Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Otsin.
 
alu 26. märts 2015, kl 16.27
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kui naist ei leia, kõlbab mees ka nigu naksti - de
> lfi vanasõna :).

Jupike, nigu naksti on see vist sul leiutatud. Delfi vanasõna naise mitteleidmise korral on a'la mõttetu mees nagu alu, haukuv peni, mansion ghoust, etc.

Mis sa muidu arvad vanasõnast, et kui meest ei tahagi, on porgand valikuks?:-)
 
kadakajupp 26. märts 2015, kl 16.34
jama vanasõna, miks peaks porgandit tahtma alternatiivina? see oleks parem - kes kevadel meest ei leia, see peab sügisel porganditega läbi ajama.
 
alu 26. märts 2015, kl 16.38
Porgandil ja porgandil on vahe. Jupike, sinu puhul pidasin ma silmas porgandite kasvatamist. Õudne mõeldagi, mida mõni teine silmas peab nendega läbiajamise all:-)
 
kadakajupp 26. märts 2015, kl 16.40
mida sina siis silmas pidasid - vaene naine ei jaksa vbl võid leivale osta ja peab porganditega läbi ajama, on sul ikka nilbe mõttemaailm.

oot, aga mis vahe siis porganditel su meelest on kah? erinevad sordid, värv, suurus?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati kadakajupp 26.03.2015 16.41.
 
alu 26. märts 2015, kl 16.53
Kuskohas paistis minu mõttemaailm silma nilbusega, jupike?
 
kadakajupp 26. märts 2015, kl 16.59
kahtlustasid mind mõttes porgandite mittesihtotstarbelises kasutamises?
 
piripiiiga 26. märts 2015, kl 17.32
no libajal oli tõepoolest väga põhjalik enesetutvustus. nii põhjalik, et minule selgus mittesobivus kohe. ilmselt oli neid teisigi, kes olid tänulikud kirjutamisevaevast säästmise eest :D.
 
Sama siin 26. märts 2015, kl 17.45
Midagi võiks ikka enda teada jätta, kasvõi keda hetkel ja mitu x päevas rahuldad. Oleks mingi naine pannud kuulutusse nohh, praegult lihtsalt augutäide olemas aga kui sina oled see õige pühendun ainult sulle, kisub kirjutama? ei usu.
 
keda kotib 26. märts 2015, kl 17.49
keegi peab klouni kah mängima :D
 
ja veel 26. märts 2015, kl 18.05
libaja arvab end olevat nagu jumal taevas, kes võib talle mitte sobinud naisi siin foorumis nimeliselt välja tuua ja nimetab seda karistamiseks.
 
alu 26. märts 2015, kl 18.21
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kahtlustasid mind mõttes porgandite mittesihtotsta
> rbelises kasutamises?

Kes keda nüüd ikkagi kahtlustab?? Ja mille alusel?

Ja teised ka-kui isegi libaja hästi korraldatud suguelu käib teile pinda, siis pole ikka midagi rääkida tutvumisest küll. Sellest kujuneks vaid mingi paranoiline kahtlustamine ja jälitustegevus, urgitsemine ja ristküsitlus. Ei paistnud esiteks ei ainsamatki tutvujat (julgejat), rääkimata enesekindlast naisest, kes lihtsalt tuleb mehe ellu ja kaotab sealt kõik armukesed nagu raid toast lendavad parasiidid.

Hale lugu, naised..
 
parasiit alu 26. märts 2015, kl 18.25
no sina alu, põed vist mingit suguhaigust juba aastaid, kuna keegi pole sind reaalselt ju näinudki, kepist rääkimata.
 
uuri tausta.. 26. märts 2015, kl 18.28
vaata alu, tausta peab ikka uurima, et palju on laelaisi lapsi, palju mees on kinni istunud, palju võlgu ja palju kinnisvara ja kas riiki reetnud, naistest rääkimata..

ses mõttes võib ju naine küll mehe magamistoa üle ujutada nii, et armukesed upuvad, aga süüfilise võib ka saada.

nii, et ei maksa ka meestel naiivne sinisilm olla.
ses mõttes ikka peab asja enne uurima.
vajaduse kresissega.
 
kadakajupp 26. märts 2015, kl 18.28
sina kahtlustad, sel lihtsal põhjusel, et naistel on ju alati õigus :D.

punkt kahe osas ütlen, et libaja eraelu ükski tahk mind ei häiri ja mina ei sobikski tema soovidega - põhjus ei meenu, peaksin selleks ta kuulutuse uuesti üle lugema. isikliku arvamuse tema kohta jätan enda teada.
 
piripiiiga 26. märts 2015, kl 18.29
miks sa, alu, arvad, et hästikorraldatud suguelu oli põhjuseks, miks libaja ei meeldinud?
 
alu 26. märts 2015, kl 18.41
Naised..kellele te nüüd tõestate, et olete enamat väärt, kui libaja taoline mees? Minule või? Milleks?
 
kadakajupp 26. märts 2015, kl 18.43
ma konstateerin fakti lihtsalt -et mina ei oleks tema nõudmistega sobinud, ei muud.
 
no teeb ise. 26. märts 2015, kl 18.44
no alu vana mees, võiks selle pika inina jooksul, mis temast kostub nii 10 aastat vähemalt, endale naise ju voolida.
Kreissaega küljed maha ja tissid lamedaks, pole ju keeruline?
isegi suguhaigused oleks ainult enda levitatud.
 
alu 26. märts 2015, kl 18.48
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ma konstateerin fakti lihtsalt -et mina ei oleks
> tema nõudmistega sobinud, ei muud.

Oled kindel, et nõudmised olid nii printsipiaalsed ja neis polnud natuke sellist tutvumise smalltalki? Oled ise enda nõdmistes alati nii järeleandmatu?
 
piripiiiga 26. märts 2015, kl 18.49
miks enamat? midagi muud lihtsalt. libajal pole häda midagi ja paljudele teistele on ta unistuste mees.
 
kadakajupp 26. märts 2015, kl 18.55
ei oska arvata, kas kõik kirjutatu oli kivise raiutud või mõni osa ka juhuslik või läbiräägitav. ma ei leia algset kuulutust, seega ei saa täpsustada. aga tean, et lugedes tõdesin, ahhaa - ma ei sobiks. noh, see pole ka probleem, ei otsigi sobivust.
 
libaja 26. märts 2015, kl 19.01
aitäh alu, aitäh piripiiga - toe eest.
aitäh kadakas - erapooletuse eest.

ei ole mul suguhaigust olnud, tervis on muidu ka tipptopp. kinni ei ole istunud. riigi reetsin - omal moel NSVL-i.

tegelikult olete kõik toredad - tigedikud käivitavad positiivseid inimesi ja nii keeb siin elu.
 
kadakajupp 26. märts 2015, kl 19.07
neetud, ma kaevasin hunniku siinset komposti läbi, leidsin ka algse kuulutuse ning värskendasin teadmisi :). kokkuvõte - ma ei eksinud mittesobivuse osas... vist. aga see polegi oluline.
 
alu 26. märts 2015, kl 19.08
Võta heaks, mees. Keda muidu tigedikuks pead, seda nimetult purjus kräunuvat kreissaagi või?:-)
 
alu 26. märts 2015, kl 19.11
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> neetud, ma kaevasin hunniku siinset komposti läbi,
> leidsin ka algse kuulutuse ning värskendasin tead
> misi :). kokkuvõte - ma ei eksinud mittesobivuse o
> sas... vist. aga see polegi oluline.

Jupike, õige. Sinu puhul see polegi oluline. Aga millegipärast hakkavad ka teised sel puhul kaasa rääkima ebaolulisest:-)
 
libaja 26. märts 2015, kl 19.11
muidugi pole oluline. pealegi olen ma teie kõigi hinnangul tutvumiseks vales kohas - nii arvan ka mina.
aga on üks aga - aga mis siis kui ma(me) eksime? järelikult tasub ka siia jalajälg maha jätta.
 
kadakajupp 26. märts 2015, kl 19.18
alu, ma ei hakka ju selleks tutvuma, et kellelegi head eeskuju näidata?

libaja, pole olemas õiget ja valet, lihtsalt sobiva tutvuse leidmise tõenäosus varieerub. päris olematuks ma seda siin siiski ei hindaks. igal juhul soovin sulle edukat tutvumist - ükskõik millises virtuaalses nurgakeses.
 
piripiiiga 26. märts 2015, kl 19.19
mina ei arva, et sa oled vales kohas. ehk sa peaksid hoopis enda meiliaadressi siia jäljeks mahajätma? ehk on siis "julgeid" rohkem.
 
libaja 26. märts 2015, kl 19.24
ei, ei ole mõtet, hakkan tühja postkasti kord päevas jõllitama.
kel huvi, paneb siia ise aadressi. kes kardab, kartku edasi - see on ka iseseisevalt tehtud valik.
 
üks naine 26. märts 2015, kl 20.02
Võibolla isegi sooviksin libajat lähemalt tunda, aga üleolev suhtumine ja ühe konkreetse naise maha tegemine ei anna küll selleks julgust. Kunagi ei tea, mis härrale minus ei meeldi ja tuleb seda kõikidele kuulutama. See on äärmiselt ebemehelik käitumine.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!