Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kes aitaks ehitada
 
maakodu kesk- eestis 21. märts 2015, kl 10.04
Et alustuseks ehitaksin kasvuhoone, et punapõskseid tomateid omast aiast noppida, aga soovid suuremad veel. Järge ootab ka maja renoveerimine ja sauna ehitus. Kõik ehitusmaterjalid olemas. Tegelikult oleks tore kui leiaks sellise toreda meistrimehe, kes seda kõike ka minuga kunagi jagaks. Ettevõtlik naine ise veidi 50-st noorem, kena, sale, särtsakas ja hooliv. Kõik pakkumised oodatud
 
m50 21. märts 2015, kl 10.10
palju palka pakud? ega sa ometi muidu ei taha?
 
alu 21. märts 2015, kl 10.14
Jälle üks unistav paks haisukott siin lolli otsimas. Mõni mees võiks selle eide kõigest lagedaks teha küll, kui ennem mõistust pole, siis ehk pärast on.
 
kes aitaks ehitada 21. märts 2015, kl 10.22
Mis Sinu palgasoov on, m 50? Sellel naisel on rohkem ajusid, kui Sul, Alu.
 
alu 21. märts 2015, kl 10.29
Ma pole veel ajudega naist kohanud, et mõni nüüd siia eksis, no olge normaalsed ikka.
 
ajudega 21. märts 2015, kl 10.38
Millegipärast pole alu vist foorumitest välja saanud ja naisi üldse kohanud. Sellest ka see kibestunud olek.
Naistel on kindlalt rohkem ajusid, kui meestel, aga need ajud on erinevad.
See ei ole minu välja mõeldud, kui kahtlustad, et mina, naine, selle välja mõtlesin.
Tean oma tutvusringkonnas palju tarku naisi, kauneid ka, samas ka tarku mehi.
alu, vaheta seltskonda.
 
m50 21. märts 2015, kl 10.54
palk võiks olla 50%
 
küss alule 21. märts 2015, kl 11.08
selgitust, milline on alu silmis ajudega naine?
 
alu 21. märts 2015, kl 11.14
Kust mina seda teadma peaksin, ma pole veel ühtegi näinud.
 
kes aitaks ehitada 21. märts 2015, kl 11.18
Et siis 50% millest? Tõsisemate kokkulepete jaoks kirjuta paikene27@hot.ee.
 
m50 21. märts 2015, kl 11.22
ma juba kirjutasin ;)
 
alu 21. märts 2015, kl 11.30
Kle mees ära ole loll. Ealeski ei paku ta sulle poolt - teed tööd, kulutad ehk ka oma raha ja siis otsib ta siit järgmise lolli töölooma.
 
kes aitaks ehitada 21. märts 2015, kl 11.58
Et Alule mõtlemisaineks. Sinu sisukoht, et naistel ajusid pole, räägib enda eest ise. See näitab Sinu piiratud mõtlemist. Elu pole must- valge. On ka sooje toone- roosasid, punaseid, helesiniseid ja päikesekarva. Elu on ilus! Vaata seda vaid positiivsest küljest. Kes tahab viriseda ja vigu leida, see leiab alati põhjuse. Igast teemast. Ja, Sina, Alu, näitad oma negatiivset nägemust igast asjast. Mine positiivse psühholoogia kursusele. Hakkad nägema kõike positiivsemalt!
 
Gunilla 21. märts 2015, kl 11.59
Heh alualu. Tuleb nentida, et siin liikuvatel naistel on õigus - täiega kibestunud vanamees :D
Küll maa külmand, küll kärss kärnas.

Soovitus: mees peab mees olema, mitte mõni vinguv eit!
 
alu 21. märts 2015, kl 12.01
Mina lugesin su üllitisest välja, et ajudest on sinu juures jutt iga väga kaugel.
Otsi lolli edasi või siis tõmbaks mõni kavalpea sind lohku. Aga mehed on selleks liiga ausad.
 
Gunilla 21. märts 2015, kl 12.04
Liiga aus, Delfis, on vaid alu.
 
alu 21. märts 2015, kl 12.12
Keegi peab ju teile meelde tuletama, et kõik siin olete paksud, vanad, kortsus rumalad minemavisatud mutikesed kes hiilgavad sisemise iluga ja unistavad suurelt - suurtest majadest mida mingi mees siit foorumist ehitama hakkab ja selle paksmao sinna kätel sisse tassib.
 
Gunilla 21. märts 2015, kl 12.14
alu, ära torise, kortsud tulevad, vaatamata su rasvasele figuurile!
 
kes aitaks ehitada 21. märts 2015, kl 12.19
Pigem on naised ausad. Mis moodi Sinu meelest see ärakasutamine toimub? Et panen nagu kedagi jõuga ehitama või? Tead, selle ehitamisega selline lugu, et kui mul oleks meesterahva ramm, siis teeksingi kõik oma kätega valmis. Raha eest saab tänapäeval ehitaja iga kell. Aga ehk leidub keegi, kellel sellises vanuses samuti looduse ja maakodu poole tõmnet, siis siit selline lahke pakkumine. Tule ja tee endale kodu. Maksan selle kinni ka.
 
alu 21. märts 2015, kl 12.19
Gunilla, jäta adre. Privame ja lepime kokku.
 
alu 21. märts 2015, kl 12.21
Mis sa autor pakud mulle kodu või? Palju sa kaalud?
 
Gunilla 21. märts 2015, kl 12.28
Milles me küll kokku leppima peaksime?
Ma ei ole hariduselt psühhiaater ega psühholoog, seega - mina sinu vaateid muuta ei oska ega suuda.
Ja ma ei ole sinu jaoks õiges vanuserühmas alias peaaegu teismeline.
Ainsad, millele ma vastan - kehakaal ja sexikus. Kõik.
Nii et ...
 
alu 21. märts 2015, kl 12.32
Väga hea, mulle meeldibki noor liha. Ole rahulik, ma osskan vajadusel härrasmees ka olla, sa ei kahetse. Küsid veel juurde ka.
 
Gunilla 21. märts 2015, kl 12.37
Küsin juurde? Teist härrasmeest?
Nüüd lõi küll sinus humorist välja. Päev muutus kohe kenamaks ...
Olles siin pikka aega lugejana, samas harv kommenteerija, siis tean, et oma vanuse tõttu ei kuulu ma sinu huvigruppi.
Ja mulle meeldivad mehelikud mehed, kes ka ilma keelekata suudavad naise käima tõmmata - lihtsalt oma oleku, suhtumise ja käitumisega.
 
alu 21. märts 2015, kl 12.42
Sa ikka ei usu või?

Aga vaata mis ma leidsin:

Tomi soov on igati mõistlik. Keskeas saavad vahel inimesele oluliseks teised väärtused- soov elada maal...näha looduse kulgemist ja ilu...luua oma kätega midagi...olla kasulik.... Olen tundnud sama vajadust ja muretsesin maale maja, et sellest kõigest osa saada. Üksi naisterahvana on kõike siiski raske korraldada. Mina olen otsinud "Tomi", kellega koos kõike teha. Kui kellegile pakub huvi, siis kirjuta paikene27@hot.ee Elan kesk-eesti kandis
 
alu 21. märts 2015, kl 12.45
Ajamõõde jäi välja, siin see on

paikene 45
02. detsember 2012, kl 00.04

Nagu näete, otsiti lolli juba 3aastat tagasi.
 
Gunilla 21. märts 2015, kl 12.46
Kas küsimus: ... Sa ikka ei usu või? ... oli mulle määratud?

Tead mees, sinu "käte" vahelt on nii palju naisi läbi käinud ja hiljem oled sa neid mustanud.
Ma ei taha olla üks nendest. Olen rohkem väärt!
 
mis loom 21. märts 2015, kl 12.47
see vajadusel härrasmees on? irw
 
alu 21. märts 2015, kl 12.49
Ilusat ilma kõigile, kes mind päris aluks pidasid.

Tore oli,
kui viitsin, lollitan teid õhtul ka.

Võtke päikest rahvas.

:D
 
alu(liba) 21. märts 2015, kl 12.53
Gunilla, nüüd kui sa tead, et ma ei ole alu, vaid natukene (lolli)nalja visanud mees, siis...
äkki...
;)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!