Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Pean vist taas hakkama uut naist otsima.
 
ÄRA invaliide solva.--.see tasub kätte 10. jaanuar 2017, kl 06.35
invaliidiks abielu ajal Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> seda noort naist pead sa ju majnduslikult toetama
> ka, kuna ta invaliidistus abaielu ajal.
> ja mis
> jumal su sexirallide kohta nagu ütleks?
> sa lots
> id, et saad tasuta majapidajanna majja ja põllule
> ja saeveskisse, kes muuseas ka lapsi sünnitaks. na
> isel ju sissetulekut pole ja sul varalahusus. st s
> a loodad naise, nüüdseks invaliidi, minema visata?
ELAN 28..aastat PUUDEGA INIMESEGA--! LAPSED ON KOOS KASVATATUD JA HARIDUS-TEE LASTEL LÄBITUD.. TÖÖTAVAD SIIN MAKSUMAKSJATE RIIGIS IKKA KUIDAGI EDASI,, SEST NÜÜD ISA JA EMA VANANEVAD , TERVIST KA POLE VARSTI MÕLEMAL.
JA EI TULE ISEGI PÄHE ---ÜLDSE
LAHKU MINNA !!!!" EI SOOVITA SANTE HÜLJATA KUNAGI,,, ---HILJEM KAKS SANDIKEST VANADUSES ---SAAVAD VÄGA HÄSTI LÄBI;
TEINE AITAB --IKKA TEIST SANTI,
 
yxikmees 10. jaanuar 2017, kl 07.38
Agne Tamm Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas siin on ainult mõnitamine! Basseiniks Märjamaa
> ujula
Ära saa palun pahaseks, ma pisut naljatasin. Aga otsiks jah väiksemapoolset saledat naist, kes oleks minu jaoks ka seksuaalselt atraktiivne.
 
tegelt? 10. jaanuar 2017, kl 08.18
on ikka maitse mõnel, kui praegust vaadata.
 
täpsustused 10. jaanuar 2017, kl 09.13
to nn Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kas see on tõesti naljakas madala IQ-ga inimese ül
> e naerda ja krõpsusid ja kokat kõrvale tarbida?
>
>
> oled ise järelikult Ardi vääriline, kui selli
> se asjaga haakud

Pole sel Ardi IQ-l viga midagi, see on ilmselt kõrgemgi kui enamusel siin.
Emotsionaalse intelligentsusega on lood aga teisiti, ilmselt on tegu aspergeri sündroomi või kõrgfunkstionaalse autismiga. Ma ei viitsi siin detaile ümber kirjutama hakata, kel huvi siis googeldage.
Neile, kes siin praeguse proua välimust kritiseerivad...no ma ei tea, mis krdi printsessi te ootasite? Täiesti tavaline naine,end üles mukkides oleks ilus ka, aga no milleks maal end mukkida. Niipalju kui ta feissi kontot vaadates näha, tundub ka veits autistlik..
 
Kah huviline 10. jaanuar 2017, kl 12.09
Katakas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tore, et Ardi jälle kosjaturul tagasi, polegi tema
> st kaua midagi kuulnud. Uudishimust hakkasin uurim
> a, et milline see kauaotsitud südamedaam siis välj
> a näeb ja ma pettusin. Pehmelt öeldes on daam väga
> tagasihoidliku välimusega. Kas enam ilu polegi tä
> htis, ainult vanus loeb?

Tahaks ka näha, kelle Ardi peale üheksat aastat otsimist lõpuks omale siis leidis. Kust oleks võimalik leida infot (pilti) tema kaasast?
 
yxikmees 10. jaanuar 2017, kl 12.30
Katakas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tore, et Ardi jälle kosjaturul tagasi, polegi tema
> st kaua midagi kuulnud. Uudishimust hakkasin uurim
> a, et milline see kauaotsitud südamedaam siis välj
> a näeb ja ma pettusin. Pehmelt öeldes on daam väga
> tagasihoidliku välimusega. Kas enam ilu polegi tä
> htis, ainult vanus loeb?
Ilu ei ole tähtis. Aga lisaks vanusele on tähtis ka kehakaal, kuid sellega ei ole lood head. Tõsi see on, erinevalt vanusest, on kehakaal muudetav, aga selleks peab tahtmist olema.
 
imestaja 10. jaanuar 2017, kl 12.40
yxikmees, oled sa normaalne?
need su sõnavõtud ja enesepaljastused... nüüd siis ka naise intiimseimate eripärade avalikustamine...
vist kirjeldaksid meeleldi ka kõige isiklikumaid eraelulisi asju detailideni, kui küsida...
päriselt ka, sa pole ju normaalne.
 
mumuuu 10. jaanuar 2017, kl 13.05
Kah huviline Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Katakas Kirjutas:
> -----------------------------
> --------------------------
> > Tore, et Ardi jäll
> e kosjaturul tagasi, polegi tema
> > st kaua mida
> gi kuulnud. Uudishimust hakkasin uurim
> > a, et
> milline see kauaotsitud südamedaam siis välj
> >
> a näeb ja ma pettusin. Pehmelt öeldes on daam väga
>
> > tagasihoidliku välimusega. Kas enam ilu pol
> egi tä
> > htis, ainult vanus loeb?
>
> Tahaks
> ka näha, kelle Ardi peale üheksat aastat otsimist
> lõpuks omale siis leidis. Kust oleks võimalik lei
> da infot (pilti) tema kaasast?

ära parem taha:D mul vajus küll karp laiali ja pole ikka kokku saand:D millimeetrit ka ei tõuseks isegi pudel ei parandaks seda.
 
Sid. 10. jaanuar 2017, kl 13.31
imestaja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> yxikmees, oled sa normaalne?
> need su sõnavõtud
> ja enesepaljastused... nüüd siis ka naise intiimse
> imate eripärade avalikustamine...
> vist kirjelda
> ksid meeleldi ka kõige isiklikumaid eraelulisi asj
> u detailideni, kui küsida...
> päriselt ka, sa po
> le ju normaalne.

Miks sa ülehindad seda foorumit. Siin käib stabiilselt paarkümmend inimest, elik üks tavaline tutvusringkond. Pidevalt isegi veel vähem. Kas sa oma tuttavate ees oled ka nii häbelik? Näoraamatusse aga kogu oma elu üles riputada ei ole piinlik? Seda võib küll juba pool maailma vaadata. Lihtsalt maastaabid on nii erinevad.

Tere Ardi!
Kurb, et sa siin tagasi oled, aga jõudu sulle su otsingutes.
Ma vist leidsin oma särasilma natuke enne seda, kui sa abieluranda purjetasid, aga näed, siiani koos. Käime käsikäes ikka veel Kadriorus jalutamas ja kõik muugi on suurepärane. Tõsi, ma mingeid kriteeriume ei seadnud oma tulevasele, sattus teine must isegi natuke vanem olema, aga TUNNE oli kohe õige ja tundeid tuleb usaldada. :)
 
imestaja 10. jaanuar 2017, kl 13.39
Sid, oled sa normaalne?
enamus teab, et delfi foorum on internet... ehk siis tervele maailmale avatud keskkond ja päris kindlasti näitad sa sellega vaid oma rumalust, kui väidad siinseks lugejaskonnaks 20 lõusta. Kui ise oma silmarõõmuga kõiki oma toiminguid keset raekoja platsi vabalt toimetad, siis muidugi mõistan su väljendust.
 
Sid. 10. jaanuar 2017, kl 14.00
ime(sta)ja, see, et sina siin foorumis elad, ei tee seda kohta maailmanabaks - saad aru? Siin ei käi palju rahvast ja ma võin öelda, et isegi tippajal oli siin vaid paarkümmend püsivat kasutajat, praegu ehk pool sellest, pluss juhukülalised (ma ise kahjuks ka juba selles kategoorias).
Kui sa ehk mäletad, siis siin avaldati mu pilt mingi hetk ja kuna guugel jagab hea meelega igasugust statistikat, siis ma võin öelda, et seda pilti vaadati 18 korda. Võib-olla hiljem vaadati veel, aga siis ei saa ka korduvkasutajaid välistada. Seega, ma saan öelda, kui palju siin sel ajal pidevaid kasutajaid oli. Juhukülalistele ei ütle ka Ardi nimi midagi ja neid see ei huvitagi. Seega on ka piisav anonüümsus isegi eesti piires tagatud.
 
ei imesta 10. jaanuar 2017, kl 14.15
imestaja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sid, oled sa normaalne?
> enamus teab, et delfi f
> oorum on internet... ehk siis tervele maailmale av
> atud keskkond ja päris kindlasti näitad sa sellega
> vaid oma rumalust, kui väidad siinseks lugejaskon
> naks 20 lõusta. Kui ise oma silmarõõmuga kõiki oma
> toiminguid keset raekoja platsi vabalt toimetad,
> siis muidugi mõistan su väljendust.

Ära imesta midagi. Minule ka selline avameelsus ei meeldi ja seda ma ka ei tee, kuid eks me kõik olegi erinevad. Mõni on jällegi nii edev ja tahab end suure publiku ees näitamise vajadus on nii suur, et hakkab lausa lauljaks. Ja pärast vaja reporterite kõikvõimalikele küsimustele vastata kogu eesti rahva ees, et millal ikka lapsed tulevad ja palju sa neid tahad jne.
Las teemaalgatajale jäävad tema rõõmud. Tal, nagu asjast aru saada, neid eriti palju just pole.
 
veel üks uudishimulik 10. jaanuar 2017, kl 14.19
mumuuu Kirjutas:
-----------------------------------------------------

> ära parem taha:D mul vajus küll karp laiali ja
> pole ikka kokku saand:D millimeetrit ka ei tõuseks
> isegi pudel ei parandaks seda.

Kust aadressilt pildi leiab?
 
no kurat küll 10. jaanuar 2017, kl 14.21
jälle see sid oma särasilma juttudega platsis. öökuma ajab.
 
muidugi 10. jaanuar 2017, kl 14.25
tegelt on sidi kaaslane täitsa ok, võiks öelda et isegi kena. ennem olgu kasvõi 10a vanem aga ta näeb hulga nooruslikum ja pandavam välja kui uksikmehe lühike ja hulga noorem kaasa-:)
 
Alu® 10. jaanuar 2017, kl 14.45
Et nyyd siit leida saledat ja kena nooremat naist pere loomiseks...siin võib sellest nalja teha. Seda Ardi ilmselt teebki. Kogu selle kompoti peal, mis siin leidub, nõretab, podiseb, sulpsab. Seega-hea teema:)
 
Sid. 10. jaanuar 2017, kl 15.28
no kurat küll Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> jälle see sid oma särasilma juttudega platsis. öök
> uma ajab.

Öögu-öögu. Ma tean, et frigiidsel vanatüdrukul ajab juba sõna "orgasm" sapi keema, aga midagi pole teha - mõnel läheb elus paremini, mõnel mitte nii hästi. ;)
 
ämbri kolin kostab kaugele 10. jaanuar 2017, kl 15.30
Alu® Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Et nyyd siit leida saledat ja kena nooremat naist
> pere loomiseks...siin võib sellest nalja teha. Sed
> a Ardi ilmselt teebki. Kogu selle kompoti peal, mi
> s siin leidub, nõretab, podiseb, sulpsab. Seega-he
> a teema:)

saledus ja kenadus pole ilmselgelt yxikmehe kriteeriumiteks, vaadates seda amööbipilguga ümarat vaalakest, kes Ardi kõrval lõustaraamatus poseerib.
selles mõttes on tema lootused 10 või 20 aastat nooremat naist leida palju realistlikumad kui sinul, Alu.
mõni lopergune kohtlasevõitu pekinägu ikka lepib vana mehega, kuni see pappi pritsib. ühel hetkel tekivad "rahalised erimeelsused" ja noor naisuke nelja tuule poole kadunud- nagu yxikmehel juhtuski.

igal juhul edu vanameestele, kes hoolimata korduvatest ämbritest usuvad, et tutvuda tuleb vanusega, mitte naisega.
Sid oma 50+ särasilmaga on kindlasti õnnelikum intelligentse, saleda, sportliku naise kõrval kui mõni noore ajutu rahaahne kašeloti võrku langenud naiivne päss.
 
Raw Joke 10. jaanuar 2017, kl 15.51
No ,aga mis te P§äikod ja makaagud nüüd kihisema lõite nagu värske õlu, lase inimene otsib ja usutavasti saab sellega ka hakkama ilma teiepoolse kaasaelamiseta.
Muidu kraaksute alu kallal kes teid pakkjalgadeks ja kapsatünnideks kutsub,aga teemaalgataja praeguse kaasa kohta amööbinägu öelda on teiemeelest päris okei -tainad
 
Tripp 10. jaanuar 2017, kl 16.03
Mida sa, eelmine herneaju ägised. Eks abiellu ise yxikmehe värske ekskaasaga, äkki ongi kena ja sale, ainult fotograaf on s-tt olnud. Suht koom, et 10 aastase meeleheites otsingu järel jäi selline eksemplar sõelale.
Nüüd tullakse uuele ringile, aastaid on lisandunud, rahakott lastekarja ülapidamisest kõhnemaks jäänud. Aga hing ihkab endiselt kolmekümbistele kaunitaridele kõhtu ette teha.
Üxikmehel oleks nagu kinnisidee, et küülikuna sigimine tõestab mehelikkust ja toob suure armastuse õuele.
Elu on paraku vastupidist tõestanud.
Ei parasta, pigem tunnen kaasa.
 
Ardile ühelt naiselt 10. jaanuar 2017, kl 16.13
Lugedes siinseid kommentaare, siis ma pean ütlema, et mul hakkas häbi. Nende väljaütlemiste pärast. Kas tõesti pole Sinus nii palju Meest, et lased võõrastel inimestel öelda oma naise kohta inetusi ja tema aadressil ilkuda? Ta on siiski olnud osaline Sinu elus ja on veel praegugi. Ilu on vaataja silmades.
On üks hea ja mõtlemapanev lugu mehest, keda külarahvas pilkas tema inetu naise pärast. See mees vastas pilkajatele, et vaadake teda läbi minu silmade...
 
Huvilisi lisandub 10. jaanuar 2017, kl 16.24
Tahaks Ardi perenime teada?
 
no selge 10. jaanuar 2017, kl 16.27
üxikmehe silmis on iga naissoo tunnustega mammi ilus, peaasi et oleks vanuselt 10 või mitukümmend aastat noorem. ega see tähenda, et teised peaks samamoodi arvama.
 
yxikmees 10. jaanuar 2017, kl 16.29
Ardile ühelt naiselt Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Lugedes siinseid kommentaare, siis ma pean ütlema,
> et mul hakkas häbi. Nende väljaütlemiste pärast.
> Kas tõesti pole Sinus nii palju Meest, et lased võ
> õrastel inimestel öelda oma naise kohta inetusi ja
> tema aadressil ilkuda? Ta on siiski olnud osaline
> Sinu elus ja on veel praegugi. Ilu on vaataja sil
> mades.
> On üks hea ja mõtlemapanev lugu mehest,
> keda külarahvas pilkas tema inetu naise pärast. Se
> e mees vastas pilkajatele, et vaadake teda läbi mi
> nu silmade...
Minu jaoks on minu naine piisavalt kena ja minujaoks ei pea olema naine iludus, mind paelub midagi muud.
 
Raw Joke 10. jaanuar 2017, kl 17.04
Kolmekümpistele kaunitaridele-ou jee!
Millises sinu unenäos sa veel komekümpine ja lisaks veel kaunitar oled?Peegel läks viisteist aastat tagasi katki jah?!
 
Ardile! 10. jaanuar 2017, kl 17.30
"mind paelub midagi muud."


Ei tea jah, mis see muu on, kui sex, sex ja veelkord SEX
 
cccR 10. jaanuar 2017, kl 17.33
Huvilisi lisandub Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tahaks Ardi perenime teada?


Ardi ei ole sellest kunagi saladust teinud, siingi mitmeid kordi läbi käinud, aga las ta ütleb ise veelkord, kui väga suur huvi on!
 
milline 10. jaanuar 2017, kl 17.45
milline yksikmehe naine oli? nii jube kohe nagu ammööb????

yksikmehel teksti järgi midagi katuse all logiseb, aga talle oleks täpselt nagu rusikas silmaauku Agne Tamm

neil oleks ühist mõistmis ja juttu palju, see vist on ka daun ja nõrga mõistusega
 
Kohalik(anonüümseks jääda sooviv 10. jaanuar 2017, kl 17.52
Tere Ardi!

Maidlas, mitte sinust kaugel elab kolmekümnendates neiu, väiksemat kasvu, kena, sale ei suitseta, kuid külarahvas tagaselja kutsub teda vanatüdrukuks, rohkem vanemad inimesed.
Muidu tore neiu ja töökas, kuid tundub, et frigiidne(pelgab seksi), vist on üldse süütu, kuna ei tea, et tal kedagi üldse olnud oleks, noh tead küll väike koht jutud liiguvad kiiresti. Nime igaksjuhuks ei hakka lisama, kuid usun, et leiaksid ta kerge vaevata üles, kuna teda teavad kogu küla(püsielanik).
Kuna ma sind kergelt öeldes tunnen, siis tean öelda, et oled teda ka kindlasti näost-näkku kohtunud, kuid see võis oll ammu ja ilmselt sa ei mäleta, aga mine tea, ehk oled teda nüüdki näinud! Vihjeks ütlen Nõmme Kõrts, rohkem midagi.
See lihtslt hea sõbralik soovitus, proovi ehk näkkab sul temaga! Edu!
 
Alu® 10. jaanuar 2017, kl 17.58
Mis neil hetäärooradel kyll agne vastu võib olla? Ise olete ju lausa kuldkassid ja alla x6 meest ei vaata, aga siin alati 24/7 valmis kägisema. Viisite arvuti sinna ukse taha, kus mehi on jalaga segada? 2in1. Irw
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.