Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Lihtne soov.
 
HaukuvPeni 25. märts 2015, kl 17.58
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> pitsu, saan ma õigesti aru, et otsid midagi visiit
> suhte-laadset?

Umbes nii. Naist tõesti enam ei kavatse võtta. Omad vitsad olen kätte saanud, aitab.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
kadakajupp 25. märts 2015, kl 18.17
imelik, ükspäev siin üks "psühhoanalüütik" määris mulle säärast diagnoosi pähe, aga jättis ülejäänud kahe silma vahele. ju ma siis oleksin see, kes mitmendat korda reha otsa astudes arvab ikka, et see pole seesama :D.

tegelikult on visiitsuhe omamoodi mõnus tõesti, või muutuvad inimesed aastatega enesekesksemaks ning isikliku ruumi jagamisele kehtivad teistmoodi reeglid.
 
HaukuvPeni 25. märts 2015, kl 18.22
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>
> tegelikult on visiitsuhe
> omamoodi mõnus tõesti, või muutuvad inimesed aast
> atega enesekesksemaks ning isikliku ruumi jagamise
> le kehtivad teistmoodi reeglid.


Vanemas eas on inimesel väljakujunenud harjumused mida pole võimalik enam muuta. Nii jäävad mõlemale poolele nende harjumused alles aga lisandub koos veedetud ajast rahulolu.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
n55 25. märts 2015, kl 18.37
terviseid endiselt Liivimaalt, kus inimene huikab teist, visiitidest rääkimata. Kui isegi Tallinna servas kedagi ei leita...
 
kadakajupp 25. märts 2015, kl 18.59
olukorras, kus pea pool eestimaad elab pealinnas, on seal tõepoolest oluliselt suuremad võimalused - äkki pitsu on oma lati kuskile kõrgustesse sättinud ja enamus naiskodanikke läheb sealt alt vabajooksul läbi?
 
HaukuvPeni 25. märts 2015, kl 19.06
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> olukorras, kus pea pool eestimaad elab pealinnas,
> on seal tõepoolest oluliselt suuremad võimalused -
> äkki pitsu on oma lati kuskile kõrgustesse sättin
> ud ja enamus naiskodanikke läheb sealt alt vabajoo
> ksul läbi?

Enamin naiskodanikke arvab, mõtleb: "äkki pitsu on oma lati kuskile kõrgustesse sättinud ja enamus naiskodanikke läheb sealt alt vabajooksul läbi?"
Tegelikult tibake ausust on minu mõõdulati kõrguse määramisel tähtis küll.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
kadakajupp 25. märts 2015, kl 19.09
pitsu, ma pole tegelikult kunagi süvenenud sinu ootustesse naispoole osas, olgu ta siis visiitsuhtena või mitte. ausus mille osas täpsemalt - pead silmas, et naised oma kuulutustes/netiprofiilides valetavad või mida?
 
emand56 25. märts 2015, kl 19.19
n55-le
Elad Liivimaal. Oot-oot, peab vist teadmisi värskendama, kus see piir Eesti- ja Liivimaa vahel oligi? Ilmselt sa ei ela linnas, miks muidu ütled, et "inimene huikab teist". Kas on siis teine inimene huikamiskaugusel? Andestust, et isiklikuks läksin. Ega vastama ei pea, sest oled ehk ainus n55 oma kodukandis ja seetõttu hoiab privaatsust.
 
HaukuvPeni 25. märts 2015, kl 19.23
Kuulutustes "ilustavad" kõik oma andmeid. Angelina Jolie ega Brad Pitt oma tutvumiskuulutust ju siia ei riputa. Ei ole mõtet ka neid oodata kohtuma. Millegipärast oodatakse rikast, edukat, ilusat, vaimukat... jne. Keskpärane ei kõlba enamikule meestest ega ühelegi naisele.
Loomulikult ei tohi välja öelda, et "sa oled keskpärane" ;-) Tuleb lihtsalt leppida sellega mis on. Kui ei ole just midagi sellist "kiiksu" mis on vastuvõetamatu. Parem varblane peos kui paabulind katusel. Mida vanemaks me saame, seda vähem võimalusi jääb.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
HaukuvPeni 25. märts 2015, kl 19.25
emand56 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> n55-le
> Elad Liivimaal. Oot-oot, peab vist teadm
> isi värskendama, kus see piir Eesti- ja Liivimaa v
> ahel oligi? Ilmselt sa ei ela linnas, miks muidu ü
> tled, et "inimene huikab teist". Kas on siis teine
> inimene huikamiskaugusel? Andestust, et isiklikuk
> s läksin. Ega vastama ei pea, sest oled ehk ainus
> n55 oma kodukandis ja seetõttu hoiab privaatsust.

Liivimaa: Paidest lõunasse.
http://www.estonica.org/et/galeriid/Haldusjaotus...

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
kadakajupp 25. märts 2015, kl 19.28
mu meelest just need kiiksud saavadki rohkem määravaks tegelikkuses, kui silmavärv või amet. eks see ole ka prioriteetide küsimus...

samas - kui ikka ei teki teise inimese suhtes "seda tunnet", siis olgu ta või angelina jolie või brad pitt. kui tekib, siis jällegi ei loe muud asjad... krt, pole lihtne siin liivimaal.
 
HaukuvPeni 25. märts 2015, kl 19.42
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> samas - k
> ui ikka ei teki teise inimese suhtes "seda tunnet"
> , siis olgu ta või angelina jolie või brad pitt. k
> ui tekib, siis jällegi ei loe muud asjad... krt, p
> ole lihtne siin liivimaal.

Ei ole kerge nendel tõesti kes elavad vaid tunnetele, mitte loogikale ja mõistusele. Korrates Murphy't "Põhjused, mis on mehe juures kõige ligitõmbavamad, on needsamad, mida ta aastate pärast kannatada ei suuda."

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
emand56 25. märts 2015, kl 19.54
Penile
Põhjus, miks selles vanuses rohkem valitakse, on hoopis selles, et selle inimesega, kellega oled pikka aega koos elanud, harjud lihtsalt ära ja ei märka tema vananemist, aga võõra inimese vanadusmärgid võivad olla vastumeelsed.
 
kadakajupp 25. märts 2015, kl 20.08
kui mõistusele tugineda, siis pole ju vahet, millise rondi koju vead. peaasi, et jaksab toimetada ja seksutada. kusjuures on tõesti võimalik kombinatsioon tunnetest, milles mõistus parasjagu kaasa rääkinud välistamaks need sinu mainitud mittetalutavad asjad.
 
HaukuvPeni 25. märts 2015, kl 20.16
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kui mõistusele tugineda, siis pole ju vahet, milli
> se rondi koju vead. peaasi, et jaksab toimetada ja
> seksutada. kusjuures on tõesti võimalik kombinats
> ioon tunnetest, milles mõistus parasjagu kaasa rää
> kinud välistamaks need sinu mainitud mittetalutava
> d asjad.

Täpselt nii mina vaatangi: Välimusel pole viga. Juuste all veidike ajusi ka on. Seksida meeldib. Tundub, et palju ei nääguta. Krohviga ei liialda... Ühesõnaga täitsa asjalik. Mida enamat veel nõuda? ;-)

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
kadakajupp 25. märts 2015, kl 20.21
kui on igati vastuvõetav, siis see ongi ju "see" - ei peagi kuidagi jalust rabama alati, et sobida. aga ma vahest vaatan mõistuspäraselt - kõik ok, aga lihtsalt ei ole füüsilist tõmmet ega soovi koosolemiseks. jumal seda teab, miks.
 
HaukuvPeni 25. märts 2015, kl 20.30
Ei ole mina siiani, ega ka ükski teine mees naistest aru saanud. Naiste ütlused, "võttis jalust nõrgaks", "läksin märjaks" jne. on arusaamatud kui otsest põhjust ei näe.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
kadakajupp 25. märts 2015, kl 20.40
see on vist see, mida "keemiaks" nimetatakse või mingiks iselaadi kuuendaks meeleks. tegelikult on see ka meestel olemas, aga nad lihtsalt ei märka ega taju niimoodi, kui naised.
 
jaa jaa 26. märts 2015, kl 13.33
Oh teid rumalukesi küll...need väljendid "võttis jalust nõrgaks" jne kehtivad ikka noorte inimeste kohta, vanakesed on selle lihtsalt ära unustanud.
Samuti ei saa keskealise inimese kohta enam öelda ilus ja kena, vaid selle asemel ütleme näiteks soliidne või meeldiv.
Emandal siin eespool on täiesti õigus selles suhtes, et võõra inimese vananemise suhtes oled hoopis kriitilisem kui lähedase inimese puhul...siis ei pane seda justkui tähelegi.
 
vanainimene 26. märts 2015, kl 13.37
Kahju sinust, jaa jaa, aga minul lendavad ikka samasugused liblikad kõhus kui 20-lt ja jalad lähevad saammoodi nõrgaks. Vaatamata mu vanusele, öeldakse ikka mulle ilus ja kena ning muutunud pole muud, kui et minu eelistused on samuti vananenud, mitte enam 20 aastased poisikesed.
 
vanakesele 26. märts 2015, kl 13.53
Siis oled sa õnnelik inimene!
 
vana alu mehe inin 26. märts 2015, kl 18.52
vana mees iniseb asjade kalla, mida ta nagu muuta ei saa nagunii. ses mõttes pole nagu ju mõtet.
 
kas tõesti 26. märts 2015, kl 18.57
kas alu on tõesti vana mees? ma arvasin, et mingi 30, et noort naist tahab.
 
kadakatupp 27. märts 2015, kl 19.20
HaukuvPeni Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ei ole mina siiani, ega ka ükski teine mees naiste
> st aru saanud. Naiste ütlused, "võttis jalust nõrg
> aks", "läksin märjaks" jne. on arusaamatud kui ots
> est põhjust ei näe.

peni, ära üldista. on mehi, kes oskavad naise silmist lugeda vähimatki tundevirvendust ja meetri kauguselt aimata tupe niiskumist...erootiliseks empaatiavõimeks võiks seda nimetada.
kui selline mees naise käe võtab, võib ta silmadesse uppudes aja ja ruumi unustada....iga koosveedetud sekund oleks nagu hetk tantristlikust eelmängust, mille eesmärgiks pole plahvatus vaid iha süütenööri võimalikult pikaks venitada.
oled sa suutnud naistele kunagi midagi sellist pakkuda?
 
HaukuvPeni 27. märts 2015, kl 21.07
kadakatupp Kirjutas:
-----------------------------------------------------
> on mehi, kes oskavad naise silmist lugeda vähimatki
> tundevirvendust ja meetri kauguselt aimata tupe n
> iiskumist...erootiliseks empaatiavõimeks võiks sed
> a nimetada.
> kui selline mees naise käe võtab, v
> õib ta silmadesse uppudes aja ja ruumi unustada...
> .iga koosveedetud sekund oleks nagu hetk tantristl
> ikust eelmängust, mille eesmärgiks pole plahvatus
> vaid iha süütenööri võimalikult pikaks venitada.
> >

Tupp tule pilvedest maa peale. Vaata vähem mehhiko seepi.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
onon 27. märts 2015, kl 21.12
kadakatupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> HaukuvPeni Kirjutas:
> --------------------------
> -----------------------------
> > Ei ole mina sii
> ani, ega ka ükski teine mees naiste
> > st aru sa
> anud. Naiste ütlused, "võttis jalust nõrg
> > aks
> ", "läksin märjaks" jne. on arusaamatud kui ots
>
> > est põhjust ei näe.
>
> peni, ära üldista. o
> n mehi, kes oskavad naise silmist lugeda vähimatki
> tundevirvendust ja meetri kauguselt aimata tupe n
> iiskumist...erootiliseks empaatiavõimeks võiks sed
> a nimetada.
> kui selline mees naise käe võtab, v
> õib ta silmadesse uppudes aja ja ruumi unustada...
> .iga koosveedetud sekund oleks nagu hetk tantristl
> ikust eelmängust, mille eesmärgiks pole plahvatus
> vaid iha süütenööri võimalikult pikaks venitada.

> > oled sa suutnud naistele kunagi midagi sellist p
> akkuda?

selliseid naisi. tean isegi üht ilu, mis tärkas peale 50. eksled ta näo kurdudes nagu Alpi mäestikus.
 
piripiiiga 27. märts 2015, kl 23.09
hmm, seekord olen ma tupega nõus. on selliseid kooslusi, mis tekitavad niisuguseid tundeid. ka kaugelt peale murdeiga.
 
kadakajupp 27. märts 2015, kl 23.19
ma pole üldse seebikate austaja ega romantik, aga nõustun samuti, kogetud ja on olemas. vanus ei määra, st seitsmekümnesena küsige igaks juhuks üle... kui mäletate.
 
kahele viimasele 27. märts 2015, kl 23.49
arvate midagi taolist endas leiduvat, et kohe nii täies õies siin?;)
 
kadakajupp 27. märts 2015, kl 23.57
lugeda ei osanud või, viimane viimane? on kogetud, ju siis leidub.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!