Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
turnoff naised
 
bb 04. mai 2015, kl 00.56
Mõõndustega? Ruttu tuttu :)
A.l prim Mees arvab, et teab, mida naised kardavad ja loodavad.
mansion ghost 04. mai 2015, kl 01.02
A.l prim Mees arvab, et teab, mida naised kardavad ja loodavad.

Kurb tõsiasi, et see on ilmvõimatu ;) Näib, et naised ei tea isegi mida nad samast asjast järgmine hetk arvavad või tahavad. Mehe mõistus kaoseni ei küündi ;)
 
suitstmine alu onule 04. mai 2015, kl 01.08
miks peab tingimata suitsetama hakkama, et mitte alu onu ahistama ei hakkaks, kas muidu ei võiks ta nagu naisi rahule jätta. ainuke võimalus siis naisele, et peab suitsetama hakkama.
miks nii, onu alu?
 
gõustile 04. mai 2015, kl 01.10
mehe mõsistus ongi pisem kui naisel. teaduslikult ju tõestatud. loe Novaatorist.
mansion ghost 04. mai 2015, kl 01.17
"teaduslikult ju tõestatud."

Kõike on võimalik "teaduslikult" tõestada ja vajadusel sama teaduslikult ümber lükata. Eriti hästi pidavat see naistel õnnestuma :D)
 
no sa tõestad ju kogu aeg 04. mai 2015, kl 01.47
no oma nappi ajumahtu sa tõestad ju kogu aeg siin, gõusti onu.
------
ei saa kahjuks tutvuda, kuna ei suitseta.
-
mansion ghost 04. mai 2015, kl 07.44
Kahtlemata, on ju millega võrrelda :)
Tähtis pole maht, vaid pind. Sa võid vast mahus lüüa aga põis pole eriti produktiivne mõttetegevuseks. Aga pole hullu, publik peab nalja saama.
 
naine 04. mai 2015, kl 08.08
Kes tuhnib prügikastis....jätkuvalt arvates, et kogu maailm ongi haisev prügikast...oma valik.
Selle asemel võiks ennast puhtaks pesta ja üles lüüa ja ilusaid ja toredaid naisi minna vaatama...
...ja jaa, ka niisugused on olemas.
 
oi alukene 04. mai 2015, kl 10.02
Alu, kuidas sina vaesekene, selliste naistega küll kokku satud ja peab ikka eriline hurmur olema, et ainult selliseid naisi ligi tõmbad!!!
 
tõde 04. mai 2015, kl 11.10
sarnane tõmbab sarnast.
 
mh 04. mai 2015, kl 11.29
vastandid pidid ka tõmbama...
 
arvan 04. mai 2015, kl 11.41
see ei kehti räpasuse ja puhtuse kohta.
 
alukene 04. mai 2015, kl 11.51
Ei tea, kuidas need vastandid tõmbuvad, kui sellised naised sulle ebameeldivad on.
 
alu 04. mai 2015, kl 13.49
No tõepoolest. Kas sellises heitlevas ja põiklevas naiste rünnakus peaks vedama konstruktiivset arutelu või?

Turnoff ongi naised, kes arvavad teadvat, mida tahavad:D
 
ha ha ha 04. mai 2015, kl 13.57
Ilmas on kahte liiki inimesi - ühed, kes näevad igal pool ainult halba, teised - kes jätavad halva tähelepanuta ja näevad ainult head ja ilusat.
Minule meeldivad inimesed, kes näevad head ja püüan ka ise selline olla.
Soovitan ka teistele seda...
 
niisama 04. mai 2015, kl 13.59
Jah, siinsed kirujad, aeg prügikastist väja tulla ja vaadata maailma ilusamat poolt!
 
alu 04. mai 2015, kl 16.26
Tegelikult väga õige. Kevad on käes, ilmad soosivad pigem väljas olemist-aeg siin otsad kokku tõmmata. Tutvumisest siin nkn midagi välja ei tule:-)
 
kurb 04. mai 2015, kl 16.31
mõnel isegi 10 kevadet järjest:(((
 
kadakajupp 04. mai 2015, kl 16.48
alu, kas sa päriselt ei ole kümne aasta jooksul ühtegi sobivat naisinimest leidnud? lihtsalt huvi pärast küsin...
 
irww 04. mai 2015, kl 16.58
kuhu on tõstetud tänahommikune vahva Brauni saumikseri teema?
 
alu 04. mai 2015, kl 17.16
Jupike, nii, nagu ma pole ka 60+, ei ole ma ka 10a siin mingit naist otsinud. See on nende paranoiliste paksude prouade luulu, et enda poole elu istumisi siin õigustada.
 
niiniiniinii 04. mai 2015, kl 17.25
kas koledate naiste teema lasid ära pühkida pajad või katlad?
 
kadakajupp 04. mai 2015, kl 17.39
kaua sa siis tegelikult oled kaaslast otsinud - mitte ainult siin, vaid üldse?

/krt, on jah üks teema kaotsis, ma ise poleks märganudki. huvitav, mis sousti sinna siis toodeti, et kellegil närvi püsti viskas.../
 
ehh 04. mai 2015, kl 17.48
ma olin lühikest aega siin naistejahil 8 a tagasi ning juba siis oli alu 4kymbiste teema kuum.
 
jupile 04. mai 2015, kl 18.15
lohista see alu siit ükskord ära, saavad teised ka tutvuma hakata.
mansion ghost 04. mai 2015, kl 18.19
Kuda saab üks ´alu´ kellegil tutvumast takistada? Või oled isegi eelpooltooduga võrreldes lootusetult kehvake?
 
kadakajupp 04. mai 2015, kl 18.19
irw, here we go again! :D

näed, siin tutvumisteemasid küll, ei mina ega alu pole keelanud neid kasutada. tee endale teema ometigi, mis sa virised.
 
motivatsioon 04. mai 2015, kl 18.35
mis motivatsioon on vanadel meestel sellieid labasusi kirjutada?
mis sõda see siis nagu siin etendub?

et võimu nagu tahetakse? mille ja kelle üle?

minutaead on need kolm tohlakat vana meest ju siin iseenda tilliimejad ju tänaseni, juba aastaid.
 
alu 04. mai 2015, kl 18.38
Jupike, mis küsimused..:-)

Naistekas olen jah olnud 10a kindlasti, kuid see pole seotud otsimisega. Hiljuti otsisin paar aastat tagasi ja nüüd võib öelda, et enam ei otsigi-naine võib mehel olla, aga ei pea olema. Seega, kui on juhus ja jääb keegi orbiiti, on kõik võimalik, aga mingi otsimisega enam ei tegele. Vabadus on kõrges hinnas:-)
 
kadakajupp 04. mai 2015, kl 18.45
tänan vastuse eest, mulle tundus, et vajasin rohkem konteksti. siin iga teine arvab midagi kellestki ja arvamuste lahknevuse tõttu on parem algallikalt endalt informatsiooni saada.

see teema kuidagi seostus su ulmeliste nõudmiste listiga (a la peab omama kinnisvara jne), seepärast küsisingi.

ahjaa, ja palun seo neil kodanikel, kelle tutvumist sa segad, käed ja silmad ometi lahti - saad ju aru, et vastasel juhul ei saa nad tutvuda.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!