Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
She is back
 
Alu 19. märts 2016, kl 21.15
Kas siin ka mõni selline vana mõrd leidub?

80-aastane Melissa Ann Shepard tundub pealtnäha sõbralik vanaproua, kuid tema kuriteoregister on muljetavaldav. Aastakümnete jooksul on ta süüdi mõistetud kümnetes pettustes, mõrvakatsetes ja mõrvas.

Mustal Lesel on kombeks leida endale kohtinguportaalist elukaaslane, temaga abielluda ja abikaasa seejärel mürgitada. 1992. aastal mõisteti ta süüdi oma teise abikaasa tapmise eest. Toona uimastas ta oma abikaasa ning sõitis temast sõiduautoga kaks korda üle.

2002. aastal suri tema abikaasa, kellega ta oli kõigest aasta varem tutvunud. Kuna tõendeid ei leitud, süüdistust ei esitatud. Juba kolm aastat hiljem mõisteti ta aga viieks aastaks vangi seitsme varguse eest. Ka süüdistas toonane elukaaslane teda mürgitamiskatses.

Viimati kandis vanaproua kolmeaastast vanglakaristust oma järjekordse abikaasa tapmiskatse eest.
 
Vanahärra 19. märts 2016, kl 21.18
Uudis üleval ka delfis, foto juures, oleks nagu Täitsa Blondi moodi naine. Samad maneerid ja kavatsused.
 
She 19. märts 2016, kl 21.20
Alu, millal sinust inimene saab? Meheks olemisest ei maksa unistadagi.
 
Alu 19. märts 2016, kl 21.21
Huvitav, mis seda naist ometi vaevab, kas ta ei saa/saanud yldse seksi või?
 
klge 19. märts 2016, kl 21.21
meie Lõbus Lesk on ju lesk.
 
Aga 19. märts 2016, kl 21.22
meil on siin Lõbus Lesk:D
 
When 19. märts 2016, kl 21.25
She Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Alu, millal sinust inimene saab? Meheks olemisest
> ei maksa unistadagi.

She was she, it was long time ago?
 
Lõbus Lest 19. märts 2016, kl 21.37
Alu.enne kui otsustad, kaalu kõik lahkumisviisid hoolikalt läbi. et nöör oleks tugev,libiseks hästi või nuga ihutud. kui julgusest jääb puudu, siis pöördu Lõbusa Lese poole.
 
see oli tõlgitud ära ka 19. märts 2016, kl 21.47
see lugu oli eesti keelde ka tõlgitud,alu ei peagi inglise keele oskusega tilli kikki ajama.
 
uudis 19. märts 2016, kl 21.54
mina näen selles uudises head kui halba.
hea uudis on see,et alu on lati nii alla lasknud, et juba 80-sed vanaprouad erutavad. hea uudis on ka see, et noored tüdrukud sirguvad nüüd rahus. hea on veel see, et neljakümpised saavad lõpuks rahu.
halb uudis? polegi halba?
 
Miiia 20. märts 2016, kl 00.49
Kohe ei tea, alu on aastaid mulle väga norm mees tundunud, Delfis vähemalt, aga mis on probleem!?
Need kollaste kilekottidega mimmud ei pea kommenteerima, nemad alut ei taba, aga mis siis ikkagi!?
alu, sa ehk ise valgustad?
 
oidipuse kompleks 20. märts 2016, kl 05.24
Alu vana vitùsilm onad juba 8kümbiste tädide peale? küta oma emmele peeruvahele siis, ega häda ei anna häbeneda
 
Alu 20. märts 2016, kl 12.13
Miiia Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kohe ei tea, alu on aastaid mulle väga norm mees t
> undunud, Delfis vähemalt, aga mis on probleem!?
>
> Need kollaste kilekottidega mimmud ei pea komment
> eerima, nemad alut ei taba, aga mis siis ikkagi!?
>
> alu, sa ehk ise valgustad?

Mida ma valgustan ja mis probleemi selles teemas nähakse?? Kas siia teema tegemine on probleem ja kommenteerijad võiks olla selle lahendajad?
Sel juhul on siin tänitajad, arstijad, tupe lehvitajad ja takka kiitjad ju lausa maailmaparandajad:)
 
Anja-Nanja 20. märts 2016, kl 12.17
huhh...mul tulid külmavärinad peale kui seda lugesin... Alu, ära hirmuta! õuduste fänn ma olen, aga sellised õudused on liig mis liig:D
 
Alu 20. märts 2016, kl 12.23
Mis õudused ja värinad Anja. Võin enamvähem pea panti panna, et must lesk lehvitas ka oma tupega 30a tagasi. Kuna see yritus aga sisse enam midagi ei toonud (igas mõttes) siis lasi käiku teise repertuaari. Ja selle nimeks võiks olla surm kõigile viineritele, witud elavad igavesti.
 
Anja-Nanja 20. märts 2016, kl 12.51
Alu, vbl mõnele sobibki selline surm, mine tea, igasuguseid veidrikke on olemas... :D
 
Lõbus Lesk 20. märts 2016, kl 12.53
kas punapea-Anja tegi hirmust püksi, kui taipas, et kuskil mingid 7-kümbised vambid reaalselt landivad, skoorivad ja abielluvad? samas kui tema vaeseke juba 27-aastaselt end vanaks tunnistas ja nüüd 5-kümbisena ammu lootuse kaotanud end mõne riista otsa püsivalt istutada.
tõesti karm ja ebaõiglane elu. nuuks. :(
 
Tagumik maast lahti 20. märts 2016, kl 12.58
"kui taipas, et kuskil mingid 7-kümbised vambid reaalselt landivad, skoorivad ja abielluvad? "

Hauataguses elus või kuumahoogudega unenägudes?:D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!