Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Meeldib, mis siis!
 
vau 27. veebruar 2015, kl 08.18
õnneks olid minu meessoost õppejõud eranditult kõik mingid kortsus pintsakute ja jubedate prilliga tohletanud kõõmad. seega jäi mul see armumise etapp vanuritesse vahele. samas pean ausalt tunnistama, et hea retoorika omandasin ma ainult tänu neile.
 
kipsipoiss 27. veebruar 2015, kl 08.20
Siis läks sisuline pool ju asja ette.
 
soliidses eas tüdruk 27. veebruar 2015, kl 08.27
Elukogemusi saadakse individuaalsest arengutasemest lähtuvalt, õpitakse hoiduma näppe leegi pistmast reaalselt sõrmi põletades, mitte jutustuse "Leegi kuumus" alusel. Ka armukogemusi.
Süütamine on tehnilis-materjalistlik tegevus, iga mees peaks suutma seda teha. Leegihoidmise kunst tuleb aegamööda, nagu ka taipamine, et selleks on vaja kahe inimese panust, õli valamisest peab hoiduma ja esmatähtis pole mitte leegi suurus vaid pidev protsess, kasvõi hõõguvate süte näol.
Poiss õpib, kui nutti on, demonstreerimiseta. Nuti puudumisel ei ole abiks ka demostratsioonesinemised.
 
kipsipoiss 27. veebruar 2015, kl 08.35
no a mõned suunised võib ju ikka anda, tasuta hea nõu nohh, ;-)lisaks sellel võib ringi vaadata parteide liikmeskondade hulgas, eriti ühe partei omas mis peaks tänu karismaatilisele liidrile eriti ohtralt naissugu tõmbama. Smuti võiks silmas pidada Pirita tee äärset terviserada, ka seal võib liikuda sobivat kontingenti, sealne rahvas peaks veel eriti silma paistma sportlikkusega ja vitaalsusega, vahest on olemas ka mõned seeniorite spordiklubida ja mis pagan veel. Igat asja saab ja annab õpetada, juhul kui õpilasel on õpihimu ütleb endine pedagoog. Muidugi, töö on alati tellija materjalist ;-)
Pealegi, egas seesugune asi pole surmani antud tõotus, see ikke selline max aastane afäär.

Ma kohe huviga ootan, millal tuleb keegi ja selle targutava pundi laiali peksab röögatades, sitta penskarid, maha mõttetu möla, nüüd hakkame panema.
 
vau 27. veebruar 2015, kl 09.00
optimistina olen käpp, et lootus ei sure iial. hääbub lihtsalt pikapeale kui hagu ei lisata.
 
kipsipoiss 27. veebruar 2015, kl 09.11
No usk, lootus, armastus on sellised ülimuslikud kategooriad, et siia sisse pole mõtet oma inimlikku väiksust segada. Kui vanajumala käsi mängus siis temale peame kuuletuma ;-)
Teisisõnu, ei hääbu sul seal midagi, läks lihtsalt vähekeseks peitu ;-)
 
vau 27. veebruar 2015, kl 09.27
soovitus, kuidas ohmakat eeslit parseldada - värvida valgeks ja joonistada mustad triibud peale. mitte, et ta seetõttu vähem ohmakam oleks, näeb lihtsalt eksootilisem välja.
 
kipsipoiss 27. veebruar 2015, kl 09.31
tunnen, et rohkem ei viitsi, peab pärisellu minema,tore oli a otsa sai, jõudu-jaksu tulevikuks isegi kui seda ei ole, ja peaasi, mine valima kodanik
 
soliidses eas tüdruk 27. veebruar 2015, kl 09.43
Karismaatiline mees peaks saama naistelt "rohelise tule" ja seejärel seelikutesabas lippama, jooksuhuviline tegelane. Kodustatud karismaatikud peaksid tegelema lisaks üle aia hüppamisega või tõkkejooksuga.
Kodunenud isendid aga jäävad paikseks, teritavaid hambaid naistekas ja treenivad sõrmelihaseid ning tundlikust klaviatuuril sibades.

Noored las möllavad ja panevad. Soliidses eas vananeks soliidselt, jalutaks, vaataks päikesetõusu, kuulaks üha enam sagenevat linnulaulu...võtaks elu koorekihi paari sõnaga öeldult.
 
põnevusi mehe näol? 27. veebruar 2015, kl 17.59
mis mõttes? et kas sinna näole võib näiteks pissida seda kuldset vihma tekitada?
 
ingel, endine ingel 28. veebruar 2015, kl 07.48
soliidses eas tüdruk Kirjutas:
Noored las möllavad ja panevad. Soliidses eas vananeks soliidselt, jalutaks, vaataks päikesetõusu, kuulaks üha enam sagenevat linnulaulu...võtaks elu koorekihi paari sõnaga öeldult.
---------------------------------------------------

Kõike seda saad teha üksinda, selleks ei pea ei armuma ega kaaslast otsima...
Aga armunud ei küsi aega ega vanust - see tuleb kui egiptuse nuhtlus (heas mõttes) ja vallutab su ära, kannab kõrgele ja saab su suu pidevalt naerule.. see on väga hea tunne... ja sul on apsoluutselt savi, kas ümber laulavad linnud või Ellerhein, Uno Loop või Tanel Padar.... sul jagub meeli vaid se kaaslasele ja eriti kui ta sulle samade tunnetega vastab...

Aga vananed niiehknii ja ei ole vaja mõelda end väärikaks ätiks enne selle aja õiget saabumist, kuskil peale 90 eluaastat... (kuigi ka siis mõtlen mina veel käbe mutt olla, kes lastelastele igasugu krutskeid õpetab (oleneb, kui kiirelt järglased omad lapsed saavad...) :)

Ja veelkord:
ei mingit väärikat vananemist... olgem hingelt noored, ka normaalsed...

(väärikas vananemine eesmärgiks tähendaks nagu rohkem aeglaselt liikuvat tüsedat krunniga ja moraalilugevat tegelast..?)
Tänan , ei soovi.. ei olla ega enda seltskonda...
 
kadakatupp 28. veebruar 2015, kl 10.40
ingel, endine ingel Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ja veelkord:
> ei mingit väärikat vananemis
> t... olgem hingelt noored, ka normaalsed...
> (väärikas vananemine eesmärgiks tähendaks nagu ro
> hkem aeglaselt liikuvat tüsedat krunniga ja moraal
> ilugevat tegelast..?)
> Tänan , ei soovi.. ei ol
> la ega enda seltskonda...

minu meelest tuututavadki väärikast vananemisest just need tüsedad krunniga isendid, keda mingi nipiga nooruslikuks ei muuda.
aga saagimi välimuse ja olemisega tädid tegelevad iseenda ja elu nautimisega kõrge vanuseni, kuna kompleksid puuduvad.
 
nojaaaa 28. veebruar 2015, kl 13.13
ja puudu on siis mis? las ma pakun, kindlasti linnulaul:)
 
Täitsa Blond 28. veebruar 2015, kl 13.21
-



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Täitsa Blond 16.04.2015 14.29.
 
kipsipoiss 28. veebruar 2015, kl 14.55
Niipea kui püsikunded saabuvad, tuleb kaasa ka nendega kaasnev igapäevane õhkkond
Kui armas.
 
kipsinoks 28. veebruar 2015, kl 15.00
kipsipoiss,

kas sul on jalad või mõni muu kehaosa kipsis, et iga päev siinset õhkkonda nuusutad?
 
kipsipoiss 28. veebruar 2015, kl 15.04
Pole mõtet raisata oma kallist aega ja energiat provotseerimisele kullake ;-) Ei provotseeru. Arvan, et olen siis eriti harv külaline ja ka jään selleks.
Vabanda oh kõigearmulisem kui sind ärritasin, kuid sa võid oma kõikenägeva pilgu ju mujale pöörata. ;-)
 
mittepüsivalt püsikas 28. veebruar 2015, kl 15.14
kõige hullemad pole püsikad, vaid igavesed püsikajahid.
 
kipsipoiss 28. veebruar 2015, kl 15.17
Võiks ju inimeselt küsida selle lihtsa küsimuse, et miks ta heidab teisele ette täpselt sedasama millega ta ka ise tegeleb? Aru ma ei saa. Tunnistan oma piiratust ;-)
 
soliidses eas tüdruk 28. veebruar 2015, kl 15.17
Õige ingel, selleks ei pea olema kaaslast ja ma ka ei mininud selle vajalikkust. Ma ei ole nii pime ja kurt krunni kohendades moraalitsedes, et ei teeks vahet linnulaulul ja Ellerheinal.
Soliidses vanuses pole mingit vajadust avalikult üldsust teavitada mida, kus ja kellega teen.
Aga jah, Ingel, eks selle tüsenemise ja aeglase liikumisega peab üht-teist tegema, miskit kuratlikku näiteks.

Kipsispoiss, ta ei saa ju silmi lahti isase isendi kirjatükilt, pead pöörab vaid koos arvuti ekraaniga.
 
kipsipoiss 28. veebruar 2015, kl 15.22
vaadaku peeglisse, kindlasti näeb ta seal midagi mis talle meeldib, ülendab ja kinnitab tema ülimuslikkust, milleks mingi armetu soperdise lugemisega kallist laupäevast päeva tuksi keerata.
 
kadakamari 28. veebruar 2015, kl 15.26
kellest jutt on?
 
kipsipoiss 28. veebruar 2015, kl 15.34
Ehee, ei hakka rohkem ühtegi personaalküsimust arutama, et miks inimesed teevad seda mida nad teevad, las nad olla sellised nagu nad on ja rohkem sellel teemal pead ei vaeva. Muidu langen täpselt samasse hinnangute andmise mülkasse. See ei lähe mitte.
 
to kp 28. veebruar 2015, kl 15.41
seda tegid sa sellegipoolest.
 
soliidses eas tüdruk 28. veebruar 2015, kl 15.43
Veel üks põhjus omaealisi eelistada, kui nüüd teema algusesse tulla. Selles eas on sõjad sõditud, vaidlused vaieldud, siltide kleepimishuvi kadunud ja on julgust öelda, mida soovitakse ja oskust hinnata ning hoida soovitut.
 
kipsipoiss 28. veebruar 2015, kl 15.45
Jah, tunnistan viga.
Samas on eriti mõnus saata kedagi pikalt niimoodi et sa ei kasuta ühtegi sitta sõna.
Ega ma päris lammas ka pole ;-)
 
kadakatupp 28. veebruar 2015, kl 22.48
kipsipoiss Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ega ma päris lammas ka pole ;-)

kohioina mõõdu annad välja küll, ära pabista.
 
kipsipoiss 28. veebruar 2015, kl 23.26
Kallis kadakatups, ei õnnestu, ma ei kavatse haakuda, ilusaid unenägusi ja veel paremat homset kodanikukohuse täitmist.
 
n55 28. veebruar 2015, kl 23.33
Naisele imponeerib, kui mees tahab teda vanuse KIUSTE ja sugugi mitte ei imponeeri, kui mees tahab teda vanuse TÕTTU. Küsimus ongi selles, kummaga tegu.
mansion ghost 28. veebruar 2015, kl 23.36
"kohioina mõõdu annad välja küll, ära pabista."

Kuidas seda nüüd võtta? Oinas on ju kohitsetud jäär.
Mis sest oinast enam ruunad?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!