Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
tuleleek, tuuleiil ja maakivist müür
 
Paruness olin 20. juuni 2017, kl 19.16
Kas on võimalik tutvuda mehega, kes mõtleb:
enne kui midagi ütleb
enne kui midagi teeb
enne kui otsustab

Kas on võimalik tutvuda mehega, kes suudab olla:
oma mõtete tasemel
mõtetest ees
mõttega samal lainel

Kas on võimalik tutvuda mehega, kes on:
sügises ja lumes elujaatav ja soojendav tuleleek
suvelõõsas leevendav tuuleiil
ja kindel kants ja varjupaik, kui maa jalge all kõikuma hakkab

Ja saab aru:
elutervest huumorist
maailmast
ajast
elust
ja krt teab, millest veel, mis muudab normaalseks selle tormava elu..

Et oskab kasutada nii gaasi kui pidurit, et ta kohustuste koorem ei oleks kandmiseks elevandile.
Et uudishimu ja elujaatus ei jääks alla haritusele.....

Ja soovitavalt kõik see yhes ja samas mehes ;), kes ei oleks riigiga pahuksis...

Vanus ei ole oluline, kuid su lapsed peavad olema juba suured..
 
Tutvuja ABC 20. juuni 2017, kl 22.06
Muidugi kena, kui naine tahta oskab ja teab, millist meest vaja. Aga. Mehi huvitab ennekõike ainult kolm asja-vanus, kaal ja pikkus. Nende sobivusel on kõik võimalik, mittesobivusel võid tahta palju jaksad, kedagi ei huvita:)
 
meeste meelespea 20. juuni 2017, kl 22.15
Ega naisi huvitab samuti meeste kg, pikkus, juuksevärv ja mõistuse paksus. On või ei ole? Kui pole siis voodisse ei saa ja valssi ei tantsi. Kohtume unenägudes ja arutame seal edasi nagu täna öösel.
 
Paruness olin 21. juuni 2017, kl 14.41
Ehh, seltskond..... kurb...

Ei pea vist siia end toppima - siin kõigil igav.... ka minul..

Ja täienduseks meeste huvile - et vanus, kaal ja pikkus - see eenduv kolmik huvitab vaid algharidusega, 1.55.cm pikale ja 90 kg raskele ja 100 aastasele või 17 aastasele nolgile..

MEEST otsisin, mitte Muruvana või Märgkõrva.. ;) ja seda, kes teab mida soovib.. :) ja suudab ka hinnata seda, mida saab...

;)
 
M 17. august 2017, kl 02.33
Paruness ei jätnud kontakti!
 
aga 17. august 2017, kl 12.39
kellele ta oleks pidanud selle jätma? nendele lontkõrvadele, kes siin hüppavad? kui küsib mõnedelegi punktidele vastav mees, olen kindel, tuleb ka aadress. lehmaarmastaja ja pässmeeste jaoks tundub teema autor ilmselgelt liiga hea.
 
Paks koer 17. august 2017, kl 15.49
Sellist meest siit ei leia. Sellised mehed elavad päris elu, suhtlevad kepivad päris naistega. Delfi naisteks nad ei käi
mansion ghost 22. august 2017, kl 21.16
"Kas on võimalik tutvuda mehega, kes mõtleb:
enne kui midagi ütleb
enne kui midagi teeb
enne kui otsustab..."

Ja milleks parunessile selline kättesaamatu mees? Sest mees, kes enne mõtleb kui otsustab, arutleb, milleks üht prunessi vaja peaks olema. Tõsiselt soovitan, otsi midagi lihtsamat.
 
jaan 22. august 2017, kl 23.03
No ilmselgelt ju on selliseid mehi. Puhta elementaarsed asjad!
Küsimus on rohkem selles, kas on ka mõni naine, kes suudaks olla kael sellise pea alla?
Ja kuna sellised naised on krabatud kõik, siis vaevalt neid siin liigub.
 
to: jaan 23. august 2017, kl 16.43
on sul see kael olemas?
 
jaan 23. august 2017, kl 23.42
Kahjuks ei ole.
 
to:jaan 24. august 2017, kl 05.31
 
jaan 24. august 2017, kl 15.36
No aga miks ka mitte.
 
to: jaan 24. august 2017, kl 15.41
 
jaan 24. august 2017, kl 17.15
No näiteks Tallinnas.
 
to: jaan 24. august 2017, kl 17.20
homme õhtul? kui vana oled? kuidas me üksteist tuvastame?
 
jaan 24. august 2017, kl 17.58
Homme õhtul ei ole ma ilmselt Tallinnas. Vanus on sobiv. Ei oska veel öelda, kuidas üksteist tuvastame, see tuleks enne kokku leppida. Ilmselt siiski mitte Delfi foorumis.
 
to: jaan 24. august 2017, kl 18.04
kuidas sa tead et vanus on sobiv? kui pikk ja lai sa oled? ja su meili aadress on?
 
jaan 24. august 2017, kl 19.25
Loomulikult on mul mailiaadress. Kellel ei ole tänapäeval?
Seda, et minu vanus on minu jaoks vägagi sobiv, ütleb mulle sisetunne.
Kui sa arvad, et siin esimeses postituses kirjeldatud mees, postitab oma ankeetandmed avalikku foorumisse, siis oled minu hinnangul eksiteel ja võimetus minult ennast huvitavat informatsiooni kätte saada annab märku, et sa selle konkreetse kaela rolli välja ei vea.
 
to: jaan 24. august 2017, kl 19.45
vbl sa hoopis meelitad ennast pidades peaks keda kaelad kanda soovivad? apaatsus ja initsiatiivitus on vbl täpsemad märksõnad sind iseloomustamaks?
 
jaan 24. august 2017, kl 20.03
Jah, täitsa võimalik, et meelitan ennast! No ja kui ka ei meelita, siis on vähemalt elu õpetanud, et naistega vaidlemisel pole mingit mõtet.
Apaatia ja initsiatiivituse võin ka vabalt omaks võtta, kui see teadmine sul õhtu ilusamaks teeb. Samas julgen sulle soovitada termini "apaatia" sisu ülekordamist.
 
to: jaan 24. august 2017, kl 20.15
:-) kõrge enesehinnangu ja madala esekindlusega oled jaanike :-) ja arvatavasti oled veel vanapoiss ka? eksole?
 
jaan 24. august 2017, kl 20.40
Seda kahjuks mitte.
Aga proovime üheskoos leida midagi sellist, mis paneks sind kergendustundega õhkama: "jumalale tänu, et see kirves must mööda läks"
Näiteks ei sõida ma ringi uue maasturiga, mul ei ole iPhone, pikkust on alla 2 meetri, ma ei ole karsklane - kas midagi sellest nimekirjast ei sobiks?
 
jaaniöö 24. august 2017, kl 20.49
Ütle parem, et sul on raske rusikas ja saad omale nii vedela kaela, mis iga plaksu peale pöörab su pead vaid sulle soovitud suunas.
 
to: jaan 24. august 2017, kl 20.51
aga sa oled siis mees kes on lõdva moraaliga hoopis? ehk siis kui sa vanapoiss ei ole - oled sa praegu suhtes ja samaaegselt kiikad tutvusmissaite? sellest nimekirjast muidu sobiksid kõik aga moraalitus kindlasti ei sobi.
 
jaan 24. august 2017, kl 21.00
Nende asjadega läks ka kahjuks vastupidi. Rasket rusikat ei ole ja moraal on trimmis.
Äkki aitaks kaasa see, et mulle ei meeldi valetamine ja ma ei salli lolle?
 
to: jaan 24. august 2017, kl 21.06
Hm, kui mul on siin väga lõbus siis sina mingil põhjusel ärritud. Ei ole sa siiski vist see kindla jalgealuse/kindluse tüüpi mees? ma ka ei salli lolle ja vihkan rumalust. seoses sellega - juhul kui võtad aluseks wikepedia definitsiooni mingi sõna tähenduse mõistmiseks, siis soovitan natuke süvendatumalt lugeda :-) aga lõbus on ikka, eksole?
 
to: jaan 24. august 2017, kl 21.08
ja valetamine ei tule üldse kõne alla.
 
jaaniöö 24. august 2017, kl 21.08
Lollus on subjektiivne hinnang, seega sellega saab jaani paha tuju puhul kostitatud iga vastutulija?
 
jaan 24. august 2017, kl 22.16
Ei ärritu sugugi.
Veidi on arusaamatu, kas neid "to: jaan"'e on nüüd juba kaks, või hakkas sellel ühel ja ainumal tõrkuv shift klahv kohati tööle. Igatahes on mul hea meel, et teil/sul lõbus on ja internetist saadud punutud toode juba meelest hakkab minema.

Lollus on paratamatult subjektiivne hinnang, aga subjektiivseid hinnanguid on palju. Ühe jaoks pikk võib olla teise jaoks lühike. Kuna kellegi lollus avaldub enamasti ikka pigem suhtluse käigus, siis vastutulijad jäävad kostitamata.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!