Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
turnoff naised
 
kadakajupp 04. mai 2015, kl 23.19
ei, ei olnud. kui ma kedagi armastan, siis ei tule selle pealegi, et teha midagi tahtlikult teisele mittesobivat ja sihilik tähelepanu otsimine tegelikult viitaks puudujääkidele suhtes või siis suhtumises.
 
alu 04. mai 2015, kl 23.19
Eiei, kakelda pole tarvis. Eriti kui omavahel kaklejaid polegi, aga minu peksjaid kindlasti on.

Postkast on endiselt tühi:-)
 
alu 04. mai 2015, kl 23.22
Jupike, siis oled sa üks raudne leedi ja võiksid olla kuninglikust soost. Kui see nüüd on muidugi nii ja mitte ei paista tänaõhta ses valguses. Pole su piibleid küll lugenud, aga mäletamist mööda kusagil midagi enda vallatusest oled poetanud. Vb on valesti meelde jäänud.
 
kadakajupp 04. mai 2015, kl 23.28
vallatustest selles kontekstis ei. mul on omad tõekspidamised, ma jään endiselt nende juurde. kuninglik sugu paraku jääb teinekord alla - kui sotsiaalmeediat või ajalugu uskuda.
 
alu 04. mai 2015, kl 23.32
Siis pole mul kusagilt kinni hakata, kui nii. Vastupidist tõestama hakata pole ka põhjust.
Õige naine see jupike, tehke järele, mõrrad:-)
 
kadakajupp 04. mai 2015, kl 23.36
ohh, pole ma ka veatu, eks hilisteismelisena olid teistsugused arusaamad. ja korra eksisin iseenda reegli vastu, et kui tunnet enam pole, siis nii öeldaksegi.
 
motivatsioon 04. mai 2015, kl 23.36
alu, mis on sinu motivatsioon seda ila siin toota?
idee nagu?
muidu ju sügad mune ikka netis.. et mis siis nagu vahet oleks?
 
Mea 04. mai 2015, kl 23.38
Rõõmsamaid toone unenägudesse!
elu on areng ja küll ka need hirmsad naised jõuavad oma arenguga sinna, et õrnahingelisi ja tugeva füüsisega mehi mitte kohutada!
 
alu 04. mai 2015, kl 23.44
Mea,

Kõik võib olla. Paistab aga, et oma arenguga sinnamaale jõuavad nad alles siis, kui parem enne läbi on:-)
Siin kinnitust sellele peaks leiduma.
mansion ghost 04. mai 2015, kl 23.45
´Mea´, kurvastusega peab tõdema, et need koiliblikad ei arene enam kuhugi. Hingelised mehed ei kohku ega karda, vaid tunnevad seletamatut põlgust. Eks see muidugi tekitab vastureaktsioonina omakorda kibestumist ja viha nagu siingi lugeda saab.
 
alu 04. mai 2015, kl 23.46
Jupike,

Aga enne, kui tunne kaduma hakkas, kellad lööma, tegid siis ka midagi, et ta kaduma ei läheks?
 
motivatsioon 04. mai 2015, kl 23.51
tõesti huvitaks, kuidas motiveerib netis päevade kaupa istumine ja mölisemine iskliku vana peenise hõõrumist?
 
alu 04. mai 2015, kl 23.56
motivatsioon Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> alu, mis on sinu motivatsioon seda ila siin toota?
>
> idee nagu?
> muidu ju sügad mune ikka netis..
> et mis siis nagu vahet oleks?

Ikka, et sind siia motiveerida seda lugema. Mis sa siis arvasid?
mansion ghost 04. mai 2015, kl 23.57
Tõesti huvitab, mis motiveerib seda mõla lugema ja selle peale kiimlema. Hangi omale elu ja ei peagi siin kaeblema.
 
alu 04. mai 2015, kl 23.59
motivatsioon Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tõesti huvitaks, kuidas motiveerib netis päevade k
> aupa istumine ja mölisemine iskliku vana peenise
> hõõrumist?

Muidu kõik on, aga puudu on see isiklik vana peenis, mida veninud mokkade vahele pista?
 
eluseadus 05. mai 2015, kl 00.05
õnne pole sellele ette nähtud, kes kellelegi halba soovinud ja teinud on.
mansion ghost 05. mai 2015, kl 00.15
"õnne pole sellele ette nähtud, kes kellelegi halba soovinud ja teinud on."

Pmst kuldsed sõnad aga seda saab vaadata mitme kandi pealt. Ja ka see on hää seejuures.
Ära tee teisele seda, mida teis(t)e poolt endale ei soovi.
 
eks 05. mai 2015, kl 00.18
ütleja mõtles ilmselt seda,et alu vaevalt siin elus õnne tunda saab,
mansion ghost 05. mai 2015, kl 00.24
´eks´, ära igaksjuhuks mürki selle peale võtma valmistu ;) Elu on täis üllatusi ja õnne võib tunda mitmeti.
 
eksjah 05. mai 2015, kl 00.30
mõni tunnebki õnne kui teistele halba teha.
mansion ghost 05. mai 2015, kl 00.32
Oled õnnelik?
 
2X2P 05. mai 2015, kl 11.21
turnoff naised (naised?...khmm...:D) on ka feministid. aga paraku on enamus feministid ja ilmselt alul seepärast naist polegi:D
 
alu 05. mai 2015, kl 14.08
eks Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ütleja mõtles ilmselt seda,et alu vaevalt siin elu
> s õnne tunda saab,

Justjust, ei tea kellele nimelt on selle teemaga või kommentaaridega halba soovitud? Ja eks siingi, nagu naistekas üldse, kehtib kuldtõde-mida mehed kirjutavad, on arvel, mida naised kirjutavad, pole olnudki. Missiis, et üks õnnes suplev urood kirjutab ka nii:


plankton
03. mai 2015, kl 03.18
ka ei saand nüüd aru, mida asja leegib 60+ alu targutama noore naise teemasse? kas jälle samas stiilis - ise teen teema ja ühtlasi nii küsin kui vastan? kui nii vanal inimesel peale iseendaga virtuaalsete dialoogide pidamise muid huve pole, siis aeg lina ümber võtta ja metsa alla lagunema kulgeda. küll su kondid järgmisel aastal 'teeme ära' talgute korras silme alt ära koristatakse.

Minge õige perse, lollakad vanaeided ja see on teile hea soov ainult:-)
 
olgu 05. mai 2015, kl 14.28
ütleme, et see planktoni komm ja veel teisigi on alut tõsiselt solvanud. mõnes mõttes on see tema enda käitumisest tingitud. ma ei usu eal, et alut kohe algusest peale naistekas on solvatud ja rünnatud. alu ikka tuletagu ammused ajad meelde, millest see kõik alguse sai. see on ainult tagajärg. lisaks ei saa ma aru, mis alut sunnib järjepidevalt siia solvavate vanaeitede seltskonda tulema. masohhist on ta siis või?
masohhistile peaks ju solvamine ja haavamine meeldima, aga nagu eelnevast näha, on alul ikka väike närv veel olemas.
 
olgu ka 05. mai 2015, kl 14.41
eks teeb ju naised tigedaks kui mees on nad voodis kõlbmatuks tunnistanud ja seda veel avalikus foorumis kuulutab. iseasi,kes sellise mehega enam juleb tegemist teha?
 
alu 05. mai 2015, kl 14.45
Olgu,

Eksid, taolised imbetsillid ei solva midagi. Solvata saaks ehk need, kelles oled kindel olnud, usaldanud. Plankton on eikeegi, ongi plankton, vaala toit. Ja mis puutub siin minu avaldatusse, siis on need üldised tähelepanekud naistest, k.a äärmused. Tunneb keegi end puudutatuna, hakkab kraaksuma-siis ongi neil tõepõhi all järelikult, valus tõde mõnele planktonile või tupemõrrale, muud midagi.
 
jaaa 05. mai 2015, kl 14.46
Kes teab, ehk pole mees ise voodis hakkama saanud....kõige lihtsam on siis süü naise kaela ajada...ehk siis ta voodis kõlbmatuks tunnistada.
 
küsimus 05. mai 2015, kl 14.47
Kes on delfi kõige suurem kraaksuja?
 
vastused 05. mai 2015, kl 14.50
alu! 1000 kommentaari vähem kui kuu ajaga+ mitte oma nime alt trollimised.
 
alu 05. mai 2015, kl 14.50
Kas keegi kahtleb enda voodivõimekuses läbi minu kommentaaride? Irw, minge kurtke perearstile või prokurörile, et teie voodivõimekust kahandatakse sihilikult.
Ja kirjutage ikka edasi vanameeste lõtvadest tillidest, ehk tuleb riik või meditsiin appi neid tõstma prouade hüveks.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!