Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kas Eestist saabki üldse normaalset meest leida??
 
naine 07. aprill 2015, kl 16.41
veel, et tore inimene ei aja kohe kätt püksi ega keelt kõrva s.t. peaks ka kannatust olema:). Ilma ta muidugi ei jää:)
 
naine 07. aprill 2015, kl 16.41
Alu, aga sina ju ei tundu tore!? Sa räägid siin hästi koledasti ja kurjasti ka! Või äkki on siin palju alusid ja üks neist on tore? :) Ma ikka mõned teemapüstitused siin püüdsin üle vaadata..
 
teadja 07. aprill 2015, kl 16.46
siin oli üks libaja kellele meeldis millegipärast postitada ka Alu nime alt.
pole Alul häda midagi, kraba ära ja truu on ta ka sulle, sest keegi teine teda nagunii ei taha :D :D :D Nali.

Tegelikult kui ise oled normaalne siis on seda ka tema.
 
alu 07. aprill 2015, kl 16.46
naine,

Kui sul on eelarvamus, et mina, see, kes sulle praegu kirjutab, pole tore...siis sellest võid ka otsida põhjuseid, miks sul meest pole. Sul on lihtsalt eelarvamused, sa tahad kindel olla, et kõik siin kirjutanud alud, jms on toredad:-)
 
Realist 07. aprill 2015, kl 16.50
naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ah et millega ootused seotud on? Alustuseks võiks
> lihtsalt tore inimene olla. Seda polekski nii vähe
> :) Mina, 35.

Kui edukatel meestel on valida 22-aastane prink noor tüdruk või 35-aasta vanune terve linna poolt läbitõmmatud kortsus naine, siis kelle ta sinu arvates võtab?
 
alu 07. aprill 2015, kl 16.54
Realist,

Kui valik, pakutav on sedapidi ainult, pole küsimustki. Samahästi võib 22ne olla üle maakonna libu..
 
alu 07. aprill 2015, kl 16.57
Naine,

Mis saab siis? Olen ma tutvumiseks piisavalt tore või parem ei hakka riskima?:-)
 
naine 07. aprill 2015, kl 17.00
Realist, naljavunts! :) Nii edukas kui edutu mees võivad valida endale just sellise naise nagu soovivad.

Ja alu, küllap sul nüüdki on õigus. Ju ma ikka olen iseenda sisse vaadanud ka. Ja täitsa kindlasti on seal arvamusi, eelarvamusi ja mida kõike veel.
 
näedsa 07. aprill 2015, kl 17.03
alu kukkus kohe moosima kui rikas naine silmapiirile ilmus, aga naistele kargab kohe turja kui need rikast meest tahavad.
 
alu 07. aprill 2015, kl 17.05
No, aga sul, naine, on võimalus vähemalt. Valida, kas eelarvamused, või..:-)
 
alu 07. aprill 2015, kl 17.08
näedsa Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> alu kukkus kohe moosima kui rikas naine silmapiiri
> le ilmus, aga naistele kargab kohe turja kui need
> rikast meest tahavad.

Ära pane pahaks, aga minu väljendusviisi juures jääb see siiski naljakaks, kui mingid põhjendamatult kõrgele libatud enesehinnanguga rotid üritavad pääseda nakitsema võõrasse viljasalve. A'la seegi teemaalgatus, mis on muidugi provokatsioon mõne proua poolt, et teya maha endast poole nooremaid:-)
 
naisele 07. aprill 2015, kl 17.10
naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Alu, aga sina ju ei tundu tore!? Sa räägid siin hä
> sti koledasti ja kurjasti ka! Või äkki on siin pal
> ju alusid ja üks neist on tore? :) Ma ikka mõned t
> eemapüstitused siin püüdsin üle vaadata..

Ole nii hea ja loe seda teemat siin, saatmata kirjades, mida tema üks eksidest talle kirjutas.
Tundes seda tölli, olen Agnesega 100% nõus.

http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?62,13530261
 
naine 07. aprill 2015, kl 17.11
Alu, aga kuidas siin see tutvumine käib? Kas kuidagi nii, et sina paned kirja kõik need sinus peituvad toredused ja siis kollektiivselt saavad kõik kasutajad otsustada, kas on sajaga, poolega või hoopis natuke tore? :)
 
kle alu asja ei oska või 07. aprill 2015, kl 17.11
ole nüüd viisakas ja pane oma meili adre siia kirja ja naine kirjutab sulle kui huvi on.
 
alu 07. aprill 2015, kl 17.17
Naine,

Pakun, et antud juhul vöiks tutvuda Sinuga. Ja seda mitte kõigi ülejäänute heakskiidul vöi maha tegemisel. Seega, kui arvad, et vöiks proovida, riskida, eelarvamustele ära panna, kirjuta. Kasvöi kaks silpi algatuseks, huvi üles näitamiseks. Minu adre on endiselt:lulahebedasi2013@hotmail.com
Vastan igal juhul, ega kao kusagile poole pealt:-)
 
to naine 07. aprill 2015, kl 17.17
algus on roosiline ja lõpp sitamaigulne, mine loe jah saatmata kirjadest, mis juhtub kui siin tutuvda agnese eksiga.
 
alu 07. aprill 2015, kl 17.18
Vabandust:elulahebedasi2013@hotmail.com
 
alu 07. aprill 2015, kl 17.20
to naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> algus on roosiline ja lõpp sitamaigulne, mine loe
> jah saatmata kirjadest, mis juhtub kui siin tutuvd
> a agnese eksiga.

Just nii lähebki, kui tutvuv naine on kah salalik ja omakasupüüdlik silmakirjatseja:-)
 
alule 07. aprill 2015, kl 17.22
mida pead silmas salalikkuse ja omakasupüüdlikuse all?
 
alu 07. aprill 2015, kl 17.22
Vabandust:elulahebedasi2014@hotmail.com

Nüüd sai lõpuks õigesti.
 
no 07. aprill 2015, kl 17.24
no kuule alu,praegu juba 2015;)
 
naine 07. aprill 2015, kl 17.27
Alu, sina siin teemas ja selles eelmises ka, kus me pilkusid defineerisime, oled ikka sajaga tore. Aga kuna mina ikka visklen eelarvamuste rüpes ja täitsa kindlasti just sellepärast üksi olen, olen lisaks eelnevale ka hirmus nahahoidja ja ikka hästi ei julge sinuga tutvuda. Praegu.
 
alu 07. aprill 2015, kl 17.27
alule Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mida pead silmas salalikkuse ja omakasupüüdlikuse
> all?

Ja huvi tunneb keegi suva ja mitte Agnes, keda meil ju siin pole? Otseselt seda mõtlengi. Eesti on pisike ja kadedaid on palju!

*2013 on siiski õige:-)
 
alu 07. aprill 2015, kl 17.29
Kuidas arvad, naine. Tekib tahtmine, on Sul ju võimalus vähemalt:-)
 
alule 07. aprill 2015, kl 17.31
tahaks ikkagi teada,milles seisnes Agnese salalikkus ja miks sa teda skisoks kutsud?
 
teadja 07. aprill 2015, kl 17.33
nüüd on see kaheldav kas see naine on ikka selline kellena, millisena ta ennast kirjeldas.
 
alu 07. aprill 2015, kl 17.34
Usun, et võid tahta. Aga pole sinu asi see!
 
alule 07. aprill 2015, kl 17.40
järelikut hämad niisama.
 
tähelepanek 07. aprill 2015, kl 17.47
naisele
07. aprill 2015, kl 17.10


naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Alu, aga sina ju ei tundu tore!? Sa räägid siin hä
> sti koledasti ja kurjasti ka! Või äkki on siin pal
> ju alusid ja üks neist on tore? :) Ma ikka mõned t
> eemapüstitused siin püüdsin üle vaadata..

Ole nii hea ja loe seda teemat siin, saatmata kirjades, mida tema üks eksidest talle kirjutas.
Tundes seda tölli, olen Agnesega 100% nõus.

http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?62,13530261

pöörake tähelepanu selle teema viimasele Agnese kommentaarile. kui selle oleks kirjutanud liba,oleks Agnes lasknud selle ammu juba kustutada. sellest järeldub vaid see,et see skiso kirjutab ise enda kohta selliseid rõvedaid kommentaare. analoogilisi on veel paljudes teemades.
 
alu 07. aprill 2015, kl 17.56
alule Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> järelikut hämad niisama.

Järelikult järelda mida iganes tahad. üks on kindel-pole sinu asi see!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!