Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kas Eestist saabki üldse normaalset meest leida??
 
rikkad pesulauad 07. aprill 2015, kl 17.58
kas alu on nagu rikkuse ilmnemisel veendunud, et tegemist on aukudega pesulauaga?
või nüüd kõlbab ta laisale, laiaksvajunud tagumikule ja lapikule peenisele ka muud mõõdud?

irw seda ahnust ja silmakirjalikkust.

ja nüüd hakkab kohe intelligendiks vä?

töökaaslased, välismaalsed ei suuda ära irvitada, eesti vanade 60-ndates aastates pakusde meeste kirjastiilinäiteid.
 
alu 07. aprill 2015, kl 18.01
Irw. Üks skiso on igatahes välja ilmunud.
 
Mees40 07. aprill 2015, kl 18.03
Realist - mina võtaks igal juhul ennem 35, kui 22 aastase naise. Need, kes otsivad ainult võimalikult noort liha on vist vaimupuudega. Mida paganat on rääkida endast 20++ aastat noorema inimesega?

Naine - on siin ka sinupoolt lühidalt kirjeldatule vastavaid mehi.
Huvitavatest ja samal ajal ka tutvuda soovivates kolmekümnendates naistest on sealjuures küll päris tõsine puudus.
 
naine 07. aprill 2015, kl 18.26
Olen nagu kits kahe heinakuhja vahel, juhul kui alu läheb loosi on minu mured murtud aga kui alu on tropp, siis on täielik jama.
 
naine 07. aprill 2015, kl 18.29
Mees40, näed siis! Ja mina arvasin, et täna õhtul me ei tutvu. :)
Kuid nüüd, enne kõiki neid toredaid tutvumisi, oleks mõistlik hoopis õue minna ja metsa all üks jooksuring teha. Seda eriti 30+ naised (ja võimalik, et ka mehed), sest muidu võivad ekraani kissitamisest kortsud tulla.
 
alu 07. aprill 2015, kl 18.36
naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Olen nagu kits kahe heinakuhja vahel, juhul kui al
> u läheb loosi on minu mured murtud aga kui alu on
> tropp, siis on täielik jama.


Valik on Sinu, naine:-)
 
naine 07. aprill 2015, kl 18.37
Aga valida on ainult üks ja see tüüp on saladuslik alu.
 
Femme naisele 07. aprill 2015, kl 18.39
Olen aluga privaatselt põgusalt suhelnud ja võin kinnitada, et ei anna võrreldagi seda alu siin sellega, kellega mina kirjutasin. Ilmselt ei tasu teha järeldusi rollide põhjal, mida siin rahvale etendatakse. Mina küll soovitan aluga proovida tutvuda. Kindlasti küsite, miks ma ise siis loobusin, aga sellepärast, et teadsin, et ta tahab nooremat naist kui mina olen.
 
naine 07. aprill 2015, kl 18.40
Kas 35 on siis alule vana ront?
 
alu 07. aprill 2015, kl 18.46
Kellelgi on siiras huvi nurjata kõik minu tutvumiskatsed. see oleks nagu midagi isiklikku? Keegi pole minust üle saanud, eitea kes?
Ei, 35 naine ei ole vana. Paras aeg tutvuda ja veel emakski saada. Veel pole hilja:-)
 
Femme 07. aprill 2015, kl 18.48
Kui sa mõtlesid praegu mind, siis mina soovin sulle siiralt praegu head. Peaksid mäletama ju, et oleme suhelnud.
 
naine 07. aprill 2015, kl 18.50
alu, Kas üritad nüüd koledat pilti ilusaks maalida? Moosimisega?
 
alu 07. aprill 2015, kl 18.51
Ühte femmet mäletan küll jah. Ligi paari aasta tagust.
Samas ei või ju iial teada, kes siin tembutab ja samas siirast head vannub. Loodame parimat:-)
 
alu 07. aprill 2015, kl 18.54
Kuna naine all kirjutab kas mitu naist või üks mitmepalgeline, siis edasine vestlus siin viiks vaid kraaklemiseni. Mina loobun. On keegi tore ja otsib toredat, adre on, kasuta:-)
 
Femme 07. aprill 2015, kl 18.54
See polnud nii ammu, aga tore kui mäletad. Kas tõesti on raske uskuda, et keegi sulle head soovib?
 
Femme 07. aprill 2015, kl 18.55
Mehed on sead ja naised on litutajad? Tööturul me oleme kõik prostituudid, sest müüme ennast tööandjatele, kes kõige rohkem maksavad.
 
alu 07. aprill 2015, kl 18.56
Kuidas sa mulle head soovid kui pole nii kaua suhelnudki, moosipallike?:-)
 
Femme 07. aprill 2015, kl 18.59
alu, pean lõpetama jutu, sest libafemmed juba platsis. Kas sa ootasid, et sulle iga päev head oleksin pidanud soovima?
Rohkem siin sõna ei võta.
 
gertu22 07. aprill 2015, kl 19.01
Kuidas kogu see pikk jutumulin minu tehtud teemaga seostub??
 
vara päristolu 07. aprill 2015, kl 19.03
alut ei huvita ka, millal, kuidas ja milliste teenete eest naine rikkaks sai. peaasi, et on olemas.

nii et muidu pesulaud kuid vaene, ei pääsekski huviorbiiti. ja kel õnnestus erastada, ärastada, varastada, tagastada, pärida, lahutuse läbi saada, on kõik tegijad naised.
 
kas muudab nagu asja olemust? alu pakus kere suhtes 07. aprill 2015, kl 19.06
Irw. Üks skiso on igatahes välja ilmunud.
---------
kas see väljailmumine või sisseilmuimine muudab nagu alu paksu keret ja 60-ndates jooksvat vanust apetiitsemaks vä?
 
ma arvan 07. aprill 2015, kl 19.09
alul on parim pikkuse-kaalu suhe kui ta ei valeta.
 
lapsed vana mehega? 07. aprill 2015, kl 19.12
no mingi 35-ne moor ja 60-ndates alu lapsi tegemas?
huvitav, kes need üles kasvatab? alu vanuses? peab ikka jõhker ja isekas olema. .. mis valemiga alu siis enda nagu igavesti elavaks on kuulutanud.
 
võta ära 07. aprill 2015, kl 19.13
ma arvan-le
aga võta ta siis ära. minu jaoks liiga lödiseva kerega.
 
tean 07. aprill 2015, kl 19.16
alu küll 60 pole, jälle see skiso möllab siin.
 
skisole 07. aprill 2015, kl 19.59
Pool päeva olid kadunud, teed nagu nüüd tasa vä?
 
Mees40 07. aprill 2015, kl 21.28
Naine - Tänast pole just teab mis palju järgi jäänud. Küllap see tutvumine ka muudel hetkedel võimalik on. Ja huumorinurka lugedes võivad tõesti suunurkadesse kortsud tulla, aga need ei ole koledad. :)
 
tore e, et alu ise teab oma vanust 07. aprill 2015, kl 23.18
nüüd läks vanal mehel lamp põlema. kõik, kes on üle 50-ne aasta vanad on ju kuuekümnendates. kui matemaatikast ja loendamisest rääkida.

kas on veel vanal mehel nagu küsimusi? jagaks õpetusi, kuidas mehe ümarad kintsud saledaks saada?
või mitu pesulauada alu rasvasest kerest saaks?

sest miks naised ei tohiks trimmis kehaga saledaid mehi kasutada?
 
eelmisele 07. aprill 2015, kl 23.20
millal ise viimati meest tunda said?
 
ega see nagu ei muuda ju olemust 07. aprill 2015, kl 23.54
ega see ju ei muuda olemust, milla alu arvates keegi meest või naist tunda sai.

kas parandab nagu siinkirjutajat meeste siiittta iseloomu või teeb neid nagu rikkamaks või kaunimaks?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!