Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kõik ongi mõrrad?
 
piripiiiga 31. märts 2015, kl 16.46
mõni ei saa kohe hakkama teadmisega, et jupike siinsetele meestele meeldib :)
 
kadakajupp 31. märts 2015, kl 16.48
jahjust, ole rahulik, ma lihtsalt arutlen ja kuidas sina tead, mida mul on ja mida pole?
 
to piripiiga 31. märts 2015, kl 16.50
Välimus on üks suur küsimärk aga iseloom rämps kooselamiseks, nii palju sai selgeks.
 
jahjust 31. märts 2015, kl 16.53
mul on sügavalt pohhui, kas ta siinsetele libajatele või aludele peale läheb. tore olekski, saaksid rõõmsalt käsikäes siit lahkuda.
 
kadakajupp 31. märts 2015, kl 16.54
oo, milline inimesetundja... sinu rõõmuks ma ei kavatsegi kooselu plaani võtta ning kõik iseloomud ei saagi sobida, olgu nad siis millised tahes.
 
keegi naine 31. märts 2015, kl 16.54
Ingel, endine ingel Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Aga teisalt, järele mõeldes ja ennast meheks mõeld
> es, siis mida ma tahaksin?
> Tahaksin naist, kes:
>
> * oleks huvitav ja samas stabiilne
> * oleks
> tark, sest lollust ei peaks omas kodus aktsepteeri
> ma ja neid geene paljundama
> * oleks vaatamist v
> äärt - ei pea olema miss, peab olema meeldejääv ja
> muu välimik takkaotsa
> * oleks huumorimeelega,
> kuivikud olgu olemata
> * oleks üle väiklasest v
> irinast
> * oleks laia silmavaatega ja suudaks ar
> utleda natuke laiematel teemadel kui potid-lapid

> > * oleks üle kadedusest
> * oleks üle armukadedu
> sest
> * oleks monogaamne, kui selle kokkuleppisi
> me
> * oleks võimeline süüa tegema ja seda ka söö
> ma
> * oleks hea, rahusldustpakkuv ja nautlev par
> tner voodis
> * oleks esinduslik seltskonnas
> *
> teaks mida, kunas, kellega, kui palju ja millal j
> uua
>
> Vot sellist naist ma tahaksin.
> Ja om
> alt poolt pakun ja olen kõike sedasama...
>
> L
> äksin lolliks? vaevalt....

olen kõike seda ja enamgi, aga mis edasi?
 
libaja tom 31. märts 2015, kl 16.55
no tom, mis sa siin libajana ringi luurad?
 
ütle ikka täpsemalt 31. märts 2015, kl 16.58
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> oo, milline inimesetundja... sinu rõõmuks ma ei ka
> vatsegi kooselu plaani võtta ning kõik iseloomud e
> i saagi sobida, olgu nad siis millised tahes.


mitte rõõmuks vaid õnnetuseks. tähendab sind saab siin veel pikalt ja palju olema. oohhhhh.
 
piripiiiga 31. märts 2015, kl 17.01
mis ühele rämps, see teisele varandus :D
 
kadakajupp 31. märts 2015, kl 17.03
kuidas täpsemalt ma sinu eksistentsi häirin, postitaja? kardad, et internetis saab ruum otsa või?

teisalt - siin käib suhtlemas ka kooselus olevaid inimesi, nii et isegi see ei välista mu seltskonda :D.
 
jaaaaaaa 31. märts 2015, kl 17.13
mis sind vaevab? arvad, et kõigile on sinu seltskond absoluutselt igas teemas vajalik?
 
kadakajupp 31. märts 2015, kl 17.15
ei arva, aga see ongi valikute küsimus - kui ei meeldi, siis see on sinu probleem.
 
kadakatupp 31. märts 2015, kl 17.19
ainult väga rumal ja eneseaustuseta naine sooviks tutvuda mehega, kes esineb tobeda pseudonüümi all ja naisi mõrdadeks nimetab. ilmselt kvalifitseeruvad "mõrdade kategooriasse" eelkõige naised, kelles libaja-sugused amööbid ainult haletsust tekitavad- paraku mitte nii palju, et tekiks mõte halastuskeppigi pakkuda.
 
jaaaaa 31. märts 2015, kl 17.22
sedant küll, tulebki mujale kolida, avan ma mõne postituse hommikul, päeval või õhtul on sind kõik kohad täis. sa oled teinud 5 kuu jooksul üle 2000 postituse, kui alguses oli isegi huvitav lugeda siis nüüdseks sa juba kordad end, see ei ole enam huvitav. aga krt ei pääse sinust üle ega ümber.
 
kadakajupp 31. märts 2015, kl 17.28
ole nüüd, ilmselge liialdus, enamus postitusi on kontentreerunud paari teemasse - aga lugemine pole kohustuslik ja siin on hulgim sõimu ja muud "toredat", loe siis seda.
 
jaaaaa 31. märts 2015, kl 17.35
loekski aga näed sa oled jalus kogu aeg. see on nagu vanade inimestega kes räägivad ühte ja sama, kuulad korra, kaks....5 siis hoiad juba kahe käega peast kinni, kaua veel. isegi alu suudab toota oma mõnitavaid postitusi paremini.
 
kadakajupp 31. märts 2015, kl 17.42
ja ometi pead sa siin minuga dialoogi, kuigi on palju teemasid, kus ma ei ole ei täna ega üldse mitte kunagi sõna võtnud - mingi masohhismi erivorm?
teisalt ei sisalda dialoogis sinu osa ka kuigi väärtuslikku lugemisvara, seega see paja ja katla asi, tead küll, eks...
 
jaaaaa 31. märts 2015, kl 17.52
ei vaidle siin sinuga vaidlemise pärast. sa ei ole nii loll, saad väga hästi aru mida silmas pidasin.
Kuna sa ise oled ka ennast grafomaaniks nimetanud ja ise sa lõpetada ei suuda, teen seda ise:)
 
alu 31. märts 2015, kl 20.09
Mõnus ussipesa, tõmmake edasi. Mul kehv ühendus keset merd, saan vaid lugeda:-)
 
Ingel, endine Ingel 31. märts 2015, kl 21.28
Sulle, "keegi naine
31. märts 2015, kl 16.54"

Edasi ei tule midagi, kui sa ise selleks midagi ei tee..
Ja seda siis nii mõlemalt poolt, nii mehe poolt vaadatuna kui ka naise poolt vaadatuna...

Kapinurgas konutades ja vegetatiivselt elades me keegi endale partnereid edasiseks eluks (loe: kaaslasi, kellega midagi koos teha, ei pea koos alguses elama) ei saa...

Ainult virisedes ja kõike oma üksinduses süüdistades, saamegi vaakumi enda ümber... ja internetis halamise, et mis saab edasi...

Sina pead ise omale selle võimaluse tegema, et sind märgataks - ole akytiivne ja liigu ringi - üksinda, mitte kädistavate ja väljakutsuvalt käituvate sõbrannade parves.. Oleks ma mees, ma küll väldiks igasugu naishormoonide kogumit, kus kooslus hirmuäratavalt lärmakas ja paljuisikuline....

Liigu kohtades, mis ei kanna pitserit "kogunevad vanatüdrukud, kel ahned pilgud". Olen näinud selliseid ümbervaatajaid näiteks paari aasta tagusel Folgil (kurb oli neid vaadata, kel peakohal valges pilves (nagu koomiksites) vaid üks küsimärk - MIKS keeeeeegi mind ei näe ja minuga suhtlema ei tule? Aga sina ise - sina suhtlesid, algatasid mingit juttu võõrastega?

Just! Seal see konn maetud ongi - kaeva välja ja kuku suudlema - ehk on prints ja ehk on elus!!!!
mansion ghost 01. aprill 2015, kl 00.08
´keegi naine´ aga milmoel peaks keegi teada saama või ettekujutuse looma, mida Sa oled või ei ole? Me võime endast arvata eiteamida seda välja näitamata ja ohime, et keegi meid ei mõista. Telepaatia on teaduslikult lõpuni tõestamata fenomen ja paraku esineb levihäireid.
 
kadakatupp 01. aprill 2015, kl 00.37
mansion, mis telepaatiast sa jahud, ise elunäinud mees juba.
kui tahad mehe nimetust kuidagi ka õigustada, võta "kellegi naisega" ühendust ja uuri ise välja, nägemis- ja kompimismeele abil, kellega tegemist. selle asemel, et alu moodi vaalamägedest fantaseerida ja reaalsest elust lõplikult irduda.
huvitav, et hoolimata kõikvõimsatest sidevahenditest on inimesed suhtlemisel nii abituks muutunud...
mansion ghost 01. aprill 2015, kl 00.56
"huvitav, et hoolimata kõikvõimsatest sidevahenditest on inimesed suhtlemisel nii abituks muutunud..."

Mida tonti on kasu peentest sidevahenditest ja kiiretest sidekanalitest kui suhelda ei osata?
 
kadakatupp 01. aprill 2015, kl 01.00
ghostikene, mine suhtlemiskursustele siis. väikse tasu eest võiksin sind ise õpetada...kogemust on ja viimasel ajal see suhete loomine õnnestub kohe eriti hästi. et äkki sobin kosjamooriks ka?
 
gõustile 01. aprill 2015, kl 01.04
ega jah interentist keppi ei saa, suhtle või mitte. aga ega sind ju sex ka eihuvita, ega sa muidu siin mune soojendamas käi päevade kaupa.
pole ajusid, pole mune, mida sinuga siis tegema peaks?
et sinu eksteerimise mõte, eriti tutvumisteemas.
mansion ghost 01. aprill 2015, kl 01.04
Ah, ära hakka vaeva nägema vanale krantsile uute trikkide õpetamisega. Kummitus saab hakkama, mitte küll parimal viisil aga täiesti eakohaselt ;)

Mida kummitus siin teeb? Rumal küsimus, aus vastus.
Tutvun, nii imelik kui see ka ei näi. Aga Sina? Ainult virised?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati mansion ghost 01.04.2015 01.08.
 
kadakatupp 01. aprill 2015, kl 01.14
mansion, "eakohaselt" tähendab, et viiekümbiselt peakski nagu voorusevöö võtme minema viskama?
* nett on selline müstiline koht, kust saab keppi ja keeksi kui muudki. tuleb ainult ilusti osada küsida...

selles viimases asjad olekski ghostile hädasti workshoppi vaja.
mansion ghost 01. aprill 2015, kl 01.19
"* nett on selline müstiline koht, kust saab keppi ja keeksi kui muudki. tuleb ainult ilusti osada küsida..."

Kas "Itella" või "Omniva" kohale ka toimetavad?
Iga tonksu pärast ei viitsiks päälinna kimada.
 
mujalt 01. aprill 2015, kl 01.35
Ei peagi sadamalinna kimama. Ka mulal leidub tutvuvaid naisi.
 
parandus 01. aprill 2015, kl 01.37
Ka mujal leidub sobivaid
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!