Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tarka meest
 
vaheküsimus 21. november 2015, kl 23.38
kas siin on kõigil luulud või on kõik selgeltnägjad või kuidas siin kellegi kirjutaja sugu,kehakaalu või vanust määratakse?
 
lihtne 21. november 2015, kl 23.43
kõik on kõigiga juba keppinud. nii polegi ju võimalik, et sa nende sugu ja kaalu ei teaks.
 
Kurjami asetäitja 21. november 2015, kl 23.51
> ei saagi aru mida teha... :)
> > ))
>
> liba
> üritab ilmselt sinu tähelepanu nuruda. ehk on pato
> loogiliselt armunud sinusse ;D


Paluks mind mitte segi ajada tema libadega.
Tahtsin öelda, et kui keegi soovib Kurjamiga tutvuda, siis võin appi tulla ja Kurjamit selles aidata (asendada). Aga seda ikka teate, et Kurjam on pereinimene?
 
Kurjami KT-le 22. november 2015, kl 00.12
Imelik ka kui nii seks mees vanapoiss oleks.
Asendada sa teda vaevalt suudad...
 
kadakajupp 22. november 2015, kl 00.30
Vau... selline diskussioon lausa? Ajumahud, kehakaalud, parameetrid ja muud spekulatsioonid ehk siis tavapärane :).

Igatahes mina tunnen end täna väga hästi ;). Ainult et und ei tule kuidagi, meeled ja mõtted on veel ärkvel.
 
Kurjami asetäitja 22. november 2015, kl 00.48
Kurjami KT-le Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Imelik ka kui nii seks mees vanapoiss oleks.
> A
> sendada sa teda vaevalt suudad...


Asendada vast tõesti ei suuda, küll aga tema suure koormuse vähendamiseks võin nii mõnedki "tegemised" tema eest ära teha.
Paluks mitte segi ajada ka kohusetäitjaga! Tema kohustusi enda kanda ei võta ;)
 
kadakatupp 22. november 2015, kl 00.48
aeg ravib kõik puuded, ära muretse. praegu lihtsalt naudi.
ja magamine on üldse tugevalt ülehinnatud...
unetuse vastu on tegelikult üks hea retspet, aga ju oled seda juba proovinud?

kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tupsik, mul vist on monogaamne puue :).


kõikvõimalikele asendajatele ütleks, et ainuüksi riistast jääb väheks. karismat peab olema.

 
kadakajupp 22. november 2015, kl 01.02
Tupsik, just proovitud hea retsept, aga palju mõtteid ja tundmusi tekkis, ma pean nendega pisut tegelema. No ja olgem ausad - keemilised reaktsioonid ei allu väga teadlikule teadvusele.

Mis puuetesse puutub, siis see konkreetne sobib mu olemusega paremini :). Hetkel pole ka põhjust vastupidist soovida, mul on kõik ja rohkemgi veel.
 
kadakatupp 22. november 2015, kl 01.35
jupp,
mul on karvane tunne, et sinu retsept erineb pisut minu omast. aga kasu pole hetkel kumbastki nagu näha.
jah. kui kõle paik oleks maailm ilma selle keemiata...
mina olen jõudnud järeldusele, et inimese põhiline missioon ja sündimise eesmärk on armastada- loomulikult ainult ilusaid mehi.

põhiline, et ise nirvaanas oled, puudega või ilma. kuigi tegelikult on sinu puhul tegemist pigem minimalistiga. maksimalism tähendaks universaalse armastuse võimalikult paljudega jagamist, mitte kitsilt ühele objektile keskendumist.

 
tupp kirjutab: 22. november 2015, kl 01.49
et inimese põhiline missioon ja sündimise eesmärk on armastada- loomulikult ainult ilusaid mehi.
---------------------
kuna inimese, olenemata siis soost, eesmärk on vaid mehi armastada.

missuguse mehe alla ta ise nagu kvalifitseerub?
 
kadakatupp 22. november 2015, kl 02.09
kellel juhtmed pikavõitu või aju asemel rosin, siis täpsustus:
inimese all mõtlesin NAISinimesi. eks mehed nuputagu ise oma missioon välja.

 
g4s 22. november 2015, kl 02.52
sügav meeste armastus ja noor armastaja voodis toob naise keset ööd siia klahve taguma?!
 
Ernest Stavro Blofeld 22. november 2015, kl 03.07
tupp,

ära pööra sellele eelmisele (01.49) tähelepanu. Tegemist kõigile tuttava püsitrolliga, kes omale elupaigaks juba tosinkond aastat tagasi siinse foorumi valis.

Rääkides toimivast uneretseptist, siis minu jaoks on neid kolm:
a) seks
b) hea kvaliteetne alkohol
c) unerohi.
 
Sid. 22. november 2015, kl 09.37
Ernest Stavro Blofeld Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Rääkides toimivast uneretseptist, siis minu jaoks
> on neid kolm:
> a) seks
> b) hea kvaliteetne alkohol
> c) unerohi.

Raske on midagi siin kosta, sest uni on mul hea ning unerohtusid pole kunagi tarvitanud. Enamasti kell 10 õhtul tunnen juba ülesaamatut unekat ja hiljemalt 11 ma juba magan. Ärkan tavaliselt kell 6 ja mingeid äratuskellasid pole ma kunagi selleks vajanud.
Minu jaoks on mu magamisharjumustest loobumiseks 3 põhjust:
a) seks
b) hea kvaliteetne alkohol (koos hea seltskonnaga)
c) vahel harva ka töö
 
Punktiga eitmehele 22. november 2015, kl 11.55
keda su harjumused nagu huvitavad, pensokas? Seksi parem, selle asemel, et vara hommikul siia mõttetusi kirjutad
 
kadakajupp 22. november 2015, kl 12.09
Tupsik, kasu on mitmekihiline mõiste... Kui inimene on universumiga üks, siis armastades ühte, armastad kõike. Armastus duaalsust ei eelda, minimalism-maksimalism pole kategooriad, millega absoluuti kirjeldada :).

(ja ikkagi on neetult mõnus olla armunud)
 
No vana tupe 22. november 2015, kl 13.04
jaoks on kõik tähed taevas saamata korrad nagu laste jaoks täitumata unistused. ehk jõuluvana toob mõne noore mehe, nt harry potteri vahakuju memmele. elus paneks ju plehku, pole mõtet tuua.
 
jupile 22. november 2015, kl 13.04
Kui inimene isegi armunud olles vahib ikka delfis, siis kupli all kõik korras pole. Paadunud delfilane, kes vaid saasta toodab ja muid harrastusi ei oma. Hakka tube koristama ja lõunat valmistama oma armsamale, muidu ta teise neiu käevangus varsti, selle, kes kodustest toimetustest ja mehest rohkem hoolib!!!
 
Punktiga taatmees 22. november 2015, kl 13.06
"Mustades leskedes" käskis nõid (Taavi Teplenkov) Kirsikal (Inga Salurand) oma armastust kõigiga jagada. Kuna Kirsika mees oli surnud ja uut polnud käepärast võtta, ostis tema omale merisea, kellele pani nimeks Siim :-P
 
Tupe mured 22. november 2015, kl 13.10
Aastakesi turjal juba 62 aga ikka vahet ei tee, kas mõnusam on olla armunud või masturbeerides. Viimasega saab ise oma mõnu kontrollida, armununa tuleb teisega ka arvestada.

Mis teised arvavad?
 
filosoof 22. november 2015, kl 13.12
jupile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui inimene isegi armunud olles vahib ikka delfis,
> siis kupli all kõik korras pole. Paadunud delfila
> ne, kes vaid saasta toodab ja muid harrastusi ei o
> ma. Hakka tube koristama ja lõunat valmistama oma
> armsamale, muidu ta teise neiu käevangus varsti, s
> elle, kes kodustest toimetustest ja mehest rohkem
> hoolib!!!

Sina jooksed ju hommikust õhtuni luuaga ringi, küürid peldikut ja keedad putru, aga meest pole veel käevangu saanud. Tänapäeval ainult majateenija oskustega mehele ei saada, mammi.
 
arvamus 22. november 2015, kl 13.16
Tupe mured Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Aastakesi turjal juba 62 aga ikka vahet ei tee, ka
> s mõnusam on olla armunud või masturbeerides. Viim
> asega saab ise oma mõnu kontrollida, armununa tule
> b teisega ka arvestada.
>
> Mis teised arvavad?

sinul hilistes 70-ndates vanurina võiks juba natuke väärikust ja elutarkust olla. aru saamaks, et ka armununa pole masturbeerimine keelatud. oleksid pidanud nooremas eas need asjad ära proovima, nüüd juba hiljavõitu.
 
Sid. 22. november 2015, kl 13.18
Punktiga eitmehele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> keda su harjumused nagu huvitavad, pensokas? Seksi
> parem, selle asemel, et vara hommikul siia mõttet
> usi kirjutad


Sa mammi oled vist lugemispuudega või ei oska arvutada. :D
Minu postitus on tehtud pool kümme hommikul ja ärkan ma alati kell kuus, seega, minu päev lähenes juba lõunale, mitte ei olnud varajane hommik.
See, et sina öö läbi delfis šaakalina valvet pead ja otsid jälle põhjust inisemiseks, ei ole enam minu mure. Mine normaalsel ajal magama, ärkad ka varem üles. :D
 
Tupe mured 22. november 2015, kl 13.23
Armumise tundele saab energiajoogiga vunki juurde keerata vägagi edukalt. Selles on hiniini ja sama ainet antakse hobustele võiduajamiste stardis. Tõmbab naise tähtede alt läbi iga kell ja on juhtunud, et mees muutub täiesti ülearuseks!
 
Kurjam 22. november 2015, kl 13.26
Küll käib valus andmine... mind pole siia täna vajagi...
Soe soovitus... väljas täna nii ilus päike... proovige, see võib teile meeldima hakata...
 
Haige parool 22. november 2015, kl 13.58
Kurjam on pereinimene? Vaata, kus avastas nüüd uudise? See kurikuulus pereinimene otsib siit armukesi ja sekssuhet. Kas seda on vaja kõva häälega röökida siin, nagu keegi ei teaks?
Pole ime, et reaalses elus elu p....s on ja kõik selja pööravat!
Omastarust väga vaimukas aga mitte ei ole seda!
 
teemasolkija 22. november 2015, kl 14.16
Energiajoogis ei hiniini. Ajad ilmselt tauriiniga segi kuid sedagi on seal nii vähe, et iga vana kronu peale
silma särama ei võta. Saaks kuskilt ampullis adrenaliini nagu mil pakikestes, siis veikleks mu pilkudest taevas virmalised.

Hiniin on aspiriini sarnane ravim ja sellega ravitakse kollapalavikku. Kui keegi ennast hiniinist erutatuna tunneb, peaks ta piirduma pliidi ees vanade ajalehtede lugemisega ning delfi rahule jätma.

(ennustage, kaua läheb, et moded kogu selle teema ära kustutavad, "n48 Aleksandri bubis" pidas pärast minu etteastet vastu 16 tundi)
 
kadakajupp 22. november 2015, kl 14.19
Irw, tõeline selgeltnägijate tuleproov :).

Aga valgustame siis pisut - elamises tegin eile suurpuhastuse, kuna öösel keegi siia prügimäge ei tootnud, siis on nad endiselt puhtad ja korras. Stroogonovi panen kohe hauduma ning teeks meelsasti ka armsamale süüa, aga me ei ela koos (veel).
Huvitav, kas armunud inimene õhtul raamatut tohib lugeda või pole kupli all kõik korras, kui 24/7 ei õhka kallima poole? :D.
 
Kurjam 22. november 2015, kl 14.27
Haige parool Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kurjam on pereinimene? Vaata, kus avastas nüüd uud
> ise? See kurikuulus pereinimene otsib siit armukes
> i ja sekssuhet. Kas seda on vaja kõva häälega röök
> ida siin, nagu keegi ei teaks?
> Pole ime, et rea
> alses elus elu p....s on ja kõik selja pööravat!

> > Omastarust väga vaimukas aga mitte ei ole seda!

Hmm kas seda pakub Eesti kuningriigi kõige suuem lollpea?? Tegelikult oled kadedusest lõhkev roheline ahv.. kes ainult sappi pritsib..., aga paraku karm reaalsus, on inimesi kes ei,oska muidu olla ja kadedus ajab üle ääre...
 
punapea 22. november 2015, kl 14.28
kadakajupp - :DDD
tõsi - armumine on maailma parim tunne!:D ja kui temast saab armastus, siis jaa... ei mingit viha ega "madude rinnal soojendamist"... :D
targad mehed tglt teavad seda niigi:D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!