Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
RTFM Naistele! Kuidas kirjutada tutvumiskuulutust.
 
HaukuvPeni 24. jaanuar 2015, kl 10.46
Siin naiste poolt kirjutatud tutvumiskuulutusi lugedes jääb silma vaid üks.
"Olen naine." (kui on meeles see kirja panna) "Võtke mind sellisena nagu olen." Kõik! Ei vanust, ei elukohta, ei silpigi pikkusest/laiusest, abielus/vallaline. Mõni veel kirjutab, et on "sisemine ilu." No keda kuradit see huvitama peaks?
Delfis tutvumiskuulutust kirja pannes tuleb alustada sellest, et teed omale ühekordse maili. (näiteks https://mail.google.com/) Kasutajanimeks tuleb panna kas "sexygirl" "kiisuke" või midagi sarnast. Olge loomingulised.
Kuulutuse pealkirjaks ei tohi panna "otsin sponsorit" vaid "Otsin hakkajat meest." Oma nimele lisage kindlasti juurde vastloodud mailiaadress!
Kuulutust alustage sõnadega, "veetlev" "seksikas" "igatsev" jne. Kindlasti kasutage kuulutuses enda kohta väljendit, "majanduslikult toimetulev." (olgugi, et eelmine nädal pidite poe taga pudeleid korjama)
Välimuse kirjeldamiseks ärge hoidke värve kokku. Mõnikümmend kilo ja kümmekond aastat ära "kaotada" ei ole probleem!
Kindlasti ei tohi unustada elukohta. Kes ikka viitsib Tallinnast Tartusse, või vastupidi, sõita.
Ja mis kõige tähtsam!!! Kuulutuse lõppu tuleb lisada, et "kohvi eest maksan ikka ise"
Kui olete siin selle kirjandusliku šedöövriga maha saanud ja kirju tuleb nii mandrilt kui saarest, on aeg vastama hakata.
Lepite "tutvujaga" aja kokku mõne viisakama restorani ees, rõhutades ikka ja jälle, et iga üks maksab enda eest ise. Lähete ilusti koos uksest sisse, istute lauda ja esitate tellimuse. Sina võid tellida mis hing ihkab ja kõht nõuab. Mees lepib kas kohvi või teega (naiivne). Kui kõik ilusti söödud ja mõni sõna juttugi räägitud, vabandad, et korraks vaja ära käia, mis näib igati loomulik peale sellist suurt kõhutäit.... ja kaote restoranist nelja tuule poole. Küll mees maksab arve!
Homme uus kohting ja uus restoran.
Järgmine palun ;-)

P.S. Naised võiksid olla kaastundlikud ja teha teema kuidas mehed peaksid tutvumiskuulutusi kirja panema.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
kadakatupp 24. jaanuar 2015, kl 11.05
hauduv peenis kirjeldas oma tüüpkohtingut netist leitud printsessidega?
mansion ghost 24. jaanuar 2015, kl 11.09
Hea algatus aga pisut laialivalguv ja lõpp vajus hoopiki ära.
Tugev 5+ huumori eest. Olgugi tegu igapäevapraktikaga.
 
Naine 24. jaanuar 2015, kl 11.10
ma nüüd ei saa aru. Kogu selle pika jutu ajamine oleks mis, et endal kõht täis süüa mehe arvelt või? väga segane.
 
normaalne mees 24. jaanuar 2015, kl 11.15
Olgu see õpetus kirjutatud kuidas tahes aga tabab suht naelapea pihta oma mõttega. Naised - õppige kuulutust kirjutama ja ärge virisege, et siit ei leia või siin pole mehi. Mina ei kavatsegi ühegile kuulutusele vastata, kui näen, et need pole seda väärt. Ja uskuge mind 99% siin välja pandud kuulutustest on jamps kuubis. Kahjuks otsivad mehed ei hiilga samuti oskusega, midagi tarka kirjutada.

Ükskord katsetasin siin ka ise selle asja ära ning toimib. Hea kuulutus ning päris korralik valimik vastuseid.
 
:)) 24. jaanuar 2015, kl 11.17
Aga ikka oled siin edasi:))
 
Naine 24. jaanuar 2015, kl 11.22
Mõte on hea loomulikult, et saada endale hunnikus kirju ja ajatäiteks istuda netis ja pidada kirjavahetust. Aga kui nüüd asi peaks reaalseks minema, mis sellise ilustamise mõte oleks? Aga no kui meestele sobib, et mingi suur mull kokku valetatakse ja pärast suurest pettumisest siia viha välja tullakse pasandama, kuidas kellegile tõesti. Muidugi tõmbavad sellised kirjad tähelepanu, nagu siingi see vagunisaatja otsingud.... aga asja lõpptulemus oli mis? NULL.
 
kutsule 24. jaanuar 2015, kl 11.33
Need naised ja mehed ja neiud ja noorukid, kes siit kedagi leidnud on, ei tule ju seda siia hõiskama...nemad naudivad õnnelikult meeldivat seltskonda. Siia tulevadki need, kes kedagi ei leia....mingil teatud põhjusel...kes ei soovigi tutvuda, vaid käib siin niisama lobisemas, mõni ongi selline erak...mõni ongi liiga nõme jne jne.
Üksikud inimeded olid, on ja jäävadki alati olema...
Ja on ju hea, et nad siin olemas on...muidu poleks kutsul kellegi kallal hambaid teritada.
 
Täitsa Blond 24. jaanuar 2015, kl 11.43
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 01.03.
 
piripiiiga 24. jaanuar 2015, kl 11.57
jah, TB, sul on vist delfineeduse suhtes õigus...
 
kadakajupp 24. jaanuar 2015, kl 11.59
kasutajanimed oletatavale meilikale olid sul küll... sexygirl? :D. ja kontoomanik on keskealine naisterahvas?
 
HaukuvPeni 24. jaanuar 2015, kl 12.01
Täitsa Blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Peni, mul on rõõm tõdeda, et sinust on lõpuks saan
> ud puhastverd püsikas:)))
>
Ma ei tea ühtegi romaani kus nii palju erinevaid elulisi kirjeldusi oleks. Elu ise on aga alati palju põnevam kui mistahes raamat. Võiks ju võtta kätte "Kolm musketäri" ja see veel üks kord läbi lugeda. Mõttes mõõk haarata võitluseks või nutta löristada romantiliste stseenide juures.
Kõik minu esimeses postis kirjeldatu on võetud killu kaupa siit samast foorumist ja ühte patta kokku pandud lugemiseks. Kes suudab seda võtta huumoriga, sellel on veel siin elus lootust. Kes tunneb siin ennast ära ja kiruma kukub, see võib jätta kogu lootuse siin elus, tagasiteed tal enam ei ole.
Pealegi suutsin siin sellega tekitada väga aktiivse arutelu, mis oligi eesmärgiks.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Täitsa Blond 24. jaanuar 2015, kl 12.02
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 01.04.
 
üks küsimus 24. jaanuar 2015, kl 12.03
Kelle või mille eesmärk?
 
Täitsa Blond 24. jaanuar 2015, kl 12.06
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 01.04.
 
wtf 24. jaanuar 2015, kl 12.07
Need, kes arvavad, et neil pole ei ilu ega raha võiks sellisel juhul olla lihtsalt mõistlikud ja igasugused Reinud kuu peale saata ja elust rõõmu tunda...
 
Täitsa Blond 24. jaanuar 2015, kl 12.07
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 01.04.
 
suslik123 24. jaanuar 2015, kl 12.26
Seda teemat lugedes tuli meelde oma ammune pimekohtingul käik.Tookord olin ma maruvihane ja purskasin tuld,nüüd aga tagant järgi mõeldes ajab naerma.
Nimelt kunagi ammu kohtusin kesklinnas ühe härraga.Mainin ära,et eelnev vestlus netis jättis ülimalt viisaka mulje igas mõttes.Saime kokku ja astusime sisse lähimasse kohvikusse.Mina tellisin endale tassi kohvi ja tema ka piirdus kohviga NING VESTLUS VÕIS AATA.
Ja mida ma siis sealt kuulma sain oli enneolematult totter.Mees rääkis kuidas ta tahab seksi mis kestaks kaua mitte,et sisse välja ja kõik.Ma siis küsisin temalt,et kaua on tema jaoks kaua,Vastuseks tuli,et 5-10 min võiks olla küll.Vestlus muutus üha totramaks ja mina mõlgutasin mõtteid minekut teha.Hakkasin tihedamalt kella jälgima,ning andsin märku viisakalt,et pean varsti sättima hakkama,mille peale sain vastuseks,et kuule ,aga lähme teeme autos ühe kiire proovi ära kas sobimegi.Vaatasin ennist,kui kokku saama tulid,et sa ei lonka ka,Seda kuuldes andsin teravalt mõista mis arvan ning tõusin püsti ja sättisin uksest välja minema kui meesterahvas hõikas järgi,,, kuule kas ma võin tassi äärest sinu suhkru võtta ja kohvi sinu kohvi ka lõpuni juua.
Minu esimene ja viimane pimekohting.
mansion ghost 24. jaanuar 2015, kl 12.29
"Siin naiste poolt kirjutatud tutvumiskuulutusi lugedes jääb silma vaid üks.
"Olen naine." (kui on meeles see kirja panna) "Võtke mind sellisena nagu olen." Kõik! Ei vanust, ei elukohta, ei silpigi pikkusest/laiusest, abielus/vallaline. Mõni veel kirjutab, et on "sisemine ilu." No keda kuradit see huvitama peaks?"

Sageli, väga sageli ongi nii. Ainuüksi sõna "naine" peaks olema midagi sellist, mis väärtuslikud mehed maani kummarduma paneb ja Tema Hiilguse soosingu eest võitlusse kutsub. Unistage edasi!
Tavaliselt otsitakse järjekordset lihtsameelset ullikest ;)



Toimetatud 1 kord(a). Viimati mansion ghost 24.01.2015 12.31.
 
remark 24. jaanuar 2015, kl 12.36
Ehk siin käivate meeste ja naiste tase ongi selline...nagu nad on. Poe taga õlut tinistavate meeste tase on ka ju teada...ja ometi saavad ka nemad naisi..
 
Täitsa Shreck 24. jaanuar 2015, kl 13.44
Ilmselt on naised isegi juba väsinud valetamisest enda kohta. Nad ei viici enam. Tahavad ausad olla ja tutvuda. Aga vahet pole, mida sinna kirja panna, sest vähegi siinolija ju teab millised nad on. Ja kui naisel juhtub tutvumishimu täituma, siis ta teebki mingi sisemise sunnil kuulutuse, et olen väärt naine ja tahan tutvuda parima mehega. Asi tehtud, kirja pandud, on aeg oodata vastukaja ja anda sellele väärikalt vastu. Kuni järgmise tutvumiskuulutuseni. Kus naise väärtus läbi eelmiste on veelgi tõusnud ja katsugu ainult keegi noorenemisest rääkida.
 
kadakatupp 24. jaanuar 2015, kl 14.33
Shreck muudkui nooreneb, kellegagi ei tutvu ja teab täpselt, milline keegi kuskil ekraani taga on. hämmastav, oleks vaid kõigil ättidel sellised võimed!
 
viimasele 24. jaanuar 2015, kl 14.34
nii idamaa targad, keegi viitsib võiks kirjelduse kirja panna. Milline siis mina (ja enamus) siin teie arvates on?
 
Täitsa Shreck 24. jaanuar 2015, kl 14.55
Aga naised...vaadake end siin kasvõi hetkekski kõrvalt ja kui te nii hästi meeste eest mõelda oskate..mõelge end nende silmade taha. Ja arvake, et kas tahaks teiega tutvuda. Nende sõnakate ja sõjakatega, kes tahavad nooremaks ja talendikaks välja paista, aga paistavad lollimaks, kui tegelikult ongi:-)
 
naine 24. jaanuar 2015, kl 14.57
Mida sina vana peni ka naistest tead, otsid ikka veel naist,kes sind oma koju sisse laseks aga näe, naised pole nii rumalad.
 
Naine 24. jaanuar 2015, kl 15.04
Sa peni oled tõesti öö magamata, et seewaldi juttu ajad ja vahutad!
Ükski endast lg. naine ei lähe välja mehega, keda ta ei tunne. Restosse minnakse ikka mehega õhtut nautima, mitte sealt vargana jalga lasta? Tõeliselt napakas naine käitub sinu jutu järgi ega taha sind ennastki keegi. Pole tõesti vaimukas ning võiks midagi tarka teha. Uhke ka veel, et endast totaka mulje jätad!
 
Täitsa Shreck 24. jaanuar 2015, kl 15.23
Kas naisel siin on puudu veel ainult mees kelle kallal kärkida ja paukuda või veel midagi? Peale armastuse ka jupike mõistust nt?
 
kult 24. jaanuar 2015, kl 15.31
sa shrekk mingi pooletoobine vä? naisel on alati puudu jupike kivikõva spermavoolikut. ühenda voolikuga ära ja eit niuksub nagu lilleke, ei mingit kärkimist. krt ajuga mõtlevaid heteromehi siin enam ei käigi, kõik mingid lillad tutiplutid ja vanad impoviiulid.
 
Täitsa Shreck 24. jaanuar 2015, kl 15.42
Sa kult oled ju emis ainult. Tee parem omale näpukat või sõrakat.
 
kult 24. jaanuar 2015, kl 15.54
tra emis vahib sul peeglist vastu. sa srekk tõmba omale eesnahk pähe ja kao vanadekodu intensiivi mähkmeid vahetama. siuke pehmo siin hüppab üldse, aru mai saa.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!