Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
turnoff naised
 
kadakajupp 05. mai 2015, kl 18.46
kui ma postitaksin igast oma emotsioonist ja mõttest ning tegevusest siia, siis ausaltöeldes enam muud ei mahukski :D.

ja piiga, ära unusta neid sittureid, kes igas teemas ükskõik kelle kommentaari peale miskit solvavat kirjutavad ja siis see legendaarne "alutom", see on nagu nõudmiseni, muhv.
 
pidur 05. mai 2015, kl 18.50
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kui ma postitaksin igast oma emotsioonist ja mõtte
> st ning tegevusest siia, siis ausaltöeldes enam mu
> ud ei mahukski :D.
>
> ja piiga, ära unusta nei
> d sittureid, kes igas teemas ükskõik kelle komment
> aari peale miskit solvavat kirjutavad ja siis see
> legendaarne "alutom", see on nagu nõudmiseni, muhv
> .


kui teised on sitturid, siis kes sa ise oled?
mansion ghost 05. mai 2015, kl 18.59
´pidur´, Sa oled ju kõige tõupuhtam "sittur".
Oli sul mingi mõte ka või urgitsed niisama?
 
alu 05. mai 2015, kl 19.08
Jupike, püüa aru saada. Sina viskad siia muidugi terve lõigu nagu möödaminnes, mõni püsisaurus aga loeb selle hoolega maigutades läbi, vahepeal läheb teeb võileiva, mõtleb selle peale, tõenäoliselt solvub ja siis on ju aeg hakata vastu põrutama enda lõpetamata keskharidusega. Katsu sa sellega kirja saada loetav tekst ilma kirjavigadeta. Nime peale vaevalt üldse aega mõelda on, aga meenub üks tark sõna motivatsioon. Ja sünnibki järjekordne solvumisest ja vanast pikast vihast kubisev kaherealine, kuid grammatiliselt veatu üllitis. Tehtud!
 
kadakajupp 05. mai 2015, kl 19.18
einoh... kui kõikides teemades ööpäevaringselt postitusi lugeda, siis pool päeva kõvast peast lamedat kommentaari välja meelitada, võib see tõesti elusegavaks osutuda. ma ei ei taibanud esmalt, aga ilmselt sellest prisc rääkiski...

ok, iroonia irooniaks - aga ma päriselt tahaksin teada, mis siis muutub, kui naisteka foorumis enam ei loe ega kirjuta? mingi üüratu kvalitatiivne nihe teadmata suunas? või mis?
 
püsisõltlasele 05. mai 2015, kl 19.20
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> einoh... kui kõikides teemades ööpäevaringselt pos
> titusi lugeda, siis pool päeva kõvast peast lameda
> t kommentaari välja meelitada, võib see tõesti elu
> segavaks osutuda. ma ei ei taibanud esmalt, aga i
> lmselt sellest prisc rääkiski...
>
> ok, iroon
> ia irooniaks - aga ma päriselt tahaksin teada, mis
> siis muutub, kui naisteka foorumis enam ei loe eg
> a kirjuta? mingi üüratu kvalitatiivne nihe teadmat
> a suunas? või mis?


märgid näitavad, et haigus sinu sees endiselt võitleb. haigus otsib endale õigustusi ja toitu.
 
ohh 05. mai 2015, kl 19.34
sa nagu ikka ei saa aru milles asi? jummel seda on krt 10 kordi sulle öeldud. mitte kui palju vaid mida. vaata alut, kas keegi on teda sõltlaseks tembeldanud, kuigi teda on siin tunduvalt rohkem. kindlasti pole õige alu pakutu sinu sügavamõttelistest postitustest.
 
to ohh 05. mai 2015, kl 19.45
ohh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sa nagu ikka ei saa aru milles asi? jummel seda on
> krt 10 kordi sulle öeldud. mitte kui palju vaid m
> ida. vaata alut, kas keegi on teda sõltlaseks temb
> eldanud, kuigi teda on siin tunduvalt rohkem. kind
> lasti pole õige alu pakutu sinu sügavamõttelistest
> postitustest.


kas sa arvad, et alu jt püsikad pole sõltlased?
võrdselt haiged on kõik minu arvates.
 
naine, see majaga 05. mai 2015, kl 19.59
...ja möödunud on napp kuu päevast, mil alu lubas olla tore ja kadakajupp lootusrikkalt tutvuma hakkas. Ning see kõik, nii paljulubav, on päädinud kuus lehekülge teemaga, mis kannab nime turnoff naised.
Kui kole!
Ajal, mil õues lõhnab kevad, oleks hoopis huvitavam kuulda nende häält, kelle silmad ilusat on märganud?
 
naljatilgad. 05. mai 2015, kl 20.15
Kadakajupp on korduvalt öelnud, et ta ei tutvu. Tema tuvusteema pole tutvumise eesmärgil.
 
tutvuja 05. mai 2015, kl 21.57
Olen tutvunud netis ja reaalses elus ja ausalt öeldes kisub neti poole, sest siis on vähemalt mingi hetk lootus, et suhtlen kena mehega. Ma ei tea, kuhu reaalses maailmas kenad mehed kadunud on.
 
alu 05. mai 2015, kl 22.06
Et mis juhtuks, kui jupike kaoks siit. Elu läheks ilmselt rööpasse tagasi, mõni proua hakkaks rahunedes ja elust rõõmu tundes uuesti tööle, mõni hakkaks kurke kasvatama, mõni teeks enda lastest lõpuks välja ja laseks neid vahelduseks arvuti taha. Kõik normaliseeruks kuni selleni, et naistekas kaotab mõtte ja ta suletakse.
 
hahaa 05. mai 2015, kl 22.11
loe ja naera, mida haige aju enda kaitseks välja ei mõtle.
lõpuks on narkomaanid jõudnud sellise eneseõigustuseni, et kui nemad süstimise lõpetaks, siis meditsiinisektoril poleks enam tööd ja ühiskond kukuks kokku.
 
njahh 05. mai 2015, kl 22.17
alu on vist jupi ka delfi palgale aidanud? ei saa ainult sellest aru,kuidas delfi enne juppi koos püsis?
 
imestan. 05. mai 2015, kl 22.41
imelik tõesti, et kuidas Delfi enne Kadakat jt sõltlasi ei pankrotistunud?
 
alu 05. mai 2015, kl 23.17
Kui imestad, siis kas suu on ilusti nagu o täht või on mokk lihtsalt kuidagi viltu ja töllakil?
 
teemas. 05. mai 2015, kl 23.25
alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui imestad, siis kas suu on ilusti nagu o täht võ
> i on mokk lihtsalt kuidagi viltu ja töllakil?


see pole vastus, vaid teematkaaperdav ja küsimusest eemalehiiliv väitlustehnika.
küsiti, et mida püsikad arvavad oma teooriast, et delfi ja ühiskond lõppeb ilma nendeta, kui delfi ja ühiskond eksisteeris ilusti juba enne neid.

Subjekti suu asend jms hülgemöla ei ravi siinseid, ega püsi ka käesolevas temaatikas.
mansion ghost 05. mai 2015, kl 23.32
"küsiti, et mida püsikad arvavad oma teooriast, et delfi ja ühiskond lõppeb ilma nendeta, kui delfi ja ühiskond eksisteeris ilusti juba enne neid."

Huvitav lähenemine aga siiski mitte "püsikate" teooria. Ma arvan :)
Foorum toimib sõltumata "püsikate" olemasolust või mitte olemisest täpselt ühtviisi ja küllap vigisejad leiavad uue põhjuse, mille kallal halada.

Samas tekkis küsimus, kui kaua on kaebleja foorumis aega veetnud ja millal on tähtaeg, mil ta siit lõplikult lahkub, et mitte muutuda püsihalajaks.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati mansion ghost 05.05.2015 23.43.
 
mustaks värvitud küüntega naised 06. mai 2015, kl 00.53
on totaalne turn-off!
 
alud on väljalükkajad 06. mai 2015, kl 01.06
no siinsed kolm vana tohlakat lükkavad ka välja.
tom, alu ja gõust- absoluutselt kõlbmatud, olenemata sellest, kas neil on küüned mustaks värvitud või mitte.
 
tups. 06. mai 2015, kl 10.07
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>
> ok, iroon
> ia irooniaks - aga ma päriselt tahaksin teada, mis
> siis muutub, kui naisteka foorumis enam ei loe eg
> a kirjuta? mingi üüratu kvalitatiivne nihe teadmat
> a suunas? või mis?

Äkki Delfi ja ühiskond lõppeb?
 
tohlakate tipud 06. mai 2015, kl 11.06
alud on väljalükkajad Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> no siinsed kolm vana tohlakat lükkavad ka välja.

> > tom, alu ja gõust- absoluutselt kõlbmatud, olene
> mata sellest, kas neil on küüned mustaks värvitud
> või mitte.

kõige rõvedamad on pidi-siider ja delu-abiil
 
arst 4 06. mai 2015, kl 11.10
Kõik patsiendid on võrdselt haiged, kuid tõesti mõnel on pisut huvitavam diagnoos.
Minu TOP haigetest:

1. Kaka
2. Siid.
3. Räuss.
 
kontroll 06. mai 2015, kl 11.12
kes on Räuss?
 
arst 4 06. mai 2015, kl 12.18
kontroll Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kes on Räuss?


Tegu on patsiendiga, kes iga lause lõpus hakkab lauluviisi ümisema. Igas kohas- WC-s, kaupluses, jne.
 
alu 06. mai 2015, kl 13.27
Eelmised kommentaarid näitavad suunda, kuhu jõuab kommentaarium peale paljusõimatud püsikate lahkumist. Teadmatuses, keda edasi sõimata, saabub peale arsti visiiti lihtsalt vaikus:-)
 
n44,5 06. mai 2015, kl 13.33
Muude punktidega on nii ja naa, aga "ta on üle 30, kuid lapsi pole" - iga päev kuuleme ju, kuidas mõni 40ne mees, kes lõpuks on otsustanud, et nüüd võiks hakata ka peret looma, hädaldab, et kõigil enam-vähem sobivas vanuses naistel on juba "mingi suva jorsiga vääks valmis tehtud". Nooremad naised jällegi ei võta sellist taadikest enam jutule (mis on ka mõistlik, arvestades meeste 15 aastat lühemat eluiga).
 
eelmisele mutikesele 06. mai 2015, kl 13.46
Ah 40 mees on taadike:D
 
ja 30 naine 06. mai 2015, kl 15.30
memmeke:)
 
bioloog. 06. mai 2015, kl 15.35
alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Eelmised kommentaarid näitavad suunda, kuhu jõuab
> kommentaarium peale paljusõimatud püsikate lahkumi
> st. Teadmatuses, keda edasi sõimata, saabub peale
> arsti visiiti lihtsalt vaikus:-)


Saabub normaalsus. Ebanormaalsusest üleminek normaalsusesse võib minna alguses tõesti võõra olekuga, vaikselt isegi, mis siis sellest? Looduses ongi erinevad aastaajad, tõusud ja mõõnad. Kui solgitiiki suunduv püsisõltlaste voolus peatada, siis alguses jah on vaikus tiikus, peagi aga kajakad kilkavad ja elu läheb normi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!