Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Pean vist taas hakkama uut naist otsima.
 
ettevaatust 11. jaanuar 2017, kl 22.58
Ardi, suhkruasendajad tekitavad vähki!
Joo parem meega, kui pole allergiat mee vastu.
Aga tead, tegelikult ümarad naised on mõnusad ja palju leebemad.
 
Arusaadav(mees olen) 11. jaanuar 2017, kl 23.01
Mul oli kunagi analoogne juhtum oma naisega. Närisin ja närisin ta kallal, et kunas kaalust alla võtad, pekid siin ja pekid seal. Ise olen sportlikuma keha ja töö on füüsiliselt raske, seega olen kaalult normis ja kuidagi ei öeldud minu enda kohta sedasi, kuna ei nähtud põhjust!
Küll aga tunnistan, et tegin suure vea, et seda temale pidevalt nina alla hõõrusin, ta ju tegelikult kannatas väga.
Kuid kui minule aru pähe lõi, et ei tohi teisele survet avaldada sedasi, siis oli juba hilja ja naine lännu! Nüüd kahetsen. Iseenesest tore ja truu naine oli, ei olnud kunagi raha peale maias ja viisakas ja haritud, aga enda ego ja rumalus maksid valusalt kätte! Sellest olukorrast võtsin õppust ja ei ütle kunagi naisele tema kehakaalu kohta käivaid tänitamisi.
Samas saan sust Ardi aru, ega mindki ei eruta ülekaalulised naised, kuid valikuid tuleb teha, kas oled eluaeg üxikmees ja latt seal saledate tibide juures või lased lati alla ja lepid ka pisut pontsakama naisega, kuid vähemalt on sul keegi, kellega eluteed jätkata ja teha seda nii, et ise ja naine ei kannataks.
 
Uudishimulik:) NB! 11. jaanuar 2017, kl 23.09
Ardi, palun vasta, et kes sa tähtkujult oled. Kirjelda ennast pikemalt. Sinu iseloom, hobid, haridus, pikkus/kaal jne. Ette tänades: Üks uudishimulik inimene!
 
yxikmees 11. jaanuar 2017, kl 23.13
ettevaatust Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ardi, suhkruasendajad tekitavad vähki!
> Joo pare
> m meega, kui pole allergiat mee vastu.
> Aga tead
> , tegelikult ümarad naised on mõnusad ja palju le
> ebemad.
Allergiat pole, kuid ma olen oma meeisu juba ammu ,, ära söönud,, ma ju endine mesinik, õppinud mesindust Olustveres ja töödanud Mahtra Metsamajandis mesinikuna, hiljem mesinduskonsulendi -ja talunikuna.
 
yxikmees 11. jaanuar 2017, kl 23.19
Uudishimulik:) NB! Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ardi, palun vasta, et kes sa tähtkujult oled. Kirj
> elda ennast pikemalt. Sinu iseloom, hobid, haridus
> , pikkus/kaal jne. Ette tänades: Üks uudishimulik
> inimene!
Jäär olen, pikkus nibin-nabin 180cm(hommikul) ja kaal umbes 70kg kandis. Kesk-eri haridus. Iseloom- reaalis pigem tagasihoidlik ja inimpelglik. Vägivaldne pole, pigem rahulik ja leplik, võib-olla ka pisut laisk, st asju mis ei huvita, ei viitsi teha. Samas mis huvitavad, siis tegelen heameelega.
 
yxikmees 11. jaanuar 2017, kl 23.28
Arusaadav(mees olen) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mul oli kunagi analoogne juhtum oma naisega. Näris
> in ja närisin ta kallal, et kunas kaalust alla võt
> ad, pekid siin ja pekid seal. Ise olen sportlikuma
> keha ja töö on füüsiliselt raske, seega olen kaal
> ult normis ja kuidagi ei öeldud minu enda kohta se
> dasi, kuna ei nähtud põhjust!
> Küll aga tunnista
> n, et tegin suure vea, et seda temale pidevalt nin
> a alla hõõrusin, ta ju tegelikult kannatas väga.

> > Kuid kui minule aru pähe lõi, et ei tohi teisele
> survet avaldada sedasi, siis oli juba hilja ja na
> ine lännu! Nüüd kahetsen. Iseenesest tore ja truu
> naine oli, ei olnud kunagi raha peale maias ja vii
> sakas ja haritud, aga enda ego ja rumalus maksid v
> alusalt kätte! Sellest olukorrast võtsin õppust ja
> ei ütle kunagi naisele tema kehakaalu kohta käiva
> id tänitamisi.
> Samas saan sust Ardi aru, ega m
> indki ei eruta ülekaalulised naised, kuid valikuid
> tuleb teha, kas oled eluaeg üxikmees ja latt seal
> saledate tibide juures või lased lati alla ja lep
> id ka pisut pontsakama naisega, kuid vähemalt on s
> ul keegi, kellega eluteed jätkata ja teha seda nii
> , et ise ja naine ei kannataks.
Tõenäoliselt sul on õigus. Ma oleksin temaga koos elanud aegade lõpuni. Kuid nüüd kus ma taas olen üksi, siis mõtlen, et naisega, kelle vastu iha tõenäoliselt hääbub, ma püsisuhet looma ei hakkaks. Alguses võib olla huvitav, kuid siis kaob huvi ära. Võib-olla aitaks vaheldus, kuid kaaslane poleks ka tõenäoliselt sellega nõus ja ise ka ei viitsiks sellega jamada, nii laiskusest kui ka ohust taas üksi jääda. Sestap tuleks siiski otsida seda õiget.
Agne Tamm 11. jaanuar 2017, kl 23.28
Ardi, ma õpetan Sind ennast talitsema, piitsaga! Nõmme kõrtsis olen mina ka käinud! Prääniku panen ka püksi!
 
Uudishimulik:) NB! 11. jaanuar 2017, kl 23.29
Suured Tänud Ardi!
 
tule taivas appi! 11. jaanuar 2017, kl 23.33
Mis need eelmised "10 naist" olid siis, kellega jalgpalli koondise täie lapsi sigitasid, valed naised???
Agne Tamm 11. jaanuar 2017, kl 23.40
Peaks Maidlast lapse varastama! Äkki mõni laps tuleb ise!
 
yxikmees 11. jaanuar 2017, kl 23.42
tule taivas appi! Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mis need eelmised "10 naist" olid siis, kellega ja
> lgpalli koondise täie lapsi sigitasid, valed naise
> d???
Ei, kõik olid samuti õiged naised. Aga eks samamoodi mõlemipoolselt erinevaid vigu tehtud ja siis lahku mindud.
 
yxikmees 11. jaanuar 2017, kl 23.43
Agne Tamm Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Peaks Maidlast lapse varastama! Äkki mõni laps tul
> eb ise!
Ei saa aru. Miks varastama? Miks just Maidlast?
 
Maidlast teadja. 11. jaanuar 2017, kl 23.45
Kui seda lastekodu mõtled, siis seda ei eksisteeri juba mitu aastat seal. Lapsed viidi kõik asenduskodudesse laiali, peamiselt Juuru. Aga Agnele ei anna miski rahu ma vaatan, mis see küll olla võiks?
Agne Tamm 11. jaanuar 2017, kl 23.46
Tulevad vaid õdede lapsed, aga tahaks päris oma last!!
 
Alu® 11. jaanuar 2017, kl 23.48
Ardi jumala õige mees ja õigel teel kah-pekised ja lottidega naised ei kõlba kuhugi ega kannata seksida. Siin aga manipuleerimine paksukeste soosinguks juba käima tõmmtud, et kuule mees, sul pole kupli all kõik korras, kui valiv oled(s.t paksu ei taha).
Õige mees hoiab muidugi kursi sirge ja lippu kõrgel vaalamerest läbi sõites. Tähtkujult on jäär viimseni võitleja, niiet paksukestel lootust pole. Tänagu õnne, et minusugune myrgine skorpion pole!
 
Aga tõsiselt rääkides 11. jaanuar 2017, kl 23.52
Agne Tamm siin foorumis juba tükka aega figureerinud ja miks mitte sul Ardi temaga "leivad" ühte kappi panna. Ei vasta sinu vanuse, kaalu ja seksuaalsuse nõudmistele? Oled sa teda üldse näinud, äkki täitsa vinks-vonks naisterahvas, kurvikas ja näostki mitte krokodill, haritud ja puha ja sexi-gi armastab igas poosis viljeleda??? Mina igaljuhul mõtleksin ja võtaks juba homme Agnega ühendust, mis ah?
 
Vaal Alukale 11. jaanuar 2017, kl 23.56
Äh, kus mul mürgine skorpa tuli nüüd välja. Litsun su laiaks, kui lehmakoogi, nii et sa ei jõua oma astlaga mu esimeste pekikihtidenigi.
 
yxikmees 12. jaanuar 2017, kl 00.00
Aga tõsiselt rääkides Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Agne Tamm siin foorumis juba tükka aega figureerin
> ud ja miks mitte sul Ardi temaga "leivad" ühte kap
> pi panna. Ei vasta sinu vanuse, kaalu ja seksuaals
> use nõudmistele? Oled sa teda üldse näinud, äkki t
> äitsa vinks-vonks naisterahvas, kurvikas ja näostk
> i mitte krokodill, haritud ja puha ja sexi-gi arma
> stab igas poosis viljeleda??? Mina igaljuhul mõtle
> ksin ja võtaks juba homme Agnega ühendust, mis ah?
Pildi pealt vaatasin. Neanky.com-is on ta agne74, eeldatavalt tähendab see sünniaastat, seega peaks vanus olema vähemalt 4 aastat üle. Kui mu mälu ei peta, siis pikkust on tal ka rohkem kui minul ja kaalust me ei räägi. Muidu oleks ok, ka mesindusest oleks ju mul teda üht-teist nõu anda. Agnele soovitaks kuulutada Maalehes, äkki saaksid kusagile perenaiseks.
 
Al hambre sole! 12. jaanuar 2017, kl 00.08
Agne, Ma võin sulle 7 last teha, kui oled kuni 40a., ülekaaluta, ehk pikkust 165-170 ja kaalu kuni 55kg, nahk sile ja näost Eda-Ines Etti, ei suitseta, väheke võid juua, aga seda kah mahla, piima või vett. Vähemalt keskharidus peab kah olema ja muidugi peab sul olema meeletu seksinälg, võiks lausa öelda, et nümfomaan. Kui vastad kriteeriumitele, lükkan oma Porsche Cayenne garaazist välja ja kupatan oma kaunitari suunas, et sinuga vahemere saartel päikeseloojangul basseinis
mõnuleda. Tule välja mu kaunitarist Agne Tammetõru ja tee mind õnnelikuks!
 
Alu® 12. jaanuar 2017, kl 00.13
No mis ma räägin, vanad, paksud ja liiga pikad naised on mehele siiski turnoffid. Ehk siis ilusate järglaste jaoks on vaja ikka mehe maitsele vastavat naist, mitte mingit asenduskuju, kellega võiks mesindust pidada.
 
yxikmees 12. jaanuar 2017, kl 00.30
Huvipärast vaatasin. Eestis on 2 Agne Tamme.
1.On sündinud 74 aastal ja on Rapla Mesinike Seltsi juhatuse liige. Tõenäoliselt siinne Agne. Üsna tõenäoliselt elab Märjamaa vallas, Metskülas. Pakun, et tema https://www.google.ee/search?q=agne+tamm...
2.On sündinud 81 aastal, üsna tõenäoliselt elab Tallinnas Nõmmel. Pakun, et tema https://www.google.ee/search?q=agne+tamm...

Viimane Agne Tamm isegi pakuks huvi, kui ta oleks minust huvitatud.
Agne Tamm 12. jaanuar 2017, kl 00.38
Arvan et kusagil on paralleelmaailmad , aga yxikmees ma OLENGI juba perenaine, yxikperenaine!
 
yxikmees 12. jaanuar 2017, kl 00.41
Siinsel Agnel on muide ülehomme (laupäeval) sünnipäev, saab 43 aastaseks. Palju õnne ette ära juba.
Agne Tamm 12. jaanuar 2017, kl 00.50
 
Ebausk 12. jaanuar 2017, kl 01.01
Ei tohtivat ette ära soovida, pidavat halvasti minema. Näe nüüd Agnekene, ei saagi Ardil mutijahti pidada!
 
kosjamoor 12. jaanuar 2017, kl 01.09
Ardi vanus: 48
Agne Tamm vanus: kohe 43

Ideaalne vanusevahe ma ütleks. Olete teineteisele suht lähedal Üks Märjamaal ja teine Purila-Juuru vahelisel metsatukas. Sama maakond, kuskil 35-40km vahe, kui ei eksi!

Mis te ootate saage kokku, tutvuge, vaadake üksteist nägupidi üle, tehke päev tähtsaks? Ega see tükki küljest võta Ardi, et väike kohting teha. Ei kõlba suhtes, siis jääte ehk sõpradekski, kuid lihtsalt huupi ära öelda igale reaalsele võimalusele on ka puhas lollus!
 
Agnele 12. jaanuar 2017, kl 01.19
Õnne ja edu, mingu sul hästi kõik!
 
Unetu mõtiskleja 12. jaanuar 2017, kl 01.21
yxikmees kirjutas:

"Vägivaldne pole, pigem rahulik ja leplik"


Ise oled kaitseliidu ridades, meeldivad relvad jne.
Kuidas tapmisega reaalses konfliktis näiteks sõjas hakkama saaksid, kui sinus puudub kübekestki vägivaldsust, pean silmas mees mehega võitlust, tema hävitamist, kui selleks olukord nõuab? Või löövad sul siis närvid pea peal lainetena kokku ja kukud "Rambot" panema ja mehi nottima?
Ära saa valesti aru. Loomulikult pole normaalne, kui relv käes mingi hull ära keerab, seepärast peabki mõisusega asja kallal ja rahulik olema, kuid olgem ausad mingi alateadvuses peidetud kujul vägivaldsust on igas inimeses, kui selleks ainiti põhjust piisavalt antakse või ma eksin???
 
filosoofiline 12. jaanuar 2017, kl 01.41
Alu® Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ardi jumala õige mees ja õigel teel kah-pekised ja
> lottidega naised ei kõlba kuhugi ega kannata seks
> ida. Siin aga manipuleerimine paksukeste soosinguk
> s juba käima tõmmtud, et kuule mees, sul pole kupl
> i all kõik korras, kui valiv oled(s.t paksu ei tah
> a).

Hetkel on olukord pigem vastupidine. Pekine lõualotiga kašelott tõmbas yxiku juurest uttu, kuna päss ei suutnud enam pappi köhida. Ilmselgelt ei viitsinud vaalake isegi mõelda mingile vanaisale laste sünnitamisest. Tõmbas rahakoti tühjaks ja kadus nagu paha hais tuule käes. Õige naine, pole midagi öelda:D
Alu, kuulutasid alles paar postitust tagasi suure suuga, et välimus pole mingi esmane kriteerium. Krt otsige siis pekkide vahelt seda sisemist ilu, selmet jälle paksukeste kirumist otsast alustada. Ise ikka teate, mida või keda otsite, nässakad?
 
ega see ei vähenda 12. jaanuar 2017, kl 02.05
ega see alu makaagiks olemine ei vähenda teistel nende enda elu elamist ju.
keegi kiunatas 1.37
ju yxikmehe naine ka tabas ära, et 3 aastaga sai mees rikkamaks ja tema ei saanud midagi peale supi ja kepi ja invaliiduse.
kaua sa ikka lased ennast niisama tallata. eks sellpärast noorel naisel ka oksendamiseni vanast mehest sai.
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.