Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Naised ei ühendu
 
Toomas 31. august 2014, kl 18.19
Olen vastanus paljudele kuulutustele, kus neiud endale sponsorit otsivad, kuid keegi ei vasta. Samas olen kena ja mat. kindlustatud mees, kuid neidudele ilmselt huvi ei paku või siis on sellised kuulutused lihtsalt nalja pärast tehtud. Kuna mul ajaga suht kitsas, siis sobiks just selline sponsorivariant, kuna ööklubides sebida ja askeldada ma eriti ei soovi. Kas kellelgi veel kogemusi selliste kuulutustega?
 
Mari 31. august 2014, kl 18.21
Kui vana Tom on?
 
Kati 31. august 2014, kl 18.25
Mina sinu raha ei soovi ning naised pole enam lollid,kes ärimeeste rahale tormi jooksevad...Ja keppi naudivad.Oma keha tuleb ikka naisel austada.
 
-.- 31. august 2014, kl 18.30
Arvan, et ju siis Su vastuskirjades on midagi, mis naistele ei meeldi ja seepärast nad ei vastagi. Vähemalt Su siinne postitus jätab küll kuidagi kuiva ja samas üleolevalt enesekindla mulje. Isegi sponsorluse tingimustes ei ole see seksuaalsuhete korral huvipakkuv.
 
abielus 31. august 2014, kl 19.11
Tundub, et naised pigem eelistavad pidutsemist ja tantsimist kuskil ööklubis, kui lihtsalt raha eest seksi. Kindlast soovivad ka rikka mehega kunagi abielluda. Tundub, et sul on naine kodus ja soovid raha eest seksi osta. Äkki neile see ei sobi?
 
ktt 31. august 2014, kl 19.12
Mis saitidelt need kuulutused leidsid? Igasugu sellised lehed, kus tuleb kontaktandmete saamiseks sms saata, on täis jama. Lehe omanikud ise toodavad 99% neist kuulutustest ning üksikuid ehtsaid kedratakse ka veel 10 aastat hiljem, kui inimene enam ammu tutvumisest huvitatud pole. See toob kenasti sisse ja juriidiliselt on ok- saatsid sms ja said vastu kontaktandmed. Tegelikult on poolte kuulutuste kontaktiks sama aadress.

Isegi sellised saidid, kus mõne kuulutuse kontaktandmed ei ole varjatud, on sama süsteemiga. Avalikud mailiaadressid on huviliste ligimeelitamiseks ja kui "naine" naine sinule ei vasta, siis ehk tellid juba teise, tasulise kuulutuse andmed.

Tõsi, mõnikord tuleb vastus, kuid see on mingi mõttetu spämmkiri, mis saadetakse kõigile. Nt. "Olen Soomes." Ja kui diid midagi vastu kirjutad, saad kunagi hiljem uue täiesti seosetu kirja.

Ainukesed ausad tutvumissaidid on kodutud.com, iha.ee ja delfi date.
 
ktt 31. august 2014, kl 19.13
Vabandan kirjavigade pärast, olen ainult kolm talve koolis käinud.
 
pepe 31. august 2014, kl 19.17
Arvesta ka sellega, et igale naisterahva tutvumiskuulutusele tuleb keskmiselt 40 vastust. Seega pead olema ülimalt konkurentsivõimeline ning üks esimestest huvilistest. Kui tüdrukul sponsor olemas, asja tal siis sulle veel kirjutada.
 
Teadja 31. august 2014, kl 19.35
Mine põhja pst rimisse, seal alati ilusaid naisi
 
Mauno 31. august 2014, kl 20.05
Mis su kontakt on ?
 
Toomas 31. august 2014, kl 21.20
Tänud, võime selle teema lõppenuks lugeda.
 
übernaine to Toomas 31. august 2014, kl 21.23
Mis nüüd siis juhtus, veedad ülejäänud elu tsölibaadis?
 
Toomas 01. september 2014, kl 23.00
Paistab, et jah :)
 
Täitsa Blond 01. september 2014, kl 23.09
No ära lase riista norgu, vara veel...ma alles tulin.
Iga mill on teretulnud:)
 
meri 05. september 2014, kl 18.44
Toomas, mida sa otsid? Kas lihtsalt raha eest seksi? Väljas käia sinuga vist ei saa? (keegi võib näha?)
 
Toomas 05. september 2014, kl 21.01
Tegin siis väikse katse ja pilt sai vägagi selgeks. Panin vastavasse portaali kuulutuse, et olen kena tüdruk ja otsin sponsorit. Kolme päeva jooksul tuli 68 kirja meestelt, kes selle vastu väga elavat huvi välja näitasid. Seega, kui kuulutus ongi tõsiselt pandud, siis selle massi hulgast väljavalituks osutumine on vägagi vähetöenäoline. Pole mõtet selliste kuulutuste peale reageeridagi.
 
to Toomas 06. september 2014, kl 11.07
ET sina oled tüdruk ja tegid katse? Sul kruvid logisevad ja eriti see, mis teisi kinni hoiab.
 
Täitsa Bond 06. september 2014, kl 11.13
Narr. Mida sa jamad nende eesti naistega, kui sul on võimalus, siis hangi omale naine või naised kusagilt ida poolt. Ja nad vaatavad sind elu lõpuni austusega, missiis, et vähe pilukil silmadega:-)
 
Toomas täitsa bondile 06. september 2014, kl 12.00
Sina pole nõuandja,sul pole kahte muna.
 
Täitsa Bond 06. september 2014, kl 12.46
Libatoomasele
Arsti juures käimata ja tühi koor pihus?:-)
 
to täitsa bond 06. september 2014, kl 12.59
mis teema sul endal nende arstidega on, kõiki saadad sinna, äkki pead ise haiglasse jäämagi ja õige kauaks ajaks.
 
Täitsa Blond 06. september 2014, kl 13.08
Mida ma koguaeg siis rääkinud olen...hea naine on kallis, aga teie tahate aga kõike tasuta saada!
 
Kaunis naine 06. september 2014, kl 14.07
Väga õige,hea naine on kallis.Kuid nii kallis,et ei vaja meeste ülalpidamist ega raha.Eriti veel neid mehi,kes iga nädal seksivad uue partneriga.Miks peaks hea ning kallis naine selliste meestega ühinema?Ei pea!
mansion ghost 06. september 2014, kl 14.18
"Väga õige,hea naine on kallis.Kuid nii kallis,et ei vaja meeste ülalpidamist ega raha.Eriti veel neid mehi,kes iga nädal seksivad uue partneriga.Miks peaks hea ning kallis naine selliste meestega ühinema?Ei pea!"

Jah aga sedaväärt naised, kes pole karja meestega seksinud on üsna haruldased.
 
Täitsa Blond 06. september 2014, kl 14.22
Millist "hinda" on väärt naine väärt?

Mitmendast partnerist alates naine väärtusetuks muutub?
 
Tom 06. september 2014, kl 14.44
Peale esimest.
 
Täitsa Bond 06. september 2014, kl 14.57
Minugipoolest võivad eesti naised ja igasugu kohalikud "femme fataled" spekuleerida hea ja väärt naise teemadel, püüda seostada seda endiga. Kindlasti need naised ka on head naised kellegi jaoks ja kusagil, kuid mida enam kära selle teema ümber, seda vähem neid mehi ilmselt on. Kui üldse on ja nad vaid ettekujutustes pole. Valgete jeepide ja kaatritega:-)
 
:)))) 06. september 2014, kl 15.01
Hah, eks ta ole. Meestele kuni 100-aastani kõlbavad vaid parimatest parimad naised, ehk süütud, kes pole kunagi meest lähedalt katsuda saanudki. Naised aga peavad leppima hoorajaist meesisenditega, kes on kogemusi omandamas käinud näiteks bordellides. õiglus missugune!
 
Täitsa Bond 06. september 2014, kl 15.10
Mina nt pole bordellis käinud ega lähe ka. Samuti pole ka kogemusi saamahimuliste mõrdadega, kellelt seksi peab kas välja nuruma või teenima või siis lihtsama vastupanu teed minnes litsimajast hankima.
Aga ikka arvan, et eesti naiste enesehinnang on kas liiga madal, pettekujutelm või nihkes ja kuna see pole loomulik, siis järelikult on “õiged" naised kusagil mujal.
Mõttetu on eesti naisel ka süüdistada mehi, eks süü või põhjused petmistel loogiliselt ikka jagune.
mansion ghost 06. september 2014, kl 15.27
´:))))´
"Hah, eks ta ole. Meestele kuni 100-aastani kõlbavad vaid parimatest parimad naised, ehk süütud, kes pole kunagi meest lähedalt katsuda saanudki. Naised aga peavad leppima hoorajaist meesisenditega, kes on kogemusi omandamas käinud näiteks bordellides. õiglus missugune!"

Tüüpiline!
Miks peaks endast lugupidav naine leppima mingi hoorajäägriga? Mis sunnib? Perspektiivis liigub see ihaldatud naistemees järgmise juurde ja siis on jälle ERANDITULT KÕIK mehed sead.
Kummitus pole ühtki libu proovinud ja pole ka mingit huvi. Kas kõik või mittemidagi! Libude jaoks on omad kandidaadid, kuigi pole täheldanud, et otsitaks suurima võimaliku skooriga naist kaasaks ja laste emaks.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!