Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kes aitaks ehitada
 
libaja 30. märts 2015, kl 16.04
te kõik olete...
laiskvorstid
joodikud
liiderdajad
tainapead....
seda öeldi küll meestele, aga mina ütlen siin naistele
:)
 
Gunilla 30. märts 2015, kl 16.18
Karm konstanteering!
Aga kui sa just nii arvad...
Jah, meil ON demokraatia :)
 
libaja 30. märts 2015, kl 16.24
üldistamisega läksin liiale ehk, aga jah...tahaks appi karjuda :D
 
alu 30. märts 2015, kl 16.35
Siit mõne naisega tutvumine paneb küll mõtlema, et kas suitsiid ehk poleks mõtekam. Enamuse selle kambast võiis lendama kutsuda ja siis Lubitzit teha ilma vähimagi süütundeta:-)
 
libaja 30. märts 2015, kl 16.38
:D
vist jah, ei no kindlasti jah.
kena õhtupoolikut, mulle aitab.
:)
 
kadakajupp 30. märts 2015, kl 16.39
alu, see polnud sinust küll kena.... see võrdlus ma mõtlen.
 
libaja 30. märts 2015, kl 16.40
eks see oli sama kole ja nõme kui need....noh...tead küll kes :D
 
alu 30. märts 2015, kl 16.42
Jupike,

siin on palju asju(peale minu, irw), mis pole kenad. Kahjuks kuulub nende hulka tutvuvate naiste sõnavara, sõim ja suhtumine.
 
kadakajupp 30. märts 2015, kl 16.52
pole ka sina sellest patust puhas, aga seda võrdlust on natuke "liiga palju" ehk siis ilmselt minu isiklik piir sai sellega ületatud.
 
alu 30. märts 2015, kl 16.58
Heh. Jupike, sul on vist väga valikuline see isiklik piir..
 
kadakajupp 30. märts 2015, kl 17.06
ei ole, kusjuures. aga kellegi või siis mingi grupi surma soovimine ületab kindlasti selle piiri, eriti võrrelduna sinu mainitud tragöödiaga.

väljendid stiilis "mine tee x asja" jne on kuidagi talutavamad tõesti, selles osas olen nõus topeltmoralist olema. kuigi sõim, isiklikud solvangud ja roppused pole kenad mitte üheski kontekstis, pole ma jorisenud nende üle enamasti.
 
alu 30. märts 2015, kl 17.16
Jaah? Ja enne seda pole siin ainsagi mehe surma soovitud läbi jõhkrate piinamiste? Sul on ikka väga valikuline, jupike, see lugemis/tähelepanemis ja mäletamisoskus..
Ja mis surmapilooti endasse puutub, siis on siingi üsna selge, et naistel on selles tragöödias oma selge osakaal. Eriti vist ühel, kes hoolega varjas, kui kaugele ta ühe piloodi närvikava saanud on.
Ehk siis mina jään enda juurde ja olen üsna veendunud,m et kui selle seltskonnaga mees lähemalt tuttavaks saab, on üsna suur tõenäosus, et kogu pundiga koos võiks kusagile kuristikku ikka põrutada küll..
 
kadakajupp 30. märts 2015, kl 17.20
sohh...alu, ma nüüd paluks küll meeldetuletust, kus, millal ja kellele ma olen seesugust soovinud (juhul, kui sa märkad, siis ma ei taha isegi sõna"surm" kasutada tekstis). teiste eest ma ei vastuta ja võimalik, et pole ka lugema juhtunud, ma ei jaksa kõiki teemasid kogu krempliga läbi lapata.
 
mina 30. märts 2015, kl 17.21
paneks endale 2x-se langevarju selga, muidu alu mõttel on jumet. mida nad siin teevad, mida nad siit tahavad, ainult üks õhu paksuks ajamine ja tagatipuks ärarikutud lamedad tagumendid.
 
alu 30. märts 2015, kl 17.26
Jupike, küsin sult nüüd vastu, et kuskohas olen maininud kõiki siinseid naisi? Jutt on enamusest, teatvatest sõnavõtjatest ja kui sa jutu jätkuks soovid ka end nende hulka seada, siis teretulemast lend 0000 pardale:-)
Pealeselle-oled ehk märganud ka teiste siinsete meeste seisukohta tutvumise mõttekusest siin sõna võtvate naistega?
 
kadakajupp 30. märts 2015, kl 17.31
olen märganud jah, aga ma ei saa teemat kommenteerida, sest mul ei ole aimugi, millised siinsed mehed või naised välja näevad. ja ma ei soovi kuuluda sinu mainitud hulka/gruppi.

kuule, kas need sõnavõtjad siis teavad täpselt, millise inimesega nad räägivad või lihtsalt üldistavad?
 
kuule läti? 30. märts 2015, kl 17.46
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> olen märganud jah, aga ma ei saa teemat kommenteer
> ida, sest mul ei ole aimugi, millised siinsed mehe
> d või naised välja näevad.

ometigi kommenteerid tuhandete teemaväliste postitustega ja tagatippu Lolliklubi väärilise blogiga.

> ja ma ei soovi kuuluda
> sinu mainitud hulka/gruppi.
>
> kuule, kas nee
> d sõnavõtjad siis teavad täpselt, millise inimeseg
> a nad räägivad või lihtsalt üldistavad?

kuule, aga kas sa flirdid või?
 
alu 30. märts 2015, kl 17.47
Arvan, et niijanaa. On ju siin igasugu arvajaid, teadjaid ja tähelepanekute tegijaid. Ja märgata on nende isiklikku viha kord ühe, kord teise vastu.
 
kadakajupp 30. märts 2015, kl 17.49
on, aga ma pakun, et sageli minnakse lihtsama vastupanu ehk eeldamise/üldistamise teed. viha ei tähenda ilmtingimata, et ta inimest isiklikult teab, nagu siingi märgata, siis mõned praktiseerivad psühhoterrorismi teadmata põhjustel.
 
sukatripp 30. märts 2015, kl 17.51
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> olen märganud jah, aga ma ei saa teemat kommenteer
> ida, sest mul ei ole aimugi, millised siinsed mehe
> d või naised välja näevad. ja ma ei soovi kuuluda
> sinu mainitud hulka/gruppi.
>
> kuule, kas nee
> d sõnavõtjad siis teavad täpselt, millise inimeseg
> a nad räägivad või lihtsalt üldistavad?

alukas ON VEENDUNUD, järelikult nii ongi. vahet pole, et kohtunud on ainult ühe kõrendist psühhopaadiga. kui teised temaga tutvuda ei taha, võiks kogu kamba põlema panna ja kuristikku lükata. ei ole kibestunud vanamehe mõtteviis äkki?
 
alu 30. märts 2015, kl 17.52
Et siis psühhoterrorism on niisama süütu katse ja loomulik internetitutvumise juures?
 
nartsissismus 30. märts 2015, kl 17.53
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> on, aga ma pakun, et sageli minnakse lihtsama vast
> upanu ehk eeldamise/üldistamise teed. viha ei tähe
> nda ilmtingimata, et ta inimest isiklikult teab, n
> agu siingi märgata, siis mõned praktiseerivad psüh
> hoterrorismi teadmata põhjustel.


kaua võib teisi kamandada, õpetada ja tiitleid panna kui ise oled kaugel eeskujulikkusest?
 
kuhu alu karu sai 30. märts 2015, kl 17.54
alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Et siis psühhoterrorism on niisama süütu katse ja
> loomulik internetitutvumise juures?

Seda peaksid endalt küsima, saikobitch.
 
vastused 30. märts 2015, kl 17.58
alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Et siis psühhoterrorism on niisama süütu katse ja
> loomulik internetitutvumise juures?

kas sa Kadak tutvud?
Kadak, psühho või mis iganes tiitliga soovid nimetada lihtsaid küsimusi. Vastus su järjekordsele küsimusele on, et kui see psühho asi järgneb sinupoolsele sarispämmile, siis on põhjus ju sinus?
 
alu 30. märts 2015, kl 17.59
Kibedikud (kes minuga tutvuda ei taha, irw) on saanud end tagajalgadele. Andke minna ahvid, loen hiljem, kui viitsin:D
 
kadakajupp 30. märts 2015, kl 18.08
alu, ei mitte mingisugune terrorism ei ole kindlasti ok.
 
spämmerile 30. märts 2015, kl 18.09
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> alu, ei mitte mingisugune terrorism ei ole kindlas
> ti ok.

aga miks sa siis seda teed?
 
to spämmerile 30. märts 2015, kl 18.13
Kas see mitte polegi psühhoterrorism, millega ise tegeled, erinevate nimede alt?
 
nimetule Kadakale 30. märts 2015, kl 18.19
to spämmerile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas see mitte polegi psühhoterrorism, millega ise
> tegeled, erinevate nimede alt?

Kadakas, aga miks sa siis seda teed?
ära tee seda, mida sa ei taha et sulle tehtaks.
käitu oma sõnades ja tegudes samamoodi.
lihtne.
 
laiad munad, alul 30. märts 2015, kl 18.19
laid munad tekitavad ikka piina, nagu alu näitel näha. isegi ensetapumõtteid, korjaks alule selle lennukikolaka raha kokku, saaks vana mees ometi elamise vaevast lahti.
ikkagi kahejalgne till ju.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!