Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kuidas ikkagi leida kaaslast/sõpra?
 
Senjoora 04. märts 2016, kl 21.13
Paluks kogemusi, ehk keegi nõus rääkima, kuidas leidis?
 
kellelt 04. märts 2016, kl 21.28
Sa neid kogemusi küsid Kurjamilt või Alult ?
 
vastus küsimusele 04. märts 2016, kl 21.30
Tegin siia postituse ja nii ta tuli :)
 
senjoriita 04. märts 2016, kl 21.40
Ma kaldun arvama, et see on tähtedes kirjas - et kas kohtad või ei. Ja oma vaev ja otsimine ei lisa sellele midagi juurde.
 
Jajah 04. märts 2016, kl 21.43
Nii ongi. Koostad kuulutuse ja keegi võibki vastata. Ei kuulutust ei tee, ei vasta kindlasti keegi.
 
vastavad 04. märts 2016, kl 21.46
vastavad siinsed delfinaariumi elukad, kel pole muud teha kui siin aastaid passida.
 
Jajah 04. märts 2016, kl 21.52
Ja kommenteerivad juhukülastajad, kes siin aastaid pole olnud ja ei hakkagi olema.
 
vastavad 04. märts 2016, kl 21.54
oligi mõeldud kommenteerimist või täpsemalt teiste teemade solkimist.
 
Jajah 04. märts 2016, kl 22.03
Vähemalt on kõigil oma käsitlus ja arusaam teemakohasusest.
mansion ghost 04. märts 2016, kl 22.05
Kohe ei juhtu midagi. Vähetõenäoline, et keegi just sind siin parasjagu ootamas on. Võibolla satub ta siia aasta pärast? Kui on niipalju aega oodata.
 
kiire kiire aeglane 04. märts 2016, kl 23.26
mida olen mina viimasel ajal jälginud olles tutvumisrindel nii öelda roheline. naised on ise absoluutselt passiivsed olevused, vähemalt nende keskpäraste valikute suhtes. kas küsimus on rahvuslikus temperamendituses või on valikulatt pilvedesse tõstetud või milles on asi aga oodatakse, et äkki kukub midagi üli soodsat (sest vähemaga ju ka ei tahaks nagu leppida) iseenesest sülle ja jumala eest poleks vaja endal midagi selleks teha. kõige hullem veel, et paljud naised püüavad jätta endast mulje, et nad on niigi õnnelikud, ilma meesteta, tegelikult aga on igas portaalis võrgud sees ja otsitakse ma ei tea mida, võib-olla eesti päritolu nafta sheiki vähemalt 7-e lamboriga. millal hakkab meie naistele kohale jõudma, et selleks, et midagi saada, tuleb ka vastu anda sama palju ning seda ka keskpäraste meestega kohtudes! see mees, kes omab palju materiaalset, see võib osta endale mis tahes naise ja seda kasvõi 30x6! ilmselt pole see mees ka nii lOll, et sellisest suhtest kujuneks mingi eluarmastus või abielu, mida naine siiski ju tegelikult salamisi ootaks. seega on selline kullakaevaja tüüpi naine lõpuks ikkagi lõhkise küna ees, pole ei ühte ega teist meest saanud, hea kui lapsegi sai miljardäriga soetada, kuid vaevalt sedagi.
 
Senjoora 04. märts 2016, kl 23.31
Viimasele. Mina ütleks just lama meeste kohta. Et keegi ei vaevu üldse kirjutamagi, ega sügavamat huvi tundma.
Kole ma pole, ma ei tea, mis mul viga?
Jah õnnelik olen, aga see ei tähenda, et ma ei vajaks meest oma kõrvale.Järsku olengi oma õnneliku olekuga mehed ära hirmutanud? Pole nagu ise selle peale tulnudki.
Täitsa naljanumber.
 
jon 05. märts 2016, kl 00.08
Kah roheline, aga aktiivseid liigub küll. See muidugi ei tähenda, et oleks teadmine kuidas-millal-kuhu jõuda, mingisugusel hetkel ollakse peata, kahtlevad ning passiivsed, mille peale tuleb endal selg sirgu lüüa ja sirgete põlvedega minema kõndida.
 
Aadu K 05. märts 2016, kl 00.17
Singeri masin tuleks muretseda.
 
grisanteemus 05. märts 2016, kl 02.07
gucci kott tuleb muretseda, mitte õmblusmasin. ei käi ju mööda linna singeriga ringi nagu mingi töölisnoor. käekotikesest täitsa piisab teada andmaks, et jõuab endale märgiga aksessuaare soetada, või on seda väärt, et talle need osteti. ühtlasi signaal - laia profiili ja kitsa silmaringiga mehhanisaatorid hoidku kaugemale.
 
mùnniunnik 05. märts 2016, kl 02.36
kle sita-aadu, õmble selle singeri-masinaga oma näpud parem eesnaha külge kinni! vähem lollide postituste toksimist tuleb sulle kasuks, pihkur.
 
M.M 05. märts 2016, kl 07.25
Annaks Senjoorale mõned vajalikud nõuanded,äki kuluvad ära.
1)ära tegele mehe...otsimisega:)
2)süda olgu avatud suhtlemiseks mehe energiaga:)
3)liigu rohkem väljas
4)ole ka ise julgem

Kui oled valmis selleks?:))
 
Naine trt 05. märts 2016, kl 08.11
M.M. head soovitused ;)
 
teema autorile 05. märts 2016, kl 08.37
Alustada tasuks sellest, et koostad normaalse kuulutuse, võimalikult ausate andmetega enda kohta.
Kindlasti ka olulisemad soovid ja eeldused otsitava suhtes
Keegi ikka vastab.
 
on sul.... 05. märts 2016, kl 09.26
....selge pilt loodud, mida pärast kaaslase/söbra leidmist teed? Või istute nohisedes kumbki oma nurgas ja kisute teineteisel üksikuid sõnu suust välja ning kirtsutate nina. Kui ei, siis ole mõõdukalt uudishimulik ja vasta sama mõõdukalt. Lisaks liigselt salalik olek teeb suhtele ainult kahju.
 
on sul.... 05. märts 2016, kl 09.56
....ju oma mees olemas(tiitli järgi).
 
Senjoora 05. märts 2016, kl 10.05
Ohh teid küll. Olen ikka suur suhtleja.
Ja kuulutuski rippunud üleval:) Mitte küll siin. Ja pole kombeks ka om avanust valetada.
Ju siis olen liiga ettevõtlik, aktiivne naine, et mehed kardavad. Ja kena ka mu kohta korduvalt öeldud.
Milles asi, ei tea. salalikkus pole mu tugevam külg, seega ikka avatus ja siirus ruulivad.
 
punapea 05. märts 2016, kl 10.15
ühes üllitises soovitus siin olemas - kanna punast. aga kindlasti õiget numbrit, et kuskilt ei pigistaks või kusagil ruumi üle ei jää.. nii leiadki mehe:D
 
teema autorile 05. märts 2016, kl 10.22
Kui oled kena, ettevõtlik, aktiivne, avatud, siiras ja mehed vedu ei võta, siis äkki tasuks meestelt endilt otse küsida?
Äkitse on sul mõni viga külges, nagu klassikaks saanud filmis öeldi :)
 
teema autorile 05. märts 2016, kl 10.23
Lisaks, punane toimib alati.
 
on sul.... 05. märts 2016, kl 10.40
seda mittetugevamatkülge, avatust ja siirust küllaga kohe. Tõenäoliselt on see kuulutus mind vahele jätnud. Otsisin neid igasugu parameetreid kah- isegi ekraaani taha vaatasin- mida pole,seda pole, koba nagu beib pimedas.
 
Senjoora 05. märts 2016, kl 10.50
Igaüks ei kanna punast välja:)
Aga võiks proovida;)
Punase seelikuga käin tihti, kuid jaha ainult tööl:)
Töökaaslastega ei hakka ju liini ajama. See on alati seotud riskiga.
Kui midagi välja ei tule, siis keegi peaks lahkuma töökohalt.
Armas oleks ju vastu suvele minna hea meesisendiga, kes samuti otsib veel elujõus ja aktiivsuses endaga mõnusalt toimetulevat 40+ naist.
Minu ellu sobiks ainult positiivne mees, ilma halata, et elu on raske.
 
teema autorile 05. märts 2016, kl 11.05
Kõigepealt otsusta ära, kas oled senjoora või senjoriita.
 
on sul.... 05. märts 2016, kl 11.21
....püünised ikka värske söödaga? Ka püünistel tuleb sööta vahetada. Pealegi huvitab, et kuidas sa ise oled osanud igasugustesse võrkudesse ja lantidesse mitte kinni jääma. Ütlengi, täis positiivsust, et elu on paganama raske (ilma halata).
 
Alu 05. märts 2016, kl 11.25
justjust, punaseid rinnahoidjaid kandes võiks need ikka olla õiges suuruses. rinnad pole naisel suuremad, kui nad on.
aga muidu on lihtne see leidmise kyssa. paned esmalt siia kirja vanuse, kaalu ja pikkuse ning kohe on näha, kas huvi on.
aktiivseks võib iga naist pidada, kes voodis kylge keerab ja kenaks võib ka pidada, et mitte ta viha alla sattuda.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!