Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
parem on mite armastada!
 
Nuhh 25. veebruar 2015, kl 23.15
Kus mammid kõik kadusid nutavad ikke veel patja pilvede all?
 
Täitsa Blond 26. veebruar 2015, kl 00.32
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 00.14.
mansion ghost 26. veebruar 2015, kl 00.34
´brünett lihtsalt´
"sina oled kõrvetada saanud mõistuse ja mina sama saanud tundeinimene. sa ajad mind vahete-vahel vihale, vahel kohe väga, teinekord pean tunnistama, et mõned su mõtted meeldivad mulle, vahel ajad lihtsalt lolli vahtu välja, sellist põikpäist-lapsikut-jonnivat, siis tahaks tukast kinni võtta ja põhjus pinnale raputada, tea isegi miks ;)njah"

Tegelikult ka mõistuseinimesel on tunded, täiesti uskumatu on seda tunnistadagi. Samuti võib tundeinimesel olla särav mõistus. Kõik võib olla ja samas ka mitte olla.
Öeldakse, et armastusest vihkamiseni on sammuke. Kas ka vastupidi? Mingi seos võiks seal ju olla. :D)
Ma igaks juhuks ei hakka Sinu numeraalselt väljenduvaid parameetreid küsimagi. Vähemalt avalikult ;)
 
noh 26. veebruar 2015, kl 02.38
tahab jälle vägisi vastu näppe saada. Sina kummitus jah. Trügib ja trügib, pärast jälle hala lahti, et valik valeks osutus, mida eos näha juba.
mansion ghost 26. veebruar 2015, kl 07.49
Vaata vaid, kui imelik see eluke on :) Üks seltskond saagutab koguaeg, et peab uuesti proovima, teine siin turtsub, et JÄLLE vastu näppe saamas.
Viimase `noh´i pea on vist eriti keerdus oksakohast tahutud :)

Tutvumine ei tähenda tisleri juurde minekut ühise leivakapi tellimust esitama.
 
kadakatupp 26. veebruar 2015, kl 08.50
TäitsaBlondu, oli ikka valus küll, vähemalt mu idikakesest fännile. no loodame, et toibub.

köhatus.......vaimne areng on ehk sinus endas toimunud, et ei otsi enam inkvisiitorliku õhinaga jäledaid roppusi ilusatest emakeelsetest sõnadest a la tupp nt.

mansion, ainult iseendale elamist naudinguks nimetada? sa ise ka ei usu seda, miks muidu pooled päevad tutvuvate tuppede keskel veedad.
muide mis õigust sul olekski kellegi numeraalseid parameetreid uurida, enne kui pole enda omi letti ladunud.
1. meheau mõõdud, enne ja pärast kasutamist.
2. vööümbermõõt, õllekõhu tuvastamiseks.
3. auto väljalaskeaasta.
4. iq kah igaks juhuks.
 
Täitsa Blond 26. veebruar 2015, kl 09.08
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 00.10.
 
ee tupp 26. veebruar 2015, kl 10.51
kuule pane mingi normaalsem pilt, vastik vaadata kui tädil m.. koos lisadega püksis on.
 
viimasele lollile 26. veebruar 2015, kl 10.56
Pilt räägibki inimesest, kes pildi taga, sa tohman!
 
Täitsa Blond 26. veebruar 2015, kl 10.57
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 00.11.
 
Blondile 26. veebruar 2015, kl 10.59
Sa väärid ikka täiega oma nime, vähemalt praegu.
 
Täitsa Blond 26. veebruar 2015, kl 11.03
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 00.11.
 
Blondile 26. veebruar 2015, kl 11.07
Miks peaksid sa mind pihuks ja põrmuks tegema? Või on põrmustamine nagu narkootikum sulle...algul vajalik selleks, et end hästi tunda, hiljem vajalik selleks, et end normaalselt tunda.
 
Täitsa Blond 26. veebruar 2015, kl 11.10
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 00.11.
 
Blondile 26. veebruar 2015, kl 11.13
Jõudu tööle!
 
Ingel, endine ingel 26. veebruar 2015, kl 11.15
Saabus hetk, kui ma pidingi emmenniga nõustuma - tutvumine ei tähenda köögimööbli ühist tellimust ja üksteise mälutud toidu neelamist...
Ja mõistuseinimene on väga hea kaaslane eluks, kui tal veel empaatiatunne (sinujaoks) ja reaalsustunne (taustsüsteemides hindamine) olemas on... Iseasi, kas armukeseks, aga elukaaslaseks küll...

Vägisi tuleb huultele (juba kulunud) ütlus:" Tervitagem seltskonnas olevate abikaasasid ja kallimaid! Ja palugem jumalat, et nad omavahel kunagi ei kohtuks...!"
 
noh 26. veebruar 2015, kl 11.23
suurendades näed kas siis telefonis või tahvlis.Muidugi on võimalus ka laua või laptopis, salvesta ära ja siis saad suurendada. palun:)
 
noh 26. veebruar 2015, kl 11.27
jah tutvuma peab aga valik on ikka oma teha kellega. kui toosama inimene on korduvalt öelnud, et ei ole huvitatud või "läbi lillede" sellest märku andnud siis mida sa surud, vaevalt, et sa nii loll oled ja seda sealt ise välja lugeda pole osanud.Ja sealt tulevadki need valede valikute otsused.
 
Katsuja 26. veebruar 2015, kl 11.41
kadakatupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> võib-olla habe ei kasvagi veel? süütus, sa magus k
> oorem......
> loobumine millest? ei näe küll ühtk
> i ahvatlevat pakkumist, millele roheline tuli anda
> või loobuda.

Veel mitte kasvava habemetüükaga oleks valikuline torkimine keerukas. Seega magusat koormat ei ole väga loota... :)

Sellega olen nõus, et ahvatlevate pakkumiste laialdase valikuga siin väga hiilgav seis ei ole, mis samas ei tähenda aga täiesti lootusetut olukorda torkimise osas. ;)
 
Ingel, endine ingel 26. veebruar 2015, kl 11.56
Ärgem petkem ennast - see ei olegi koht, kust neid valimisloosungeid leida (ka siinsete pakkumiste teemal)..., kuigi esineb juhtumeid, kus keegi mõtleb end musterinimeseks ja esitab ka selliseid nõudmisi, vastassugupoolele...

Pigem saab siin tekkida poolehoid või -hoiutus kellegi-millegi suhtes...
Aga kui on sooooov olemas, siis see reeglina ka täitub. Kas nüüd ja nii nagu me ise mõtleme või siis ja naa nagu me tegelikult välja ütlesime?
 
brünett lihtsalt 26. veebruar 2015, kl 13.00
ma ei tutvu sinuga, mansion, seda sa peaksid juba nüüdseks teadma, miks, seda peaksid sa samuti teadma, see, et sa mulle vahel huvisügeluse tekitad, ei muuda seda fakti, mida sul on ilmselt raske mõista, mõistuseinimene nagu sa oled.
aga miks huvisügelus .. ilmselt sa meenutad mulle kedagi, keda ma kord juba tundsin, ja põhjalikult tundsin, kedagi, kes samuti hoolis vaid täiusest ja veelkord täiusest (muidugi mitte enda omast ..........;)
..minu seesinane õppetükk sai hästi selgeks õpitud, teist korda kordama ei pea.
ps mansion, sa ei saa ilmselt mitte kunagi aru saamagi, et parameetrite küsimine on nii nii nii labane. ma tunnen, et tahaksin olla mõne untsi kergem, kevadel see tundmus saab ilmselt tõeks. vahel ma mõtlen, et võiks olla mõni aasta noorem, kui see tähendaks ka kogemuste kadumist, võtab paljas mõtegi sellele õlgu väristama. võiksin olla ka pikem, kuid kuna armastan kõrgeid ja aeg-ajalt ka väga kõrgeid kontsi, siis oleksin keskmisest eesti mehest pikemgi.. mulle oleks sest kama, aga mehed on õrnad selles küsimuses
: ))
jäin lobisema, keset tööpäeva pole see mõistlik, a vot seda lõivu tuleb maksta kui oled üks tavaline tunnetega elaja. kohe lähen õue ja tõmban oma rinna oivalist kevadet täis ja nõustun päikesega, et elu on ilus:)
kõike kena, sry kui kusagilt kõvemini puudutatud said.
 
kadakatupp 26. veebruar 2015, kl 13.12
Katsuja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Veel mitte kasvava habem
> etüükaga oleks valikuline torkimine keerukas. Seeg
> a magusat koormat ei ole väga loota... :)
>
> S
> ellega olen nõus, et ahvatlevate pakkumiste laiald
> ase valikuga siin väga hiilgav seis ei ole, mis sa
> mas ei tähenda aga täiesti lootusetut olukorda tor
> kimise osas. ;)

kogemuste kibe koorem ei mõju muidugi nii erutavalt....
aga habemetüükaga kannimassaazhi valdamine võib seda mingil määral kompenseerida.
 
soooh 26. veebruar 2015, kl 13.21
Vaene mees, küll ütleb tupp ära, siis blond ja nüüd brünett ka veel, Sul ikka ei vea mitte üks raas;)
 
tupele 26. veebruar 2015, kl 13.23
Jaah, näljane mõtleb ainult söögist.... ja huultele saabuvad ka vaid need mõtted, äärmuslikust näljast tekitatud mõtteväljendused...

sa mõnest erootikapoest vidinat ei peaks ostma?
Mõtle selle üle tõsiselt, saad nati leevendust...

Väidetavalt peaks siis kõige suurema vaevuse äralahendatud saama...

Proovid?
 
Katsuja 26. veebruar 2015, kl 13.25
Kogemuste koorma maitse on indiviiditi ilmselt erinev, ning selle üle vaidlemine pole vist kohane.

Habemetüükaga torkimise spetsiifiliste oskuste demonstreerimine saab pigem kõne alla tulla alles peale huumorimeelega toimunud torkimist.
 
kadakatupp 26. veebruar 2015, kl 14.12
Katsuja on vist naissoost ja puritaanluse koormast veidi vaevatud, et hakkab kohe ettekirjutusi tegema, mis kohane ja mis mitte.
ega häbemetüüka vastu poleks ka tegelikult midagi, kuigi teatud tingimused peaksid olema täidetud............

nimetu, vidinad on olemas ja mehekujuline vidin samuti. aga kevad südames, you know. sul ilmselt samuti, ega muidu tundmatute tuppede ja mokkade pärast nii mures poleks!
 
Katsuja 26. veebruar 2015, kl 14.38
Katsuja on siiski meessoost. Kogemuste maitse lihtsalt seetõttu veidi erinev.
Kui sinu kogemustes on esindatud ainult mehed, kes esimese silmapilgutuse peale torkerelvadega peale lendavad on sulle meenuv kogemuse maitse muidugi arusaadav ;)
 
Sid 26. veebruar 2015, kl 14.47
Täitsa Blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> On ikka hea silmanägemine teil või saab seda pilti
> kuidagi suurendada?


Eelmist ei jõudnud otsida, aga praegune pilt on selline:

http://vavadixit.blog.kataweb.it/files/photos/uncategorized/2007/06/14/illusione_ottica.jpg
 
Täitsa Blond 26. veebruar 2015, kl 15.32
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 00.13.
 
et 26. veebruar 2015, kl 17.50
soooh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vaene mees, küll ütleb tupp ära, siis blond ja nüü
> d brünett ka veel, Sul ikka ei vea mitte üks raas;
> )

ära ütlevad need, kellele on korduvalt ära öeldud? kuidagi on vaja upitada oma ego või tuppe, mis nad sinna parata saavad:D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!