Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tutvumissoov
 
Naine 13. veebruar 2018, kl 11.51
Tutvun viisaka, vaba ja haritud mehega. Sobiv vanus minu jaoks algan 44 ja lõpeb 57 aastaga. Olulisem, kui vanus passis, on see, millisena on suudetud oma sisemist ja välimist poolt hoida.
Ütlen kohe, et kepijukudel (tulin-nägin-keppisin- aidaa) ja ajukääbikutel pole lootust. Seetõttu ei tasu end ka vaevata paari solvava rea väljaimemisega.
 
Naine 13. veebruar 2018, kl 11.52
Kel huvi, see kirjutab.
 
harimatu 13. veebruar 2018, kl 11.56
haritud naine oleks kepijutu kirjutamata jätnud, või on "haritud" naine nii naiivne ja arvab, et nüüd ei tulda läbustama.
 
Naine 13. veebruar 2018, kl 12.08
Vastupidi. Ka haritud naine võib ja peab lubama endal otsekohene olla. Eks elu on juba mõndagi õpetanud. Mida konkreetsem olla, seda suurem võimalus, et jätavad vastamata need, kellega nagunii ei suhtleks ja vastab keegi, keda otsekohesus ja ausus ei ehmata.
 
harimatu 13. veebruar 2018, kl 12.15
jään eriarvamusele selle otsekohesuse suhtes. tihti on nii, et matsid peidavad ennast otsekohesuse sildi taha. olen arvamusel, et haritud inimene on pigem diplomaat, kui ütleb välja seda mida sülg suhu toob.
 
kepijuku 13. veebruar 2018, kl 12.27
Miks mul pole lootust, ma ju väga intelligentne ja otsekohene!? Seks on elu edasiviiv jõud ja kui naine seda ei harrasta, siis olgu otsekohene ja öelgu see otse välja.
 
Naine 13. veebruar 2018, kl 12.53
Diplomaat võib ja peab olema vastavas seltskonnas. Mitte sellises, kus lugejaid on seinast seina IQ ja EQ-ga.
mansion ghost 13. veebruar 2018, kl 18.18
Njah, kõik arukad mehed tormavad tutvuma ühe pisut nipsaka "naisega", kellel pole isegi vanust.

Liis tembutab jälle?
 
ahhahaha 13. veebruar 2018, kl 18.21
naine on nii haritud, te pole vahet kas põhikooli või doktor
 
Huvitaw 13. veebruar 2018, kl 19.30
Kust see naine võtab, et just tema on tuldav nähtav kepitav?!? Mingi vana lesk lehm, kes siin analoogse tekstiga rosina ulgu toodab pole isegi mitte peale vaadatav rääkimata kohale minekust...sorteeri oma kepijukusi edasi, need jooksevad siiasinna sarnaste naiste peale.
 
ehk 13. veebruar 2018, kl 19.44
otsib oma jalgalasknud naist siit st. Liisu Ghosti
 
Lev 13. veebruar 2018, kl 19.52
Цeны нa элeктpoэнepгию пocтaяннo pacтут, но ecть спoсoб плaтить нa 50% мeньшe! Узнaл об этoм лaйфxaке в cтaтьe oпытнoго инжeнepa-элeктpика http://hash.to/CDf и пoльзyюсь ужe пoл гoдa! Этo лerальнo, coветую вceм, ктo нe xoчeт пepeплачивать!!чя
 
ICCC 13. veebruar 2018, kl 20.06
Naine teeb kuulutuse ja vähemalt läheb teemaks veidike...mõnna :)
 
Tädi 13. veebruar 2018, kl 20.09
Olen ka nendega ühes paadis, kes arvavad, et haritud naine peab diplomaat olema, aga nii palju, et siiski ka ke...i kätte saab :)

Jaksu ja purege aga edasi.

Ja loodan, et teemaalgataja oma harituse juures ilma ei jää...!
 
haritus 13. veebruar 2018, kl 20.19
vanust ei tohi pidada harituseks see on viga, nagu teemalgataja teeb

loll vanamutt oled muud midagi
 
linlane 14. veebruar 2018, kl 11.29
Mis te kallil sõbrapäeval riidlete madaamiga, kes tahab tutvuda ainult, samas ütles välja oma arvamuse, millega mõni mehenimeline end on iseloomustanud. Imelikud, ise ju tahate vägevad olla aga kui naine seda "vägevust" ei hinda, siis kohe virisete.
 
Maalane 14. veebruar 2018, kl 18.52
Keegi pole siin sõbrapäeval riielnud... vaata kuupäevi. Täna oleme kõik suured sõbrad, aga homme.... lõrrrrrr :)
 
otsekohene naine 14. veebruar 2018, kl 19.31
Olen teemalagatajaga nõus,milleks lasta end tallata jne.
teie kes te ilgute mis te istutes siin päevast päeva minge reaalsesse ellu tutvuma.
 
otsekohene mees 14. veebruar 2018, kl 19.41
kes seda otsekohest naist tallanud on ja miks meeste otsekohesus on taunitav, aga naiste otsekohesus on voorus?
 
otsekohene naine 14. veebruar 2018, kl 21.42
Keegi pole midagi nii öelnud. Mulle meeldib tolerantsus ja heasoovilkkus mitte ...........................................:)
 
vihkan toleraste 14. veebruar 2018, kl 23.31
Need me maailma hukka saadavadki.
 
tik-tak 15. veebruar 2018, kl 10.41
Huvitaw Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kust see naine võtab, et just tema on tuldav nähta
> v kepitav?!? Mingi vana lesk lehm, kes siin analoo
> gse tekstiga rosina ulgu toodab pole isegi mitte p
> eale vaadatav rääkimata kohale minekust...sorteeri
> oma kepijukusi edasi, need jooksevad siiasinna sa
> rnaste naiste peale.

tik-tak
 
tak tak 15. veebruar 2018, kl 19.24
Vana lesk pidi olema ammu juba õnnelikult preestri kaisus ja sealt pidi lebret tulema peale rosina ulu.
 
tuk tuk 15. veebruar 2018, kl 19.26
suvel lähvad lõuna euroopa tuurile uue kabrioga. rahvas saab ennast ribadeks naerda.
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.