Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
mereelanikud
 
alu 20. märts 2015, kl 15.27
Kas teadsite, et Läänemeres elab alaliselt viis liiki imetajaid. Üks neist on väike, inimesega sama mõõtu vaalaline pringel ehk seakala. Vahest satuvad Põhjamerest Läänemerre külaskäigule ka teised imetajad nagu näiteks küürvaalad.

*Tartu Ülikooli Loodusmuuseumi andmetel
 
teadlane 20. märts 2015, kl 15.59
Kas teadsite, et lisaks tavalistele viineritele on saadaval ka miniviinereid ja isegi kokteiliviinereid.
 
teadja 20. märts 2015, kl 16.03
ja 1 kilost lihast, tehakse endiselt 10 kilo viinereid
 
AGA 20. märts 2015, kl 16.23
üks sigarett võib tappa hobuse
 
alu 20. märts 2015, kl 16.29
No mina võin olla kasvõi mini/kokteili/rakvere viineriga hüljes (kolm eri liiki imetajaid Läänemeres), a kas teile ei tundu, et vaalad on lisaks läänemerele ka naisteka foorumis?
 
Oi,oi 20. märts 2015, kl 16.58
Juba nõukaajal sai ühest kilost lihast 15 kilo viinereid. Sellised numbrid ütles toonane lihakombinaadi tehnoloog. Ja kas mäletate kui hea maitse neil oli.
Nüüdsed ei ole eriti isuäratavad.
 
Ai, ai! 20. märts 2015, kl 17.28
Praegused on lausa kohutavad!
 
alu tunded, kas keegi nagu küsis vä? 20. märts 2015, kl 17.34
alu, aga maiks sa siis tundled siin delfikas. kas pesulauaga said vastu pead seal stocholmi metroos vä? kui vaalad ründasid?
 
alu 20. märts 2015, kl 17.58
On see tundlemine, kui oled jõudnud selgusele, et foorumis suplevad eri nimede all vihased vaalad?
 
kadakatupp 20. märts 2015, kl 18.13
ju alul ikka salajane vaalafetish on, mida isegi endale ei julge tunnistada...
*kusjuures ma eelistaks ka iga kell tiba kurvikamat ihuplaani tuule käes kõikuvale kõrendile.
 
alu 20. märts 2015, kl 18.17
kadakatupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ju alul ikka salajane vaalafetish on, mida isegi e
> ndale ei julge tunnistada...
> *kusjuures ma eeli
> staks ka iga kell tiba kurvikamat ihuplaani tuule
> käes kõikuvale kõrendile.

Ei saa salata. Olen ka varemgi tunnistanud, et võiks ja oleks nõus mõne hästi rumala ja nõmeda naise söötma nii paksuks, et ta lainetab. Siis näitaks teda rahvale raha eest. Kindlasti sellises punases läbipaistvas ürbis:-)
 
kadakatupp 20. märts 2015, kl 18.27
alu, mis meetodil sa muidu selgusele jõudsid foorumi vaalarikkalikkuse suhtes? kompimise või vaatlemise teel?

*ojee, muidugi punases ürbis. nii ürgselt erutav värv ju.
 
jaaa 20. märts 2015, kl 18.32
alu loobib kivikesi ookeani, kus "lainetavad" erinevad mereelukad.
 
piripiiiga 20. märts 2015, kl 18.57
mulle nii kohhhutavalt pringlid meeldivad! kas mina tohiksin vaala asemel pringel olla?
 
alu 20. märts 2015, kl 19.36
Piripiiga,

Palun, kui sa just pead. piripringel:-)
 
alu 20. märts 2015, kl 19.43
jaaa Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> alu loobib kivikesi ookeani, kus "lainetavad" erin
> evad mereelukad.

Ei. Aga seda teadsite, et aulid, ühed läänemere linnud on valmis toidu järele sukelduma kuni 60meetri sügavusele?
Viru keskuse tänavakorrusel on päris huvitav väljapanek Läänemere kohta. Ülikooli muuseumi poolt. Tutvuge!:-)
 
Rynno 21. märts 2015, kl 08.30
Alu, ära loodagi, et siinne seltskond end monitori eest ära raatsib/jaksab vedada. Kui, siis korraks kööki uue piruka ja kohvitassi järgi. Mõni peab siin öö läbi vahti ja mõned vist lausa kopereerunud ja teevad paari tunniseid vahetusi, et iga kui viimse su kommentaari peale õhinal midagi miniviineritest ja muust gulinaarsest siia pritsida, et siis järgnevad tunnid oma vaimusünnituse üle muheleda ja uhkust tunda.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!