Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kallistaks
 
Naist 24. märts 2016, kl 23.24
Terve tänase õhtu on minus olnud soov võtta oma embusesse naine, et teda pikalt kallistada. Nii väga tahaks oma soojust kellegagi jagada... kuid paraku pole mu kõrval sellist naist.
Oeh. Kindlasti pole ma selliste mõtetega üksi. Tervitused kõikidele, kes samalaadseid mõtteid täna uinumisel mõlgutamas on.
 
Nocturne 24. märts 2016, kl 23.27
Sa pole üksi, ma tahan ka sama.
 
Tõde on see 24. märts 2016, kl 23.44
Kui te siit arvuti tagant välja ei saa, jäätegi unistama kallistustest ja muust.
 
jee 25. märts 2016, kl 00.04
sa ainult kallistada tahad, seda muud tahad ikka. milleks sellist lolli juttu ajada... pane käed tööle
 
huvitav 25. märts 2016, kl 00.16
Kas emme koolivaheajal, siis kaissu ei võtagi?
 
Naist 25. märts 2016, kl 00.27
Nekku tahaks saada.
 
Väike pihk 25. märts 2016, kl 01.05
nagu on rahvusvaheline naistepäev võiks olla ka rahvusvaheline "väikese"jüri päev.
 
naine 25. märts 2016, kl 05.27
Mina saan täiesti tõsiselt teemaalgatajast aru ja mõistan ka seda, et kallistus on läheduse soov ja see on kurb, et nii paljudel inimestel pole tegelikult võimalik oma lähedust kellegagi jagada. Jah seks on muidugi ka väga oluline, ei hakka üldse eitama, aga seksi saada on tunduvalt lihtsam kui olla kellegagi tõeliselt lähedane, kui mu mõte arusaadav on.Ja minu meelest ja hinnangul on see meeste alahindamine ja neile liiga tegemine, kui arvata, et nad kõik on vaid ühe asja peal väljas...see peab muidugi olema, ilma ei saa, aga vahel tahavad nemadki, et keegi silma vaataks ja ütleks, kui kallid nad on :)
 
veel üks naine 25. märts 2016, kl 06.24
Teema algatajale-mul soov sama,nii,et saame siis kokku ja kallistame.
 
Kallistaks naist 25. märts 2016, kl 08.21
Autor "naine" on väga ilusti ära suutnud sõnastada selle, mida silmas pidasin :).
Emotsionaalne lähedus on minu arvates elus väga oluline. Mina tahan küll olla koos inimesega, kes usaldaks mind ja kes julgeks olla minu käte vahel õrn. Samamoodi tahan mina mõnikord tunda seda usaldust, kus ma võin olla emotsionaalselt haavatav. Nagu "naine" ütles, ka mina tahan, et keegi mulle ütleks, kui kallis ma olen :).
Ilusat päeva kõigile.
 
naine 25. märts 2016, kl 08.49
No näed, polegi ju raske kellegi tuju heaks teha ja halbade mõtete asemel siia häid ja positiivseid kirja panna...mul on hea meel, et sain Sinust õigesti aru:) Igal juhul loodan, et sellised naised, kes lähedust ja õrnust pole kaotanud, ei ole maailmast ja ka siit väikesest Eestist otsa lõppenud...rohkem armastust kõigile, sellele igapäevase halvale ja koledale vastukaaluks...
 
Alu 25. märts 2016, kl 09.06
Kui tihti peab kana kukega kokku saama?
 
.. 25. märts 2016, kl 09.07
Kuidas te suudate eraldada füüsilise ja emotsionaalse? Minu jaoks on kõik üks.
 
kindel kalju 25. märts 2016, kl 13.30
naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> No näed, polegi ju raske kellegi tuju heaks teha j
> a halbade mõtete asemel siia häid ja positiivseid
> kirja panna...mul on hea meel, et sain Sinust õige
> sti aru:) Igal juhul loodan, et sellised naised, k
> es lähedust ja õrnust pole kaotanud, ei ole maailm
> ast ja ka siit väikesest Eestist otsa lõppenud...r
> ohkem armastust kõigile, sellele igapäevase halval
> e ja koledale vastukaaluks...


Uskumatu kohe, et siin nii positiivseid inimesi liigub :)))
 
Lõbus Lesk 25. märts 2016, kl 14.54
Alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui tihti peab kana kukega kokku saama?

ega ei peagi. mõni kukk passib pool elu virtuaalses kanalas, edukalt vältides kõikvõimalikke tülikaid-kulukaid kokkusaamisi. :p
 
mees to naine 25. märts 2016, kl 15.46
....aga seksi saada on tunduvalt lihtsam kui olla kellegagi tõeliselt lähedane...Sinu sõnad.

Ma ei kujutaks küll ette tutvuda naisega seksi saamise eesmärgil. Ennem kasutan alternatiivseid võimalusi keha rahuldamiseks kui tutvun naisega seksi eesmärgil. Tunded-kallistamine-suudlemine-seks, see kõik ongi ühise nimatajaga -lähedus kahe inimese vahel. Sul on ikka midagi väga sassis.
 
Anja-Nanja 25. märts 2016, kl 16.04
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 25.03.2016 19.18.
 
artist 25. märts 2016, kl 17.26
anja-njaanja

Kes käsib sul odavalt kätte anda? Maksad ise peale ka, et pasun jalge vahel päris rooste ei läheks. Irw.
 
ehhe 26. märts 2016, kl 20.52
Aga autor, kuhu su eelmine kallistaja jäi?
 
eelmisele 26. märts 2016, kl 23.40
Maha jättis, seega nutt lahti ja uut vaja.irw
 
mees 45 27. märts 2016, kl 01.13
naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina saan täiesti tõsiselt teemaalgatajast aru ja
> mõistan ka seda, et kallistus on läheduse soov ja
> see on kurb, et nii paljudel inimestel pole tegeli
> kult võimalik oma lähedust kellegagi jagada. Jah s
> eks on muidugi ka väga oluline, ei hakka üldse eit
> ama, aga seksi saada on tunduvalt lihtsam kui olla
> kellegagi tõeliselt lähedane, kui mu mõte arusaad
> av on.Ja minu meelest ja hinnangul on see meeste a
> lahindamine ja neile liiga tegemine, kui arvata, e
> t nad kõik on vaid ühe asja peal väljas...see peab
> muidugi olema, ilma ei saa, aga vahel tahavad nem
> adki, et keegi silma vaataks ja ütleks, kui kallid
> nad on :)

Kurb on see, et kui oled üle kümne aasta abielus olnud, siis tunned end üksikumana, kui ealeski varem. Läheduse tunnet ei mäletagi enam.
 
Kallistaks naist 27. märts 2016, kl 10.49
Vahepeal siinne teema edasi liikunud :).

ehhe, minul lõppes rahulikult juba päris tükk aega tagasi suhe naisega, kes mind õhtuti kallistas. Pole lihtsalt siiani kohanud naist, kes selle rolli üle võtaks :).

Ka siin teemas tuleb välja, kui oluline võib mõlemast soost inimestele elus tegelikult olla emotsionaalne lähedus füüsilise kõrval. Ärgem seda unustagem :).
 
üksik abielunaine 27. märts 2016, kl 12.39
mees 45 Kirjutas:

>
> Kurb on see, et kui oled üle k
> ümne aasta abielus olnud, siis tunned end üksikuma
> na, kui ealeski varem. Läheduse tunnet ei mäletagi
> enam.

Tean, mida sa tunned:(
 
Alu 27. märts 2016, kl 12.48
Parim on mu praegune elukaaslane, yle 10 aasta koos.
Tohutu keemia, mul. Tal nagu ka halb pole olnud.
Kena ja mehelik mees – silm puhkab, erutus tekib sellestki.
Kui käed ymber paneb, rohkem polegi vaja, peaaegu. V6imsa orgasmi saan alati. Nagu piinlikki, et teistel nii ei ole. Lohutuseks, mul ka noorena väga ei olnud.
Olen 6nnelik naine, et mu mehele ei meeldi oraal- ega anaalseks. Päriselt ka ei meeldi. T6esti jube mu jaoks, mida naised peavad mehe meeleheaks tegema…

Aga, ei ole k6ik nii tore. Hea syda ja kuldsed käed, väga hea huumorimeel, sobime omavahel/ta enda arvates ka/. Yleeile just ytlesin esimest korda elus, et läheme lahku, mina enam ei taha sellist elu. Alko, mida pika elu jooksul palju on joodud, on p6ntsu pannud, arvan. Kontrollimatud? viha-, raevuhood. EI jaksa inetusi kuulata/mis tulevad kui välk selgest taevast/. Ei jaksa enam kurvastada.
Seda on väga palju olnud.
Kust otsast seda k6ike nyyd lammutama hakata, seda päevast-päeva m6tlengi.
Täna on mu parima s6branna suur tähtis juubel, ta läks tööle. Kiuste.

Ei mingit aplausi, kahjuks.
 
mees 45 27. märts 2016, kl 12.53
üksik abielunaine Kirjutas:
------------------------------------------------------
> Tean,
> mida sa tunned:(

Aga kallis naine. kui õige jätaksid siia oma kontakti ja ma võtaksin Sinuga ühendust, äkki saame üksteisele kuidagi abiks olla?
 
üksik abielunaine 27. märts 2016, kl 12.56
mees 45, sa teed ilmselt nalja, oma kontakti sii-iiii--aaa???
 
mees 45 27. märts 2016, kl 14.56
üksik abielunaine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mees 45, sa teed ilmselt nalja, oma kontakti sii-i
> iii--aaa???

Nali naljaks, sel juhul võin ma ise nalja teha ja oma aadressi siia jätta, kui Sa vaid sellele kirjutaksid?
 
Kristel kirjutab 27. märts 2016, kl 18.01
Nii haiget teksti kirjutab ainult üks mees siin ja alati tunneb ta ära. Peaks naisele helistama, kuidas sellise jobuga voodis olla saab?
Delikaatselt olen kirjutanud selle jobuga, ehk peaks naisele saatma edasi. Las loeb ja saab orgasmi!
 
üksik abielunaine 27. märts 2016, kl 18.37
nees 45
Ma ei peagi pikalt seletama, miks on siin keskkonnas tutvumine välistatud, sest eelmine Kristel kirjutas selle mõtte juba lahti. Ma ei ole selgeltnägija nagu enamus siin on ja mina ei suuda normaalse ja normaalset mängiva vääraka vahel vahet teha. Kahjuks:(
 
mees 45 27. märts 2016, kl 23.23
üksik an,
Jah, Sul on õigus, maailmas on palju igasugu veidrikke. Ka Kristeleid. Aga ega Sa enne oma kõhklusele vastust ei leia, kui ei kirjuta. Pealegi, kaotada pole ju midagi. Või mis?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!