Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kes aitaks ehitada
 
alu 22. märts 2015, kl 22.23
libaja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tegelikud järeldused on:
> mutid on üle 45a vanad
>
> alla 45a naised on arad
> siin ei ole tutvuja
> id, siin on targutajad

Siin on targutavad tutvujad. Ise oled üks neist. Ja naisi on siin nii üle 45, kui alla selle. On ka 25seid. Ja see alumine pool ei hakka kindlasti aja peale jalamatiks end jooksma. Ülemine pool tahab nooremaks välja näha ja kah ei hakka. Ehkki nende ihu võib muud sest arvata:-)
 
Gunilla 22. märts 2015, kl 22.26
Jukul on koolis õpetajaks väga kole naine. Õpivad parasjagu aegu, täisminevik ja enneminevik jne.
Õpetaja: "Juku, palun vasta mulle, millises ajas on öeldud lause - ma otsin endale abikaasat."
Juku mõtleb natuke ja ütleb: "Raisatud aeg."

Jajah ...
 
alu 22. märts 2015, kl 22.34
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> eks igaüks näeb, mida näha soovib. uhkustamiseks p
> ole ka kindlasti põhjust, ma olen piisavalt enesek
> riitiline, et aduda vajadust end arendada ja ära k
> üsi, milles. üldiselt, kõiges...

Vb ma soovingi midagi näha. Võibolla. Ja selle, mida ma näen, võtaks lühidalt kokku enda vanaema ütlusega.
Keegi ei saa santi sundi, kui sant ei taha kõndi.

Ise iseloomustaks su neverending storyt siin autoga, millelt keegi rattad ära varastas. Umbes et keski, miski virutas suhteisu sult ära ja pani autole rataste asemele alla kaheksa tellist. Ehk siis naistekas. Nüüd muudkui istud sisse, kõik nagu töötaks, aga edasi ei liigu. Hea turvaline suurema ohu allikas, eksole.
Eks paista, kuhu see areneb;)
 
kadakajupp 22. märts 2015, kl 22.40
oo ei, naistekas selles küll süüdi ei ole. huvitav, miks kõik peale minu sellepärast muretsevad, et ma suhet ei soovi? mind see ei sega, miks see ometi teisi segab?
...ja seda ma juba ütlesin, miks ja kuidas ma siia sattusin.
 
alu 22. märts 2015, kl 22.45
Kust sa üldse seda võtad, et ma naistekat su isutuses süüdistan? See on aseaine. Nagu tellised autoratastele. Tuled ja lähed ju millal tahad, muig.
Ja üleüldse-väike teoretiseerimine teemal, et mida keegi näha tahab. Ei midagi isiklikku jupike, ainult virtuaalne:-)
 
Liiv Annus 22. märts 2015, kl 22.46
Naljakad tegelased püüavad ´kadakajuppi´ ümber veenda, nagu nii mõndagi tõrgest mittetutvujat. Laskem igaühel endaks jääda! Miks küll arvatakse teadvat, mis teisele hea peaks olema?
 
kadakajupp 22. märts 2015, kl 22.50
alu, selle võrdluse tõid sina teemasse. ja ma ei hakkagi siin sulle "parteipoliitikat" seletama. lisa mind kuskile tulpa "x" ja rahu maapeal.
 
babe 22. märts 2015, kl 22.51
Muretsemine võrdub hoolimisega, eesti keeles ja meeles. Need kõik lihtsalt hoolivad sinust, jupike :)
 
Liiv Annus 22. märts 2015, kl 22.56
Eks see "hoolimine" kisub sinna "karuteene" kanti ;)
 
kadakajupp 22. märts 2015, kl 23.02
ohh, vat kui nummi - aga selle energia võiks mujale suunata, kindlasti on selleks olulisemaid kohti ;).
 
Näh 22. märts 2015, kl 23.16
Ka algselt ehitamise teema vajunud sujuvalt kadakajupi fenomeni lahkamisele
 
kadakajupp 22. märts 2015, kl 23.18
vabandust, täiesti õigus - ma kohe kaon voodisse, head ööd ja ehitage ilma minuta :).
 
Ssim 23. märts 2015, kl 00.03
Vana major tunneks huvi, kui juba reservi ii asjaliku eesmargiga. . . Tapsusta oma soove
 
aga alu ex ei onaneeri ju netis 23. märts 2015, kl 01.03
aga alu ex tegi ta ju lagedaks? ses mõttes nagu ajusid ju küll oli ja ei vingu nüüd netis. aga alu nutab.. päevast päeva.. onaneerib kah.

alul kõige odavam meelelehutus käsil, kuna niisuguse pisikese kõhna junniga keegi ju ei tahagi tulevikku.
 
libaja 23. märts 2015, kl 14.41
tere päevast!

huvitet, ära muretse, ma sain sind juba tundma.
vaatan kuidas tunne on ja kui aega leian,
tulen mõni õhtu veel proovima.

kiiret sellega ei ole, lund ju sajab...
 
to libaja 23. märts 2015, kl 14.59
Inimesed elavad aastakümneid koos ja ka ei tunne teineteist lõpuni.
 
tototo 23. märts 2015, kl 15.06
to libaja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Inimesed elavad aastakümneid koos ja ka ei tunne t
> eineteist lõpuni.


Palju õnne, sina oled meil siin eriti andekas targutaja.
 
huvitet 23. märts 2015, kl 15.09
Ma ei muretsegi:)Teadsin, et tuled tagasi. Sain sind juba tundma, aga kas sina mind? Ära ole selles nii kindel. Lumesadu on väga värskendav ja tekitab soovi pärast väikest jalutuskäiku maanduda hubases onnis kamina ees:)
 
huvitet(esialgne) 23. märts 2015, kl 18.49
Hea kommentaari 15.09 autor. Oled selgeltnägija?
 
libaja 23. märts 2015, kl 20.08
Gunilla, mis sul ütlemata jäi?
 
Gunilla 24. märts 2015, kl 00.06
Vabandust! Ütlemata jäi - head ööd!
 
Gunilla 24. märts 2015, kl 06.53
Ma lähen nüüd mõneks päevaks ära, aga sulle - liba, edu minu eest tippimiseks!
 
Gunilla 24. märts 2015, kl 06.56
Pidasin silmas liba-Gunillat :)
 
Gunilla 28. märts 2015, kl 12.59
Olen tagasi. Tundub, et surusite autori põlvili ja ta lahkus taas kedagi leidmata, kes unistused lõpuni viia aitaks.
Rohkem tolerantsust ja empaatiat, armsad kaaskodanikud!
 
libaja 29. märts 2015, kl 18.17
libada peab ikka nats oskama kah.

kas tutvumishuvilisi hetkel ja täna õhtul leidub?
 
alu 29. märts 2015, kl 18.39
Libaja,

Kindlasti leidub. Vanuseklassis 50 ja edasi, sama lugu kaaluga alates 60. Võta vali ja tutvu, täna, homme ülehomme:-)
 
libaja 29. märts 2015, kl 18.46
õhtust alu!

see vanuseklass ei lähe mitte, aga kaal 60 pole midagi hullu ju, kui naine on 170 pikk. ma makarone ka eriti ei söö, mõnikord küll, hädapärast. ja õlut ei joo - seega õlli ma sulle väla ei kärista, veini pead jooma või siis miskit kangemat kui tervis lubab.
 
alu 29. märts 2015, kl 19.11
Ok. Äkki leiame siit kumbki omale sobiva ja siis kõik koos joome. Veini, jaegermaistrit. Ilus ju. Eriti veel see osa, kus mingid kibedikud siia hambaid jäävad krigistama:-)
 
positivist 29. märts 2015, kl 19.11
alla 50 naisi siin küll pole, aga selle eest on hulgim 50+ mehi, pead udusulis või kiilakad, hambad kollased ja kotid närtind ja rippuvad ning vaesed kui kirikurotid.
 
kadakajupp 29. märts 2015, kl 19.23
vot nii, oraakel on rääkinud ja näinud vaimusilmas kõike närtsinut kah veel.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!