Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kättemaks tuleb valus
 
maruvihane 15. detsember 2013, kl 14.43
Ma maksan kätte sulle, alatu siga! Kõige parem kättemaks sinusugusele jänespüksile on teatada su perele ja naisele, kuidas sa aastaid salaja armukest pidasid!
Rikun su jõulupühad ja loodan, et naine saadab su kukele koos su valedekuhjaga. Sa ei oskagi ühtegi sõna tõtt rääkida, valesid tuleb nagu konveierilt. Nüüd mulle aitab! Las su naine saab teada, et sel ajal kui tema haiglas sünnitamas oli, viibisid sina kuskil mujal. Võib-olla virutab sulle selle eest ühe korraliku obaduse õigesse kohta.
 
??? 15. detsember 2013, kl 14.46
kas see kompu tutvub siin?
 
maruvihane 15. detsember 2013, kl 14.50
Ei tutvu, las see "kompu" mees loeb , mis teda varsti ees ootab! Arvab, et võib siin jälle lihtsaid naisi õnneks võtta ja neile oma jora ajada, milles pole ühtegi sõna tõtt!
 
marurõõmus 15. detsember 2013, kl 14.51
Kes sul lollikesel käseb uskuda kõike mida mehed räägivad?
 
mees 15. detsember 2013, kl 14.54
tüüpiline naine . sa väga hästi teadsid ,et oled armuke seega lepi sellega ,et muuks ei kõlba .
 
maruvihane 15. detsember 2013, kl 14.58
Vaatame kaua sa hüppad, konn! Varsti vesi ahjus ja saba jalge vahel. Et oma naine su ära kohitseks! Eks siin saad jälle laineid lüüa, mängides toredat meest, kellest naised karjakaupa sisse võetud, aga palga sa saad!
 
yx47m 15. detsember 2013, kl 15.00
Oh, kelle peale maruvihane olla? Suvalise libekeelega kodu mängima hakata, peab ikka häda olema :)
 
tjha 15. detsember 2013, kl 15.01
aga sa ise, ullike - hargitasid abielumehe all ja arvasidki tõsimeeli, et mees on pere jätab? on ikka lihtsameelseid naisi.
sinule ei olnud ju teadmata mees abielus ja nainegi sünnitamas - sellised armukesed on eriti põlastusväärsed. said oma palga ja paras sinule.
 
maruvihane 15. detsember 2013, kl 15.05
Põnev lugeda, kuidas siin ollakse teadlikud, et ma teadsin oma armukese staatusest! Olite juures? Paras saab igal juhul sellel mehel olema, oi kui paras!
 
tjha 15. detsember 2013, kl 15.06
kas sa mehe juures kodus ei käinud? sind tema tuttavatele ei tutvustatud? Mehe sugulastega ju ammugi mitte - kas siis endal ei tekkinud küsimusi, miks mees nii käitub?
 
??? 15. detsember 2013, kl 15.07
küsin uuesti, kas see meeskompu tutvub siin?
 
marurõõmus 15. detsember 2013, kl 15.09
Lollike siin lärmamisega teed ennast veel lollimaks. Lõpeta hüsteeritsemine ja mine eluga edasi. Kättemaks tuleb bumerangina tagasi.
 
maruvihane 15. detsember 2013, kl 15.10
Tutvub tutvub, miks ma selle teema muidu siia postitasin! Las loeb, et ükskord tuleb igale oinale oma mihklipäev!
 
... 15. detsember 2013, kl 15.12
 
mees 15. detsember 2013, kl 15.12
mõne mehe libiido on suurem ,seega olid sa seksobjekt kuni mees sind kasutas . ise süüdi ,et liialt hargitasid. mehena sind ei tahaks tarvitada
 
??? 15. detsember 2013, kl 15.12
kas kergitad saladuse katet? minu teada ta lahutas oma naisest juba ära?
 
irooniapõõsas 15. detsember 2013, kl 15.12
Kas see rohkem nagu perekooli teema pole v?
 
marurõõmus 15. detsember 2013, kl 15.15
Ei ole perekooli teema, sest ta ootab, et alu tuleb kasutab ta seisundit ära.
 
maruvihane 15. detsember 2013, kl 15.15
Seda jura uskuge edasi, et lahutas. Ainuke võimalus, et naine ise ta kanni saadab ja ega ta siis ka ei lähe, passib ikka naise seelikusaba all.
 
yx47m 15. detsember 2013, kl 15.18
Tont võtaks, äkki siiski enne tutvuks ja uuriks kellega tegu, hilisemad pretensioonid esitage iseendale.
 
??? 15. detsember 2013, kl 15.21
kui sul muuks julgust ei jätku, pane siis vähemalt mehe vanus.
 
itsitaja 15. detsember 2013, kl 15.26
mõned mehed läksid kihevile küll, kas teil on põhjust muretsemiseks? siin on ju kõik mehed vabad ja vallalised, irw.
 
punapea 15. detsember 2013, kl 15.32
pane aga kirja, mis aliasega siin esineb, küll ta siis natuke karmimate naiste poolt pihtide vahele võetakse:D mõõdud, vanus, asukoht?
 
tundub 15. detsember 2013, kl 15.39
enamus mehi sellised ja minu õnneks ma ei soovi oma ellu enam üh-te-gi!!!
 
Talib 15. detsember 2013, kl 15.39
punapea, kas sa pead end karmiks naiseks?
Püha müristus, ja mina arvasin, et tegu leebuse enesega :D
 
maruvihane 15. detsember 2013, kl 15.39
Vanus siinsetele meestele tüüpiline 40+
Kas küsimärgid on mõne sellise libekeele õnge juba läinud? Julgusest puudus ei tule, tahan, et ta vingerdaks kahtluste küüsis, kas on jutt temast või mitte. Oma palga saab igal juhul kätte!
 
??? 15. detsember 2013, kl 15.46
ma olen lihtsalt karm naine ja õnge ei lähe.
 
... 15. detsember 2013, kl 15.46
lasteaed.
 
myy 15. detsember 2013, kl 15.50
Kättemaks pole mitte kunagi magus. MITTE KUNAGI! Sest see häbi ja alandus mis sa pärast tundma saad piinab sind pidevalt.
 
üks naine maruvihasele 15. detsember 2013, kl 15.53
Ütle selle mehe virtuaalne nimi, siis on teistele ka teada, kes on see häbematu mees ja kelle eest oma tütreid hoiatada.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!