Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
püsinimelistele!
 
targutav punapea 09. märts 2015, kl 12.25
kõik, kes rohkem kui aasta siin ühe nimega vastu pidanud, teiega sooviks tutvuda. teeme kohtumise, ühise sellise, vaatame üksteisele sügavalt silma ja ajame eesti asja või noh, seda rasket ja vaevalist tutvumise asja. näeme näost näkku ja teeme omad järeldused elust ja olust. mis te arvate, püsinimelised?

* kui teid siin vähemalt kümme koguneb, panen postiaadressi ja siis lepime lähemalt kokku, kus millal ja mis tingimustel. saate ka mind kui veteranpüsikat silmadega õgida ja mina teid, siis kallistame ja musitame... :DD
/need keda juba näinud olen, kasvõi pildilt, need võivad vabalt mööda jalutada/:D
 
püssinimeline 09. märts 2015, kl 12.35
Tänan pakkumise eest, aga ei.
 
:) 09. märts 2015, kl 12.36
pärast avaldage kokkusaamise pildid Nelli Teatajas, sest rahvas soovib oma kangelasi tunda:)
 
Punapeale 09. märts 2015, kl 12.37
Punapea, aga sa pane personaalselt nimed siia, keda arvad, kes võiks tulla.
 
mis te nüüd 09. märts 2015, kl 12.39
Vaalad ei ilmuta end nähtavale :D
 
Sid 09. märts 2015, kl 12.43
Kas ma võin koos särasilmaga tulla?
 
Sid 09. märts 2015, kl 12.58
Punapea, see kokkutuleku organiseerimine pole niisama. Kuna enamus siinseid tutvujaid on naised, siis meeste kohalemeelitamisega saab tegu olema ja ilma, et mõni mees kohale ei tuleks, on ka naiste saamisega raskusi. Su ainuke šanss on karukati ära meelitada ja siis juba uudishimulikest puudust ei tuleks. ;)
 
jääpurikass 09. märts 2015, kl 13.04
karukati ei julgeks end isegi kottpimedas, kott peas näidata. oleks ju imelik naiste välimuse sõimamist jätkata kui kõik on ta rämeda pealispinna oma silmaga üle vaadanud :D
 
targutav punapea 09. märts 2015, kl 13.05
Punapeale Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Punapea, aga sa pane personaalselt nimed siia, ked
> a arvad, kes võiks tulla.
------------------------------

ma kahjuks ei tea peast ühtegi püsinimelist, kes üle aasta siin peale minu (punapea) ühe nimega vastu on pidanud... kõik on miskitpidi oma nime muutnud... ilmselt jääb siis üritus ära:/
 
targutav punapea 09. märts 2015, kl 13.08
samas võib teha nii, et alates tänasest, kes terve aasta ühe nimega vastu peab... siis võib aasta pärast hoopis selle ürituse teha:DD
 
:) 09. märts 2015, kl 13.12
tohutu motivatsioon
püsinime kasutamine teeb vist sõgedaks:)
 
Sid 09. märts 2015, kl 13.15
targutav punapea Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> siis võib aasta pärast hoopis selle ürituse teha:DD


Ja andsidki nii kergelt alla?
Ma omal ajal ponnistasin ikka võiduka lõpuni. ;)
 
tissimiss 09. märts 2015, kl 13.16
punapea,

pead iseendaga kokkutuleku orgunnima ja iseendaga tutvuma. see peaks sul juba harjunud tegevus olema, vanatüdrukujunn :D
 
targutav punapea 09. märts 2015, kl 13.17
:),
hoopis püsinimeta olemine tundub tegevat sõgedaks - ei tea isegi kelle p.. pugeda või kelle p.. peale oma vihaleht kleepida:D
 
püsikas 09. märts 2015, kl 13.19
Aga kui ma pole huvitatud just punapeaga tuttavaks saamisest?
 
:) 09. märts 2015, kl 13.21
püsinimelised võtavad siinset vegeteerimist ühe osana oma elust, aga kindla nimeta pigem meelelahutusena.
 
targutav punapea 09. märts 2015, kl 13.21
siis jalutad edasi, lihtne ju!:D ja sa pole ju ka püsinimeline, milleks sa oma pead üldse vaevad nii keeruliste asjadega?:D
 
:) 09. märts 2015, kl 13.24
sulle tunduvad kõik asjad keerulistena
 
kes ikka tahaks 09. märts 2015, kl 13.27
kes ikka tahaks ausalt tunnistada, et on aasta või enamgi TUTVUMISFOORUMIS tulemusteta vegeteerinud. ikka üksik, paariliseta ja rahulolematu.
 
keegike 09. märts 2015, kl 13.31
See karukati on tegelt parajalt naiivne, ta tuleb lihtsalt ära võrgutada, täis joota ja siis on ta rõõmsalt ka kohal. Lihtne :)
 
Sid 09. märts 2015, kl 13.32
kes ikka tahaks Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kes ikka tahaks ausalt tunnistada, et on aasta või
> enamgi TUTVUMISFOORUMIS tulemusteta vegeteerinud.
> ikka üksik, paariliseta ja rahulolematu.

Sa teemat üldse lugesid? Kokkutulek on ju püsikatele, mitte nimetutele ja nende siinolu on ju kõigile jälgitav. Kuidas saab küll niiii juhm olla??? :D
 
sidile 09. märts 2015, kl 13.35
sinust juhmimat siit ei leia
 
Sjärasilm 09. märts 2015, kl 13.37
Mina tulema kaa.
 
priscilla 09. märts 2015, kl 13.43
naljakas, et igasugused punktid ja totutajad reageerivad nii valuliselt, mida oligi oodata. kari argpükse:D
 
Juku 09. märts 2015, kl 13.44
priscilla on delfis aastast 1950.
 
Sid 09. märts 2015, kl 13.45
priscilla Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> naljakas, et igasugused punktid ja totutajad reage
> erivad nii valuliselt, mida oligi oodata. kari arg
> pükse:D


nende ainuke võimalus ongi anonüümne foorum, sest ei reaalelus ega ka piltidega foorumis nad löögile ei pääseks. Siin aga saavad olla kunnid, vähemalt endaarust. :D
 
priscilla 09. märts 2015, kl 13.47
Jukuke
ju sa oled samast aastakümnest:P

Sid
kamp õnnetuid inimesi need totutajad
 
kuhu kati karu sai 09. märts 2015, kl 13.48
Pole midagi öelda. Aastat ühe nime all vastu pidand pole-kokkutulekule läheb sid oma silmarõõmuga:-)
 
irw 09. märts 2015, kl 13.53
No KÜLL te olete targad. muide isegi teie haledad provotseeringud, mis on täiega lasteaia tasemel, ei pane mind püsinime tegema. milleks? mul pole edevust, mis paneks mind personaliseeruma.
seega on täiesti suva sellest, mida keegi arvab nimest või mittenimest. Kui ma tahan öelde, et sid on tropp või punapea delfijobu, siis nii ütlengi. priscilla on veel üks vanimatest püsidebiilidest. ja nüüd? eks sõimake. aga keda? Ise tegi?
 
Juku 09. märts 2015, kl 13.54
kas pildiga ja registreeritud kasutajana siin figureerimine on suur julgus või ehk pigem rumalus.
on ikka mõnel mehel alles arusaamad.
aga nähes kuidas mehe virtuaalne elu koos oma venelannast kaaslasega siin toimub, ei pane tema avaldused muidugi imestama.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!