Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Naised ja õla
 
Raivo Kohalik 30. detsember 2016, kl 18.55
Näärikurbusest saab rõõm
Alu®

Nääriõhtu läheneb,
kuid ajumaht mul väheneb.
Siis meeles mõlgub kapsatünn,
on unund ammu "vao" künd.

Mind kaaluteema erutab,
kui mõistus minul perutab.
Siis hallukaid näen vaaladest
ja hiigelnaistest kurjadest.

Kui silman pruntis tagumikku,
kaob minul isu saada n.kku.
Ma naistekal end lohutan,
ja rahvamasse kohutan.

Ei ole siinmail olemas,
neidu noort ja saledat :-(((
Ma parem piilun transvestiiti
ning hoian kõrgel keskmist piiki.

Oh käige kanni, kõik see rahvas,
ma olen omadega "mokas".
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
tõestades et Kohalik ka luuletaja oon
lisame ridade vahele seal peidus oleva
stiilis : Saagem tuttavaks - Luulega

Nääriõhtu läheneb,
hääl mul kurgus käheneb
kuid ajumaht mul väheneb.
tundub viina on vähe veel
Siis meeles mõlgub kapsatünn,
selles iga kivi justkui kõva ..junn
on unund ammu "vao" künd.
on langend igaveseks ,,.unn (punn)

Mind kaaluteema erutab,
iga kaalujälgija suitsu plärutab
kui mõistus minul perutab.
poest süüa iga "peenike" kärutab
Siis hallukaid näen vaaladest
nende kaalude puuduvatest skaaladest
ja hiigelnaistest kurjadest.
armsatest mudadest murjanitest

Kui silman pruntis tagumikku,
kardan teda kui politseikordnikku
kaob minul isu saada n.kku.
riistad kiiresti panen ma likku
Ma naistekal end lohutan,
pilt paksudest on kohutav
ja rahvamasse kohutan.
sest seda saab teha ohuta

Ei ole siinmail olemas,
nõida kel silmad põlemas
neidu noort ja saledat :-(((
pigem pilti näeb kõijal haledat
Ma parem piilun transvestiiti
teda kaasa võtaks oma sviiti
ning hoian kõrgel keskmist piiki.
kui laevukese lasen ujuma tiiki

Oh käige kanni, kõik see rahvas,
kui kalakesed püünis kahvas
ma olen omadega "mokas".
mul hinges terav kaktuse okas
 
Makaagile 30. detsember 2016, kl 19.31
vinnid näos Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> alule sai öeldud et peenikese kere korral ja hea k
> aameramehe pikaks venitatud võtetega saab iga äram
> eigitud, kuid naturaalselt vinniline plix alule nõ
> gusselga teha.

Arvuta kokku, palju sul sest puudu jääb:DD
 
muutunud 30. detsember 2016, kl 19.56
Et kuidas noored saledad turjakateks tünnideks muutuvad. Lihtne, mehed teevad. Kõigepealt lendavad haprakestele peale, siis kodus midagi ei tee, lastega ei tegele, kraani ei paranda, laelampi ei vaheta, poest kraami koju ei tassi - noh, siis saabki naisukesest turjakas maadleja.

See jälle mehele ei sobi, paneb plehku uut haprakest moondama. Töö-lapsed-kodu-auto-suvila - see kõik jääbki turjakatele naistele.

Lõpuks surevad mehed varakult ära, siis jääb naisele veel ka surnuaias platsirookimine koos kivi paigale vedamisega. Nii et klaar, mehed teevad naisi turjakaiks. :D
 
eelmisele 30. detsember 2016, kl 20.48
kust sa neid jobusid mehi leiad, turjakas?
 
muutunud 30. detsember 2016, kl 21.39
20.48, loe (veeri) uuesti, sa vist ei jõudnud mõtteni.
Aga jobu oled vist küll. :D
 
eelmisele 30. detsember 2016, kl 21.41
ei ole naljakas. jobu oled ise.
 
Alu® 30. detsember 2016, kl 21.41
Eks mehed ole ennegi kõiges syydi olnud. K.a selles, et naine aastatega vanemaks jäi. Samas mehed ongi syydi. Tehakse valik "tubli naise" kasuks. Et kui ise soomes ehitad, siis saab naine kodus hakkama nii laste kui lambipirniga. Kraaniga saavad nkn hakkama, sest pole naist, kes segistist jagu ei saa. Lõpuks see hea elu kogunebki muu hulgas ka turjale ja ongi kõik pekkis.
 
Alu® 30. detsember 2016, kl 21.50
Ehk siis pisike ja kleenuke naine võib olla uskumatult sitke, visa ja kange. Saab hakkama synnitamise, kantseldamise(kõlab nagu paks naine "peab vastumeelselt pereema ametit"), seksib voodis mehe infarktini, on liiklushuligaan ja töönarkomaan. Öö ja päev võrreldes mõne pehmekesega, kellele isegi voodist välja tulemine on väljakutse omaette.
Pole kahtlustki, kellele kasvab turi otsa...
 
kult 30. detsember 2016, kl 22.56
to Alu®

millal ise mõne naise infarktini seksisid? või kasvõi orgasmini? diivanil peeretades ja naistekas mune sügades väga palju vist reaalseks sugueluks aega ei jää. irw
 
oh-ah-haa 31. detsember 2016, kl 00.44
kle kult, mida sa ise siin teed?
vaatasid ennast ja ajad Alu kaela, mis?
hahahaa
 
Raivo Kohalik 31. detsember 2016, kl 01.07
kult 30. detsember 2016, kl 22.56
to Alu®

millal ise mõne naise infarktini seksisid? või kasvõi orgasmini? diivanil peeretades ja naistekas mune sügades väga palju vist reaalseks sugueluks aega ei jää. irw

.................
lühidalt - kõik kes süüdistavad et naistekas olles muuks aega ei jäägi - vaatake ennast - olete ju kaa siin ?
 
Õige kah 31. detsember 2016, kl 08.26
Raivo Kohalik ütles tõe välja - unistad siin muudkui infarktist ja seksist. Saa vähemalt ühegagi neist hakkama ja siis tule edasi pläägutama.
 
Alu☢ 31. detsember 2016, kl 11.32
Tõde on paraku selline, et kui suur naine läbi õhukese jää vajub, siis jääb järele suur auk. Või kui ta lumes käib, jääb sinna lai rada. Delfis sama lugu. See seksima ei kutsu niiet infarkti pole loota, delfimutid. Võtke parem ennast käsile, viimane aeg paika panna tulevaasta kaalulangetamine. Yhes sellega langetage aastaid ka-olete eesti naised või pole!
 
jummel 31. detsember 2016, kl 11.56
kui sind seksima pole kutsutud, siis järelikult sul seksi polegi. mida vaja veel siin mingitest lumehangedest ja paksudest naistest soiguda?
 
Alu☢ 31. detsember 2016, kl 12.04
See veel puuduks, et mingi pekine delfitar seksile kutsub. Mida ma viisaka mehena talle vabanduseks võiks öelda?! Ega vahet poleks samas, naisele ära ytlemine on ylim kuritegu nkn. Uurimise ajaks riputatakse kaela kärbatanud tille ja miniviinereid. Eks ma siis nendega tunnistusi annangi suure tagumikuga kohtusekretäridele ja uurijaprouadele. ise ju tahtsite...
 
noo 31. detsember 2016, kl 12.22
kui õnn juhtub tõesti sinu õuele tulema ja mingi paks delfimutt sind seksuaalsetel eesmärkidel ära kasutab, siis lama rahulikult ja mõtle isamaa peale.
 
Alu☢ 31. detsember 2016, kl 12.39
Mul on suht tihe ja kõrge aed. Paks mutt õuele ei pääse, ainult peenike ja õblukeste õlgadega.
Kyll aga võin lasta aia taha kraavi kaevata ja vee sisse lasta. Siis saavad vaalad supeldes ringkaitset teha ja hõisata, et alu ei taha mittekeegi.
 
icitaja 31. detsember 2016, kl 12.54
aga sa nüüd klooni-makaagi-netitrolli käest saad pikka verbaalset diarrhead... icc
 
noo 31. detsember 2016, kl 13.06
kui sa nüüd tõesti seksi ei taha, siis viisaka mehena võid alati öelda, et oled gei ja sul on aids. siis pole ehk seda kraavi isegi kaevata vaja. paksud mutid suunduvad sujuvalt muudele jahimaadele.
 
Näärisokk 31. detsember 2016, kl 13.13
Alu ei saa öelda paksudele muttidele, et on gei. Ta ju ise ka sisemas kahtleb, et äkki ongi, sest poolgei on ta raudselt. Kireb nagu pedekukk hommikust õhtuni.
 
Alu☢ 31. detsember 2016, kl 13.43
Miks ma peaks endale valetama? Paksude muttide meeleheaks või? Olen ju selgelt väljendanud et seksitav naine on B.Larkini taoline. Kui sellest ka aru ei saada, siis onü tagumik ajudest kordi laiem...
 
55-kilone vaal 31. detsember 2016, kl 14.17
Alu☢ Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Miks ma peaks endale valetama? Paksude muttide mee
> leheaks või? Olen ju selgelt väljendanud et seksit
> av naine on B.Larkini taoline. Kui sellest ka aru
> ei saada, siis onü tagumik ajudest kordi laiem...

mingit larkinit kahjuks ei tunne, ei huvita ka. aga millal see larkin või mõni tema kloon sind seksile või kasvõi minetile kutsus? eelmise sajandi keskpaigas või pigem üldse mitte?
siia vist ongi koer maetud, miks Alu naistekarja sees kukena kiremas käib, et pole ükski pandav kana tema vastu huvi ilmutanud. hea ju lohutuseks prigiseda, et naised kõik paksud, viinamarjad hapud ja peab kaitseks näljaste pussyde eest müüre ümber ehitama.
kahju ainult, et ühtki neist pole veel reaalsele silmapiirile ilmunud. double irw.
 
alu ämm 31. detsember 2016, kl 15.03
no kaua need mutid krigisevad siin mu väimeespoisi kallal. mul just pontšikutegu pooleli, vaat kui tulen ja äsan jahuse tainarulliga. kohe hakkavad kiirelt sukakudumist õppima ja tordile võikreemiroose tegema, va lodevad naisterahvad.
 
Alu☢ 31. detsember 2016, kl 16.27
Mingi hetäär arutleb siin pandavate kanade tasemelt. Doubleirw tõepoolest:DD
 
lihtsalt küsimus alule 31. detsember 2016, kl 16.28
miks sedatüüoi laiade lõuapäradega kurjaks meigitud vinnilise nahaga naine nagu opandav oleks?
et nagu natuke oleks mehe eest ka vä?
 
Alu☢ 31. detsember 2016, kl 16.39
lihtsalt küsimus alule Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> miks sedatüüoi laiade lõuapäradega kurjaks meigitu
> d vinnilise nahaga naine nagu opandav oleks?
> et
> nagu natuke oleks mehe eest ka vä?

Kus sa taolist näed, peeglist või peegeldab ekraanilt taoline vastu?
Kirjeldus meenutab muidu makaaki kyll:D
 
onanismus 31. detsember 2016, kl 16.49
sa vanamees onaneeri vastu ekraani, selle lauljaana pilte googlest vaadates. ikka abiks vanaaastaõhtal.
 
ekraan jääb ju puhtaks 31. detsember 2016, kl 16.53
eelmisel alupapaile ju hea soovitus, kuna spermat ju ei teki enam selles vanuses. jõnks käib ehk kerest läbi, sellega nagu asi ju piirdubki.
 
Alu☢ 31. detsember 2016, kl 17.02
Ei tea kyll mis kändudega hetäärid siit on kokku puutunud. Nagu mehega, aga ilma spermata. Viga võib ka naises olla. Betsie peale tõuseks isegi surnud mehel. Mutid siin aga kirjutavad enda kurba saatust ripptillide ja kärbatanud riistadega. Hala aastast aastasse. Kui jube peab välja nägema, et riist naise peale selliseks tõmbub?:DD
 
issand jumal küll 31. detsember 2016, kl 17.03
teid lugedes kohe üldse ei imesta, miks eesti rahvast ilmestab tühm silmavaade ja lollakas inin, mis suhtlust imiteerib.

võtke end nüüd kokku ometi. no pole teil, keda panna, õudne õnnetus küll. ehk keegi kingib sünnipäevaks täispuhutava nuku. siis suhtlete täiega, ininaga ja ilma.

vanaaastaõhtu ometi kui te veel märganud pole. pistke oma elupettumus nüüd tagataskusse ja olge väheke rõõmsamad.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!