Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
suur vanusevahe
 
Alu 30. aprill 2016, kl 14.49
Lea, mis selle teadmisega siis peale võiks hakata? Et sul on selline mees, kõigil ylejäänutel ka ja kõiki võiks kujunenud olukord naerma ajada? Viskan ka siia mõned argumendid enda kohta, et telekat pole rohkem kui aasta kodus vaadanud, kodu on alati korras ja pidudel laaberdamas ei käi. Selle eest võiks mõõtu võtta nii mõnegagi, et kes jõuab kiiremini linnahalli katusele, patkuli vaateplatvormile või sõidab nõmme mäest rattaga yles või jaksab kauem seksida. Naerma ajab eksole, kui kõigil halvustajatel on enda elu ja ihu alati parem. Isegi perearst on hinnanud nende tervisliku seisundi mõnikymmend aastat noorema omaks. Miks ei ole, netis on kõik võimalik.
 
hähhh 30. aprill 2016, kl 15.33
justnagu alu ise ei võiks valemulle ajada netis? see, milles teisi süüdistad, teed ise ka nii mis ludiseb. ära kujuta ette, et oled eriline ja kui oled, siis ainult eriline jobu, ei midagi enamat. lihtsalt jobu ja see on veel liiga hästi öeldud.
 
Anja-Nanja 30. aprill 2016, kl 15.35
kas sa eelmine oma vihakõnedest juba ära ei väsi? kaua jaksad - paned see aasta ka jutti?
 
Alu 30. aprill 2016, kl 15.49
hähhh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> justnagu alu ise ei võiks valemulle ajada netis? s
> ee, milles teisi süüdistad, teed ise ka nii mis lu
> diseb. ära kujuta ette, et oled eriline ja kui ole
> d, siis ainult eriline jobu, ei midagi enamat. lih
> tsalt jobu ja see on veel liiga hästi öeldud.

No aga tule proovime, kui kiirelt veered linnahalli katusele? Selmet niisama klähvida, nime sul pole, mis sul yldse on?
 
irw 30. aprill 2016, kl 16.25
alul endal on parem nimi? IRW! muud enam öelda pole. IRW.
sa alu ei julge ju ennast ühelegi naisele näidata, kuidas sa mõtled siis katusele veereda. IDIOOT täiega!
 
Alu 30. aprill 2016, kl 16.51
Paistab, et siin ei julge hoopis mulle end keegi näidata:)
 
Alu 30. aprill 2016, kl 16.52
Eriti need, kel caps lock on lemmikklahv:)
 
irw 30. aprill 2016, kl 17.02
kuidagi pead ennast ju lohutama,hale alu. sulle paistab igasuguseid asju, nagu haige aju välja mõtleb. jõudu ajule!
 
tülgastuse võlu 30. aprill 2016, kl 17.34
inimene, kes on enda vastu suutnud ise tülgastust tekitada on hiljem väga raske meeldivaks hakata pidama.
Alul , lehm lesel, sidil, hehil ja mõnel muul on see vägagi hästi õnnestunud.

ei oleks maksnudki nii palju pingutada.
 
Noorem naine 30. aprill 2016, kl 18.00
Minu ema tunneb ka pidevalt tülgastust meeste suhtes, kes teda ei märka või pole huvitatud. Noorematel naistel on elu palju ilusam:)
 
eelmist lugedes 30. aprill 2016, kl 18.35
alu teeb trikke ja arvab, et see teda päästab.:D ei päästa, debiil!
 
see pauk läheb Alust mööda 30. aprill 2016, kl 18.45
Noorem naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Minu ema tunneb ka pidevalt tülgastust meeste suht
> es, kes teda ei märka või pole huvitatud. Nooremat
> el naistel on elu palju ilusam:)
-----------------
2015. aastal diagnoositi Eestis 270 uut HIV-i nakatunut, mis teeb 20,5 juhtu 100 000 elaniku kohta. Uute juhtude arvu poolest on Eesti Euroopa Liidus jätkuvalt esimesel kohal.

ega pihkulõõmisega ikkagi HIV ei saa, eriti kui käed enne ära pesta. pärast ka.
et kui oled hetero ja vanem kui 35. alul pole min git muret.
 
Hiv kellel 01. mai 2016, kl 00.42
keegi peab seda haigust kandma, kes siis, kas vanad h....d ja naised, kellel pole midagi meeste vahel valida? alu õige mees, hoiab taolistest eemale!
 
eks naised hoia ka eemale 01. mai 2016, kl 02.28
eks nneed ringiaelevad mehed HIV kannavadki.

kahjuks keegi ei kanna ka plakatit vastvasisulise tektiga kaasas.
 
Alu 01. mai 2016, kl 11.24
Mehed mind ei huvita ja see on ju ainult hea, kui nendega kaas(an)a aelevad naised minust eemale hoiavad. Terves kehas terve vaim:)
 
su vaim küll terve pole, Alu 01. mai 2016, kl 17.29
su helepruunide silmadega vanas keres küll tervet vaimu pole.
kuidas sa üldse sellepeale tulid?
 
alu ees ja alu taga 01. mai 2016, kl 18.13
ära ei tüdine juba või, eriti raskekujuline sõltlane?
 
alumaania 01. mai 2016, kl 23.29
käiks nagu ümber mahasülitatud tatiläraka endale korrutades tülgastav, keegi ei taha, jne ise selle peale keelt limpsates. on alles veidrikke ilma peal, ei taha siis ei taha kaua võib korrutada seda?
 
mille ees alu on ja mille taga alu on? 02. mai 2016, kl 00.59
mille ees Alu on ja mille taga Alu on?
mõne pagulase perssse taga Rootsimaal vä? olles ise mugavuspagulane.
 
nii armunud? 02. mai 2016, kl 17.15
Kle, kirjuta endast, oma mõtetest seoses suure vanusevahega, kas nii kiheleb, et Alu-Alu-Alu ainult peas ja sõrmedes sügeleb? On ikka madal laup.
 
Alu 02. mai 2016, kl 17.23
Hea kui yldse laupa on. Juuksepiir hakkab kokkukasvanud kulmudelt. Zika viirus:D
 
hehil ka tudu tehtud? 02. mai 2016, kl 17.31
hehil ka tudu tehtud? 17.15?
armumine on hea küll, isegi vanas eas. küll heh juba teab. aga miks sa Alusse armusid?
 
sooooh, 02. mai 2016, kl 18.08
Ära oma armukadedust minu kaela kalla, mul Alu suhtes respect.
Sinu vanusevahe Aluga võib küll märkimisväärne olla ning sellest tingitult tolmutades kiimledki.
 
ja jah heh 02. mai 2016, kl 18.15
sa ju suhtevägivalla ohver.
 
Nii kanget eite pole. 02. mai 2016, kl 18.19
Kes mind vägivallaga kimbutaks.
 
kehitab õlgu 02. mai 2016, kl 18.23
sooooh, Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ära oma armukadedust minu kaela kalla, mul Alu suh
> tes respect.
> Sinu vanusevahe Aluga võib küll mä
> rkimisväärne olla ning sellest tingitult tolmutade
> s kiimledki.

-------------
lastega mehed pole tõesti minu rida. miks sa siis armukade oled lastega mehe peale. sealt on ju paljudele jätkunud.
 
Luuraja 02. mai 2016, kl 23.32
Kes ridade vahelt oskas lugeda, see sai muidugi kohe aru, millisest asutusest uudis tegelikult pärit on.
 
Olen väsinud pepumakaagist 18. mai 2016, kl 16.43
Armunud makaak muutub nii tüütuks, et anna abi! Kõik teemad p.s.ndab täis. Otsusta ära, s.taratas, kelle sabas sa jooksed - Alu või Sidi. Oma heietused kirjuta privasse. Äkki saad orgasmi foorumis nilbitsemisest?
 
Dr Noorm*.nn 18. mai 2016, kl 16.50
noor naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma ei tea, mis ta põeb. Nagu ma ütlesin, on suhe a
> lles alguses ja me pole veel seksinud. Väga kahtle
> n, et toss väljas... ta elab väga tervislikult, te
> eb kõvasti trenni ja näeb minu meelest tunduvalt n
> oorem välja.

pole veel seksinud ja juba suhe? mis imeline suhe see veel olla saab? sel juhul on elus olnud n x 1 suhet kui iga käesthoidmist, jalutamist, silmavaatamist ja musi juba suhteks loetakse. ühekordne k.pp pole kah veel suhe. suhte alguseks on regulaarne seks ja sellele järgneb kokkukolimine. ilma seksita suhe oli eelmisel sajandil 17-aastase süütuga, musitamisega asi esialgu piirduski. äkki te ei sobigi voodis, olete mõelnud? sel juhul on "suhtele" kulunud aeg puhta maha visatud.
 
Alu 18. mai 2016, kl 16.51
Sidi järel peaks olema lausa mitu makaaki. Pmst iga kord, kui ta siin kommenteerib, tekib uus. Kord on see mingi mees, siis susan, siis ta enda eks ja veel mingi 36a kinnisvaras jne.
Mul ei ole niipalju austajaid, nuukz?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!