Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kummitus otsib oma tuhkatriinut
 
kadakajupp 03. märts 2015, kl 19.55
hmm, hinnakruttimine on puhtalt sinu eeldus, shrek. ma pole müügiks anyway. ja ole rahulik - mul on siin piisavalt bitch imidz, ei hakka keegi enampakkumisi tegema. tähelepanu - olgu ta siis positiivne või negatiivne, ei ole eesmärk omaette, dialoog on.

ei viitsi siia esseed kirjutada, miks nii ja mitte teisiti, aga kui mulle meeldib hetkel siin suhelda, siis suhtlengi.

muide - millalgi tegin siia kuulutuse, otsisin kaaslast ühele konkreetsele üritusele, vastukaja...oli nagu oli, aga harjumus siin lugemas käia sai omaseks. (ennetan igipõlist küsimust, miks krt ma tutvumisrubriigis olen)
 
piripiiiga 03. märts 2015, kl 20.01
ma pole sellest kiunumisest kunagi arusaanud, et mida te siia ronite kui te ei tutvu. see pole ju rubriik "tutvumiskuulutused". hetkel ongi ju kõik täiesti õige, sest me kõik tutvume siin teiste ja endi ilusate, ning inetute külgedega. saamegi tuttavaks lõpuks ja tutvuda enam ei tahagi ;)
 
Sid 03. märts 2015, kl 21.53
Piripiiga, ei maksa nii pessimistlik ka olla. :) Siin on täitsa mitu kena ja asjalikku naist. Sind ma näinud ei ole, seepärast kenaduse kohta sõna ei võta, aga asjalik arutleja oled küll ja seepärast pole lisaks tuttavaks saamisele ka tutvumise vastu midagi.
 
e.n.d 03. märts 2015, kl 22.45
ühe inimese aktsiad langesid väga oluliselt minu silmis, isiklikult ei sooviks sellist tutvust isegi mitte hädapärast. selleks tulebki inimene rääkima panna, et aru kes ta tegelikult on...näen taas siin väga hõredat(loe olematut) seisu asjalike naiste osas. aga jõudu teemaautorile. vabandused, et kaaperdasin mitu lehte tema teemat, see juhtus täitsa juhuslikult. kui see poleks juhtunud siin, siis oleks see juhtunud mõnes teises teemas. loodan, et see autori aktsiate kurssi ei muutnud.
 
jajaaaa 03. märts 2015, kl 22.50
just ja siin liikvel olevad mehed on üleprahi.
 
kadakajupp 03. märts 2015, kl 22.51
sid ja siis see viimane - milline see asjalik täpsemalt on? märkasin, et te defineerisite seda risti vastupidiselt oma tekstis.
 
start to end 03. märts 2015, kl 22.55
huvitav,kes see õnnetu naine on?
 
see on päris 03. märts 2015, kl 23.00
õnnelik naine
 
jah 03. märts 2015, kl 23.13
pigem jah, aga tahaks ka teada, kes see õnnelik on
 
ei noh 03. märts 2015, kl 23.16
ei muutnud muidugi, sest süütuid 50 aastaseid tuhkatriinusid siin pole;)
 
pakkumine 03. märts 2015, kl 23.19
kadakajupp ja arvan, et ma ei pane mööda.
 
kadakajupp 03. märts 2015, kl 23.23
ilmselt see siiski ei ole mina, mul pole noteeritud aktsiaid, seega ei saa need ka kukkuda, eks.
 
pakkumine 03. märts 2015, kl 23.27
no peale sinu ei läinud keegi siin lolliks. ok blond ühe vimka viskas sisse,kuigi tema öeldu ei peaks enam kedagi panema ahhetama:)
 
pole näinud 03. märts 2015, kl 23.31
kuidas kadakajupp lolliks läks ja mis vimkaga blond hakkama sai?
 
kadakajupp 03. märts 2015, kl 23.32
ahsoo, no kui sa asju sedamoodi näed, siis olgu sinu arvamine ja loodetavasti elavad kõik oma pettumused üle ning naasevad peagi tavapäraste tegevuste juurde.
 
viimasele 03. märts 2015, kl 23.43
nagu näha ei saa sina oma tavapärasest tegevusest üle ega ümber:)
 
kadakatupp 04. märts 2015, kl 00.47
indlevate tuhkatriinude jõugud pole veel ilmselt mansioni ämblikuvõrkudega maskeeritud häärberit üles leidnud, et juba ajab püsipatrajatele keelt kõrva.......
 
Issand kui huvitav 04. märts 2015, kl 00.47
Siin on kindel seltskond naisi ja mehi, kes siin pidevalt ennast eksponeerides hommikust õhtuni vestlevad, küsivad, vastavad, sõimavad, kiidavad jne...., siis kohtuvad.....ja tulevad jälle tagasi siia otsast peale jahuma....
No lööge või maha, mina selle asja mõttest küll aru ei saa? Et näitavad vaimsest kõrgtaset?
Ja mitte ükski neist ei soovi tegelikult tutvuda? Kahtlen.
Mina naisena käin siin lugemas just tutvumiskuulutusi, aga kahjuks ma neid siit ei leia ja lihtsalt lõputult jahumiseks mul aega ei ole.
 
kadakatupp 04. märts 2015, kl 09.17
piripiiiga Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ma pole sellest kiunumisest kunagi arusaanud, et m
> ida te siia ronite kui te ei tutvu. see pole ju ru
> briik "tutvumiskuulutused". hetkel ongi ju kõik tä
> iesti õige, sest me kõik tutvume siin teiste ja en
> di ilusate, ning inetute külgedega. saamegi tuttav
> aks lõpuks ja tutvuda enam ei tahagi ;)

võimalik, et mõnel juhul see "mittetutvumine" on osa kavalast tutvumistaktikast. arvatavasti isegi toimivam kui laustutvujate meeleheitlik karjatus a la: tutvun kõigega, mis liigutab ja vastu ei hakka!!!!
 
targutav punapea 04. märts 2015, kl 09.45
irw Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> targutav punapea Kirjutas:
> --------------------
> -----------------------------------
> > mõni ürit
> ab end jõuga kehtestada, kui muidu hakkam
> > a e
> i saa ja aru napib, küll aga jagub sülge ja ila
>
> > , mis põlvi märjutab ja ilaselt mehi nämmutab..
> . :
> > D
> > paranoia on tegelinskil endal, kes
> arvab et t
> > eda nuhitakse ja jälitatakse, tem
> a eraelu luuratak
> > se...
>
> Ei ole see pu
> naplänn jälgimaid, ta on lihtsalt alu nilliv delfi
> debiil. Aga praegu on ta tabanud täiesti ringi kes
> kpunkti. Ja VEEL KUI täpselt.
--------------------------------
delfidebiilik irw, ei nilli ma su alu või su vihavaenlasest alu, või misiganes ta sulle on et ta sulle ette jääb. kontanteerisin fakte, muud midagi. aluga võid ise plaane pidada, sest ega ta nüüd nii huvitav ka pole, et teda siin nillida. aga parem on ta sinust kordi küll, ja kindlasti pole ta hambutu ja munadeta delfi debiilik:D
 
Sid 04. märts 2015, kl 11.49
Issand kui huvitav Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Mina naisena käin siin lugemas just tutvumiskuulu
> tusi, aga kahjuks ma neid siit ei leia ja lihtsalt
> lõputult jahumiseks mul aega ei ole.


Kiire seksi jaoks on muud portaalid, näiteks Iha.ee. Siin on loomulik, et avaldatakse oma arvamust ja tutvustatakse omi vaateid, et leida tutvumiseks ühisosa. Kui sulle see ei sobi, siis kinni siin ka keegi ei hoia. :)
 
issandale 04. märts 2015, kl 13.40
Tegelikult on siin lausa teine elu lisaks reaalsele elule. Nii tore....tulen töölt, söön, jalutan, natuke toimetan kodus...ja siis hakkab teine elu pihta...siin.
 
kadakajupp 04. märts 2015, kl 13.48
mismoodi ta siis teine on? oled siin vana mehe asemel noor naine või kuidas täpsemalt?
 
Issand kui huvitav 04. märts 2015, kl 19.43
Nojah.
Mulle meeldib reaalne elu rohkem, aga jah, vahel see varjutatud mäng võib päris huvitav olla, kui süveneda viitsitakse ja kui mäng küünlaid väärib.
Kahjuks pole siinseid küünlaid näinud, seega......
 
kiku 05. märts 2015, kl 00.22
siinsed küünlad on kõik alamõõdulised ja püsti ei seisa. vist sama vanad ka kui shrekk.
 
kikule 05. märts 2015, kl 07.19
Ära unusta, et siin leidub palju vanemaid daame, kellele on isuäratavad...ka mansion, shrekk, sid ja peni!
Mis sulle ehk praegu veel uskumatuna näib.
 
Sheba. 05. märts 2015, kl 11.36
Ära unusta, et need taadid tahavad noori missuniversumeid, kelle kaalunumber võrdub kinga- ja IQ-numbriga.
 
Issand kui huvitav 05. märts 2015, kl 14.15
Mina tahan Teda, aga Tema tahab Toda ja mina ei saa Sind ja Sina ei saa mind....

Lõpuks kõik ilma......
 
sulavesi 05. märts 2015, kl 14.21
kahjuks just nii ongi. :(


Issand kui huvitav Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina tahan Teda, aga Tema tahab Toda ja mina ei sa
> a Sind ja Sina ei saa mind....
>
> Lõpuks kõik
> ilma......
 
kadakatupp 05. märts 2015, kl 16.23
ei ole küll siiani ilma olnud ega jäänud. sellegipoolest on huvitav taatide hingeelu naljakaid nüansse tundma õppida.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!