Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kuidas ikkagi leida kaaslast/sõpra?
 
see et 05. märts 2016, kl 12.31
ära väga vastamisega pinguta, alu nagunii naise pepul ega piimapakil vahet ei tee
 
see et 05. märts 2016, kl 12.34
ega ta omaenda sool ka eriti vahet tee. hommikuti üritab isane olla ja peale lõunat tädi
 
Lõbus Lesk 05. märts 2016, kl 12.48
teema autorile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Lisaks, punane toimib alati.

mitte päris. punapea lehvitab oma punast tuusti siin aegade algusest peale, aga mida pole, see on mees. kepist rääkimata.
lisaks pole ka kindel, kas pime mees punase värvi peale erutusest hulluks.
võib-olla punapea ongi ainul pimedatega kokku juhtunud? :D
 
eelmisele turakale 05. märts 2016, kl 12.52
ja sina lehvitad omi kepijutte siin algusest peale, aga mida pole on kepp ja on vaid klahvide tagumine. irw
 
Lõbus Lesk 05. märts 2016, kl 13.08
eelmisele turakale,

sulle meeldib kujutleda, et siin võtavad sõna ainult sinutaolised kuival istuvad nokunäppijad? no pean su kurvastuseks ütlema, et tunnen isiklikult siit mitut suhtes ja abielus inimest, lisaks iseendale. :p
 
teema autorile 05. märts 2016, kl 16.38
Lõbus Lesk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> teema autorile Kirjutas:
> ----------------------
> ---------------------------------
> > Lisaks, pun
> ane toimib alati.
>
> mitte päris. punapea lehv
> itab oma punast tuusti siin aegade algusest peale,
> aga mida pole, see on mees. kepist rääkimata.
>
> lisaks pole ka kindel, kas pime mees punase värvi
> peale erutusest hulluks.
> võib-olla punapea ong
> i ainul pimedatega kokku juhtunud? :D

Lisaks punasele peale peab meeste püüdmiseks ka pea sees midagi olema. Siinselt punaselt tühipealt sisu oodata ei tasu. Võib-olla tõesti on ainult pimedatega kokku jooksnud.
 
on sul.... 05. märts 2016, kl 17.47
....ka sellest kambast mõni nagu silma jäänud või koguni valik lausa tehtud.Minu arvates sa otsid täiesti valest rubriigist. Aga mine tea!
 
ja 05. märts 2016, kl 18.13
kui sulle kott pähe tõmmata võib suksutada kasvõi krokotilli ennast...
 
oot 05. märts 2016, kl 18.21
kas sulle sobib nii tilliga kui tillita?
 
mädchen 05. märts 2016, kl 18.23
mis tal seal enam vahet kui ükskord lõpuks ometi suksutamiseks läks. auk on auk ja pauk on pauk.
 
Senjoora 05. märts 2016, kl 19.29
Pole inimene, kes mõne lause järgi valikut teeb. Et südant köita, peab ikka mitu head soola koos ära sööma.
Põhjalikkus, mis teha on mind terve élu saatnud ja pühendumus.
 
on sul.... 05. märts 2016, kl 23.30
....sool varutud. Mu süda aimas kohe halba ja lõuna paiku käisin ennast soolaga varustamas. Kaks puuda on see määr, mis tuleb kahepeale, nagu asjatundjad ehk spetsialistid ütlevad, ära süüa. Lasin selle kõik üle kaaluda, isiklikult juuresviibides. Hea on see selle protseduuri juures, et ei ole võidusöömist ja puudub ajakontroll. Ja sõltumata sinu valikust hakkan väikselt trenni tegema (leidsin kapist pisike topsi soola) lootes, et alea jacta est.
mansion ghost 05. märts 2016, kl 23.42
Hullud, puuda soola söömiseks kulub müstiline 14,5 aastat kui lähtuda normaalvajadusest 3g päevas ;)
 
kummik 05. märts 2016, kl 23.45
ja mis see 29 aastat kooselu siis ära ei ole?
mansion ghost 05. märts 2016, kl 23.53
Kummik? Jajah, kummik.

"Et südant köita, peab ikka mitu head soola koos ära sööma."

see neliteist aastat on nn tundmaõppimiseks, kooselu pealeselle.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati mansion ghost 05.03.2016 23.56.
 
kummik 06. märts 2016, kl 00.19
Jajah, vähemalt ma ei pidanud teksti kohendama:)
Sa õpi edasi 14 aastat tundma ja siis proovi leivad ühte kappi mahutada. Kaks aastat oled siin olnud, kolm enne regamist, jäänud on 10:D
mansion ghost 06. märts 2016, kl 07.46
Ma ei pea ju oma eduloost maailma teavitama aga siitsamast foorumist leidsin. Isegi kummitusel on kuskil keegi, asi siis kummikul paariline leida.
Aga jäägu igaühele tema unistused ;D)
 
kogemus 06. märts 2016, kl 08.54
Kõige olulisem on, et kohtuksid kaks inimest, kellel on sarnased eesmärgid....ehk siis, et mõlemad soovivad peret luua, või siis vastupidi, soovivad veel hängida, jne jne.
Kui kaks inimest esmapilgul teineteisele väga meeldivad, aga üks pooltest soovib väga abielluda ja last saada, teine osapool aga veel pidutseda...sellest ei tule midagi välja, vähemalt pikaajaliselt mitte.
Nii et minu soovitus...on otsida sarnaste soovidega kaaslast.
 
Alu 06. märts 2016, kl 10.44
Blablabla. Teemaalgataja mõtiskleb kusagil alguse poole, et mis tal kyll viga on. Viga polegi midagi, aga vana on. Kedagi ei huvita mingit uut algust või kuumi pilke otsivad poolesajased naised. Kui ses eas muid tarka teha pole, siis võib nt siin kraaksuda enda tahetavusest/ahvatlustest ja suhtlusest max 35a meestega.
Nood omakorda räägivad vaimustatult ja vaikse veenva tooniga paarkymmend aastat vanematest naistest.irw
 
Sid. 06. märts 2016, kl 11.23
mansion ghost Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma ei pea ju oma eduloost maailma teavitama aga si
> itsamast foorumist leidsin. Isegi kummitusel on ku
> skil keegi, asi siis kummikul paariline leida.
>
> Aga jäägu igaühele tema unistused ;D)


Sada ma vaatan jah, et kummitus kolab mööda delfit ringi oma kommentaaridega, aga tutvustesse enam ei satu. :)
Igatahes vahva, et püsinimelised on veel ainsana jäänud siin tutvumisvõimelisteks, kes ka reaalselt tutvuvad. Trollikari ja äbarik võivad jälle kadedusest roheliseks minna. :D
 
Küsimus 06. märts 2016, kl 11.30
Kas Sidi rõõmustab väga tõsiasi, kui trolikari ja äbarik kadedusest rohelised on?
 
Sid. 06. märts 2016, kl 11.41
No minu poolest võivad na lillad ka olla, mis seal vahet? :D
Lihtsalt järjekordne näide trollide ja äbariku kahepalgelisuest, kes kurdavad, et püsikate loba ei lase neil tutvuda, aga tegelikkuses pole neil võimalikki tutvuda, sest ilma püsiva identiteedita (kasvõi ühe teema piires) ei õnnestu see tutvumine kohe kuidagi.
 
jumal küll! 06. märts 2016, kl 11.56
sid, juba aastates mees, aga tahab mingite trollide ja äbarikkude käitumises loogikamustrit leida? seal pole mitte loogika haisugi! nad/ta lihtsalt p*sandavad ja oksendavad teemasid täis lõbu pärast ja peavad seda jube naljakaks. kõik.
 
irw 06. märts 2016, kl 12.02
Mida sa Sid ise käid siin mögisemas? Sina rauta aga oma Tšingis-Khaani järeltulijat ja haista v i t t u, raisk!!!
 
Sid. 06. märts 2016, kl 12.46
Tšingis-Khaani järeltulijaks olemine ei ole mingi häbiasi, pigem vastupidi, kuninglik sugu ei ole kunagi halb. ;)

*Ma muidugi üldse ei imesta, et sinusuguse kõnepruugiga inimene tutvuda ei suuda, kes see ikka rõveda mühakaga tutvub. :D
 
Mirel 06. märts 2016, kl 13.02
Mulle mühakad meeldivad.Kas mõni mühakas tutvub siin?Meest oleks vaja.
 
Mirelile 06. märts 2016, kl 13.23
Ära sa mühakaga küll tutvu...tutvu ikka meeldiva ja kena härrasmehega.
 
Mirel 06. märts 2016, kl 13.29
Ma tutvun ainult mühakaga.Meeldivad härrasmehed mind ei taha.
 
Mirelile 06. märts 2016, kl 13.49
Mis vanuseks?
 
on sul.... 06. märts 2016, kl 16.43
...., Senjoora, praegusel hetkel üldse mõnda seltsilist/sõpra või oled päris üksik või saatuse tahtel üksikuks jäänud? Väga raske on soovitada, kui tegelikult ei tea inimese tausta ja pead juba enne, kui saad midagi soovitada, lahendama mingisugust mõistatust ilma juhendita.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!