Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Naised ja õla
 
issand jumal küll 31. detsember 2016, kl 17.09
alu, neil pole vahet, kas viiner, kreeker, till, tomat või baklažaan. no ei taha nad mehi juba oma olemuselt, no mis teha. mida sa pressid neile enda nägemust peale. pärast on nad sinu peale kurjad ja levitavad netis pilte, kus sa oled tugitooli pressitud 160ne kilone invaliid, higi nina otsast tilkumas, iga jumala päev arvutis klimberdamas.
 
vana mehe mured 31. detsember 2016, kl 17.11
ega vana mehena delfikas munadel istudes ju spermat ei tooda. alu.see aeg on pöördumatult möödas.
 
vinnid näos 31. detsember 2016, kl 17.13
isegi kellegi noor vinniline näonahk google otsingu abil fotodel, ei aita spermaprodutseerimisele kaasa
 
kuulge 31. detsember 2016, kl 17.28
rõõmustage, et enam ei paljune. midagi ilusat ka teie päeva. ega see eestlaste ristpaljunemine kõige õigem asi pole.
 
mõttepaus 31. detsember 2016, kl 17.31
55-kilone vaal Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mingit larkinit kahjuks ei tunne, ei huvita ka
> . aga millal see larkin või mõni tema kloon sind s
> eksile või kasvõi minetile kutsus? eelmise sajandi
> keskpaigas või pigem üldse mitte?
> siia vist on
> gi koer maetud, miks Alu naistekarja sees kukena k
> iremas käib, et pole ükski pandav kana tema vastu
> huvi ilmutanud. hea ju lohutuseks prigiseda, et na
> ised kõik paksud, viinamarjad hapud ja peab kaitse
> ks näljaste pussyde eest müüre ümber ehitama.
> k
> ahju ainult, et ühtki neist pole veel reaalsele si
> lmapiirile ilmunud. double irw.

Alu põhiprobleem paistabki olevat, et ükski seda larkinit ligilähedaseltki meenutav emane olend pole tema teele end sättinud. Ikka need voldilised masajalad siin, flirticus ja reaalis samamoodi.
Kurbust kurja saatuse üle näib naistelehel vingumine edukalt leevendavat. Irrw
 
noor naine larkin 31. detsember 2016, kl 17.47
mingi noor naine larkin, nagu iga noor naine, saab ju okserefeleksi, kui näeb vana meest enda peale punnitamas..
kuidagi nilbe ju.
 
noor naine eelmisele 31. detsember 2016, kl 20.20
Noored naised ei saa okserefleksi, see pole enam moes. Nende emad ja vanaemad saavad;)
 
Naiivitar17 31. detsember 2016, kl 20.28
Mulle meeldib seks kössakate vanaisadega. Mul pole kunagi isa ega vanaisa olnud. Ema pole mulle kunagi rääkinud, et sellised olendid maamunal eksisteerivad.
Ägedad nagu mutantufod - sellised kortsus ja lössis inimese moodi natuke.
 
noor naine eelmisele 31. detsember 2016, kl 20.56
Tõesti? Kusagilt need vanad õeluskotid ju tulevad, nüüd on selge, kuskohast;)
 
ahahh 31. detsember 2016, kl 21.00
peale alu on siin veel perverte. miks te küll teineteist ei leia ja siin undate?
 
alu muutlik meel 31. detsember 2016, kl 23.48
vanainimesel ikka muutlik meel: ühes teemas kirub raskelt meigitud naisi ja teises kiidab taevani mingit keskealist paksu teatraalse esinemiseks meigitud välismaist lauljaanat.mingi larin...oli vist nimeks.

vanainimene võiks oma hooldajate elu lihtsmakas teha, jäädes ühele variandile siis kindlaks.
 
Eelmisele head uut 01. jaanuar 2017, kl 00.38
Võiksid tõesti kindlaks jääda ühele häälele peas
 
Karm tõde 01. jaanuar 2017, kl 00.45
Vanainimene ei mäleta enam pooli asjugi ja nägemine nagunii tönts. Muidu ütleks, et testament tuleb õigel ajal ära, aga seda juhul kui mingit pärandvara on. Alu eelistas siin eitedele elu õpetada ja kintsuümbermõõte võrrelde. Seega, pärijad, pühkige suu puhtaks. Teie papa on luuser.
 
Alule 01. jaanuar 2017, kl 09.05
Hiljuti oli meedias pilt Alu unistuste naisest, küll on kahju, et alles ei hoidnud, oleks saatnud temale ja ehk ta oleks oma unistuse naise leidnud. See oli küll näide sellest, milliseks anorektikud võivad muutuda. Aga eks mõnele meeldivad ka riidepuud ja mõnele loomad. Alu on ilmselt samasugune, mis parata
 
sweet dreams 01. jaanuar 2017, kl 14.31
alu muutlik meel Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> vanainimesel ikka muutlik meel: ühes teemas kirub
> raskelt meigitud naisi ja teises kiidab taevani m
> ingit keskealist paksu teatraalse esinemiseks mei
> gitud välismaist lauljaanat.mingi larin...oli vist
> nimeks.
>
> vanainimene võiks oma hooldajate
> elu lihtsmakas teha, jäädes ühele variandile siis
> kindlaks.

ega polegi tähtis, keda või mida kiruda, oluline on neljakümbistele ära panna ning oma generatsiooni kuuekümbised mammid mutta tampida. samal ajal mingi klounimeigiga kättesaamatu kõõrutaja poole õhates-
et ehk ometi märkaks seepeale mõni nõgusa seljaga süütu luukere Alu ja tema peerupropelleri varjust kumavat peent maitset. ehk tuleks 24/7 tasuta rahemeldavaks teenijakski. irw.
 
Alu✔ 01. jaanuar 2017, kl 15.48
Rahu ainult rahu. Kuuekymnesed mammid minu generatsiooni ei kuulu ja teenijat ka ei otsi. Seda on rohkem vaja mõnele vanale lehtsabale, kelle tagant iluriismeid kokku korjata. Irw
 
naisteka klounile 01. jaanuar 2017, kl 16.20
Alu✔ Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Rahu ainult rahu. Kuuekymnesed mammid minu generat
> siooni ei kuulu ja teenijat ka ei otsi. Seda on ro
> hkem vaja mõnele vanale lehtsabale, kelle tagant i
> luriismeid kokku korjata. Irw

ekstaole, pigem 70+ mammid kuuluvad varsti su generatsiooni. aeg veereb, till närbub. elu muutumatud seadused.
pole märganud, et keegi vana või noor lehtsaba siin 24/7 ringi rahmeldavast poole nooremast kaaslasest unistaks, kellel lasta end väsitava diivanil lebamise järel infarktini seksida. sitket teenijat vajab ikka vana ja väeti, ära nüüd aja oma sõnu tagasi, alukas. seniilsus jälle v? irww.
 
Alu✔ 01. jaanuar 2017, kl 16.35
Talvel tihane sööb pekki
Aednik-pede pügab hekki,
Jõuluvana korstnas kinni
Tatid mängivad 5-te minni
Artur Kravets paneb peeru
Kui ta saab noaga neeru,
Mina mängin GTA´d
Iraagis sitta täis on maad
Õues väike sitt lööb pilli
Jumal taevas sügab tilli,
Parte söödab vanamutt,
Omal püksis räige tutt,
Jumal taevas p ersse kukkund,
Oma pasa sisse uppund,
Pea ta ajab sitapotti,
Öösel kepib karu-otti
Vahepeal siis sügab kotte
Peale seda n ikub rotte
Kondosse ta ei kasuta
Sest niimoodi saab tasuta
Jõuluvana tuleb juba,
Kuid mul kusine on tuba,
See on minu jõulurõõm
Kuid parem oleks õlle sõõm
 
alu on ju lollkas 01. jaanuar 2017, kl 17.23
alu ja vana lollkas, lihtne ju.
 
lehm lesele 01. jaanuar 2017, kl 18.46
Sinusugune muud ei märkagi kui närbunud tille. Lehma niiskete silmade eripära, elu alalhoiu instinkt:D
 
rott alule 01. jaanuar 2017, kl 19.12
sinusugune muud ei märkagi kui masajaid vaalu. impopeeru kortsus kara eripära, hääbuva peenise alalhoiuinstinkt:D
 
oleks 01. jaanuar 2017, kl 19.28
ääre pealt lehmale rohtu viinud aga äärel rohtu polnud. oli hermes. irw
 
Raivo Kohalik 02. jaanuar 2017, kl 01.01
tervitused Alu le !

ää pane üldse tähelegi kui keegi millegagi rahul pole . Vaadaku igaüks lahtrisse "vaatamised" ja on näha kui populaarne teema on .
Ma katsetasin "kaunima kunstiga" ... sõimata sain ikkagi .
Rahvas lihtsalt vajab tsirkust ja "verd" kui rooma ajalgi gladiaatorite "mänge" .
koerad hauguvad - karavan läheb ikka edasi .
oled tulemuste põhjal kõige populaaresm siin - tea seda
 
mööduja 02. jaanuar 2017, kl 01.58
tore ju, kui selles muutuvas maailmas jääb midagi muutumatuks. Alu-originaali võitlus 4kymbiste, kapsatünnide ja vaaladega. Mulle meeldib.
 
alupapile annaks medali 02. jaanuar 2017, kl 02.47
ikkagi vana mehe kanglaslik võitlus enda ettekujutatud vaenlastega.aitab aega surnuks lüüa ja puha.
vähemalt pole vana mees igavusse surnud, ka sappi näib nõristuvat.

irw.
 
musjonx 02. jaanuar 2017, kl 03.01
alupapile annaks medali Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> vähemalt pole vana mees igavusse surnud, ka sap
> pi näib nõristuvat.
>
> irw.

asi seegi, kui spermat enam ei nõristu:D
 
mõnedel 02. jaanuar 2017, kl 13.05
vist koguaeg midagi nõristub ja eristub. taovad seda nürimeelse järjekindlusega netti ja irisevad, et teistel pole sama. vanade lehmade eripära. irw
 
Raivo Kohalik 02. jaanuar 2017, kl 13.44
meri on ,meri jääb ,meri olema peab ...ütlevad laulusõnadki .

sama võiks laulda ka Alu kohta (sõna meri asemel) .

kohalik "lasti lahti" siinsest seltskonnast
ja saadeti asumisele variasse ....
Alu aga on ja jääb ja oolema peab ...
täielik diskrimineerimine ...rahvuslikul tasemel !
lähen lausa näost kollaseks ja mustakski ! (siis saab ka rassilisel tasemel dis krimi neerimises süüdistada .. ma ei tea isega keda selles süüdisatada - peaasi etsüüdistada saakski .
 
Raivo Kohalik 02. jaanuar 2017, kl 13.55
ettepanek (tahapanekumõttes) :

Alu - sa võta ka kõik kila kola kokku ja lahkume siit selg sirge "saama tuttavaks " alafoorumist variasse ? sul siin lehel veel kokku lausa 7 teemat sinu nimelist ? Saad rikka kaasavara omale variasse !? varia tähendabki :varja , varjualust , vara ja varastamistki ehk ???
ma nüüd kade su pääle - kas lähen ja annan sind üles? kui siberisse asumisele saatmiste aegu ? siis kaa naaber kaebas naabri pääle . Saame tasuta sõidu "lülmale maale " ? saaks lundki ehk nähagi .
lausa tahan sulle Alu teha üks karuteene ...
 
Alu® 02. jaanuar 2017, kl 14.29
Raivo, ei hakka mina mõne vana lehma inina peale kuhugi mimema. Iseasi muidugi, palju siin yldse veel olen. Kui pole, teeb loomakari ise kogu töö ära. Mina olen kuulus ja puhkan loorberitel:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!