruar 2015, kl 19.14
Sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mind ei ole veel Väike Sid alt vedanud. Alati on m
> inul olnud ilusate kehadega partnerid.

Kurb, kui su mõistus vööst kõrgemale ei kerki.
Muuseas, mulle meeldivad pikad liitlaused, eriti veel põimlaused, sest tihtilugu tahan ma kogu oma jutu ühte lausesse mahutada. Lihtlausetega suhtlevad peast lihtsad inimesed, ma olen natuke keerulisem frukt. ;)
 
kes nii ütles? 26. veebruar 2015, kl 19.30
mis mõttes tom nagu keerukama ajuehitusega frukt on? ta ise arvab nii vä?
 
:)) 26. veebruar 2015, kl 20.43
kes nii ütles? Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mis mõttes tom nagu keerukama ajuehitusega frukt o
> n? ta ise arvab nii vä?

Agnes jälle täis kui siga:))
 
õõõh 27. veebruar 2015, kl 20.07
Krokodillid koos jälle arveid klaarimas:(
 
Sid 28. veebruar 2015, kl 10.39
Mina ei ole Tom, sest olen ju Sid. Tervitan Delfi vaalasid ja polte algava nädalavahetuse puhul.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!